Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Epilog 2015 - Epilog 2015

Indiana - 20-08-2015, 13:05
Temat postu: Epilog 2015
No to startujemy. Na razie wrzucam dla bazie zeszłorocznych warunków, więc detale mogą się pozmieniać.
Cenę muszę szarpnąć do góry, bo znów zeszły rok ledwie się dopiął :( W razie czego jak ktoś będzie mial z tym problem, to raty zawsze się da zmajstrować.

EPILOG 2015

Termin 2- 4 października

Koszt: 290 zł
Obejmuje:
- organizację i poprowadzenie fabuły dla 2-4 grup, trwającą od piątku wieczorem do soboty wieczorem (lub niedzieli rano, zależy ile wytrzymacie ;) ) z obsługą i poziomem zaplecza jak na obozie
- opiekę OG (POZAfabularną! tj. pilnujemy tylko, zeby nikt nie wpadł do fosy, poza tym gramy razem z Wami jak gracze)
- wyżywienie w postaci ciepłego posiłku (gulasz, zupa, ewentualnie coś co zaproponujecie) w piątek i sobotę wieczorem oraz prowiantu w postaci do ustalenia, z naciskiem na pieczywo, kiełbaski, ser, suchary wojskowe, czekolada (czyli rzeczy do wzięcia w teren oraz do robienia na ognisku) i śniadania w niedzielę rano.
- ubezpieczenie NNW
- transport (auto)bus na trasie Wrocław - Srebrna Góra wraz z opieką
- nocleg w Warowni x 2

Impreza odbędzie się pod warunkiem minimum 15 chętnych.
Liczymy wyłącznie osoby, które wpłacą ZALICZKĘ w wysokości 50 zł.

Nr konta:
50 10205558 1111 1514 4100 0091
Kortunal - turystyka i przygoda.
Dopisać "EPILOG - IMIĘ NAZWISKO KSYWKA"
Imię i nazwisko jest KONIECZNE do ubezpieczenia NNW, a ksywka do identyfikacji osoby. Słowo "epilog" - do znalezienia wpłaty na koncie. Jeśli tego nie wpiszesz, nie bądź zdziwiony, jeśli nie znajdę wpłaty i będą problemy.
Termin wpłaty zaliczki - najpóźniej do piątku 25 września.
Do tego terminu konieczne będzie również ustalenie godziny podstawienia busa we Wrocławiu (czyli musicie podać, na którą godzinę zjawicie się we Wrocławiu i analogicznie w drodze powrotnej).

Informacja dla rodziców - jest możliwość wystawienia faktury. Tylko uprzedzić wcześniej.

Warunki uczestnictwa:

- minimum 14 lat, poniżej 18-tki dokument ze zgodą rodziców (będzie do pobrania w załączniku)
- dostarczenie oświadczenia rodziców lub swojego na temat akceptacji zasad imprezy :) W załączniku.
- całkowity brak alkoholu i używek na imprezie, za wyjątkiem ewentualnego toastu biesiadnego
- funkcje pozafabularne OG bez zmian - obowiązuje posłuszeństwo, zakaz oddalania się od grupy, zachowanie ostrożności na fortach itd.
- zasady z obozu - bez zmian, obowiązują stroje, zakaz przeklinania, te same zasady walki etc.

Warunki:

