Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Gracze o... - O postaciach i wymaganiach :) I znów o kobietkach

Alathien - 09-12-2006, 23:33
Temat postu: O postaciach i wymaganiach :) I znów o kobietkach
Hodo napisał/a:
Ale pod warunkiem że będzie krasnoludzicą
nie będzie, wyobrażasz sobie drobną dziewczynę grającą ochydną krasnoludzicą? Mam jedną kumpele, co lubi grać krasnoludzica, wiesz jaka jest? łatwiej przeskoczyć, niż obejść, a trudno z nią wytrzymać dłużej niż 10 min :lol: .
Grettir - 09-12-2006, 23:38

Shamaroth napisał/a:
ja bym bardzo chetnie pojechal na jeden turnus jako rola einhardowa ^^



a ja chce byc ZŁY :-D moge? ZŁO! ZNISZCZENIE! Call me Godfather! :-D

Hodo - 09-12-2006, 23:38

Tfu! To elfice są ohydne, krasnoludzice są piękne, kształtne i wysublimowane tak jak ich męscy odpowiednicy :D
Indiana - 09-12-2006, 23:39

No, dla nas też nie ukrywam, lepiej jest robić je pod rząd :-) Potem wypada się z klimatu :)
Elin - 09-12-2006, 23:42

Tyle ze to jest tylko gra - ja jestem mała i raczej drobna a jedna z moich ulubionych postaci jakie stworzyłam jest d&d'kowa półorczyca ;-) Co prawda nigdy nie bawiłam się w nia na larpach, bo to troche mało wykonalne -jestem za słaba fizycznie zeby ja odegrać, ale to nie zmienia faktu.
"Ta", bo tak jej na imie jestt przesympatyczna postacią :mrgreen: (to znaczy sympatia to odczucie bardzo subiektywne, ale...)
RPG to gra - mozesz byc kim masz ochotę :-)

Ziemowit - 09-12-2006, 23:42

To ja mam lepszy pomysł. Wędrowny+zwykły.Wędrowny=weterani. Zwykły=nowi. Obóz 16 dni i Weterani to ci źli i biją nowych :mrgreen:
Rigo - 09-12-2006, 23:43

Varthanis kazał przekazać że jedzie:D
wieć mamy już Nekromante załatwionego:D:D

Indiana - 09-12-2006, 23:46

Generalnie jeśli na II turnus liczebność będzie podobna jak w tym roku, to BN - ów będzie aż nadmiar :-) W tym roku te z był nadmiar. Dlatego biorę pod uwagę wyłącznie opcję, gdy takowy wet przyjeżdża na II turnus jako gracz...hmmm... wyższego stopnia :-P
Hodo - 09-12-2006, 23:47

Ziemowit, nie bardzo rozumiem twojego posta ale zgadzam się żeby bić nowych :mrgreen: :mrgreen:
Indiana - 09-12-2006, 23:49

Ziemowit, przemknęło nam to przez myśl :-) ;-)
Dłuższe turnusy wychodzą drożej :-) Lepiej zrobić dwa krótsze.

Grettir - 09-12-2006, 23:49

Ziemowicie zaiste dobry pomysł!!! :-D a do tego zli beda mieli straszna zuczą machine
Alathien - 09-12-2006, 23:56

Co do krasnoludzic, Hodo - no coment :-P Ja Gram elfką na LARPie, bo jestem bardziej jak elf zbudowana, nie jestem niska, krępa i tak umięśniona jak krasnoludzica i nie mam brody :mrgreen: Moja kuzynka będzie pewnie elfką, albo półelfką.
Hodo - 09-12-2006, 23:59

Haha Alathien to się nazywa skromność xD xD
Alathien - 10-12-2006, 00:02

Jak skromność?! Hodo, przecież właśnie przyznałam, że jestem raczej jak ta ochydna elfica i daleko mi do tego krasnoludzkiego ideału :mrgreen:
Hodo - 10-12-2006, 00:04

no dobra niech ci bedzie ^^
Indiana - 10-12-2006, 00:06

Hodo, a jak ci załatwimy na obóz pannę o aparycji krasnoludzicy, obiecujesz, że będziesz do niej wzdychał przez cały turnus...? :lol: :lol: :lol: ;-)
Alathien - 10-12-2006, 00:07

Właśnie, jak bardzo chcesz, to mogę przekonac ową kumpelę :mrgreen: To Co?
Hodo - 10-12-2006, 00:08

