Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

Inne - Opowieści larpowe

Thorfinn - 14-12-2006, 19:20
Temat postu: Opowieści larpowe
Filmik z larpa... ekipa wygląda na poważniejszą od tych z poprzednich filmików...
http://video.google.pl/vi...790357574590517

[ Dodano: 2006-12-14, 17:28 ]
Inne ciekawe:
http://video.google.pl/vi...938163850495550

Rigo - 14-12-2006, 20:50

Troche o uzbrojeniu i zasadach na jakich grają
http://video.google.pl/vi...442633212608292
Musze przyznać że strasznie komplikują system... :->

Hodo - 14-12-2006, 21:38

Łucznik z drugiego filmiku ma fajne sztuczne elfie uszy xD My też tak śmiesznie walczyliśmy ? :P
Alathien - 15-12-2006, 00:50

Łoł, ale wypas! Ja też tak chce! I te uszy.. ;-)
Denerwóje mnie tylko, że w polsce trudno dostać takie żeczy, jak oni mają, a jak są, to bardzo drogie...

Grettir - 15-12-2006, 01:25

nie no fajnie ludzie(niby) potrafia sie bawic, ale nie ma klimatu :-P bo maja za malo krasnali ;-) i do tego w 2 filmiku brakowalo mi jakiegos zdecydowanego ataku :-/ polowa ginie od strzal, a reszta tanczy w kolko
Thorfinn - 15-12-2006, 01:52

zgadzam się, zgadzam, po trzykroć się zgadzam... za mało młócki!!
Hodo - 15-12-2006, 21:46

No wyglądali jakby za bardzo nie wiedzieli co robić
Rigo - 16-12-2006, 15:03

Nie byli na obozie RPG w Srebrnej to nie wiedzą co to młocka :mrgreen: :mrgreen:
Indiana - 18-12-2006, 17:30

Przeniosłam, bo szkoda, by się temat znikł był, przydatny jest bo albowiem :-P

Po obejrzeniu stwierdzam, że ludzie owi mają sporo entuzjazmu do tego, co robą, co się chwali :mrgreen: Mają też całkiem niezłe stroje. Z obydwu powyższych postaram się wyciągnąć wnioski :-P

Hodo - 19-12-2006, 21:48

Bokeny też mają całkiem do rzeczy ;)
Grettir - 24-12-2006, 22:45

http://www.youtube.com/watch?v=vpeLlbe2OoI
no ten jest bardziej hardcorowy

Rigo - 25-12-2006, 16:57

czy oni walczą bokenami?? bo tam kolo w pewnym momencie dostał w łeb z takiego "małego" młota i ja sie zastanawiam czy on potem wstał... :roll:

i przy okazji coś od naszych rodaków http://www.youtube.com/wa...related&search=

Grettir - 25-12-2006, 17:17

mysle ze to bokeny i po prostu dodali odglosy stali ;-)
Shamaroth_Glupi - 26-12-2006, 02:07

http://www.youtube.com/watch?v=JqpgAkoQJmM tutaj macie porzadne ciuszki i zbroje jak na larpa.i bron tez calkie do rzeczy,chociaz momntami myslalem ze to zelazo :P
Grettir - 26-12-2006, 14:13

czy ten jeden gosciu nie dostal przypadkiem w krocze? :lol:
Hodo - 28-12-2006, 22:17

Sądząc po tym jak piszczał raczej tak :P Podziwiam kolesia wbił sie w nich jak dziki :D
Shamaroth_Glupi - 29-12-2006, 01:17

swoja droga tak to bym dostac nie chcial,wolalbym zebrac trzy razy po lbie xD
Rigo - 29-12-2006, 17:46

wyobraź sobie co by było gdyby, to było żelazo :D aj...
Shamaroth_Glupi - 29-12-2006, 18:05

aj waj... a czujesz gdyby uderzenia byly mocniejsze :P ? bo to bylo tylko lekkie takie,poza tym,wiedzial na co sie naraza robiac takie wbicie w nich.tam wiekszosc to byli goscie z wloczniami,wiec ciezko zeby nie dostal :P
Grettir - 29-12-2006, 21:22

pozniej przynajmniej nie ma sie problemu z dzieciakami ;-)
Shamaroth_Glupi - 29-12-2006, 21:46

najwazniejsze to patrzec pozytywnie w przyszlosc... :P
Rigo - 29-12-2006, 21:48

wiesz... to ja już chyba wole przeżyć życie z bandą bachorów niż odczuwać te...30min/1h
bólu 8-)

