Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Ogłoszenia - Epilog 2015 #2 ?

Indiana - 05-10-2015, 12:35
Temat postu: Epilog 2015 #2 ?
Wbiliście mnie wczoraj w lekki szok ;) Po tym, jak już się ocknęłam z mordą na stole, to byłam pewna, ze przeczytam od Was "łooo, no, fajnie było, ale całe szczęście że to już koniec".
A tu... No właśnie wiecie, co tu ;)
Potwierdzam to, co napisałam Mirkowi - znajdźcie 15 chętnych, a zrobię epilog w dowolnym dopasowanym terminie! :D

Więc pierwsze moje pytanie tyczy terminów, które by pasowały Wam na Silberowe larpy weekendowe... Tak, wychodzi na to, że spróbujemy wreszcie ogarnąć to jako serię larpów.
Spróbujemy je ułożyć tak, żeby były cenowo tańsze - no ale wtedy wiele rzeczy na własną rękę i wolontariacko musiałoby zaistnieć, od prowiantu do kadry.... Ale o tym chyba później.

Na tą chwilę wszystkie weekendy listopadowe oraz pierwsze dwa grudniowe są wykonalne. Wybierzcie, kiedy by Wam pasowało i... gramy.

Podobnie rzecz się ma z wersją zimową - na tą chwilę dowolny weekend styczniowy lub lutowy będzie ok.

Co więcej, jeśli byliby chętni, to nie wykluczam też opcji silberowania ;) w okolicach wiosennych. Majówka? Termin bożociałowy? ;) Dowolny inny?

Zarzućcie terminami, im szybciej, tym łatwiej potem dopasować inne sprawy.



Drugie moje pytanie tyczy wątku gry.
Wiem, że mnóstwo osób, łącznie ze mną, chciałoby naprawić to, co na epilogu spieprzyło. Jednak - jesteście pewni, że z tego motywu da się jeszcze coś wykrzesać? Z w ogóle spraw tryntyjskich? Nie, żebym z radością jeszcze raz nie założyła kiltu :D I nie, żebym nie miała na to już paru pomysłów, łącznie z mieszaniem w to upiorów, zwłaszcza paru ich zbuntowanych egzemplarzy... :P
Ale .... rozumiecie, żeby nie wyszedł z tego odgrzewany kotlet.
A jeśli nie Trynt to co? Terala? Ale wtedy chyba wszyscy prócz Derwana startują od zera nową postacią. A nasz wątek upiorny umiera wraz z naszymi postaciami... :(
Bo że zimą chcemy zagrać Zapołudnie, to chyba już ustalone :)

Verlan - 05-10-2015, 15:05

Ostatni weekend listopada? 27(piątek)-29(niedziela)

Rzucam taki randomowy termin, dla mnie to w większości ça m'est égale ;)

Frączek - 05-10-2015, 15:07

Pasuje mi termin koncówki listopada, liczcie mnie na 70% (pozostałe 30% to kwesta ogarnięcia dojazdu i sytuacje losowe ;P )
Indiana - 05-10-2015, 15:16

Czy przez dwa miesiące nie wyparuje entuzjazm i zainteresowanie tematem? :)
Tak tylko pytam :)

Frączek - 05-10-2015, 15:19

Głupie pytanie :P

Jak sie ustali to nie wyparuje :D

Indiana - 05-10-2015, 15:25

Dobra, skoro tak mówisz :D Mój entuzjazm nie wyparowuje nigdy, więc pozostaje liczyć na Was :D
Lutha - 05-10-2015, 19:23

Myślę, że też bym mógł pojechać :3 A termin, jeśli zostanie wystarczająco wcześnie ustalony to na 99% będzie dobry :)
Bryn - 05-10-2015, 19:30

Sam chętnie pisałbym się na to. Oczywiście bardzo chciałbym móc jeszcze raz zagrać Brynjolfem i spróbować naprawić katastrofę którą wywołałem, choćbym miał to zrobić samemu ;) Więc jeśli tylko będzie taka możliwość, to z niej skorzystam.

A nawet jak takiej możliwości nie będzie, to i tak chętnie przyjadę ;)

Mirko - 05-10-2015, 21:49

Końcówka listopada brzmi dobrze.

Trynt brzmi dobrze, bo są na tym terenie rzeczy, które przydały by się w innych cześciach świata. Dotego próba namówienie Bryna do nagłego zerwania traktatów i rzucenie się nagle armi duchów z Samnią na plecy Qa (zawsze można wierzyć w takie bajki).

Co do Terali i śmierci wątku nieumarłych. Derwan podsłuchiwał moment, gdy omawialiście jak obudzić duchy. Mógł próbować wrócić tam po odejściu Bryna i namawiać dowódcę by posłał do Terali przynajmniej część sił, które przecież dla walki wróciły przez mgły.

Indiana - 05-10-2015, 21:50

... Derwan, wybaczę ci tę walkirię, jak to ruszysz!! :D :D :D
Leite - 05-10-2015, 21:59

:D byłoby super, mam na myśli im więcej larpów, tym lepiej. Ale u mnie głównie to zależy od pieniędzy, nie od chęci :D
Niemniej jednak jestem chętna, jeżeli chodzi o terminy, to jeżeli podane zostaną wcześniej, to myślę, że ok :D

PS. Mi specjalnie na duchach nie zależy, można by było kiedyś zrobić też taki, który nie jakoś super będzie mieszał w świecie, tylko...jakoś nie wiem, taka dodatkowa historyjka z klimatem :P (którą ewentualnie potem się na obozie wykorzysta :D )

Mirko - 05-10-2015, 22:23

Ale Terali zależy :D
Indiana - 05-10-2015, 22:26

I niektórym innym też zależy :)
Leite - 05-10-2015, 22:31

W sensie jakoś mi się nie pali do jechania znowu Velą :D ogólnie duchy bałdzo bałdzo :D
Indiana - 05-10-2015, 22:39

Nie ma musu grać duchem, zeby grać w Tryncie :)
Reshion vol 2 Electric Bo - 06-10-2015, 14:29

Ten epilog miałby być formą rewanżu? Drugiej rundy? Może coś innego zamiast znowu wątków tryntyjskich w roli głównej, jakieś nowe frakcje by zróżnicować nieco kolejny ;) Teraz ominąłem całą zabawę więc nie mam pełnego obrazu i nie wiem jak do końca poważne owe błędy były ale może zamiast tych samych stronnictw i epilogu na zasadzie "Naprawiamy błędy z ostatniego" nowe grupy, które próbują ugrać ile się da podczas formowania się nowego porzadku świata.
Indiana - 06-10-2015, 14:45

Z punktu widzenia osoby, której nie było w grze, twój punkt widzenia jest logiczny :)
Zdaje się jednak, że tutaj chodzi własnie o przedłużenie tamtej gry, bo zdaje się, że dużo osób (w sumie ja też ;) ) ma poczucie, że gwizdek zabrzmiał za wcześnie.
W momencie, kiedy zapadły jakieś decyzje, wiele postaci mogło jeszcze teoretycznie reagować, z pełnym uznaniem nienaruszalności tychże decyzji i ich skutków.
Tak w każdym razie widzę ideę larpa pod hasłem "epilog2".
Bo to się nie wyklucza z faktem, że w zimie wciąż chcemy grać na Zapołudniu czyli na drugim końcu mapy. A gdyby udało się także zagrać w majówkę przykładowo, czyli wreszcie doprowadzić do skutku ideę prologu? ;)
Do tego możliwość wyjścia z zupełnie nowymi wątkami jest też w sesji. Więc zupełnie nie widzę, czemu miałoby się to wykluczać.