Nie o to mi chodzi :P Ja chce ładną pannę która odgrywałaby krasnoludzicę, a nie krasnoludzicę, któa odgrywałaby krasnoludzicę :D
Indiana - 10-12-2006, 00:09

Nie za dużo aby chcesz....? :lol: :lol: :lol: Nie można mieć ciasteczka i zjeść ciasteczka :-P
Alathien - 10-12-2006, 00:12

Wiesz, ładność, to pojęcie względne :mrgreen: Wiem jak wygląda dorodna krasnoludzica i ona jest właśnie taka, tylko brody nie ma :-( Nie będzie ci to przeszkadało Hodo?
W obecnych czasach za ładną uważa sie dziwszyne o NIECO innej sylwetce i posturze (pomijając brodę) niż mają krasnoludzice. Zadna panna nie chciałaby grać krasnoludzicą, łeee...

Hodo - 10-12-2006, 00:16

Ładne panny powinny grać krasnoludzicami i basta!
Ładne w sensie ładne, czyli uwzględniając dzisiejsze kanony piękna :mrgreen: O to chodzi w RPG zeby odgrywać kogoś kim sie nie jest ;p

Indiana - 10-12-2006, 00:17

Kutfa, po waszej ostatniej dyskusji na temat Liv Tyler to ja naprawdę za Huna cięzkiego pojęcia nie mam kogo wy uważacie za ładną kobitkę :roll: :mrgreen:
Grettir - 10-12-2006, 00:19

no taka krasnoludzica 90-60-90 to jest cos :-D
Alathien - 10-12-2006, 00:20

W RPG, na LARPie np. Elin trudno by było grać orczycą :mrgreen: Bo na LARPie klase i rase raczej dobiera się uwzględniając swoje zdolności, nie mogę być zielażem, jeśli nie znam się wogóle na ziołach i nie moge być krasnoludzicą wojowniczką, jeśli nie mam zbyt wyrobionych mięśni i nie umiem walczyć na bokeny, chyba oczywiste?
Indiana - 10-12-2006, 00:21

Ostatnio ta sama numeracja to nie było coś, tylko decha, za płaska i bez biustu :roll: Z tym że dla dziewczyn była ona za gruba... :roll:
Hodo - 10-12-2006, 00:22

O przepraszam ja z dyskusją o Liv Tyler nie mam nic wspólnego ;p
Indiana - 10-12-2006, 00:24

No ale jaki z tego morał....? W związku z tym tym bardzioej nie wiem, o co dokłądnie ci chodzi :mrgreen: :mrgreen:
Hodo - 10-12-2006, 00:29

Toż to proste jak włos mongoła :P Chcę ładnych kobiet odgrywających krasnoludzice :mrgreen:
Alathien - 10-12-2006, 00:31

Kiedyż tłumaczę ci, że jeśli dziewczyna jest ładna nie ma ochoty grać szkaradną krasnoludzicą zwłaszcza na LARPie!
Grettir - 10-12-2006, 00:31

ja tez chce...plissssss
Indiana - 10-12-2006, 00:33

A ja ci tłumaczę, że najpierw musicie ustalić kanon "ładności", bo po ostatniej dyskusji mój światopogląd estetyczny się wy...prowadził :mrgreen: Zawsze myślałam, że Liv Tyler jest bardzo ładna, a tu niespodzianka :lol: :lol: :lol:
Alathien - 10-12-2006, 00:43

Albo mi się wydaję, albo już drugi offtop zrobiłam xD
Indiana - 10-12-2006, 00:45

strzeż się, jak tu wpadnie Off, Mściciel i Pogromca Off-topowiczów.... :mrgreen:
Ziemowit - 10-12-2006, 00:56

Taak...ja myślę żeby, któryś z kompani krasnoludzkiej poświęcił i zagfrał poistać krasnoludzicy. Bo jakby na to nie oatrezc to Krasnoludzicomn bliżej do faceta niż kobiety (nie licząc paru DETALI :mrgreen: ).
Alathien - 10-12-2006, 01:06

O, świetny pomysł Ziemowit! No, panowie krasnoludy, będziecie mieć do kogo wzdychać ;-)
Indiana - 10-12-2006, 01:08