  • ponieważ grupy będą ze sobą silnie skonfliktowane, prosimy o szczególne zachowanie zasad fair play i zwyczajnie - o niezapędzanie się we wzajemnych pretensjach i wrogości. Mamy tylko dwie doby, to za mało, żeby psuć dodatkowo atmosferę
  • ze względu na krótki czas gry, będzie mocno intensywnie. I zapewne zimno. Więc trzeba się przygotować na duże zmęczenie i wysiłek fizyczny.
  • na epilogu będą działy się rzeczy decydujące ostatecznie o świecie gry, a także o postaciach. Wystawiając się do epilogu trzeba mieć świadomość, że postać ma spore szanse tego nie przeżyć ;)
  • minifabuła zaczynać się będzie w piątek w nocy (zaraz po tym, jak zdołamy ogarnąć wprowadzenia grup, które i tak maksymalnie chcemy przerzucić na forum), kończyć w sobotę wieczorem, po czym w nocy sobota/niedziela - ogniskowa biesiada w halli, wydarzenia będą ściśle powiązane z wydarzeniami obozu ALE jeśli będą chciały wziąć udział osoby spoza obozu, to dostosujemy tak, aby to było możliwe.
  • uczestnicy grają postaciami z obozu - chyba, żeby jednak nie, bo są martwi ;) Grupy i warunki do nich rozpiszemy we wrzesniu. Wstępnie - polegli będą mogli jednak powiedzieć swoje ostatnie słowo.
    Osoby, które nie grały w tegorocznym SIlberze, mogą dołączyć do grup fabularnych z nowymi postaciami.
  • zależnie od ilości uczestników dzielimy się na grupy pod opieką OG (który jest pełnoprawnym graczem). Grupy będą miały przeciwstawne zadania do wykonania. OG będą grać tak, jak pozostałe osoby, postaramy się zmajstrować to tak, aby każdy OG ogarniał tę część fabuły,która nie dotyczy jego własnej grupy. Zależy to też ostatecznie od
  • ze względu na krótki czas gry będzie konieczna inicjatywa i aktywność graczy
  • grupy będą ze sobą skonfliktowane, ale trzeba wziąć pod uwagę, że do biesiady zasiadamy wspólnie, co oznacza w skrócie, aby nie zapędzać się za daleko z wzajemną wrogością i bardzo skrupulatnie pilnować reguły walki. Byłoby dobrze też, żeby wystrzegać się "przekokszenia" postaci czy grupy, będą tego co prawda pilnować koordynatorzy grup, ale uczestnikom też to dajemy pod rozwagę, bo wszelkie kamienie nieśmiertelności zwykle powodują kwasy, zgrzyty i halucynacje.

Pedro - 20-08-2015, 13:51

Akurat jak mnie nie ma w kraju. :( Powodzenia dla wszystkich tych co będą walczyć o północ. ;)
Frączek - 20-08-2015, 13:58

O Kurde, szybko :P

Godzinę naszego przyjazdu do Wrocka piszemy tutaj czy w oddzielnym poście?

Indiana - 20-08-2015, 14:34

W oddzielnym stanowczo :)
Szybko, ale też na razie to anons, konkrety dopiero powstają :)

Frączek - 20-08-2015, 14:37

Ważne, że jest :D
Artem - 20-08-2015, 17:49

Czy to jest już ostateczny termin? Jeśli tak ,to niestety wypadam :/ Nie ma mnie w kraju.
Indiana - 20-08-2015, 17:56

Cholerna szkoda :(
Termin jest ostateczny i przyjęty jako stały termin tej imprezy. Tylko wtedy daje radę w miarę zebrać razem kadrę (studentów w większości) i graczy.

Pedro - 20-08-2015, 19:19

Niestety, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. ;)
Indiana - 02-09-2015, 19:16

OGŁOSZENIE 1

Otwieramy oficjalne zgłoszenia na epilog. Swój udział trzeba potwierdzić zaliczką 50 zł.
Nr konta:
50 10205558 1111 1514 4100 0091
właściciel konta: Kortunal - turystyka i przygoda.
Dopiszcie koniecznie!!!! "EPILOG - IMIĘ NAZWISKO KSYWKA"
Imię i nazwisko jest KONIECZNE do ubezpieczenia NNW, a ksywka do identyfikacji osoby. Słowo "epilog" - do znalezienia wpłaty na koncie. Jeśli tego nie wpiszesz, nie bądź zdziwiony, jeśli nie znajdę wpłaty i będą problemy.
Termin wpłaty zaliczki - najpóźniej do piątku 25 września, choć byłoby znacząco lepiej, gdybyśmy wcześniej wiedzieli, ile osób weźmie udział.
Ma to ogromne znaczenie - musimy zorganizować noclegi (jak widzicie, gdyby przyjechali wszyscy, którzy zgłosili się na wydarzeniu, byłoby konieczne zmajstrowanie dodatkowego miejsca noclegowego), odpowiednio duży transport, wyżywienie i nade wszystko - fabułę, obejmującą taką ilość osób.
Więc BARDZO PROSIMY O JAK NAJWCZEŚNIEJSZE POTWIERDZANIE!

Indiana - 02-09-2015, 19:19

OGŁOSZENIE 2
Aby konkretnie już pracować nad fabułą, musimy wiedzieć, jakie są Wasze sympatie i ciągotki względem stronnictw, frakcji i frontów w grze. Tym samym poniżej znajdziecie mniej więcej ogólne wskazania grup, które zagrają - nie sądzę, by były one niespodzianką, choć ubolewamy z lekka, że musimy tyle ujawnić. No ale musimy.
Od Was potrzebujemy teraz zgłoszeń do grup, najlepiej, aby zgłoszenia te odbywały się - UWAGA, na Prywatnej Wiadomości NA FANPAGE Silbera! Prosimy, nie na PW na prywatne profile Indi czy Wampa, bo się nie doszukamy....
Ewentualnie dla nieposiadających fejsiora - tutaj na PW.

