Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Wątek 15 - Offtop i tym podobne

Toruviel - 23-12-2014, 21:54
Temat postu: Offtop i tym podobne
Bo lepiej pisać poboczne rzeczy tu niż w wątku głównym. Tam ma być ładnie i na temat. :)
Toruviel - 24-12-2014, 14:24

Uprzedzam lojalnie, że wyjeżdżam na całe Święta i wracam dopiero pod wieczór 27., więc mogę napisać, co mniej więcej chciałabym, żeby Toruviel robiła, jeśli zacznie się coś dziać, ale będą Święta i czy ludzie będą siedzieć w internetach? Więc nie wiem sama. :)
Jak już Reshi wyląduje za drzwiami, bo go dłużej nie zniosę to chciałabym zobaczyć kogo jeszcze mają w zamknięciu oprócz Nem i... tej postaci Akinoriego, której imienia nie pamiętam za Chiny. :< Oczywiście nie chcę wydać bliskich kontaktów z Tubylcami, więc powiedzmy, że jestem zakładnikiem i pod warunkiem bycia grzeczną pozwolili mi poruszać się po mieście. W ogóle chciałabym z nimi porozmawiać. Ale to jak zacznie świecić fioletem, bo inaczej chyba zamarznę.
I nie pozostawiam złudzeń - nie ufam Imperialistom, bo to żmije. I nie wiadomo, czy część z nich nie będzie próbowała wrócić na "Jasną Stronę Mocy", a nie byłoby dobrze, gdyby się wydało jakie to z Aenthil podstępne łobuzy są jednak. :)

Toruviel - 12-01-2015, 18:55

Emmm... Indi, ale przecież elfy mają tatuaże, no nie? Nie malunki tylko tatuaże i one są na stałe chyba? :O
Indiana - 12-01-2015, 19:29

Oczywiście :)
Ale przecież przeciętny tubylec jeśli widział elfa, to był to Laro, z twarzą w większości pokrytą wzorem. Ale zwykle żaden z nich nie spotyka się z elfami na tyle blisko, żeby ich maciać po paszczy i sprawdzać, czy farba schodzi czy też jest na stałe. A ludzie zawsze myślą wedle sobie znajomych kryteriów. My malujemy twarze, więc to jasne, oni też malują. Przecież mają wzorki na twarzy.
A że nigdy nie widzieli elfa bez wzorków? No przecież rzadko ich w ogóle widują, a w sytuacjach prywatnych nigdy.

Toruviel - 12-01-2015, 20:59

Mogę zagwarantować, że moja mina była bezcenna - jak to "malują" co to znaczy "malują"?!:shock:
Indiana - 13-01-2015, 01:18

Ło :D Wyszło mi zszokowanie gracza razem z postacią :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group