No, chłopcy, to który? Shamcio, może ty? .... :lol: :lol: :lol: ;-) Złotowłosa krasnoludzico.... ;-) ;-) ;-) ;-)
Ziemowit - 10-12-2006, 01:13

Ja bym tutaj bardziej popierał kandytaturę grettira. Bo on taki bardziej niewieści
Indiana - 10-12-2006, 01:15

ALe fryzurka nie ta..... :mrgreen: :mrgreen: ;-) ;-) ;-)
Grettir - 10-12-2006, 01:16

Merry Christmas....Jeszcze nic powaznego mi nie zrobiles ;-)
Ziemowit - 10-12-2006, 01:18

Grettir napisał/a:
Merry Christmas....Jeszcze nic powaznego mi nie zrobiles ;-)


Ale zginałeś tak jakbyś był w środku aktu śmierci..., apozaty za parę lat zobaczymy ci nic nie zrobiłem :mrgreen: (dla nieuświadomionych grettir niedawno dostał bardzo mocny ścisk w krocze ode mnie :lol: )

Ulfberht - 10-12-2006, 01:19

Shamciu będziesz krasnoludzicą w przyszłym roku ?? Biust się wypcha :-P I nikt się nie domyśli kim jesteś :mrgreen:
Grettir - 10-12-2006, 01:21

tak domestosowi o malo czaszki nie zmiazdzyl, mnie wykastrowac chcial!!taki z niego kozak
Ziemowit - 10-12-2006, 01:24

...bredzisz
Indiana - 10-12-2006, 01:27

No ładnie łądnie, a to nieładne brutalne zabawy się uskutecznia..... :lol: :lol: ;-) Niedobre krasnoludki, niedobre :lol: :lol: :lol:
Ulfberht - 10-12-2006, 01:31

jeden schyla się po mydło ... Przepraszam nie mogłem się opanować
Indiana - 10-12-2006, 01:33

Dobra, kurde, nie zaczynać!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Illima - 10-12-2006, 17:01

jak te posty lecą, przystopujcie. Krasnoludzica na obozie? a mi to wisi. W ogóle macie dziwne tematy, nie ważne czy krasnoludzica czy elfka, czy w ogóle płeć inna, ważne żeby chęć miała do walki na bokeny ze mną :)
Alathien - 10-12-2006, 17:05

A co do walki na bokeny to myślę, że będe lepsza niz w tym roku, od tego piątku trenuję po pół godziny dziennie :mrgreen:
Indiana - 10-12-2006, 17:13

Illima, a na stal to już nie łaska? ;-) ;-) :-P
Illima - 10-12-2006, 18:22

Z Tobą zawsze Indi ;)

[ Dodano: 2006-12-10, 16:24 ]
ah, zdecydowanie jak będe miał nadmiar pieniędzy (nigdy?) kupie sobie dwa krótkie żelaza. Co do bokenów to przywioze ze cztery żebym nie musiał błągać jak ostatnio, bo nikt nie chciał dać jak mówiłem że z drugim czuje sie bezpieczniej...

Ulfberht - 10-12-2006, 18:49

to ja musiałbym wziąć 10 - na każdy dzień , bo non stop byłem okradany ... jak złapie to połamie kulasy następnym razem :!: :!:
Agnar - 10-12-2006, 19:14

Ulfberht napisał/a:
jak złapie to połamie kulasy następnym razem

Ok :-D Rozumie ze to byla rekawica :-D Widzimy sie 15-17 w SG :roll:

Ulfberht - 10-12-2006, 19:56

Agnarze źle mnie zrozumiałeś :-P Wbrew pozorom byłem okradany przez własną drużynę :-/ :-/
Shamaroth_Glupi - 11-12-2006, 02:01

na mnie nie patrz,ja mialem moja kochana dwojeczke xD a co do krasnoludzicy,to hmmm.... mialbym jakies fory w takiej sytuacji, Indi ^^??
Indiana - 11-12-2006, 02:41

U mnie raczej nie, ja gustuję raczej w tej drugiej płci, nie w krasnoludzicach :-P :lol: :lol: :lol:
Shamaroth_Glupi - 11-12-2006, 02:42

nie o to mi kurde chodzilo xD
Indiana - 11-12-2006, 02:59

Nie?? :roll: ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Amber - 28-02-2007, 09:57

Krasnoludzice to najlepsza rasa na ziemi! krasnoludzi i jakieś leśne rasy! mogą być tropiciele, elfy leśne..echh! wszak krasnoludzi wzoruja sie na wikingach i celtach czyli na najjwieksyzm zlocie tego swiata! i kto poeidzial ze krasnoludzice nie moga byc piekne??:>
Alathien - 28-02-2007, 10:50

Miłośniczka krasnoludów? ;-) Ale Elfy też na celtach się wzoróją.
Indiana - 28-02-2007, 14:18

Zasadniczo ludzie też mogą się wzorować na wikingach i celtach :-D (prawda, Villsviny?)