Więc:
1. Umarli - tak, zdecydowaliśmy się na to. Ci, którzy polegli pod Silbrfjell otrzymają ostatnią szansę, by wpłynąć na losy żywych. Ale będzie to obarczone poważnymi konsekwencjami tak dla postaci, jak i dla graczy. Gra będzie maksymalnie utrudniona i nieprzyjemna. Decydując się na tę opcję, zgodzicie się na bardzo trudne warunki i nikt nie będzie słuchał Waszych głosów rozpaczy


2. Ludzie Bryna - ci, którzy przeżyli bitwę o Silbrfjell i chcą walczyć dalej przeciw Qa. Ci także będą mieli pod górkę - albo złożyli kapitulacje i są naznaczeni, albo uciekają/ledwo żyją/coś w tym rodzaju.

3. Dakonia-Terala - grupa związana z VI turnusem. Mogą do niej dołączyć także osoby z pozostałych turnusów, żywymi postaciami z gry lub postaciami nowymi (te ostatnie dostosujemy my!).

4. Ci "źli
" - wiem, że jest pewna grupa graczy, których kusi zagranie drugą stroną. Nie jest to łatwe, bo jasne, że będzie to grupa w mniejszości, w sensie liczebnym. Jeśli już ta grupa się pojawi, to oczywiście jej parametry będą odzwierciedlać obecny rozkład sił w świecie gry. Słowo "źli" wzięłam natomiast w cudzysłów, bo jak może zauważyliście, ta strona ma swoje racje, swoich bohaterów i cele, zupełnie sensowne, z ich punktu widzenia. Na pewno w tej grupie nie liczcie na grę groteskowym szwarc-charakterem.
Ta grupa podzieli się na Qa i Samnijczyków, więc jeśli kogoś klimaty stepowe ciągnęły, to zapraszamy.

5. Imperium - nie może ich zabraknąć, skoro od lat wpływają intensywnie na losy świata. A tutaj, w chwili, gdy są tak blisko celu, tym bardziej powinni być obecni. Jednak podobnie jak powyżej,będą mieli pod górkę (jakby kiedyś nie mieli).

Czekamy na sygnały od Was, byłoby super, gdyby do poniedziałku coś się powyjaśniało

Leite - 22-09-2015, 21:36

Indiii, a załącznik?
Lutha - 22-09-2015, 21:43

Przydałby się, bo rodzice już się trochę boczą na cały wyjazd :P
Indiana - 22-09-2015, 22:04

Oooo kurtka, przepraszam, na amen zapomniałam o załącznikach!
Wrzucę jeszcze dzisiaj!

Indiana - 23-09-2015, 03:31

Załącznik do wydruku.
Do podpisania przez KAŻDEGO uczestnika - osoby pełnoletnie podpisują za siebie, za niepełnoletnich rodzice.

Leite - 23-09-2015, 20:35

Mam propozycję, może przed epi albo zaraz po, jak będziemy w strojach, zrobimy sobie mini sesję foto? Z zeszłorocznego epi nie ma zdjęć, a szkoda by było nie uwiecznić tych wszystkich wspaniałych Qua i Samnijczyków... :D
Frączek - 23-09-2015, 20:38

Proponuje podtrzymać tradycje i powymieniać sie zdjęciami strojów przez forum ;D ;D ;D ;D

Przed epi bedzie ciemno. Chyba że w halli.
Po epi bedzie ciemno. Chyba że w halli.

Indiana - 23-09-2015, 20:41

Chciałam powiedzieć, że po epi na pewno przymierzymy się do foto/filmu na bp w celach marketingowych i lansiarskich ;) Jestem umówiona ze Zbyszkiem i on będzie miał fotosprzęcior ;)
Leite - 23-09-2015, 20:59

Indiana napisał/a:
Chciałam powiedzieć, że po epi na pewno przymierzymy się do foto/filmu na bp w celach marketingowych i lansiarskich ;) Jestem umówiona ze Zbyszkiem i on będzie miał fotosprzęcior ;)

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!! <3
ALE EPICKO! Zwycięska banda duchów musi mieć zdjęcia :D
I takie cudne na Warowni <3