A, no i jako że doszły mnie słuchy, że problemem będzie kasa... Ano, to zrozumiałe.
Na tą chwilę na ten problem można poradzić na kilka sposobów - zejściem z "rangą" imprezy do półprywatnej i oszczędzenie na kosztach. Więc bez pełnej odpowiedzialności kadrowej, zorganizowanego transportu, wyżywienia - to się da zrobić. Ugotowana samodzielnie kasza z gulaszem też jest pożywna, pociąg z Wro wyjdzie taniej niż autobus (koszt wynajmu to 800 zł w jedną stronę, przy 42 osobach to niespełna 20 zł na paszczę, pociąg przy ulgach powinien wyjść taniej - taki przykład). W zimie to się może nie udać, chyba, że ci, co przyjadą na zimowego larpa, odważą się na wersję Villsvin czyli nocleg w halli przy palenisku :D - ale koszty noclegu też można w miarę ogarniać.
Do tego, przy zupełnej niemożności zorganizowania kasy przy jednoczesnej wielkiej chęci jechania - dodałabym jeszcze opcję rozłożenia tego na raty. Gdyby ktoś miał taki problem, to pisać do mnie, coś się wymyśli :P

Reshion vol 2 Electric Bo - 06-10-2015, 17:58

Brzmi to ciekawie :) Czy jest jakieś info jak bardzo miałoby być to "przedłużenie" ostatniego epilogu, mowa to o killu kwadransach, godzinach czy dniach później? Te same stronnictwa czy dopuszcza się możliwość dodania nowych jak zbierze się graczy? Pytam się w kontekście graczy, którzy na epilogu nie byli a chcieliby moc w kolenym wystąpić oraz jakieś zmiany w świecie gry w międzyczasie.
Artem - 06-10-2015, 18:05

Ja jestem jak najbardziej za, może nadrobię swoją wymuszoną nieobecność na pierwszym ^^. Końcówka listopada brzmi dobrze :) .
Indiana - 06-10-2015, 18:05

Reshi, jak zawsze wszystko pod graczy :) Będą chętni do nowych - byle sensownych w kontekście frakcji? To będą i frakcje.
Chwila moment, czekam na kilka istotnych dla mnie konsultacji i wrzucę epilogowe post scriptum opowiadaniowe, z którego można wyciągnąć kilka wątków do gry.

Frączek - 06-10-2015, 18:10

Wpisuje się z góry do Qa! Mam nadzieje ze bedzie to kwadradrans po zakończeniu ostatniego epilogu i bedzie można użyć naszej miny! <3
Indiana - 06-10-2015, 18:16

Shatan napisał/a:
bedzie można użyć naszej miny!
Chyba zdziwionej :P Bo ta przeciwpiechotna, jak już o niej wiemy, to tego... :P
Frączek - 06-10-2015, 18:24

Spoko, zawsze można zamianować cała drogę do furtki ;)
Indiana - 06-10-2015, 18:26

Na pewno podziała na hird upiorów ;)
Verlan - 06-10-2015, 18:46

A mierałowe miny przeciwpiechote z runami Qa przyzywające moc Opiekunów i raniące upiory? :D :D :D
Indiana - 06-10-2015, 19:09

Spadaj :D
Verlan - 06-10-2015, 19:17

:mrgreen:
Leite - 07-10-2015, 20:00

A w kwestii zimowego, to może po prostu na tydzień do Srebrnej i jednocześnie larp i trailer? :D
Sephion - 07-10-2015, 20:07

Żeby tak ten zimowy był w grudniu, to na coś mi się uda przyjechać ^^
Reshion vol 2 Electric Bo - 08-10-2015, 01:02

Indiana napisał/a:
byle sensownych w kontekście frakcji


Byli kapłani bóstw północy, aenthil rojaliści/rebelianci, wywiad ofirski, księstwo na przełęczy, fiord, krasnoludy - któreś z tych pasuje?

A i jeszcze Wergundowie ;)

Indiana - 08-10-2015, 01:35

Nie chodziło mi o robienie nowych frakcji tylko granie w tych frakcjach, które już są w grze o Trynt.

Wiecie co, no generalnie jeśli spełznie wam zapał do zakończenia fabuły tryntyjskiej ( :sad: ) to można jeszcze wyskoczyć na ten termin z fabułą "zapołudnie".
Wówczas zamknięcie spraw Tryntu można teoretycznie zagrać w sesji, którą zresztą zamierzamy też jakoś niedługo zaczynać.

Generalnie, o ile mogę rozeznać z rozmów z Wami, na razie na termin
27-29 listopada byliby chętni:
1.Verlan
2.Shatan
3. Bryn
4. Sigbert
5. Derwan
6. Artem
7. Reshi
8. Lutha
9.Leite
10 Szrapnel
11 Powój
12Aver z przyczepionym kaloryferem ;)
13 Agat
14. ktoś od mieszania w kociołku
15. Julek-brat-Aver ;)
16. Referen
17. Bert

Kadrowo:
Indi
Prim
Wojt?
Onfis

To w sumie nawet dziesiątka by była, można grać :P
Do kiedy byście byli w stanie się określić na 90%? Bo wiecie, zakopać się w robieniu fabuły bez sensu to byłby smuteks :/

Szrapnel - 08-10-2015, 01:40

Co masz do Wergundów Reshi? Hmmm? :D
Szrapnel - 08-10-2015, 01:41

Myślę, że mnie też tam możesz dopisać ;)
Indiana - 08-10-2015, 01:46

To jeszcze coś o tej fabule mi powiedzcie, nie? ;) Zarzuciłam pomysłami na wątki? Zarzuciłam ;)
Powój - 08-10-2015, 03:03

Ja pod koniec października będę wiedziała czy mogę. Bo jeśli dostanę stypendium to się pojawię oczywiście :)
Sephion - 08-10-2015, 03:28

Przykro mi Indi, w listopadzie jestem jeszcze na obczyźnie :<
Aver - 08-10-2015, 15:18

Obawiam się, że jak moja mama usłyszy hasła "epilog" i "listopad" w jednym zdaniu, to mnie przykuje do kaloryfera, żebym nie pojechała i się znów nie rozchorowała po powrocie...