Hmmm, krasnoludy są bardzo si, o ile są porządne i utrzymują szereg w walce :mrgreen: Ale krasnoludzice... to w sumie nie wiem, jak jakąś spotkam to powiem :mrgreen:

Elin - 28-02-2007, 17:23

Alathien napisał/a:
Ale Elfy też na celtach się wzoróją.


Hm...wydaje mi się ze elfy chyba akurat do Celtów były najmniej podobne.

Właściwie to Celtowie całkiem przypominają ludzi, a najbardziej, jakby to kontrowersyjnie nie zabrzmiało. hobbitów :-)(a raczej może halflingi, bo zaraz ktoś mi zacznie wymieniać cechy hobbita klasycznego :-P)
Po pierwsze wygląd – celtowie znani byli z rudych włosów, bądź też biorąc pod uwagę piktów to czarnych –elfy były na ogół blond włose, bądź takie hm...leśne – brązy itp. Czarnowłose elfki pojawiają się rzadko, zaś rude chyba nie istnieją.
Podobnie kwestia się przedstawia w strojach religii i tańcu...
Ja bym chyba nigdy nie skojarzyła celta z elfem :-P Już chyba prędzej z krasnoludem.

Indiana - 28-02-2007, 18:00

Przypisywać podobieństwo na podstawie koloru włosów to trochę ryzykowne... :mrgreen: Wyszłoby, że elfy są podobne do wikingów :-P
Natomiast u Tolkiena, Pani Elin, elfy Wysokiego Rodu są w dużej części czarnowłose (cały ród wymienianego wcześniej Feanora chociażby, znany ze śniadej cery i czarnych włosów). Fakt, raczej rzadko spotyka się rude elfy. najwyraźniej genetycznie mają albo jasne albo ciemne włosy ...
A co do podobieństwa kulturowego - w późnej tradycji celtyckiej (irlandzkiej) elfy mają się świetnie (choć takie małe jakby są... :-/ ). Spokojnie można chociażby taniec i muzykę elficką wywieść od celtyckich wzorców. No walca to elfy raczej nie tańczą... :-P Dodałabym jeszcze zamiłowanie do roślinnych skomplikowanych wzorów i plecionek.

Poza tym - bardzo trudno jest zdefiniować ściśle kulturę celtycką... Celtowie objęli wpływami teren od Alp, po Czechy i naszą Ślężę, aż do Wysp, gdzie jedynie przetrwali do dziś. Inaczej wygląda kultura celtyckiej Irlandii wieku XIX a inaczej np. równie celtyckiej Galii wieku I pne lub np czeskich Bojów i kultury ślężańskiej.

Eskell - 28-02-2007, 18:01

Co do genetyki to pewnie uniemozliwia im posiadanie rudych włosów tak jak i zarostu na twarzy :-)
Elin - 28-02-2007, 18:24

Yngvild napisał/a:
Przypisywać podobieństwo na podstawie koloru włosów to trochę ryzykowne...


Sądzę że kolor włosów ma dość istotne znaczenie w postrzeganiu rasy humanoidów :P Zresztą jak większość cech fizycznych - chociażby takie jak budowa ciała, albo kolor skóry ale to akurat dużo trudniej porównać szczególnie jeśli przyjąć że Celtowie należą do historii a elfy do literatury. Kolor włosów zaś, jako dość wyraźna cecha fizyczna pojawia się w opisach bardzo często, stad jest dobrym materiałem porównawczym.

Trudno zaprzeczyć, że wśród Celtów, spośród innych ludów, najwięcej było ludzi o rudych włosach, a jak już ustaliłyśmy elfy rude po prostu nie były :P

O ile nie można ustalić rasy na podstawie koloru włosów, to można, na tej podstawie, jakąś wykluczyć - weźmy choćby pod uwagę rasę czarną w tym świecie - stwierdzenie że człowiek który ma czarne włosy jest Afrykaninem było by mocno naciągnięte. Ale myślę ze nie pomyliła bym się twierdząc ze osoba o blond włosach murzynem nie jest.