Indiana - 03-01-2007, 16:21

No wreszcie znalazłąm czas żeby obejrzeć te filmiki. No to tak:

ten opsany jako "hard core'owy" - jestem pod absolutnym wrażeniem choreografii walki. Widziałam niejeden film kinowy, gdzie były gorsze :-P Widać, że chłopakom się chce i że się nie boją. Ale fakt też, że to był śliczny pokaz i mieli to wyszkolone. Nie radziłabym komuś na żywca fikać przewrotu przez czyjś miecz w walce.... :-P Przy podłej jakości w jakiej się to u mnie wyświetla, nie jestem w stanie stwierdzić, czy to, czym się okładają, to boken czy stal. Ale robią to z klasą :mrgreen:

wersja rodzima - do bani. Na dzień dobry facet w dżinsach popsuł mi humor :evil: Dużo machania, biegania i kręcenia w powietrzu bokenem, efekt do kitu. Stroje też.

Duńczycy- rzeczywiście nieźle wyekwipowani. Widać ładny budżecik, i to centralny, bo zunifikowane mundurki. Starają się o klimat, poważnie odgrywają role (patrzcie i uczcie się ;-) . :-P ). Ale walka w pierwszym filmiku była lepsza :-P

Hodo - 03-01-2007, 23:29

Ludzie z polskiego larpa mają po prostu zaje*iste topory :D :shock:
Eskell - 04-01-2007, 18:48

To są bokeny.... Widac przy drzewei jak koles obraca ten miecz.. co wychodzi z lewej zza drzewa... pozatym potym z jaka sila sie niektorzy loja watpie aby ktos mial ochote po jednym treningu walczyc dalej...
Shamaroth_Glupi - 04-01-2007, 20:21

gdyby to bylo zelazo to ten koles ktory dostal w ryj mlotem by nie przezyl,ja tam nie jestem pewien czy on potem mogl wstac xD
Eskell - 05-01-2007, 10:33

Na bank to sa bokeniki .... ale walka wyglada hmm bardzo ładnie :)
Shamaroth_Glupi - 05-01-2007, 11:23

no i ciuchy tez maja boskie :P ciezko by bylo u nas temu sprostac...ale gdyby chociaz ...80% mialo :P
Eskell - 05-01-2007, 11:43

Na poznańskich larpach jest podobnie ...tylko nie an takich wielkich placach tylko w lesie... jedyny defekt to ilsc ludzi bo obracamy sie w max 100 osobach...
Indiana - 05-01-2007, 15:24

Jak już pisałam, toto ma u mnie potworną jakość, tak że ledwie widać twarze. Skądinąd natomiast - taką walkę da się zrobić na stal, tak żeby nikomu się nic nie stało. Widywaliśmy takie choreografie (legendarni Czesi :mrgreen: ). Obojętnie zresztą co to jest - zwróćcie uwagę, w jaki sposób osoba uderzona reaguje na cios - tam jest wszystko, jakieś fikołki, odskoki i inne czary. Wygląda to znakomicie! :-) Nawet jeśli są to tylko bokeny. Stroje zresztą i broń też niczego sobie :-)
Eskell - 05-01-2007, 16:29

Fakt wszystko jest super a naszym mazeniem moze być to aby na obozie WSZYSTKO tak wyglądało..ale niestety niektórzy gracze nie będą w stanie tak odgrywać ... :-(
Indiana - 05-01-2007, 19:35

No wierzę, do tego trzeba jednak trochę treningu, jak sądzę :mrgreen:
Ale będziemy się starać :mrgreen:
Tylko kto nas sfilmuje?... :cry:

