Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Ogłoszenia - Silber prolog - zimowy LARP weekendowy

Indiana - 30-10-2014, 17:41
Temat postu: Silber prolog - zimowy LARP weekendowy
Nie dam Wam spokoju z zapytaniami ;)

Projekt zimowy już istniał był w planach, ale nigdy nie udało się zebrać wystarczającej ilości osób. Teraz to nieco zmodyfikowałam i chcę znać Waszą opinię, zanim projekt wyciepię do kosza lub na ulotkę.

Terminy:
1/ 29 stycznia 2 lutego
2/ 12-16 lutego
Terminy obejmują czas od czwartku wieczorem do poniedziałku wieczorem. Od osób, które nie mają w tym czasie ferii, przyjazd wymagałby zarwania piątku i poniedziałku w szkołach.
Ferie mają:
1 termin: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie, łódzkie, śląskie
2 termin: Wielkopolska, Małopolska, łódzkie, śląskie

Jeśli opcja 5-dniowa nie ma absolutnie szans, to zostawiam też opcję ściśnięcia się w weekend, czyli podobnie jak na epilogu.

Cena: około 800 zł bez dojazdu
Liczebność: minimum 15 osób
Warunki: Villa Hubertus lub "Wiesław", pełne wyżywienie, opieka etc jak na obozach
Program:
czwartek wieczorem - rozdanie postaci i sprawy organizacyjne
piątek i sobota - mieszane rpg i larp (zależnie od warunków pogodowych i kadrowych), czyli sesje w min. 2 grupach (sugerowane stroje i wystroje), przetykane kilkugodzinnymi wypadami w teren na krótkie akcje (oczywiście też w strojach, możliwy terenowy chamber-larp, rzecz jasna wszystko silberowe). Możliwe na życzenie graczy przerwy (np. rano) na wypad nie-silberowy, np. pozjeżdżać na linach albo na biegówki
niedziela - całodniowa gra w terenie w systemie epilogowym, czyli opozycyjne grupy ze wspólnym celem, z elementami survivalu, gdyż zima, z biesiadą w halli na koniec.
poniedziałek - coś niesilberowego - liny, twierdza, biegówki (polecam!! :D ) lub inne atrakcje (może do tego czasu będe miała juz sprzęt do łucznictwa kontaktowego ;) )

Podobnie jak w zeszłym roku, spróbowalibyśmy zrobić wersję i dla silberowiczów, i dla osób nie-larpowych.
Tak to wyglądało w zeszłym roku:
http://obozy-wakacyjne.pl/viewpage.php?page_id=14 ale nie znalazło amatorów. Można różne elementy tego zeszłorocznego programu połączyć z sesjami i larpami silberowymi.
Czekam na Wasze opinie na temat :)

Edit!
Gdyby impreza miała przyjąć formę "epilogową", to wyglądałoby to tak:

PROLOG SILBERA 2015
Terminy:
1/ 30 stycznia 1 lutego
2/ 13-15 lutego

Ferie mają:
1 termin: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie, łódzkie, śląskie
2 termin: Wielkopolska, Małopolska, łódzkie, śląskie

Cena: około 380 zł - 420 zł
Liczebność: minimum 10 osób
Warunki: Villa Hubertus lub "Wiesław", śniadania, obiadokolacje na ciepło + prowiant, opieka etc jak na obozach
Dojazd: bus z Wrocławia
Program:
piątek wieczorem - rozdanie postaci i sprawy organizacyjne
piątek noc do soboty rano - wstępy w formie sesji w grupach (stroje!) plus ewentualnie krótkie wypady w teren (nie chcę zaczynać LARPa a potem przerywać go, żeby wrócić na nocleg)
sobota południe do jak długo wytrzymamy - LARP w oparciu o Warownię. System epilogowy (gracz vs gracz) z niedalekimi wypadami w teren (zależnie od pogody).
sobota noc - postscriptum na kwaterze, zamknięcie wątków.
niedziela rano - wyjazd

Powój - 30-10-2014, 18:18

Mazowieckie ma ferie w tym roku 19/30 stycznia ;)
Indiana - 30-10-2014, 18:35

30 stycznia to jest piątek, więc ferie są de facto do niedzieli, nie? Osoby z mazowieckiego w opcji maksymalnej musiałyby zarwać poniedziałek.
Aver - 30-10-2014, 19:34

Jechałabym, gdyby nie fakt, że wild wyjazd z rodzicami 15-22 luty appears, a ze szkoły urwać się nijak nie mogę :<
Indiana - 03-11-2014, 22:15

No słabiutko to wygląda niestety.
Indiana - 04-11-2014, 02:04

Czyli że zimowego epilogu (czyli prologu... :P ) w weekend też nie chcecie? :(
Owizor - 04-11-2014, 09:22

Chcieć to bym chciał, ale sesja tak idealnie wpasowuje się w te właśnie terminy, że lepiej być nie mogło :sad:
Szamalchemik - 04-11-2014, 21:31

Avergill napisał/a:
Jechałabym, gdyby nie fakt, że wild wyjazd z rodzicami 15-22 luty appears, a ze szkoły urwać się nijak nie mogę :<

Może by się dało 29.1-2.2, już z rodzicami próbowałem rozmawiać, co z tego wyjdzie to jeszcze nie wiadomo.

Frączek - 05-11-2014, 12:31

Jak weekendowy larp to ja się pisze :D
Uszek - 05-11-2014, 15:35

Ja rownież
Leite - 05-11-2014, 18:28

Ja prawdopodobnie też
Indiana - 05-11-2014, 18:38

No! Lepiej ;)
Przy okazji - zmieniam nazwę zimowego projektu ;)

Frączek - 05-11-2014, 18:42

Ejej, czyli jest to LARP z mieszkaniem w Warowni, zamiast tych wszystkich pierdół? :P


W terminie 5 - dniowym? :P

Indiana - 05-11-2014, 19:03

Shatan napisał/a:
czyli jest to LARP z mieszkaniem w Warowni,
Przykro mi, Warownia w zimie nie ruszy, nie ma toalety.
Ale LARP sam jest jak najbardziej w Warowni. Tj. będzie, jeśli będzie ;)

Frączek - 05-11-2014, 19:52

Alee, gra będzie też poza Warownią? ^^ Na systemie epilogowym?
Indiana - 05-11-2014, 19:54

Oczywiście, z pełnym dopasowaniem do pogody. Bo wiesz, jak dupnie śniegiem na metr, to daleko nie pójdziemy :)
Frączek - 05-11-2014, 20:03

Dobra, to ja w to wchodzę ^^
Kodran - 05-11-2014, 20:36

Ja jak terminy się zgodzą to też
Reshion vol 2 Electric Bo - 05-11-2014, 22:36

Termin sesji 31.I-16.II mówi sam za siebie ;) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group