Yngvild napisał/a:
Natomiast u Tolkiena, Pani Elin, elfy Wysokiego Rodu są w dużej części czarnowłose (cały ród wymienianego wcześniej Feanora chociażby, znany ze śniadej cery i czarnych włosów)

Elfy czarnowłose to praktycznie ten jeden ród - dlatego napisałam że są raczej rzadkie - szczególnie w Śródziemiu, a nie że nie istnieją.

Yngvild napisał/a:
Poza tym - bardzo trudno jest zdefiniować ściśle kulturę celtycką... Celtowie objęli wpływami teren od Alp, po Czechy i naszą Ślężę, aż do Wysp, gdzie jedynie przetrwali do dziś. Inaczej wygląda kultura celtyckiej Irlandii wieku XIX a inaczej np. równie celtyckiej Galii wieku I pne lub np czeskich Bojów i kultury ślężańskiej.


Co do zróżnicowania to nie przeczę, z tego co pamiętam i w Polsce mamy trochę śladów obecności Celtów, ale rozpatrując jakąś kulturę bierzemy zwykle pod uwagę jej najbardziej klasyczny wymiar - najbardziej klasyczni Celtowie to mimo wszystko mieszkańcy Irlandii.

Yngvild napisał/a:
w późnej tradycji celtyckiej (irlandzkiej) elfy mają się świetnie (choć takie małe jakby są... :-/ )


Przecież ja nie twierdze, ze nie.
I to w cale nie tylko w późniejszej tradycji - we wcześniejszej elfy były obecne równie często i to nawet bardziej podobne do naszych klasycznych - legendy o krainie magii i elfach żyjących jak gdyby "obok", w hm...jakby to powiedzieć "innym wymiarze" to chyba właśnie z tych terenów się wywodzi.

Indiana - 28-02-2007, 18:33

Z tych i nie tylko, dumna, wyniosła rasa Alfów funkcjonuje w mitologii skandynawskiej.

Celtowie nie byli rudzi z założenia. Byli nader często kasztanowołosi, czy ciemnowłosi po prostu. Odsetek rudych ponoć był spory.
Ale porównanie przecież nie dotyczyło tego, ze elfy wywodzą się do Celtów (wtedy porównanie materiału genetycznego miałoby sens :-P ), a raczej że kultura elficka ma dużo wspólnego z celtycką. Jeśli chcesz mieć Celtów ograniczonych do Irlandii (Szkoci i Walijczycy by cię za to zjedli...), to porównanie jest jeszcze trafniejsze - wyobrażając sobie wesoło tańczącego elfa aż się prosi, żeby merdał po irlandzku nogami :lol: Dziewczyny tańczące irlandzkie tańce zresztą też wyglądają jak elfy.
O motywach we wzornictwie już mówiłam :-D

Eskell - 28-02-2007, 18:36

Elin napisał/a:

Co do zróżnicowania to nie przeczę, z tego co pamiętam i w Polsce mamy trochę śladów obecności Celtów,

Moze poza estońskimi genami mam tez w sobie cos z celta... ;-)

Elin - 28-02-2007, 18:38

Yngvild napisał/a:
wyobrażając sobie wesoło tańczącego elfa aż się prosi, żeby merdał po irlandzku nogam


Wyobraź sobie tańczącego halflinga :) Moimzdaniem to one prędzej uskuteczniały tańce podobne to celtyckich :)
Elfy to raczej od pląsania po łączkach (rzecz jasna klasyczne elfy).

Indiana - 28-02-2007, 18:47

A czemu jedno ma drugie wykluczać?
Hobbici w założeniu są nieco "pó.źniej" irlandzcy, bo są raczej mocno XIX wieczni. A tańce i muzyka irlandzka to nie tylko muzyka piwnego pubu :-P

Elin - 28-02-2007, 18:51

Yngvild napisał/a:
ańce i muzyka irlandzka to nie tylko muzyka piwnego pubu :-P


A halflingi to nie tylko bywalcy piwowego Pub'u.