Eskell - 05-01-2007, 22:02

no wąłsnie.. niektóre momenty z obozu mozna by filmowac i 13 Th warrior II by mozna wypuścić ... Może fafner ??:-D
Indiana - 05-01-2007, 23:38

Jasne, a obiad sam do nas przydrepce? :mrgreen:
Shamaroth_Glupi - 06-01-2007, 00:17

kurde,ja potrafie robic dobre fotografie gorzej z kreceniem:P
Indiana - 06-01-2007, 00:22

No i na rpg-u nie sztuka zrobić zdjęcie, sztuka zrobić je tak, żeby nikt nie widział i nie zepsuć klimatu (prawda, Globus? ;-) )
Hodo - 24-02-2008, 04:09

Uwazam że z rpgów powinno byc więcej zdjęc !
Rigo - 24-02-2008, 13:59

może i powinno ale że tak powiem wróć do tematu o odgrywaniu postaci i trzymaniu klimatu.

chyba ze powiesimy Ulke z aparatem pod sufitem w Halli i pomalujemy na brązowo żeby jej nikt nie widział i bedzie nam cykać fotki ;D

Shamaroth_Glupi - 24-02-2008, 14:13

a flesz to beda wyladowania eenrgety6czne z powodu tak duzego skupiska magii w jednej halli :P ?
Rigo - 24-02-2008, 14:42

eeee...no ... tak własnie :D
Indiana - 24-02-2008, 16:31

Albo znajdźcie na tyle zrytego fotografa, żeby biegał za ekipą i ryzykował pacynkę w tyłek :D
Shamaroth_Glupi - 24-02-2008, 20:51

ja moge paru takich zalatwic,tylko ze oni maja zbyt wypasione aparaty xD
Hodo - 24-02-2008, 20:52

Zróbmy zrzutę na aparat szpiegowski, który można ukryc w bokenie :D
Viron - 24-02-2008, 22:01

Hodo napisał/a:
Zróbmy zrzutę na aparat szpiegowski, który można ukryc w bokenie :D


Nie wytrzyma podczas walki :P

Hodo - 24-02-2008, 22:21

To wszystko jedno gdzie, może byc w guziku, we włosach Riga albo w cesarskim schowku :D
Ulfberht - 24-02-2008, 22:24

Hodo napisał/a:
w cesarskim schowku


To ciekawe czego zdjęcia wyjdą :P

Illima - 24-02-2008, 22:26

Oj, gdyby było głosowanie coś czuje, że ten motyw by przeszedł

Chociaż muszę powiedzieć, że włosy Riga jako kryjówka na kamere jest świetna xD Śmieszy mnie jak sobie wyobrażę xD

Indiana - 24-02-2008, 22:27

Ulfberht napisał/a:
Hodo napisał/a:
w cesarskim schowku


To ciekawe czego zdjęcia wyjdą :P

Jesteście wprost niepomiernie dowciapni :D

Hodo - 24-02-2008, 22:27

Zależy jak skierujesz obiektyw ;]
Ulfberht - 24-02-2008, 22:29

No i wątpliwości rozwiane :P

Tylko kto będzie operatorem ?

Indiana - 24-02-2008, 22:29

Wiesz, zależy, który schowek macie na myśli :D Wszak były dwa ;D
Illima - 24-02-2008, 22:31

omg :shock: :roll:

Illima się nie odzywa, bo to nie przystoi jego postaci.
Ale strzeżcie się Eskella. No i może Shamarotha. xD

Indiana - 24-02-2008, 22:32

A w ogóle to nie rozbisurmaniliście się zanadto? :D Dawno nikt po pysku nie dostał? ;) :D
Illima - 24-02-2008, 22:39

