Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Dzieła związane z obozem - Zwiastun filmowy 2014

Indiana - 30-03-2014, 00:37
Temat postu: Zwiastun filmowy 2014
Jak w tytule :)


Sephion - 30-03-2014, 01:44

Skoro będą zakapturzone postaci, to czekamy na Eudomara :D .
Jak na razie jestem urzeczony, chciałoby się już być w Srebrnej, zamiast przejmować się maturami czy tam kto czym. Zacieram zęby i ostrzę ręce na wątek horrorowy, który zapowiedziany został dość smakowicie. Są chętni na pospekulowanie kto co wyczyta po kilku obejrzeniach? ^^

Aver - 30-03-2014, 15:49

Może znajdziemy ciało Aerlinnowej postaci? :D
Chyba, że zostało zjedzone... ale to też kwestia do przedyskutowania. I w ogóle jakie właściwości może mieć ta mgła, skoro się od niej człowiek dusi? Magia jaka czy może ta potwora to jakiś niewydarzony alchemik, który zaczął wlewać wodę do kwasu? :D

Się dowiemy za niecałe 4 miesiące...

Froksend - 30-03-2014, 22:52

:D
Ta muzyka :D
Ballada o Czarnej Śmierci i Soundtrack z "Halloween" ?

Travor - 06-04-2014, 20:17

Właśnie, w sprawie muzyki, dałby ktoś znać co to za utwór leci jako pierwszy? Bo stał się dla mnie głównym soundtrackiem wielkiej wojny :)
Aerlinn - 06-04-2014, 21:51

Enya - Tempus Vernum bodajże

https://www.youtube.com/watch?v=2NQMSinCke0

Frodo - 18-04-2014, 20:56

Co do trajlera:
zastanawiam się nad tymi dymami - bo tak po którymś oglądnięciu zastanawiam się, czy wywołuje je ta dziwna, zakapturzona postać (swoją drogą wygląda naprawdę kliiimatycznie i mroczno) czy może jest tam jakaś domena czy też miejsca działania mocy Tavar - w sensie to, co było w Puszczy. Troszkę jednak czasu do obozu i, tak jak jeszcze kilka dni wcześniej skupiłem się na szkole itp., to teraz znów Silber siedzi w mojej głowie ;)

Indiana - 19-04-2014, 00:36

A może to mgła?
Powój - 19-04-2014, 03:16

Indiana napisał/a:
A może to mgła?

A może halucynacje? I tam nie ma żadnej mgły/dymu/oparów. I co teraz?

Owizor - 19-04-2014, 18:19

Powój napisał/a:
Indiana napisał/a:
A może to mgła?
A może halucynacje? I tam nie ma żadnej mgły/dymu/oparów. I co teraz?
A może jest tam jest superzaawansowana cywilizacja z innego świata i ta mgła to nanoboty? D:
Powój - 20-04-2014, 23:32

Owizor napisał/a:
Powój napisał/a:
Indiana napisał/a:
A może to mgła?
A może halucynacje? I tam nie ma żadnej mgły/dymu/oparów. I co teraz?
A może jest tam jest superzaawansowana cywilizacja z innego świata i ta mgła to nanoboty? D:

I tak nie mamy racji :c

Kartoflen - 21-04-2014, 14:16

Cytat:
A może jest tam jest superzaawansowana cywilizacja z innego świata i ta mgła to nanoboty? D:

Taki larp byłby boski, tylko szkoda silberowego świata, bo po czymś takim nie byłby już taki sam ;__;


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group