... ale z drugiej strony jak mam nie jechać, kiedy jestem na warcie? :v :D

Myślę, że mogłabym pojechać na jakieś 70%, tylko no... Że tak powiem, jestem za opcją z ograniczonymi funduszami. (gotowanie w kociołku jest fajne, serio :D aż się przypomina gulasz pożalcie-się-bogowie z epi 2013... :D )

Indiana - 08-10-2015, 15:45

Ok, skorygowane :D
Szczerze, też uważam, że ograniczenie funduszy wcale nie musi zaboleć, a jesteście(śmy ;) ) duże misie, damy radę bez regularnego obiadku ;)

Onfis - 08-10-2015, 16:41

Sporo larpów w ogóle dzieje się bez zapewnionego wyżywienia, a merdanie w kociołku z grupą znajomych jest naprawde super (nawet jeśli nie ma się kociołka tylko menażkę i butle zamiast ogniska ;) ), więc czemu tutaj mamy nie dać rady? :D
Uszek - 08-10-2015, 17:02

Ja tez sie piszę :twisted:
Powój - 08-10-2015, 21:25

Jestem gotowa zapewnić kociołek i osobę gotującą dla której jedyną zapłatą będzie immunitet na bicie w trakcie mieszania w kociołku :D
Prim - 08-10-2015, 21:29

Powój napisał/a:
Jestem gotowa zapewnić kociołek i osobę gotującą dla której jedyną zapłatą będzie immunitet na bicie w trakcie mieszania w kociołku :D

hmmm.. "Ja tu tylko mieszam? :3" ;)

Szamalchemik - 08-10-2015, 21:38

Melduję chęć. Jak wyjdzie w praktyce to inna sprawa, ale myślę, że raczej dam radę :)
Indiana - 08-10-2015, 21:39

Powój napisał/a:
Jestem gotowa zapewnić kociołek i osobę gotującą dla której jedyną zapłatą będzie immunitet na bicie w trakcie mieszania w kociołku :D
Oferta przyjęta :D Pod warunkiem, że immunitet jest obustronny!... Tj. w czasie mieszania nie bijemy ludzi chochlą... ;)
Powój - 08-10-2015, 21:39

Primula napisał/a:
hmmm.. "Ja tu tylko mieszam? :3" ;)

Raczej "ja mam jedzenie, nie bijcie mnie!" :D
Akurat w temacie stworzyłam sobie gulasz :3

Indiana - 08-10-2015, 21:42

Powój napisał/a:
Jestem gotowa zapewnić kociołek i osobę gotującą dla której jedyną zapłatą będzie immunitet na bicie w trakcie mieszania w kociołku :D
Oferta przyjęta :D Pod warunkiem, że immunitet jest obustronny!... Tj. w czasie mieszania nie bijemy ludzi chochlą... ;)
Referen - 08-10-2015, 21:45

Głaaaszam sie
Powój - 08-10-2015, 21:46

Indiana napisał/a:
Powój napisał/a:
Jestem gotowa zapewnić kociołek i osobę gotującą dla której jedyną zapłatą będzie immunitet na bicie w trakcie mieszania w kociołku :D
Oferta przyjęta :D Pod warunkiem, że immunitet jest obustronny!... Tj. w czasie mieszania nie bijemy ludzi chochlą... ;)

Umowa stoi :D

Kodran - 08-10-2015, 22:32

Ja także zgłaszam chęć :D
Ale jak będzie w listopadzie to...

Indiana - 08-10-2015, 22:33

Dobra, dzieci kochane :) To jeszcze mi PROSZĘ! odpowiedzcie na pytanie o to, co mamy rozegrać w terenie :D
Chcemy zamknąć temat tryntyjski (znaczy, ja zabiję Bryna, a wy się martwcie ;) ;) )?
Czy chcecie grać coś innego?
Jeśli Trynt - to zakładam, że wszyscy zostają w swoich postaciach, mielibyśmy więc...
kilka upiorów, aczkolwiek o.... nieco odmiennych celach :D
1 szt. wysokich ziem? auć...
kilka Qa
kilku ludzi Bryna...
Żadnej Samni... :D
Hm... :)

Reshion vol 2 Electric Bo - 08-10-2015, 22:50

1 szt. ofirskiej duszy w piekle / były wergundzki kapłan Modwita siedzący w Księstwie na Przełęczy ;)

Chyba bez tworzenia nowej się nie obędzie ;)

O ile chęci mi nie szkodzą na przeszkodzie dopiero pod koniec (21-23) października będę mógł stwierdzić, że na 100% jadę lub nie.

Aver - 08-10-2015, 23:06

Indiana napisał/a:
(znaczy, ja zabiję Bryna, a wy się martwcie ;) ;) )

Znaczy, Ty próbujesz zabić Bryna, a my Cię od tego odciągamy przy okazji spuszczając mojmir Qa ;) :P

Temat tryntyjski trza zamknąć, bo takie zostało trochu... niedopowiedzenie po opowiadaniu ;)

Szrapnel - 08-10-2015, 23:07

Zgadzam się z Aver i popieram taki bieg zdarzeń ;)
Onfis - 08-10-2015, 23:41

Indiana napisał/a:
Żadnej Samni... :D

Sama jesteś "Żadnej Samni" :P

Powój - 09-10-2015, 00:25

1 sztuka Stepu. Bo Khurd walczy o step i jego ludzi, co nie zawsze wiążę się z interesami samnii. Ale z panem szamanem alpaki się dogadywałam. To w sumie samnia sztuk dwa.
Indiana - 09-10-2015, 00:53

Onfis napisał/a:
Sama jesteś "Żadnej Samni" :P
Ok, dopisuję :D
Avergill napisał/a:
Ty próbujesz zabić Bryna, a my Cię od tego odciągamy
No, już widzę jak mnie poodciągacie :D :D Ja nie jestem puszysta jak Samnia i Qa :D (znaczy... nie mentalnie :D )
Abel - 09-10-2015, 01:04

Avergill napisał/a:
Znaczy, Ty próbujesz zabić Bryna, a my Cię od tego odciągamy przy okazji spuszczając mojmir Qa



Ehh Av, duża dziewczynka a dalej buja w obłokach? :D

Aver - 09-10-2015, 01:41

Indiana napisał/a:
No, już widzę jak mnie poodciągacie :D :D

My nie damy rady? My?! *summoning Szrapnel* *summoning Beton* nie musisz być puszysta żeby Ci zrobić wolololo i zmienić kolor aury z powrotem na prawidłowy... :D

Abel napisał/a:
Ehh Av, duża dziewczynka a dalej buja w obłokach? :D

Teraz to już co najwyżej w obłokach Mgieł ;) ;) cóż, ten nagromadzony mojmir z epi komuś trzeba spuścić, a że jesteście pod ręką... :D

Indiana - 09-10-2015, 01:50

Avergill napisał/a:
nie musisz być puszysta żeby Ci zrobić wolololo i zmienić kolor aury z powrotem na prawidłowy...
Chyba kurczę aerografem :D Ja już mam znakomity plan na ten epilog... już ja wam pokażę, jak to jest mieć puszystego wroga ;)
A tak serio... to będzie z tego niezły cyrk, coś czuję ;)

Szrapnel - 09-10-2015, 11:44

*summoned*

Nie takie rzeczy wergundzkie tarcze zatrzymywały!
A cyrki to moja specjalność ;)

Abel - 09-10-2015, 12:08

Avergill napisał/a:
Teraz to już co najwyżej w obłokach Mgieł cóż, ten nagromadzony mojmir z epi komuś trzeba spuścić, a że jesteście pod ręką...