Yngvild napisał/a:
rozbisurmaniliście


To ma coś wspólnego z Bismarckiem? xD

Indiana - 24-02-2008, 22:43

Nie ;D
Shamaroth_Glupi - 24-02-2008, 23:01

kurde,za pozno przyszedlem ^^ teraz to juz musztarda po obiedzie,nie ma co zartowac xD poza tym- nic by w tym schowku nie bylo widac szczegolnego :roll: :roll: :roll: :roll:
Rigo - 24-02-2008, 23:39

Hodo napisał/a:
To wszystko jedno gdzie, może byc w guziku, we włosach Riga albo w cesarskim schowku

Illima napisał/a:
Chociaż muszę powiedzieć, że włosy Riga jako kryjówka na kamere jest świetna


a ryjcie sie od moich włosów :angry: :mrgreen:
i tak nie zetne :-D :-P

Rigo - 25-02-2008, 00:29

marzysz chyba :P
Travor - 03-03-2008, 16:50

Yngvild napisał/a:
Po obejrzeniu stwierdzam, że ludzie owi mają sporo entuzjazmu do tego, co robą, co się chwali

Wielu z nas też przecież ma ! Po prostu wiele osób nowych ma trochę inne wyobrażenie o tym obozie. Nawet wy kiedyś mieliście ten 'pierwszy raz".
Grettir napisał/a:
pozniej przynajmniej nie ma sie problemu z dzieciakami

Tego to wogóle nie rozumiem... o jakie znowu problemy ci chodzi ?
Eskell napisał/a:
ale niestety niektórzy gracze nie będą w stanie tak odgrywać ...

Mam nadzieję że mówisz tu o graczach z obozu dla nowicjuszy... bo ja żyję nadzieją że pewnego dnia pojadę na weterana który jest obozem idealnym... czyż nie ?
Alathien napisał/a:
Denerwóje mnie tylko, że w polsce trudno dostać takie żeczy, jak oni mają, a jak są, to bardzo drogie...

No racja - a robienie ich samemu jest baaardzo długie i pracochłonne...

Angantyr - 03-03-2008, 17:06

Travor napisał/a:
bo ja żyję nadzieją że pewnego dnia pojadę na weterana który jest obozem idealnym... czyż nie ?

Oczywiście... Tam wszyscy odgrywają postać tak, ze rozmawia się o nich całymi miesiącami. Tam gracze są tak kreatywni, ze swoimi poczynaniami zmieniają przebieg fabuły. (prawda, Indi? :lol: )

Tak. Większość problemów pochodzi prawdopodobnie stąd, ze myśląc o obozie RPG myśli się o postaciach, których statystyki można podejrzeć przez ramię innego gracza, wynik walki określa się wielką k100, która nie mieści się w pięści przeciętnego śmiertelnika. Spoko. ;) Masz całkiem sporo czasu. Stwórz dobrą postać, zainteresuj nią MG, a myślę, że z wiekiem 13,5 puszczą Cię na weterana bez większych trudności i będziesz jednym z wyjątków, o których była mowa w temacie sąsiednim.

Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 18:04

przykladowo,chociaz pewnie to powtorze- Loki barbarzynca byl dla mnie mistrzem,bo potrafil wcielic sie w swoja role,potrafil robic powazne miny i mowic,przynajmniej tak mu sie zdawalo (to troche tak jak mi :D ), bardzo wazne i powazne rzeczy ^^
Travor - 03-03-2008, 18:16

wiecie szczerze mówiąc to jeszcze w tym roku chce jechać na początkującego i maksymalnie podszkolić się w walce bokenem jak dam radę - bo to muszę jeszcze dopracować. W końcu dobra postać i jej odgrywanie nie wystarcza samo w sobie... a z bokenem u mnie... no mogłoby być lepiej
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 18:31

