Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Sztab Wergundia - Zapotrzebowanie

VanRex - 14-12-2018, 04:06
Temat postu: Zapotrzebowanie
Tytuł mówi sam za siebie, jak potrzebujecie jakiś informacji/plików czy innych odpowiedzi, to róbmy to w jednym temacie, żeby wszystko było pod ręką

Od siebie na start chciałbym uporządkować pozycje i aktualną liczebność naszych wojsk, oraz znane nam dane dot. armii innych krajów. Do tego przydałoby się też wiedzieć w jakim stanie jest Szara, w jakim stanie finalnie jest nasz Wergundzki Kontrwywiad (trochę pieniędzy tam poszło), ile pieniędzy zostało nam w skarbcu, gdzie na świecie dzieje się jeszcze wojna i bitwy oraz jak wyglądają nastroje naszej szlachty i ludności wobec nowego pana Księcia (opcjonalnie podział sił zwolenników).
Tam poleciała jeszcze chyba jakaś nota do Samnii a propo wydawania pieniędzy żeby się odj****i (nie wiem na ile to finalnie fabularne)
Idąc dalej, co z Teralą (czy ona dalej nie jest podzielona?) i moimi szaroskórymi braćmi (<3), nastroje w Liryzji (nie chciałbym jej stracić)
I czy my wiemy gdzie jest ta cholerna Estella, czy Styryjczycy ją gdzieś schowali i przemilczeli?
To tyle co przychodzi mi do głowy na pierwszy rzut : - )
(A, oddajcie mi żonę, K*rwie!)

Indiana - 14-12-2018, 21:50

Dobrze, to tutaj pytania, a osobny temat z bazą informacyjną.
VanRex - 15-12-2018, 18:02

Haha, to rzeczywiście mogło być trochę mylące :D . Indii, Kontrwywiad było po prostu nazewnictwem z przyzwyczajenia, bo pod Refa (później wirtualnego Refa) podpisani byli nasi szpiedzy ze strategii, jak i Szara : - )
(I w sumie lepiej brzmi niż Wergundzkie Służby Wywiadowcze (WSW w kompozycji do SSW), czy Wywiad Wergundzki (jakoś tak bez tej duszy :D ). Tym niemniej rzeczywiście najczęściej stosowaliśmy Kontrwywiad do Kontrwywiadu : - ) )

Indiana - 17-12-2018, 05:36

VanRex napisał/a:
Kontrwywiad było po prostu nazewnictwem z przyzwyczajenia, bo pod Refa (później wirtualnego Refa) podpisani byli nasi szpiedzy ze strategii, jak i Szara : - )
(I w sumie lepiej brzmi niż Wergundzkie Służby Wywiadowcze (WSW w kompozycji do SSW), czy Wywiad Wergundzki (jakoś tak bez tej duszy :D ). Tym niemniej rzeczywiście najczęściej stosowaliśmy Kontrwywiad do Kontrwywiadu : - ) )

Nie. Kontrwywiad był budowany jako kontrwywiad. Amen. Ja przypominam, że Wergundia odrodzona ma 3 lata - to trochę mało żeby zbudować sensowne służby szpiegowskie. Ale na tą chwilę to chyba nie jest największy problem? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group