Pod ręką to macie teraz jeszcze w Mgłach Indi :D

Bert - 09-10-2015, 14:11

Kolejna Samnia chętna :D (zależy czy pieniądze się uzbierają)
Indiana - 09-10-2015, 15:00

Abel napisał/a:
Pod ręką to macie teraz jeszcze w Mgłach Indi :D

Albo ja ich :D

Ok
Bert napisał/a:
zależy czy pieniądze się uzbierają
to słuchajcie, to może od zadniej strony - jaka kwota byłaby akceptowalna budżetowo na taki weekend?

Zakładając, że śpimy w warowni/w forcie (no raczej nie ostróg, bo on kosztuje za wynajem 500 zł), lub tylko w warowni w II noc, a w pierwszą nie śpimy. Więc w Warowni trzeba pokryć koszty prądu, szamba, gazu etc. oraz węgiel do paleniska.
Gotujemy sobie sami.
Dojazd pociągiem do Barda, stamtąd was odbierzemy autkami własnymi jakoś.
Kadra - tu przynajmniej trzeba ludkom pokryć dojazd oraz pracę po nocach nad fabułą.

Indiana - 09-10-2015, 15:04

Aktual jeszcze raz:

na termin
27-29 listopada byliby chętni:
1.Verlan - Impy
2.Shatan - Qa
3. Bryn- Trynty
4.
5. Derwan - Terala
6. Artem -?
7. Reshi -?
8. Lutha- Trynty
9.Leite - upiory? Samnia?
10 Szrapnel - upiory
11 Powój - Samnia
12Aver z przyczepionym kaloryferem ;) - Upiory
13 Agat - Qa
14. ktoś od mieszania w kociołku - ...?
15. Julek-brat-Aver ;) - Trynty
16. Referen - Qa
17. Bert - Samnia
18. Kodran Trynty
19. Kaśko - Samnia

Kadrowo:
Indi ... coś jakby upiory, ale nie do końca :D
Prim - Impy
Wojt? - Trynty ?
Onfis - Samnia

Kodran - 09-10-2015, 17:24

Jeszcze ja :D
Też nie jestem pewien czy dam radę w listopadzie ale wstępnie mozna mnie wpisać

Verlan - 09-10-2015, 17:54

Koniec października będę wiedział czy jadę, ale raczej na 75% tak :mrgreen:
A jeśli chodzi o postać to… 1 sztuka Styrii

Pedro - 09-10-2015, 19:41

W sumie jakby to nie był weekend 6 – 8 listopada to sądzę, że bym znalazł czas i przyjechał. :) A co do szczegółów to się dostosuję, bo chyba północ jest stracona. :(
Indiana - 09-10-2015, 19:49

Verlan napisał/a:
1 sztuka Styrii
Verlan, jak mam Ci w tej konfiguracji dopisać wątek styryjski, hm?
Kurczę. Musimy sobie ogarnąć jedną kwestię, słoneczka. To nie jest moja złośliwość, że nie przyjmuję postaci "z duszy wzietych" - zrozumcie, że jesli pod każdą postać z Ofiru, Talsoi, Styrii czy innego Hunwiegdzia miałabym pisać wątek, to całość się rozlezie dokumentnie, będzie naciągana jak guma i nikomu z tego powodu nie będzie fajnie.
Jeśli chcecie grać tryntyjskie post scriptum, to gramy tym, co w grze już było i ma tam swój sens.
Styria była - ale nie miała tam wątku, tylko postaci, będące kontynuacją z obozu. Ta postać nie będzie. Czym więc będzie?
No chyba, że będąc Styryjczykiem, np. z wywiadu, zagrasz w duecie z Derwanem, ale wtedy to będzie bądź co bądź misja Terala.

PedroMG napisał/a:
jakby to nie był weekend 6 – 8 listopada
Raczej nie będzie. Na tą chwilę albo 27-29 albo ewentualnie 13-15 listopada. Na 20-22 jkuż ustalam właśnie manewry terenowe z reko. A w okolicach 6-8 pewnie będę w Lublinie ;)
Pedro - 09-10-2015, 21:17

Indiana napisał/a:
A w okolicach 6-8 pewnie będę w Lublinie ;)


Mówisz, że na Falcon przyjeżdżasz? :)

Indiana - 09-10-2015, 21:22

Planuję :D Rozważam jeszcze czy wywalać ileś stów na stoisko czy jechać prywatnie, ale będę :D
Leite - 09-10-2015, 22:34

Epilog Halloweenowy? Nawet maziać się do szkoły nie będę musieć, jeżeli pojadę xD
Frączek - 10-10-2015, 01:01

Ale wiesz ze Halloween to miesiąc wczesnjej? :v
Leite - 10-10-2015, 01:03

Nie ogarnęłam, Indi tak napisała ten 27-29, że zabrzmiało jak październik :D
Rhonny - 10-10-2015, 01:33

Jeszcze jedna chętna do najbardziej puszystej grupy :mrgreen:
Leite - 10-10-2015, 01:35

Tak sobie myślę, że mogłabym zagrać i Velą i Samnią, o ile się da...
Powój - 10-10-2015, 01:54

Sądzę, że grać nimi na raz może być trudno.
Pedro - 10-10-2015, 11:26

Indiana napisał/a:
Planuję :D Rozważam jeszcze czy wywalać ileś stów na stoisko czy jechać prywatnie, ale będę :D


No to fajnie. :) Ale nie jestem pewny czy miejsca stoiskowe się już aby nie skończyły z miesiąc temu czy coś. Coś mi się tak obiło o uszy.

Leite - 10-10-2015, 20:28

Powój napisał/a:
Sądzę, że grać nimi na raz może być trudno.

Znaczy mam na myśli, że tymi mogłabym, jeżeli pojadę. I o ile się da dołączyć do Samni :P

Indiana - 10-10-2015, 20:32

PedroMG napisał/a:
Ale nie jestem pewny czy miejsca stoiskowe się już aby nie skończyły z miesiąc temu czy coś.
TO by rozwiązywało mój dylemat :D
Powój - 10-10-2015, 22:18

Mój gwardzista z 18+ (Matthias) deklaruje chęć pojechania, aczkolwiek, jako, że nie żyje to pewnie wybierze inną postać ;)
Indiana - 10-10-2015, 22:43

Heh, a tu się mój plan fabularny dupnął nieco, jako że zabraknie jednej postaci kluczowej do ruszenia tej fabuły wg mojego pomysłu.

To ja ponawiam moje pytanie:
- MA BYĆ POST SCRIPTUM TRYNTYJSKIE?
Tylko, że nie będzie oparte na Ingraine i jej czerwonej aureolce :P Mogę wymyślić coś innego.
- czy myśleć nad CZYMŚ INNYM?