sluchaj,ja osobiescie jestem za tym,zebys jechal na weterana,bo uwazam,ze wcale nie trzeba umiec sie napieprzac Bokenem (choc nie przecze-jest to przydatne xD). jesli masz checi i zapal,to wcale nie bedziesz odstawal od reszty. znow wracajc do Lokiego,nie wiemnczy gdzies tu o nim czytales. gosc mial 11 lat (chyba,poprawcie mnie jak cos) a potrafil trzymac klimat lepiej niz niejeden ze "starszakow" :D i wcale nie umial swietnie walczyc bokenem,ani nie czarowal specjalnie. przykladowo takze druid,ktory uleczyl od groma osob,a byl w podobnym wieku. wiec jesli to jak sie tutaj wypowiadasz i zachowujesz jest odwzrorowaniem tego jak mialbys dzialac na obozie,to ja jestem na tak (za przykaldem Eli Zapendowskiej, sic!)
Travor - 03-03-2008, 18:37

dzięki Shamarocie (mogę mówić Sham ?), może masz rację... jednak odnoszę nieodparte wrazenie że powinienem się trochę jeszcze podszkolić wśród równych sobie - niezależnie od tego czy trzymam klimat czy nie - na weteranie dostałbym kilka razy więcej, kilka razy mocniej za brak tej umiejętności na waszym poziomie :-D
a o tym Lokim muszę poczytać...

Abel - 03-03-2008, 19:03

Wiesz, równie dobrze możesz się zgadać z "ekipą warszawską" i poprosić, żeby ktoś z nich Cię podszkolił z otulinowca. Ja też specjalnie dobrze nie walczę, a technika opiera się na celowaniu po łapach :P lub waleniu zaraz nad kolano... A jednak jestem dobrym magiem...
Angantyr - 03-03-2008, 19:10

Abel napisał/a:
Ja też specjalnie dobrze nie walczę, a technika opiera się na celowaniu po łapach :P lub waleniu zaraz nad kolano... A jednak jestem dobrym magiem...


Co jest niemile widziane lub niemile widziane... :P A jak ktoś kiedyś powiedział: "Dobry mag, to martwy mag!"
Ja się z nim zgadzam i uznaję Abla za wyjątek od reguły. (Ach, ta niekompetencja Straży Pogranicza... :faint: Wypuszczą nawet chanackiego szpiega)

Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 19:13

wcale nie trzeba dobrze walczyc Bokenem :P pamietna akcja z barbarzyncami,kiedy postanowilem zaszarzowac :D kto byl-ten wie xD ale w duzej mierze przez caly poprzedni oboz darlem ryja modlac sie do Indy niz walczac na miecze :P nie wiem,czy ktos mi zaraz nie walnie liberum veto,ale ja wciaz jestem za :P bo z tego co w koncu wyczytywuje na forum,to troche mlodszych ludzi bedzie :P
Doctor - 03-03-2008, 19:39

Shamaroth_Glupi napisał/a:
pamietna akcja z barbarzyncami,kiedy postanowilem zaszarzowac
To było głupie, Szamciu. ;) Jeśli Cię to pocieszy, to jeszcze mam na lewej ręce bliznę po tym, jak mnie drasnąłeś.. :D
Angantyr - 03-03-2008, 19:48

Shamaroth_Glupi napisał/a:
pamietna akcja z barbarzyncami,kiedy postanowilem zaszarzowac :D kto byl-ten wie xD ale w duzej mierze przez caly poprzedni oboz darlem ryja modlac sie do Indy niz walczac na miecze :P

Tak, to była bardzo pamiętna akcja ^^


UWAGA! Opisane wydarzenie jest parafrazą i dlatego zaleca się zwrócenie uwagi na sens.

"[Lann, Rigo i kiliku pozostałych Strażników leży rannych. Varthanis, nasza nadzieja zginął z ręki barbarzyńców. Naszą ostatnią deską ratunku jest kapłan Indry - Shamaroth]
- Shamaroth... pomóż...
- Nie mogę. Zostałem trafiony i jestem zbyt słaby... [na hasło "szarża" Shamaroth jako jedyny słucha rozkazu i wbiega pośród przeciwników]

Jak mógłbym zapomnieć... :]
Piękna akcja samobójcza. :P

Doctor - 03-03-2008, 19:51

Wtedy w pierwszym szeregu stałem ja i Łoza. Na widok biegnącego Szamcia ja zrobiłem krok w prawo, Łoza - w lewo. Szamciu przebiegł środkiem i został zlinczowany. ;)
Angantyr - 03-03-2008, 19:55

