Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Dzieła związane z obozem - [opowiadanie] Szept

Powój - 05-10-2015, 15:45
Temat postu: [opowiadanie] Szept
Opowiadanie o Khurd, część powstała przed epilogiem, część w trakcie, część po. Łączy ze sobą zdarzenia zarówno które miały miejsce, jak i takie które musiały zostać dopowiedziane.
Sam tekst znajduje się w załączniku bo mam lenia i nie chce mi się ustawiać wszystkich kursyw od początku.

Indiana - 05-10-2015, 16:23

Ech... dorzucam do kompletu mojego po-epilogowego żalu brak kontaktu z Khurd :( Bo jednak zauważenie jej w halli, gdy opowiadała nam o laleczkach, to mało. Nie zabijaj kolejnej swojej postaci :D
Wiem, że już to mówiłam, ale uwielbiam Twoje pisanie :D
Więc... ech ech ech... Chcę więcej.. pisania i gry ;)

Powój - 05-10-2015, 18:35

Wiesz co, to była bardziej obietnica. Że jeśli jakaś partyzantka jeszcze będzie to zostanie w tryncie i będzie walczyć dla nich. Jeśli nie, to potupta do terali i tam będzie walczyć dla nich.
Rhonny - 10-10-2015, 17:04

Kocham! Tak ładnie napisane <3
Do listopada Sam... Stepie.

Powój - 10-10-2015, 19:53

Step żyje w naszych sercach wilczyco. Pamiętaj, bo bez Stepu my jesteśmy nikim ;)
Indiana - 10-10-2015, 20:03

Tak, Samnijczycy :D Tęsknicie za Stepem! On za wami płakusia cichutko szeleszcząc suchą trawą...
Tuptusiają po nim samotne porzucone alpaki....
A wy co? A wy po jakichś zimnych, mokrych górach, pod drzewami, spod których nie widać gwiazd, bez koni! Po co wam to? Jeszcze jacyś Qa piłują na was paszcze...Do bani interes. Po co wam ta korona. Po co wam rządzenie tym porąbanym krajem, przecież ci tutaj to nieobliczalni są! Zresztą, kto normalny chodzi w kieckach... :P Po co wam jasyr, toż to tylko problem, nawet do siodła za włosy nie idzie porządnie przywiązać... :D
Stanowczo! Chcecie wracać na Stepy! :D

Powój - 10-10-2015, 22:17

Jak moja siostra w pieśni nie chce pomocy, to nie. Pojadę. Tam czeka Śmierć szepcząca z Wiatrem o tęsknocie. Może i ja z nimi porozmawiam?
Aver - 10-10-2015, 23:30

Jak to nie chce? A szalejącego upiora kto ze mną ogarnie? D:
Onfis - 12-10-2015, 14:59

Jak to po co nam ten porąbany kraj z porąbanymi facetami w kieckach? To pierwszy krok do zaalpaczenia wszystkich krain - najpierw step, potem góry, a juz niedługo alpaki rozlezą się po laryjskich tunelach :P
Indiana - 12-10-2015, 15:12

Ej, spadaj, faceci w kieckach są zarąbiści :D Zawsze uważałam, ze kilt dodaje facetowi +200 do facetowości...Ale tylko prawidłowo założony... ;) ;) ;)
Avergill napisał/a:
A szalejącego upiora kto ze mną ogarnie? D:
Wiem, kto nie ;(
Leite - 12-10-2015, 21:19

Laro nie mają dużo tuneli, Onfis :D Podziemne je maja :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group