Powój - 10-10-2015, 22:54

Ja jestem za Post Scriptum dla Tryntu. Owszem temat obgadany i w ogóle... Ale nadal, znaczący wiele w serduszkach wielu i wbrew pozorom jeszcze nie dokończony. W końcu można schrzanić jeszcze bardziej swą puszystością ;)
Reshion vol 2 Electric Bo - 10-10-2015, 23:26

Osobiście mi obojętnie gdzie gramy, byleby było ciekawie ;)

Będzie możliwe aby gracze, którzy mają powyżej 18 mogli sami wychodzić z obozu i poruszać się po terenie gry (tj. jak na 18+)?

Indiana - 10-10-2015, 23:34

Reshi napisał/a:
Będzie możliwe aby gracze, którzy mają powyżej 18 mogli sami wychodzić z obozu i poruszać się po terenie gry (tj. jak na 18+)?
Tak, w sumie nie widzę z tym problemu.
Powój - 10-10-2015, 23:36

No na tym epilogu jak grupa qua-imperium biegła do Samboi to ja i Mirko mieliśmy taką chęć lecieć za nimi, ale zostawienie grupy takie nie za bardzo.
Prim - 10-10-2015, 23:38

Powój napisał/a:
No na tym epilogu jak grupa qua-imperium biegła do Samboi to ja i Mirko mieliśmy taką chęć lecieć za nimi, ale zostawienie grupy takie nie za bardzo.


To sorry- Imperium :D Qa nam stało na drodze xd

Leite - 11-10-2015, 01:04

Mi obojętnie, gdzie, byleby było fajnie :D
Artem - 11-10-2015, 03:31

Co, Bryna zabraknie? Ja dołączę do Tryntów, pora odratować co się da.:) oczywiście, to wtedy kiedy robimy kontynuację fabuły, czyli to PS. Osobiście chciałbym czegoś innego, ale nie wiem co jest możliwe... Cóż, wszystko mnie usatysfakcjonuje. :) Apropos pytania o finanse, jestem w stanie wyłożyć na tak szczytny cel do 250 zł. ;)
Akinori - 11-10-2015, 19:55

27 list to dla mnie idealny termin (dzień wolny od zajęć mam :D ).

Miałem pomysł żeby pojechać jako wsparcie dla Derwana, ale jeżeli pomysł na postać nie przejdzie będę musiał wymyślić coś innego : (

Nem - 11-10-2015, 21:33

hmmm... strasznie kusi, żeby nadrobić ten epilog..... więc jeśli będę zdrowa to chętnie się pojawię :3 Wstępnie można mnie wpisać do futrzastej Samni, albo gdzieś, gdzie brakuje ludzi :D
Referen - 12-10-2015, 01:54

Qa zaprasza.
W tym miesiącu mamy specjalną ofertę-przyjmujemy bez konieczności rysowania znaczków na czole.

Indiana - 12-10-2015, 02:03

Artem napisał/a:
Co, Bryna zabraknie?
No jak raz nie jego :/
Ale dobra, ogarniam pomysły, coś wykminię ;) Z tego co widzę po Waszych wypowiedziach - jednak PS.Trynt ;) więc nie ma co marudzić, się ogarnie ;) Inga będzie robić za głos dowódcy... :P Czy cos ;P
Ale czasu dużo jeszcze więc póki co nie będę uszczegóławiać, bo to też będzie zależało od składu osobowego. No i raczej nie więcej niż 2 strony konfliktu :P

Aver - 12-10-2015, 02:30

Cytat:
Inga będzie robić za głos dowódcy... :P

Czekaj, co proszę? :shock:

Czy to oznacza, że... Że ta menda aspołeczna... :angry:

Indiana - 12-10-2015, 02:33

Ano właśnie :( A bez niego trudno będzie wyciągnąć motyw upiorów... :(
No ale co ja mogę, jak nie mogę :(

Szrapnel - 12-10-2015, 02:39

Przerywamy program żeby nadać ogłoszenie!!

Upiory zatrudnią nowego dowódcę! Potrzebny jest na 27 listopada najpóźniej! Oferujemy dobre warunki pracy, prawie normalnych podwładnych iii.... Właściwie to wszystko, umarli za dużo nie mają... :|

Aver - 12-10-2015, 02:48

Jak go spotkam, to jak Rega kocham, kopnę go w tą jarlowską rzyć i nawet Aidan mu nie pomoże :angry:

No ale trudno... Coś się wymyśli.

Powój - 12-10-2015, 02:48

Przyjmujecie Samnijszyków? :v
Aver - 12-10-2015, 02:50

A Ty akurat nam się bardzo przydasz, Khurd, razem że swoimi kręgowymi pułapkami na duchy ;)
Szrapnel - 12-10-2015, 02:53

Khurd po raz pierwszy, Khurd po raz drugi, Khurd po raz trzeci.... Przyjęta!
Indiana - 12-10-2015, 03:01

Avergill napisał/a:
Jak go spotkam, to jak Rega kocham, kopnę go w tą jarlowską rzyć i nawet Aidan mu nie pomoże :angry:
Chcę to zobaczyć :D
Avergill napisał/a:
A Ty akurat nam się bardzo przydasz, Khurd
Hue hue, no raczej :D bo... cóż, możecie mieć nieco mało argumentów w tej chwili ... ;) A mój zacny plan kręci się wokół tego, żeby dać wam popalić i odreagować braki bitek i stresów :D
Więc tego, Bryn, masz przegwizdane ;) Ten pojedynek jednak się skończy tak, jak powinien... ;)

Aver - 12-10-2015, 03:33

;-; chyba wreszcie czas nauczyć się walczyć na bokeny...
Indiana - 12-10-2015, 03:43

Masz na mysli siebie czy Bryna? :D :D
Aver - 12-10-2015, 04:12

Wygląda na to, że jedno i drugie... :D
Indiana - 12-10-2015, 04:39

Haha, służę pomocą, trzeba podnosić sobie poprzeczkę, nie? :D Co to za satysfakcja będzie natłuc Wam, jak nie umiecie walczyć? :D ;) Nawet mogę się w tym celu gdzieś przejechać ;)
Pedro - 12-10-2015, 16:41

Indiana napisał/a:
Co to za satysfakcja będzie natłuc Wam, jak nie umiecie walczyć? :D ;) Nawet mogę się w tym celu gdzieś przejechać ;)


Proponuję Falkon Arenę (o ile będzie). Będzie się tam można tłuc. ;)

Uszek - 12-10-2015, 17:34

Qa na epilogu chyba juz wystarczająca ilośc razy dostało ja proponuje negocjacje i pokojowe rozwiazanie indiana myśle ze sie dogadamy
Aver - 12-10-2015, 18:07

Jak na moje to Falkon nie wchodzi w grę, Lublin jest o 3/4 Polski za daleko ;) ale jakiś Wrocław kiedyś gdzieś to zawsze spoko :D
Indiana - 12-10-2015, 20:34

Spoko, Agat, możecie już pisać tekst kapitulacji i ustąpienia z Północy :D
Luz, Aver, może być Wrocław, mogą być nawet Katowice albo Wawa :D

Leite - 12-10-2015, 21:18

Poznań! Treningi :D
Mirko - 12-10-2015, 22:37

Szrapnel napisał/a:
Przerywamy program żeby nadać ogłoszenie!!