Eskell - 28-02-2007, 18:55

Ale także stali bywalcy łózek :-D
Alathien - 28-02-2007, 18:56

Ale głównie :lol: Co do Celtów i Walijczyków, to o podobieństwie ich kultór świadczy choźby język - Sindarin. I jak Indi mówiąła, zdobnictwo, bo o to przedewszystkim chodzi, nie o włosy.
Elin - 28-02-2007, 18:58

Alathien napisał/a:
Co do Celtów i Walijczyków, to o podobieństwie ich kultór świadczy choźby język - Sindarin


A czego sie spodziewałaś ? Tolkien pochodzi z Wielkiej Brytani....na czym miał opierać języki ? na japońskim ? ;-)

Agnar - 28-02-2007, 19:03

Yngvild napisał/a:
A tańce i muzyka irlandzka to nie tylko muzyka piwnego pubu


Taki maly OT Bylem ostatnio w Haggisie. Tam na przeciwko renomy gdzie mielismy isc i wkoncu nie poszlismy kiedys tam... Genialnie jest :-D Fajna muza leci i maja bardzo dobrego (p)stronga. Po prostu genialny byl :P Dobra koniec OT

Indiana - 28-02-2007, 19:04

pewnie dlatego krasnoludzki przypomina skandynawskie języki :lol: :lol: :lol:

Agnarze, to może jakiś mały Villsvinmeeting we Wrocku i wycieczka do haggisa? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Agnar - 28-02-2007, 19:10

Ja nie mam nic przeciwko :D A musze dodac ze ceny byly normalnie normalne... (p)strong byl po piatce. I az czuc bylo ze jest troszke gestszy niz normalnie... Albo mialem jakies zludzenia :P
Alathien - 28-02-2007, 19:11

Właśnie, tak samo, Quenia jest od fińskiego... a może po fińsku mówi się Angli? :lol:
Elin - 28-02-2007, 19:33

Tolkien był poliglotą.
A co do podobieństwa queni i fińskiego to jest baaardzo mocno naciagane prosze elfki.

Indiana - 28-02-2007, 19:37

Ale co to zmienia? Tolkien tworzył sobie języki na bazie tych, które znał.
A w wielu jego rasach można znaleźć celtyckie elementy i w elfach jest ich całkiem sporo.

Harold&Wilfred - 28-08-2007, 17:21

Cytat:
Zadna panna nie chciałaby grać krasnoludzicą, łeee...


nieprawda


Cytat:
O to chodzi w RPG zeby odgrywać kogoś kim sie nie jest ;p



prawda


Cytat:
nie mogę być zielażem


zielażem to na pewno nie...








Cytat:
Bo jakby na to nie oatrezc to Krasnoludzicomn bliżej do faceta niż kobiety (nie licząc paru DETALI :mrgreen: ).



nie prawda, Krasnoludzice mają bardziej mientkie brody.






Cytat:
Niedobre krasnoludki, niedobre :lol: :lol: :lol:



*zgodny pełen słusznego oburzenia kwik*





Cytat:
jeden schyla się po mydło




przepraszamy....który Krasnolud tyka się tak plugawych pokrętnych i zbereźnych przedmiotów?!




Cytat:
Krasnoludzice to najlepsza rasa na ziemi!


*dumnie wypinają owłosione klaty*



Cytat:
kto poeidzial ze krasnoludzice nie moga byc piekne??




tylko elfy o wypaczonych gustach.




Cytat:
wzoróją.



...



Cytat:
Ale także stali bywalcy łózek



tak jak i jurne Krasnoludzkie Damy...



Cytat:
kultór









Harr!

Niech Piwo Błogosławi Krasnoludzkie Plemiona!

Airis - 29-08-2007, 00:16

Lepiej się nie wychylaj, mości krasnoludzie. Już tu prawie doszło do linczu za wytykanie błędów stylistycznych w opowiadaniach, a Ty ORTOGRAFICZNE pokazujesz ? :P :D
Harold&Wilfred - 29-08-2007, 00:32

Airis, ktoś musi!

My czystej krwi Krasnale nie możemy ścierpieć plugawienia Krasnoludzkiej Mowy którą wszyscy tutaj bezczelnie się posługują!


A ty to niby kto? phi?



Harr!

Angantyr - 29-08-2007, 00:35

Chodzi Ci przykładowo o podpis Varthanisa? :]
Airis - 29-08-2007, 00:37

JAKIEJ mowy ? KRASNOLUDZKIEJ? Chyba żartujesz :P

Cytat:
A ty to niby kto? phi?