Heathenreel napisał/a:
Na widok biegnącego Szamcia ja zrobiłem krok w prawo, Łoza - w lewo. Szamciu przebiegł środkiem i został zlinczowany. ;)

W tamtym momencie opuściła mnie nadzieja na dalszy żywot. :P Ale w sumie... I tak niedługo pożyłem. :D

Indiana - 03-03-2008, 19:59

Shamaroth_Glupi napisał/a:
wracajc do Lokiego,nie wiemnczy gdzies tu o nim czytales. gosc mial 11 lat (chyba,poprawcie mnie jak cos) a potrafil trzymac klimat lepiej niz niejeden ze "starszakow" :D
Zgadzam się w 100%, Loki wzbudził niekłamany podziw całej kadry, kiedy wracaliśmy z wyprawy (3 -4 godzinna trasa), w marszu na końcu grupy kwękali i jęczeli najstarsi weterani, a Loki, niosąc cały czas sztandar (! szmatkę na żerdzi, to trochę waży!), zasuwał jako pierwszy w tempie, którego sama bym się nie powstydziła. :)

Abel napisał/a:
Ja też specjalnie dobrze nie walczę, a technika opiera się na celowaniu po łapach :P
Niech ja cię złapię na biciu po łapach.... :angry: ;)

Shamaroth_Glupi napisał/a:
pamietna akcja z barbarzyncami,kiedy postanowilem zaszarzowac :D kto byl-ten wie xD
Kto był, ten miał ochotę tak cię kopnąc w tyłek żebyś zmądrzał ;D Ale niestety już nie żyłeś.,... :P

Angantyr napisał/a:
Ach, ta niekompetencja Straży Pogranicza... :faint: Wypuszczą nawet chanackiego szpiega
Kto go niby wypuścił....? :P

Heathenreel napisał/a:
To było głupie, Szamciu. ;) Jeśli Cię to pocieszy, to jeszcze mam na lewej ręce bliznę po tym, jak mnie drasnąłeś.. :D
To czym on szarżował, zębami...?! :D Fajny awatar, Doc :)

Angantyr napisał/a:
am gracze są tak kreatywni, ze swoimi poczynaniami zmieniają przebieg fabuły. (prawda, Indi? :lol: )
Prawda :D :D :D
Illima - 03-03-2008, 20:28

Angantyr napisał/a:

"[Lann, Rigo i kiliku pozostałych Strażników leży rannych.

AhaHhahhhAHAHAH! AHAHAHAHAHHAHAH HAH AH HAH HHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH! HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
PRZYPADKOWO NEIL RZUCIłEś żARTEM W MOIM STYLU AHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH.
Ile masz lat?
Mniej więcej niż ty.

Abel - 03-03-2008, 20:33

Angantyr napisał/a:
A jak ktoś kiedyś powiedział: "Dobry mag, to martwy mag!"
Ja się z nim zgadzam i uznaję Abla za wyjątek od reguły. (Ach, ta niekompetencja Straży Pogranicza... :faint: Wypuszczą nawet chanackiego szpiega)


Nie powiem, schlebia mi ta opinia, zwłaszcza jak sobie przypomnę po pierwszej nocce te bluzgi na Straż. Aż się robi ciepło na sercu...

Yngvild napisał/a:
Kto go niby wypuścił....? :P


A mowa o przesłuchaniu przy ognisku czy o ostatecznej ucieczce Abla? Bo jeżeli pierwsze, to faktycznie dali ciała, ale w drugim wypadku to nie ich wina...

