Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Inne - Prolog

Travor - 03-12-2011, 00:25
Temat postu: Prolog
Jest pewna koncepcja która wykreowała się pośród graczy podczas powrotu z epilogu i zyskała ogromne poparcie.
Chodzi mianowicie, nie owijając w bawełnę, o bliźniaczą formę zabawy co epilog, poprzedzającą następny obóz.
Miałaby się ona odbyć na identycznych zasadach co ostatni epilog, w okresie wczesnowiosennym. (albo innym, takim który byłby możliwy i dogodny dla was kadro)
I teraz jest kwestia czy coś takiego w ogóle wchodziłoby w grę. Można by stwierdzić że dostali palec, a chcą całą rękę. Jednak w skali roku między-obozowego, dwa weekendy to chyba nie jest jakaś wygórowana ilość tego typu imprez.
Jednocześnie apeluję do graczy, by wyrażali swoje ewentualne poparcie, bo ktoś kiedyś a propos i epilogu stwierdził "zbierzcie 20-parę osób to wszystko zrobimy" ;)
Czy kadro, gdyby była podobna ilość chętnych (i obecnych) jak na epilog, istnieje fizyczna możliwość byście coś takiego poprowadzili?
Bo zgromadzenie ludzi jest moim zdaniem możliwe.
Co myślicie?

Bryn - 03-12-2011, 13:37

Ja jestem za, ale to nie ode mnie zależy, tylko od kadry. Poza tym, pewnie i tak by mnie rodzice nie puścili. Ale pomysł dobry.
Kajetan - 03-12-2011, 15:32

Jedyne co mogę zrobić, to zacytować Travora ;) Jasne, dla mnie jako gracza duże tak ;)
Akinori - 03-12-2011, 19:36

Wszystko w rękach kadry
Tiamat - 12-12-2011, 23:08

Popieram.

W tym roku z ilością ludzi na epilogu nie było tak źle, a przecież na wiosnę jak coś to pojedzie raczej więcej niż mniej, głównie ze względu na mniej zniechęcająca pogodę. Silberowcy są spragnieni obozu przez cały rok i jeszcze jedna możliwość zagrania to bardzo miła perspektywa :) . Miejmy nadzieję, że kadra się zgodzi. :P

Indiana - 13-12-2011, 14:23

To nie jest kwestia zgody czy chęci, ale naszych możliwości. Nie jesteśmy w stanie wam tego wiosną przeprowadzić.
Jedyne, co mogę zaproponować, to udostępnienie wam halli, gdybyście zorganizowali sobie spotkanie rpg-owe i sesje typu stołowego. Niestety, LARP odpada definitywnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group