To było pytanie o rasę ? W każdym razie nie krasnolud :P krasnoludzica też nie :P I bardzo to sobie chwalę :D

Grettir - 29-08-2007, 00:41

zauważ, że tu wszyscy starają się pisać poprawnie, a jak ktoś raz na jakiś czas popełni błąd to nikt się nie czepia ;-) należy to czasem przeboleć :-P
Hodo - 29-08-2007, 00:43

No chyba że Alathien, do niej się juz chyba wszyscy przyzwyczaili :P
Grettir - 29-08-2007, 00:46

HaroldiWilfred napisał/a:
My czystej krwi Krasnale nie możemy ścierpieć plugawienia Krasnoludzkiej Mowy którą wszyscy tutaj bezczelnie się posługują!



pierwsze słyszę ? Krasnoludy używają run , a my tu piszemy pięknym polskim językiem ;-)

Harold&Wilfred - 29-08-2007, 01:15

Mylisz się! Elfickie czary zasłoniły wam zdolnośc prawqdziwego widzenia!
Tożto używacie prawdziwych Krasnoludzkich tun, nawet o tym nie wiedząc!
Harr....cóż za...niekompetencyje tu odchodzą! *Harold spogląda z pobolewaniem na Wilfreda, który kiwa ze zrozumieniem głową aż mu się bujna lewoskrętna broda trzęsie*

Grettir - 29-08-2007, 02:33

Widać w krasnoludy wychodząc z kopalni tracą orientacje, a nawet pamięć. Jesteśmy w Rzeczpospolitej, a nie w jakiejś zawszonej krasnoludzkiej kopalni. Kraj w którym się znajdujesz, zamieszkany jest przez bohaterską i odważną polską szlachtę, która posługuje sie językiem polskim i literami alfabetu rzymskiego. Więc wyprowadzam Cię z błędu, a z waszym bełkotem ( który nazywacie językiem) oraz prehistorycznymi runami możecie nam na kant naskoczyc ;-)
Harold&Wilfred - 29-08-2007, 11:18

Przeca każdy młody Krasnal wie, iż Rzeczpospolita to ino ludzka nazwa dla Krasnoludzkiego królestwa...
Thorfinn - 29-08-2007, 11:30

No, no nie przesadzajmy w przenośniach. Bo można to podciągnąć pod obraze prezydenta ;-)
Abel - 29-08-2007, 13:05

Thorfinn napisał/a:
No, no nie przesadzajmy w przenośniach. Bo można to podciągnąć pod obraze prezydenta ;-)

A za to byłby warning?

Torus - 29-08-2007, 14:42

Grettir napisał/a:
a z waszym bełkotem ( który nazywacie językiem) oraz prehistorycznymi runami możecie nam na kant naskoczyc ;-)


Krasnoludy, trzeba mu za to chyba na ten kant naskoczyć... Z TOPORAMI.

Grettir - 29-08-2007, 14:49

nic toporem nie zdziałasz, jak husarka Ci gardło przebije ;-)
Indiana - 29-08-2007, 15:00

Dobra dobra, wyższość szabli to ja już widziałam :D Jak ktoś demonstrował wypad szablisty :D ;D ;D ;D
Chrącholenie o wyższości jednego ostrza nad drugim jest bez sensu. Wszystko zawsze zalezęć będzie od tego, kto za ostrzem stoi :P

Grettir - 29-08-2007, 15:11

No więc Torus, przegrałeś ;-)


Nie będę się tu rozpisywał o oczywistej wyższości ludzi nad krasnoludami ;-) ( no nielicząc wyjątków)

Illima - 29-08-2007, 15:14

odezwał sie co krasnoludami grał i zawsze za nimi stał ;)
Indiana - 29-08-2007, 15:16

Też mi filozofia, uznać, że człowiek jest wyższy od krasnoluda :D :D :D

A ty, Grettir, nie zapominaj, że nie zawsze wygrywa ten, który jest silniejszy i sprawniejszy :) (patrz zapasy w Opolu :D )

Harold&Wilfred - 29-08-2007, 15:22

Cytat:
Krasnoludy, trzeba mu za to chyba na ten kant naskoczyć... Z TOPORAMI.


Harr!