Indiana - 03-03-2008, 20:34

Eeee. Nie licząc literówki w słowie "kilku"... to to zdanie jest napisane poprawnie... :)
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 20:37

ej,sory,to widac po tej szarzy kto tu wychodzi na tchorza! :D
Travor - 03-03-2008, 20:37

cóż ja także nie widzę w tym nic śmiesznego...
a tak z innej beczki to jak czytam np. o tym szpiegu Chanackim itp. to znowu dostaje doła żeśmy na początkującym oprócz wpakowania dwóch nekromantów na pieniek katowski nic nie zrobili ponad wątek główny ;(

Indiana - 03-03-2008, 20:44

Travor, nie chcę cię martwić, ale nekromantów załatwili zakonnicy :D Po tym, jak rzeczeni nekromanci przyznali się, ze są nekromantami :D

Sham, wychodzi, kto tu jest porąbany, a kto porąbany kompletnie, wiesz :P :P

Cytat:
A mowa o przesłuchaniu przy ognisku czy o ostatecznej ucieczce Abla? Bo jeżeli pierwsze, to faktycznie dali ciała, ale w drugim wypadku to nie ich wina...
No fakt, że "w realu" należało go powiesić. Ale po awanturze z giermkiem jakoś nie uśmiechał mi się kolejny martwy cywil :P Poza tym... :D To była fajna postać, nie chciałam jej usuwać :) Nadawała kolorytu awanturze :)
Travor - 03-03-2008, 20:48

Ja napisałem że tylko ich "wpakowaliśmy" całej reszty rzeczywiście dokonali zakonnicy. Owa egzekucja była jedyną rzeczą która powstrzymała coponiektórych przed zaśnięciem kiedy czekaliśmy na koniec przesłuchań ;D
Co nie zmienia faktu że u was było o wiele więcej wątków.

Illima - 03-03-2008, 20:50

Ah, juz wiem xD Ja poprostu na początku przeczytałem inaczej to zdanie i mi utkwiło w głowie jako poprawne czyli. Rigo i Lann LECZY rannych. A jak przeczytałem za drugim razem i mi zostało w głowie, że oni coś robią z rannymi to umarłem xD Sory, ja jestem przyzwyczajony do mówienia rzeczy pt "popatrz, oni leżą ludzi!'
Przepraszam xD

Eskell - 03-03-2008, 20:53

Illima nigdy nie przestaniesz mnie zadziwiac :-)
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 21:11

podpisuje sie xD
Ulfberht - 03-03-2008, 21:55

Shamaroth_Glupi napisał/a:
wcale nie trzeba dobrze walczyc


Zgadzam się w 100% ja na przykład wogóle nie umiem panować nad otulinowcem ...

Heathenreel napisał/a:
Szamciu przebiegł środkiem i został zlinczowany.


Lincz to przypomina mi sie podczas ostatniej walki w kazamatach ;-)

Yngvild napisał/a:
Niech ja cię złapię na biciu po łapach.... :angry: ;)


Przecież walczysz w rękawicach :P

Eskell - 03-03-2008, 21:59

nie wszyscy walczą w rekawicach....
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 22:01

haha,frajer :D
Eskell - 03-03-2008, 22:04

nie mowiłem o sobie Sham :-P poprostu biore strone ludzi bez rekawic .
a swoja droga bicie po rekach jest chamstwem.... ale mozna sie z tego bardzo szybko wyleczyc:-P

Ulfberht - 03-03-2008, 22:05

Zgadzam się z Eskellem :-) Bicie po łapach to chamówa
Abel - 03-03-2008, 22:19

Yngvild napisał/a:
To była fajna postać, nie chciałam jej usuwać :) Nadawała kolorytu awanturze :)


I wzajemnie, chociaż nie wiem jak mogło wam się podobać to, że mieliście złośliwego gadułę nad uchem i to cywila, którego w żaden sposób nie mogliście tknąć(oficjalnie) i to w dodatku maga z wrogiego państwa... 10/4 za cierpliwość i wytrwałość...

Eskell napisał/a:
ale mozna sie z tego bardzo szybko wyleczyc


Wierzę i zamierzam się leczyć...