Upiory zatrudnią nowego dowódcę! Potrzebny jest na 27 listopada najpóźniej! Oferujemy dobre warunki pracy, prawie normalnych podwładnych iii.... Właściwie to wszystko, umarli za dużo nie mają... :|


Derwan z przyjemnością poprowadzi armię duchów na tereny ciągle broniącej się Dakoni, oczywiście najkrótszą drogą :D Nawet podsłuchiwałem jak was obudzić.
Tylko mogą wystąpić problemy natury administracyjnej. Chyba, że jednak mój plan wykorzystania łowczych talentów, zagrożeniem pozbycia się wartownika/przywódcy jeżeli nie obudzi reszty i namówienie części by poszła walczyć do Wergundi, a nie zabiła mnie na miejsu by wyszedł :D
(Tak wiem monotematyczny jestem)

Indi może utworzyć wydarzenie na fb? Wiadmość może w ten sposób dotrzeć do jeszcze kilku osób, które pominęły komentarze na grupie i nie przeglądają forum.

Co do Falkon Areny chciałem zasugerować by zebrać większą bandę i wbić się tam fabularnie jako ekipa z dziwnej krainy Silberberg. Fajnie można po odgrywać, a mało kto to robi.
Ja pewnie będę tam Derwanił :D

Indiana - 12-10-2015, 22:44

No nieeee, ja raczej nie będę z siebie robić debila na arenie, przecież ja nie umiem walczyć na bokeny :P
Pokibicuję wam :)
Mirko napisał/a:
zagrożeniem pozbycia się wartownika/przywódcy jeżeli nie obudzi reszty i namówienie części by poszła walczyć do Wergundi, a nie zabiła mnie na miejsu by wyszedł :D
Tu istnieje pewna sprzeczność ;) Wartowników i dowódców to ja mogę ruszać, a jak ktoś inny to zrobi, to ja go potem ruszę... poważnie :P ;)
Leite - 12-10-2015, 22:46

Indiana napisał/a:

Mirko napisał/a:
zagrożeniem pozbycia się wartownika/przywódcy jeżeli nie obudzi reszty i namówienie części by poszła walczyć do Wergundi, a nie zabiła mnie na miejsu by wyszedł :D
Tu istnieje pewna sprzeczność ;) Wartowników i dowódców to ja mogę ruszać, a jak ktoś inny to zrobi, to ja go potem ruszę... poważnie :P ;)

"Oh, to ja pójdę zabić Bryna, nie martwcie się, to wam na złość, ale wciąż was kocham"? :D

Indiana - 12-10-2015, 22:52

Mniej więcej :D I nie wam na złość, tylko dla kraju! :D
Uszek - 12-10-2015, 23:02

[quote="Indiana"]Spoko, Agat, możecie już pisać tekst kapitulacji i ustąpienia z Północy :D /quote]
Bardziej chodziło o to ze może dała byś już sobie spokój nas i tak jest więcej :mrgreen:

Mirko - 12-10-2015, 23:05

Indiana napisał/a:
Tu istnieje pewna sprzeczność ;) Wartowników i dowódców to ja mogę ruszać, a jak ktoś inny to zrobi, to ja go potem ruszę... poważnie :P ;)


Ja postaram się ich nawet nie dotykać :D Trochę soli tu trochę soli tam.
Plus zawsze możemy się dogadać :D

Indiana napisał/a:
Pokibicuję wam :)

Dami ci proporczyk.
a na poważnie jeżeli zebrała by się jakaś większa ekipa to ja bym tam wparował na pełnej sundal z jakimś sztandarem

Indiana - 12-10-2015, 23:17

Uszek napisał/a:
może dała byś już sobie spokój nas i tak jest więcej
Spoko :D To będzie paru mniej.... :D

Mirko napisał/a:
Ja postaram się ich nawet nie dotykać :D Trochę soli tu trochę soli tam.
No....! A zrób mi krzywdę któremuś, to się zdziwisz! :D

Mirko napisał/a:
Dami ci proporczyk.
Ok, mogę machać :D I ja zupełnie poważnie, nie będę się wygłupiać :)
Mirko - 12-10-2015, 23:29

Indiana napisał/a:

Mirko napisał/a:
Ja postaram się ich nawet nie dotykać :D Trochę soli tu trochę soli tam.
No....! A zrób mi krzywdę któremuś, to się zdziwisz! :D

Dobrze dobrze załatwimy to dyplomatycznie, ty bijesz dowódcę, a ja się upewniam, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jak nie, to będę się bawił w solniczkę :D

Indiana napisał/a:

Mirko napisał/a:
Dami ci proporczyk.
Ok, mogę machać :D I ja zupełnie poważnie, nie będę się wygłupiać :)

To potrzebuję herbu Jastrzębców :D

Przy okazji przydał by się też jakiś łucznik jeżeli walka nie będzie szła po mojej myśli.

Indiana - 12-10-2015, 23:50

Mirko napisał/a:
ty bijesz dowódcę
Ja biję Bryna. Dowódcy NIE RUSZASZ! :D Bo będzie bolało! ;)

Mirko napisał/a:
To potrzebuję herbu Jastrzębców :D

No lecę szyć, milordzie :D
Kurde, igła w łapę i robisz! :D

Mirko napisał/a:
i przydał by się też jakiś łucznik jeżeli walka nie będzie szła po mojej myśli.
Dobrze, że nie alchemik-miner :D
Mirko - 12-10-2015, 23:52

Indiana napisał/a:

Mirko napisał/a:
To potrzebuję herbu Jastrzębców :D

No lecę szyć, milordzie :D
Kurde, igła w łapę i robisz! :D

Chodziło mi o wzór :D

Indiana napisał/a:

Mirko napisał/a:
i przydał by się też jakiś łucznik jeżeli walka nie będzie szła po mojej myśli.
Dobrze, że nie alchemik-miner :D

Jeżeli z terenu festiwalu nie wywalą za pirotechnikę to może być i miner :D
Generalnie zasady tego turnieju są bardzo..... plastyczne :D

Lutha - 13-10-2015, 00:06

Mirko napisał/a:
Przy okazji przydał by się też jakiś łucznik jeżeli walka nie będzie szła po mojej myśli.

Nie wiem do końca o co chodzi, ale słyszę, że się mnie wzywa :P

Leite - 13-10-2015, 00:10

Lutha napisał/a:
Mirko napisał/a:
Przy okazji przydał by się też jakiś łucznik jeżeli walka nie będzie szła po mojej myśli.

Nie wiem do końca o co chodzi, ale słyszę, że się mnie wzywa :P

Chcesz pomagać Derwanowi w praniu Sigberta?