Ps. Zapasiki w błotku - my się piszem ryncami i nogami![/quote]

Grettir - 29-08-2007, 15:39

Yngvild napisał/a:
A ty, Grettir, nie zapominaj, że nie zawsze wygrywa ten, który jest silniejszy i sprawniejszy :) (patrz zapasy w Opolu :D )


Nie zapominam, ale jeśli nie postraszysz krasnoluda to będzie próbował Ci do szyji doskoczyć. Krasnoluda trzeba sobie ustawić, a najlepiej zamknąć w kopalni :-P ( nie wszystkie np. Shamaroth i Heimdall to najlepsze krasnoludy jakie znalem: szlachetne i mężne. Każdy chciał ich znać i wszyscy ich szanowali)

HaroldiWilfred napisał/a:
Ps. Zapasiki w błotku - my się piszem ryncami i nogami



Ja do zapasów jestem zawsze chętny

Indiana - 29-08-2007, 15:45

Cytat:
Krasnoluda trzeba sobie ustawić


Będę o tym pamiętać przy najbliższej okazji :D :D :D

Torus - 29-08-2007, 17:23

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Airis - 29-08-2007, 18:16

Yngvild napisał/a:
Cytat:
Krasnoluda trzeba sobie ustawić


Będę o tym pamiętać przy najbliższej okazji :D :D :D


Bo widzisz, Indi, to działa tak :D Lepszy oswojony krasnolud (jak nasze) niż takie dzikie niewiadomoco prosto z kopalni :D

Indiana - 29-08-2007, 18:31

Aaaa, więc nasze są oswojone? :D O tym tez będe pamiętac przy najbliższej okazji :D
Ulfberht - 29-08-2007, 19:39

dochodzimy powoli do pojawiania się określenia : krasnoludy hodowlane , oswojone
Airis - 29-08-2007, 20:21

Pewnie, że są oswojone :D Nie powiesz mi chyba, Indi, że nie wyglądają na takie ?

;)

Grettir - 29-08-2007, 20:31

Shamaroth może i jest oswojony ;-) do reszty mam pewne wątpliwości :-P
Shamaroth_Glupi - 29-08-2007, 23:41

Grettir napisał/a:
a my tu piszemy pięknym polskim językiem




nie bluznij tak przy mnie!!


Grettir napisał/a:
krasnoludy wychodząc z kopalni tracą orientacje, a nawet pamięć.




swiece przykladem xD

Grettir napisał/a:
( nie wszystkie np. Shamaroth i Heimdall to najlepsze krasnoludy jakie znalem: szlachetne i mężne. Każdy chciał ich znać i wszyscy ich szanowali)



yes,it's true :D


Grettir napisał/a:
Shamaroth może i jest oswojony do reszty mam pewne wątpliwości



ryj sie :D jak uda sie komukolwiek mnie oswoic,to tylko mojej krasnoludzicy xD

Indiana - 29-08-2007, 23:49

Airis napisał/a:
Pewnie, że są oswojone :D Nie powiesz mi chyba, Indi, że nie wyglądają na takie ?

;)


No wiesz, to zależy z której strony popatrzeć :D Chociaż... zwazywszy, że na niektórych ostatnio mówi się "Puszek"... :D :D :D ;)

Grettir - 29-08-2007, 23:50

to co koleżanka z Zabrza za rok przyjedzie oswajać Shamarotha? Czy ty napewno tego chcesz? ;-)
Shamaroth_Glupi - 30-08-2007, 00:10

jesli mowimy o TEJ kolezance z Zabrza... to ja rezygnuje z bycia krasnoludem! xD
Shamaroth_Glupi - 30-08-2007, 00:19

o kur...cze. to ja nie chce byc oswajany przez zadna krasnoludzice.ani przez nikogo! :D za rok moze zostane... wiedzminem :D ?
Grettir - 30-08-2007, 00:21

to ja Ci nogi z dupy powyrywam ;-)
Shamaroth_Glupi - 30-08-2007, 00:22

hehe:D az tak nisko nie upadne :P
Abel - 30-08-2007, 11:53

Jak nisko? na poziom Jacka, żeby wiedźminem grać?
Shamaroth_Glupi - 31-08-2007, 20:09

tak! ktos biegnie,jedno slowo,jeden gest,gosc lezy,potem jeden cios "dobicie" i koniec :P za latwe :D
Abel - 31-08-2007, 21:26

Ja wolę trzy słówka i trzy gesty, za to bez dobicia...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group