Hodo - 03-03-2008, 22:24

Abel, żebyś wiedział jakie spiski były zawiązywane żeby się ciebie pozbyc :D :D
Abel - 03-03-2008, 22:25

Część słyszałem, ale byłbym rad, gdybyś przybliżył wszystkie...
Słyszałem, że chcieliście mnie załatwić jakimś listem, ale nie kojarzę dokładnie

Eskell - 03-03-2008, 22:45

hmm jak chcesz sie oduczyc walic po dloniach to proponuje łoze do pomocy... szybko cie oduczy ;-)
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 22:46

dlaczego chcieliscie zalatwiac kogos kogo ozywilem :angry: :angry:
Travor - 03-03-2008, 22:48

Abel był na tyle sprytny że się wyśmigał... myśmy wpakowali do trómienki aż dwóch chanackich nekromantów :] tak... i to w białych rękawiczkach
Hodo - 03-03-2008, 22:48

Bo był wrednym Chanem! Mieliśmy go wrobic w podrabiany list który by przeczytał i musiał na niego odpowiedziec, tym samym zdekonspirowałby się :P Zatrudniliśmy nawet Omusa do sfałszowania pieczęci ;p
Indiana - 03-03-2008, 23:00

To prawda :D Klasyczna prowokacja :D Rzecz w tym, że Abel misję wymyślał sobie sam i ja też nie wiedziałam, czy ujął w niej autentyczne donoszenie CHanom na nas :D Poza tym - oparliśmy się na podejrzeniach, że Abel skumał się ze skórojadami (choć intensywnie zaprzeczał) i że przy najbliższej okazji ściągnie ich nam na łeb :)
Ale knuju knuju było zawodowe :D Czułam się prawie jak gracz :D

Abel - 03-03-2008, 23:12

Sęk w tym, że nawet nie wiem jakbym zareagował na ten list, ale chyba nie myśleliście, że przy was, siedząc w karczmie zacznę pisać odpowiedź?
Poza tym przy przesłuchaniu wyraźnie powiedziałem, że kontakty zerwałem, więc nie mogliście mnie podpuścić :P

Eskell - 03-03-2008, 23:13

ja pisałem przy was wszystkich w namiocie listy do mojego "kochanego cesarza Justyna" :-D
Abel - 03-03-2008, 23:14

Ale to byłeś Ty, to primo, a secundo to chyba tego nie wysłałeś, co?
Shamaroth_Glupi - 03-03-2008, 23:15

wsyzsyc gÓpi jestescie i tyle :P ja go ozywialem a wy go chieliscie eliminowac.bylo mnie ladnie poprosic to bym go nie odzywial :P
Abel - 03-03-2008, 23:15

Sham, ale Ty mnie ożywiłeś PO tym wydarzeniu o ile się nie mylę...
Hodo - 03-03-2008, 23:17

Abel, za kogo ty nas masz :D Miałeś ten list umieścic w skrzynce kontaktowej, którą potem byśmy opróżnili :P
Indiana - 03-03-2008, 23:19

Abel napisał/a:
Sęk w tym, że nawet nie wiem jakbym zareagował na ten list, ale chyba nie myśleliście, że przy was, siedząc w karczmie zacznę pisać odpowiedź?
Poza tym przy przesłuchaniu wyraźnie powiedziałem, że kontakty zerwałem, więc nie mogliście mnie podpuścić :P
Ano, my też nie wiedzieliśmy jak zareagujesz :) A przy przesłuchaniu wszyscy ściemniali :D
Abel - 03-03-2008, 23:21

Ja nie ściemniałem. Moje zadanie było dopracowane częściowo, resztę mogłem dośpiewać w każdej chwili i mieć fun :D
Eskell - 03-03-2008, 23:21

mylisz sie Ablu :-P wysłałem :-P
Abel - 03-03-2008, 23:23

No to musiało być zabawnie w oddziale...
Eskell - 03-03-2008, 23:24

oddziale :?: to był ten oboz kiedy bylem "szpiegiem" ;-)
Abel - 03-03-2008, 23:25

Ty na wszystkich(na jakich do tej pory byłem) miałeś jakieś ciemne sprawy... taki chłopek od mokrej roboty...
Eskell - 03-03-2008, 23:26

eee rok temu nie maiłem :-P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group