Szrapnel - 13-10-2015, 00:12

Akurat teraz nie chodzi o lanie Sigberta
Leite - 13-10-2015, 00:15

Cytat:

Mirko napisał/a:
ty bijesz dowódcę
Ja biję Bryna. Dowódcy NIE RUSZASZ! :D Bo będzie bolało! ;)

:D

Szrapnel - 13-10-2015, 00:15

Ale nie do tego łucznik, Sigberta to my sami pobijemy
Indiana - 13-10-2015, 00:19

Ekhm.... :D Coś tu się z lekka róznica zdań pojawiła :D
Szrapnel - 13-10-2015, 00:20

Ale my go z miłości pobijemy ;) Bo kto to widział żeby Wergund szedł ratować Tryntyczyka a tryntyjski jarl już nie :P
Mirko - 13-10-2015, 00:38

ALe łucznik byłby potrzebny nie na epilog a na Falkon by strzelać w wygrywającego ze mną przeciwnika. Na Falkon Arenie to przejdzie :D
Indiana - 13-10-2015, 00:42

Szrapnel napisał/a:
Bo kto to widział żeby Wergund szedł ratować Tryntyczyka a tryntyjski jarl już nie :P

Dlatego jakoś mu to muszę fabularnie uniemożliwić, skoro pozafabularnie to niemożliwe ;) Cóż, na pewne rzeczy nie poradzisz, nie?
Ale nie musicie go od razu z tego powodu lać :D

Szrapnel - 13-10-2015, 00:46

No rzeczywiście.... może bicie to nie najlepszy pomysł... może nie zasłużył..... Dobra, dźgniemy go parę razy i będzie OK :D
Mirko - 13-10-2015, 00:51

Ja mówię, jest pół-eteryczny. Solą posypać, trochę pomantrować i się rozpuści jak bałwanek :D
Leite - 13-10-2015, 01:04

Fabularnie to możesz powiedzieć, że Bryn taki ważny dla niego wow i lepiej, żeby nie wiedział :D
Frączek - 13-10-2015, 01:08

To wy się tam wytłuczcie a my wbijemy na gotowe, Ok? :D
Indiana - 13-10-2015, 01:13

Szrapnel napisał/a:
może bicie to nie najlepszy pomysł... może nie zasłużył..... Dobra, dźgniemy go parę razy i będzie OK
ARDEN! OGARNIJ SIĘ!! :D To prawie jak dekurion! A nawet bardziej!! :D

Mirko napisał/a:
Solą posypać, trochę pomantrować i się rozpuści jak bałwanek :D
Czekaj, będziesz chciał jakiegoś sojuszu, cholero teralska! :D
Aver - 13-10-2015, 01:54

Co to za dekurion, który olewa swoich podwładnych? ;) (kopa w rzyć i tak dostanie, kij z jego jarlowością :v )



Hmm, ciekawe, czy dałoby się z Derwana zrobić taką pikną statuę ostrzegawczą... w kamień zamienić, albo zlodowacić, coby mu się odechciało bawić w solniczkę... :twisted:

Indiana - 13-10-2015, 02:13

Avergill napisał/a:
Co to za dekurion, który olewa swoich podwładnych? ;) (kopa w rzyć i tak dostanie, kij z jego jarlowością :v )
Ale kopa od swoich ludzi to co innego ;)

Avergill napisał/a:
czy dałoby się z Derwana zrobić taką pikną statuę ostrzegawczą... w kamień zamienić, albo zlodowacić, coby mu się odechciało bawić w solniczkę... :twisted:
I tu się dogadamy, czarownico :D
Hm, w kwestii tego kopa też się dogadamy :D

Mirko - 13-10-2015, 03:01

Indiana napisał/a:

Avergill napisał/a:
czy dałoby się z Derwana zrobić taką pikną statuę ostrzegawczą... w kamień zamienić, albo zlodowacić, coby mu się odechciało bawić w solniczkę... :twisted:
I tu się dogadamy, czarownico :D
Hm, w kwestii tego kopa też się dogadamy :D

A może tak rzucić to wszystko i wyjechać do Pethabanu

Indiana - 28-10-2015, 00:42

Ok, proszę Państwa, czas decyzji nadszedł.
Warunki:
- nocleg w halli (ale uwaga, nie ma bieżącej wody, bo zima, więc mycie w miskach) przy palenisku lub też w domkach
- jedzonko własne lub możemy ogarnąć jakieś wspólne, do ustalenia. Jeśli wspólne, to na pewno jakieś 20 zł styknie
- dojazd zorganizuję prywatnymi autkami z udziałem mojej granatowej floty ;) będę chciała tylko zwrot za paliwo, więc jakieś 15 zł od osoby w dwie strony. Jeśli taniej wyjdzie dojechanie pociągiem do Barda, to odbierzemy was z Barda.
- dla kadry - prosimy zwrot kosztów dojazdowych i innych takich jak telefony, liczę więc jakieś 25 zł od łebka
- na duperele zapleczowe czyli dymki, iskry, świeczki - 5 zł od paszczy
- i 5 na nieprzewidziane
- i jeszcze 5 na ubezpieczenie
Razem wychodzi mi, że składka powinna ogarnąć się w kwocie 75 zł przy minimum 10 osobach.

Proszę o potwierdzanie tutaj, póki co na gębę.
Jeśli będzie 10 osób, to otwieram wydarzenie, może dokoptujemy jeszcze kogoś, ale więcej niż 20 w tych warunkach nie damy rady.
Owe pewne 10 osób tutaj musi się zgłosić najpóźniej do 15tego listopada, jeśli mam zdążyć ogarnąć przygotowania :) Zaliczka to będzie jakieś 30 zł i będzie w takim razie maksymalnie do 20 listopada.


Termin
27-29 listopada - osoba i stronnictwo, wg ról z epilogu:
1.Verlan - Impy
2.Shatan - Qa
3. Bryn- Trynty
4. Kaśko - Samnia
5. Derwan - Terala
6. Artem -?
7. Reshi -?
8. Lutha- Trynty
9.Leite - upiory? Samnia?
10 Szrapnel - upiory
11 Powój - Samnia
12Aver z przyczepionym kaloryferem ;) - Upiory
13 Agat - Qa
14. ktoś od mieszania w kociołku - ...?
15. Julek-brat-Aver ;) - Trynty
16. Referen - Qa
17. Bert - Samnia
18. Kodran Trynty

Kadrowo:
Indi ... coś jakby upiory, ale nie do końca :D
Prim - Impy
Wojt? - Trynty ?
Onfis - Samnia

Reshion vol 2 Electric Bo - 28-10-2015, 01:13

Wypisuje się, niestety uczelnia pokrzyżowała mi plany ;/
Leite - 28-10-2015, 19:21

Wypisuję się :( niestety problemy zdrowotne się za mną ciągną, a na zimowy chcę namówić rodziców :|
Magmus - 28-10-2015, 22:42

Wpisuję się i zgadzam na każdy warunek byleby pojechać do Srebrnej :mrgreen:
Mirko - 28-10-2015, 23:27

Jadę
Referen - 01-11-2015, 21:05

Potwierdzam
Powój - 01-11-2015, 21:42

Potwierdzam oczywiście :)
Lutha - 02-11-2015, 14:36

Niestety, ale rezygnuję :/
Farin - 03-11-2015, 22:04

A ja bym się chciał zapisać do grupy Samnijskiej jeśli jeszcze można
Aver - 11-11-2015, 18:54

Mocno zaleci hipokryzją, ale nie przewidziałam, że rodzice zrobią mi podobny numer.
Nie dam rady przyjechać na listopadową edycję z bardzo trywialnego powodu - oceny. Tak, moi państwo, rozszerzenie w liceum kopnęło mnie ciężkim butem w rzyć i przypomniało, że to już nie są przelewki, a geometria analityczna sama się nie zda.

