Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Pytania - Mieszkańcy Silberburga

Yarant - 28-03-2016, 21:00
Temat postu: Mieszkańcy Silberburga
Czy postać może mieszkać dłużej lub krócej w miejscu akcji gry :?:

Jeśli tak to jak wytłumaczyć brak znajomości miejscowych(nie dotyczy mieszkającego od niedawna).

Zamierzam grać stróżem prawa więc wyobrażam sobię jak mam się zachowywać i "stróżować tego prawa", ale nie wiem jak to powinno wyglądać ;| .
(wiem o istnieniu tematu "sądy i sądownictwo").

Onfis - 29-03-2016, 19:11

Dla postaci pochodzących z terenu gry przygotowujemy zazwyczaj do zapoznania się zbiór najważniejszych informacji. Równiez w misji możemy ci podać istotne dane ;)
Yarant - 29-03-2016, 21:28

Dzięki. 8-)
Yarant - 29-03-2016, 21:30

A jakiemu arystokracie podlega twierdza Silberburg???
Indiana - 30-03-2016, 03:15

Nie bez powodu jescze tego nie podawałam :) Takie konkrety domykamy na sam koniec fabuły, Spokojnie, dowiesz się tego. Super, że chcesz grać miejscowych, każdą taka postać - z otwartymi łapkami. Potwierdzam, co napisał Onfis - oczywiście takie postaci dostają na starcie przekrój informacji, mapy terenu, imiona ważnych osób i wszystko, co powinny wiedzieć. A i pomoc BNów w trakcie.
Dagome - 11-04-2016, 17:35

Indiana napisał/a:
Nie bez powodu jescze tego nie podawałam :) Takie konkrety domykamy na sam koniec fabuły, Spokojnie, dowiesz się tego. Super, że chcesz grać miejscowych, każdą taka postać - z otwartymi łapkami. Potwierdzam, co napisał Onfis - oczywiście takie postaci dostają na starcie przekrój informacji, mapy terenu, imiona ważnych osób i wszystko, co powinny wiedzieć. A i pomoc BNów w trakcie.


A co można dostać przed obozem? Ja np martwię się, że w pierwszą noc nie dam rady wszystkiego zapamiętać - zwłaszcza jak będą ataki (ataki same w sobie są super, tylko nie dają się skupić na lekturze :P ) - i potem coś poplączę.

Onfis - 12-04-2016, 17:41

Dagome napisał/a:
A co można dostać przed obozem? Ja np martwię się, że w pierwszą noc nie dam rady wszystkiego zapamiętać - zwłaszcza jak będą ataki (ataki same w sobie są super, tylko nie dają się skupić na lekturze :P ) - i potem coś poplączę.

Spokojnie, przecież od rozdania postaci, do rozpoczęcia gry minie trochę czasu. Poza tym, kto powiedział, że was cokolwiek od razu zaatakuje? ;)

Indiana - 12-04-2016, 18:28

No i przed startem fabuły zawsze staramy się zrobić tak, żeby OG posiedzieli z graczami, potłumaczyli, poprzypominali. Detale miejsca gry wrzucę też w czerwcu w takim zakresie, w jakim oczywiście pozwala uniknąć spoilerów :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group