Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Mistyczna - Prezentacja

Prim - 28-12-2016, 03:36
Temat postu: Prezentacja
Hej!
Po pierwsze- bardzo ważne jest napisanie i przedstawienie przez naszą grupę reprezentacji na balu. Kim jesteśmy. Co badamy. Jakie mamy plany. Chociażby zbadanie tego wątku o kapłanie. Można również zaprosić do współpracy wszystkich magicznych. O podanej godzinie zbierze się bowiem grupa mistyków, badających sprawę Pęknięcia.
Po drugie- wiem, że jest późno. Gdyby był problem z powyższym, siądę jeszcze z wami na 5 minut przed grą i to zrobimy, udoskonalimy. Podczas przemówienia będziecie sobie musieli radzić bez mojej pomocy. Natomiast później będziemy swobodnie mogli badać, co chcemy.
Po trzecie- jak chcecie szukać kapłana, proponuję jeszcze raz przeczytać wstęp. Można go szukać duchami. Ale zobaczcie czego on sam używał. Jak to zrobił.
Łączę się z Wami i liczę na Was!
Gorvenal, Zawał, Alicja, Narcyz! Napiszcie proszę te kilka słów i zastanówcie się nad podaniem.

Gorvenal - 28-12-2016, 12:44

Jest plan. Otóż pewien magnifer zaproponował uwzględnienie naszego istnienia i mniej więcej celu misji. Dla mnie w sumie to spoko opcja, bo potem możemy indywidualnie zagadać do ludzi którzy mogą nam pomóc i są godni zaufania

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group