Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Pytania - Broń wyjątkowo niekonwencjonalna

Kartoflen - 09-02-2014, 21:37
Temat postu: Broń wyjątkowo niekonwencjonalna
Jakiś czas temu kolega wpadł na pomysł, który z początku wydawał mi się zwyczajnie głupi, jednak po zastanowieniu dotarło do mnie, że może wcale nie niemożliwy do zrealizowania. Jegomość miał kaprys, aby walczyć bez broni (i mimo, ze stwierdził, ze właściwie, to on chyba nie jedzie, bo nie ma kasy), to z czystej ciekawości, czy gdyby użyć powiedzmy rękawic bokserskich oklejonych srebrną taśmą :D (ewentualnie czegoś na kształt szponów cyk-cyków z 2012ego), byłaby możliwość faktycznej walki "gołymi" rękami? :) (Pomijając oczywiście fakt, że nie wiem, kim trzeba być, żeby pokonać w ten sposób kogokolwiek)
Indiana - 09-02-2014, 22:34

No, jest to temat do przedyskutowania. Musielibyśmy z tym poćwiczyć, zanim odpowiemy, ale nie wydaje mi się to niemożliwe.

Kartoflen napisał/a:
właściwie, to on chyba nie jedzie, bo nie ma kasy

http://obozy-wakacyjne.pl/viewpage.php?page_id=22
Ze trzy dobre teksty, kilka dobrych zdjęć, do tego Wamp pisała o opcjach pomocy w reklamie - można mieć obóz jeśli nie za darmo, to dużo dużo taniej.

Owizor - 10-02-2014, 01:17

o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie na ostatnim II turnusie miało miejsce coś takiego: A'hin wyczarowywał sobie "pazury niedźwiedzia" i... i właściwie nie było jak tego pokazać, przez co atakowani bn'i na ogół nie orientowali się, że są właśnie bici, tylko patrzyli ze zdziwieniem na smyrającego ich po zbroi kapłana ;D (czy jakoś tak to było... nie ręczę za swoją pamięć :roll: )
Kartoflen - 10-02-2014, 23:09

No tak, ale smyranie po zbroi jest średnio widowiskowe, średnio satysfakcjonujące i przede wszystkim, właśnie BN'i nie orientują się, że ktoś im jakąkolwiek krzywdę robi...

Indi, podesłałem mu link. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Na świecie jest wiele ciekawszych rzeczy, niż wielogodzinna, samotna podróż pociągiem :D

Indiana - 11-02-2014, 02:46

Kartoflen napisał/a:
czy gdyby użyć powiedzmy rękawic bokserskich oklejonych srebrną taśmą :D (ewentualnie czegoś na kształt szponów cyk-cyków z 2012ego), byłaby możliwość faktycznej walki "gołymi" rękami?
Nie, nie ma takiej opcji w żadnej formie.
Hodo - 11-02-2014, 05:20

Niemniej jednak byłoby arcyzabawne obserwować kogoś, kto z gołymi rękami próbuje zblizyć się do BN-ów uzbrojonych w miecze :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group