Przepraszam wszystkich :( zwłaszcza Szrapnela, który będzie sam w upiorach... mogę pomóc w knuciu (nawet bardzo chętnie to zrobię), ale być nie będę.

Szrapnel - 11-11-2015, 18:55

Zgłaszam się. Będę.
Uszek - 14-11-2015, 00:45

Z przykrością informuje że ze względu na moją sytuacje w szkole nie będę mógł pojechać na epilog 2.
Farin - 14-11-2015, 21:27

Niestety mnie też nie będzie z powodu parku możliwość dojazdu :/
Indiana - 16-11-2015, 15:42

Spisuję stąd i z forum deklaracje:
1. Szrapnel
2. Powój
3. Mirko
4. Referen (Mateusz Oleksiejuk)
5. Akinori
6. Łukasz Krywult
7. Magmus
8. Julek
9. Kasia Gielec
10. Artem
11. Kaśko
12. Shatan

OG - Onfis, Prim, Indi

Mamy tu tylko pewien mały problem.
Z głównych postaci tryntyjskich został Derwan.... Hird Mgieł reprezentuje tylko Arden...
Ludziki, co ja mam z tym zrobić? :/

Ok, gdyby wstępnie było to tak:
- strona najeźdźców
Samnia - Kasia Gielec, Łukasz Krywult, Kaśko
Qa - Shatan, Referen,

- strona tryntyjska
Julek (Borgh Du), Szrapnel (Arden, hird Mgieł)

- wolne elektrony
Derwan (Terala) , Powój (Khurd) - - z tryntyjczykami

Magmus, Artem, Akinori - któryś z Was ma jakiś przymus mentalny, że na pewno chce na którąś stronę? :)

Powój - 16-11-2015, 17:25

Akinori samnijsko, jako Irbis pojawiający się w opowiadaniu pt. "Szept" ;)
Szamalchemik - 16-11-2015, 22:43

No tak... ze mną może być ciężko logistycznie. Ale postaram się być.
Indiana - 17-11-2015, 00:08

Stary, tak albo nie. :roll:
Indiana - 19-11-2015, 17:52

UWAGA!!! do PONIEDZIAŁKU 23 listopada prosimy o potwierdzenie udziału wpłatą. Minimum to zaliczka 30 zł, ale przy kwocie całości 75 zł nie wiem, czy cała nie będzie wygodniejsza.
Kto nie wpłaci, tego nie liczymy w fabule



Postaci/Gracze
1. Szrapnel
2. Powój
3. Mirko
4. Referen (Mateusz Oleksiejuk)
5. Akinori
6. Łukasz Krywult
7. Magmus
8. Julek???
9. Kasia Gielec
10. Artem
11. Jagoda
12. Shatan
13. Bartek Kamiński
14. Kamil Krywult
15. Marsis
16. Jakub Famulski


OG - Onfis, Prim, Indi


Ok, gdyby wstępnie było to tak:
- strona najeźdźców
Samnia - Kasia Gielec, Kamil Krywult, Bartek Kamiński, Akinori
Qa - Shatan, Referen, JaFam
OG - Primula (Impy)

- strona tryntyjska
Julek (Borgh Du), Szrapnel (Arden, hird Mgieł)
Łukasz Krywult (zgłaszał krasnoluda, więc zakładam, że północ)
OG - Onfis (Atleif Varden)?

- wolne elektrony
Derwan (Terala) , Powój (Khurd) - - z Tryntyjczykami

- nie wiadomo - znaczy proszę się określić ;) co najmniej 2 osoby - do Zapołudnia! ;)
Marsis
Jagoda
Artem

Marsis - 19-11-2015, 19:13

Ja byłbym za północą i tryntem. I coś mi się obiło o kontynuowaniu postaci silbera ( urocze duszki, upiorki :mrgreen: )
Indiana - 19-11-2015, 19:17

Oki, więc Marsis do Północy, Jagoda i Artem do Zapołudnia :)

Marsis, wytłumacz :) Do Hirdu Mgieł Cię nie dołączę, gdyż Cię nie było na poprzednim epi i nie ma opcji dopisywać kogoś do wydarzeń, w których nie brał udziału.

Prim - 21-11-2015, 00:36

Mirko, come to the dark side ^^
Indiana - 21-11-2015, 00:56

Ej! :D Zostaw mojego żywiołaka! :D
Mirko - 22-11-2015, 01:19

Na razie ciągle nie dostałem żadnego argumentu by na nią przechodzić.
Szamalchemik - 22-11-2015, 12:02

Ok, więc wygląda na to, że jednak nie mogę przyjechać :/ Kwestie zdrowotne...
Marsis - 22-11-2015, 21:05

Indiana napisał/a:


Marsis, wytłumacz :) Do Hirdu Mgieł Cię nie dołączę, gdyż Cię nie było na poprzednim epi i nie ma opcji dopisywać kogoś do wydarzeń, w których nie brał udziału.


Aha spoko

Thursgud - 24-11-2015, 09:00

Ja jednak do Tryntu dojdę jako człowiek :mrgreen:
Powój - 24-11-2015, 13:56

Dwa pytania. Jedno do organizatorów drugie do uczestników.
Jak wreszcie z ciepłym jedzeniem? Zabrać ze sobą własne i do podgrzania jak ktoś chce, czy jednak coś będziemy robić? Mogę w razie potrzeby zrobić coś wcześniej i ze sobą zabrać w garze jak np. na bitwę o Górę przywozili inni ;)

Uczestniki, czy ktoś chce bliznę/ranę? Bo na poprzednim epi ludzie się mnie pytali o rozcięcie i czy mogłabym im takowe zrobić. Pytam, bo jutro będę ogarniać swoją charakterkę do Khurd i mogę zabrać coś bonusowego ze sobą.

Prim - 24-11-2015, 23:24

HEJO HEJO!
Na fejsbukach pojawiło się ogłoszenie odn. godzin waszego przyjazdu.
Albo na fb, albo prywatnie, albo tu ZGŁOŚCIE GODZINĘ WASZEJ BYTNOŚCI WE WRO- DO ŚRODY
Kto nie napisze, sorry memory, ustalimy godzinę zbiórki bez tego ;)

Lillith - 25-11-2015, 22:42

Ktoś bierze klej do charakteryzacji? Nie posiadam, a potrzebuję ;__;

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group