Frączek - 23-09-2015, 21:02

Cytat:
Zwycięska banda duchów


Ta, jasne ;D

Indiana - 23-09-2015, 21:02

Hahaha :D Widzę, że już wygraliśmy? :D
Leite - 23-09-2015, 21:02

Indiana napisał/a:
Hahaha :D Widzę, że już wygraliśmy? :D

My, w przeciwieństwie do Izosa, wróciliśmy z zaświatów, co jest osiągnięciem :D
ALE TAK, wątpisz? :D

Indiana - 23-09-2015, 21:14

Ani przez chwilę! :D
Frączek - 23-09-2015, 21:18

Naiwne jestescie :D
Leite - 23-09-2015, 21:34

Shatan napisał/a:
Naiwne jestescie :D

To, że wygrałeś w zeszłym roku (ale umarłeś XD) nie oznacza, że w tym roku spełnisz swoje zadanie, nędzny Qua :D

Uszek - 23-09-2015, 21:39

Leite napisał/a:

My, w przeciwieństwie do Izosa, wróciliśmy z zaświatów, co jest osiągnięciem :D
ALE TAK, wątpisz? :D

Jeszcze zobaczymy z tym Izosem
;D

Referen - 23-09-2015, 21:42

Uszek napisał/a:
Leite napisał/a:

My, w przeciwieństwie do Izosa, wróciliśmy z zaświatów, co jest osiągnięciem :D
ALE TAK, wątpisz? :D

Jeszcze zobaczymy z tym Izosem
;D


warning! warning!
Spoiler Alert!!

leite, niech wygra silniejszy :twisted:

Frączek - 23-09-2015, 21:54

Leite, dwa lata temu tez mi sie udało! Z drobna pomocą Indi, i innych dzielnych ziomeczkow oczywiście :D
Indiana - 23-09-2015, 22:04

Tobie to średnio jak raz ;) wylądowałeś z krytykiem w polowym lazarecie, milordzie ;)
A w zeszłym roku namieszaliście głównie dzięki temu, że chciałam wam dać drugą szansę :D ale pamiętaj, ja się uczę na błędach ;) Teraz jeńców będę dobijac na starcie ;) ;)

Abel - 23-09-2015, 22:13

Ej, bo nie kumam, jest jakaś inna grupa duchów?
Indiana - 23-09-2015, 22:17

Nie wiem, a jest? :D
Strandbrand - 23-09-2015, 22:17

Referen napisał/a:
Uszek napisał/a:
Leite napisał/a:

My, w przeciwieństwie do Izosa, wróciliśmy z zaświatów, co jest osiągnięciem :D
ALE TAK, wątpisz? :D

Jeszcze zobaczymy z tym Izosem
;D


warning! warning!
Spoiler Alert!!

leite, niech wygra silniejszy :twisted:



Ekhem, mówiłeś coś Uszek? :D

Abel - 23-09-2015, 22:19

No nie wiem, bo nagle mówicie o jakiejś grupie duchów co wygra epilog, to się zainteresowałem ;)
Frączek - 23-09-2015, 22:22

Indi, chyba mnie z kimś pomyliłaś, ja tam dzielnie wygrywałem nosząc torbę z naszą arcyzłą pułapką z proszkiem, a potem marzłem na Chochole czekając na Terali :P
Verlan - 23-09-2015, 22:28

Izos? Duchy? Ludzie, o czym wy gadacie? Ani Izosa nie ma, ani duchów nie ma…
Indiana - 23-09-2015, 22:28

Hm, zdawało mi się, że w potyczce obok Horacego oberwałeś razem z pozostałymi :P Ale może mi się wydawało.
Nie na Chochole, tylko na BP ;)

Frączek - 23-09-2015, 22:36

Papapardonero!

Ale to tylko ciężka, nie zapomniaj kto Ci powiedział gdzie leży Twoj topór! :D

Leite - 23-09-2015, 22:47

Shatan napisał/a:
Papapardonero!

Ale to tylko ciężka, nie zapomniaj kto Ci powiedział gdzie leży Twoj topór! :D

A ty nie zapomnij o decyzji jechania z nami pociągiem :D

Indiana - 23-09-2015, 22:53

Shatan napisał/a:
nie zapomniaj kto Ci powiedział gdzie leży Twoj topór!
Oooo, dozgonna wdzięczność :D :D :D
Frączek - 23-09-2015, 22:55

No, to w ramach wdzięczności możecie postarać sie zeby nie było nam za łatwo :D :P
Indiana - 23-09-2015, 23:19

Mówisz-masz :D
Rhonny - 01-10-2015, 23:54

Pssst! Tak swoją drogą, to do kiedy trzeba płacić nie-zaliczkę? :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group