Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POSTACI GRACZY
Autor Wiadomość
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 13-05-2007, 21:50   POSTACI GRACZY

UWAGA!
Proszę wszystkich graczy [którzy dotychczas tego nie zrobili], zarówno z pierwszego jak i drugiego turnusu RPG o nadesłanie na adres Indiany lub mój opisu swojej postaci. Może to być zrobione na podstawie formularza z www.kortunal.com lub nie ;-). Generalnie chodzi o to żebyście zawarli w tym tekście poza danymi standardowymi [rasa, profesja wiek itp. itd.], także historię waszej postaci i jej krótki rys psychologiczny.
Osoby, które rozmawiały ze mną osobiście na ten temat [tak to Ty Jacku ;-)] też bym prosił o przesłanie informacji o postaci w formie ZEBRANEJ, żebym wiedział co i jak się wykluło z rozważań ;-)

E-maile:
Indiana:
kortunal@republika.pl

Off vel. Thorfinn
entereri@o2.pl
Z góry dziękuję za nadsyłanie informacji.

PS. Rębacze z Gliwic, to prośba jest kierowana także do Was! ;-)
Ostatnio zmieniony przez Indiana 14-05-2007, 22:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2007, 00:15   

Offie wysłałem ^^ pytania i wątpliwości wypisz
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2007, 00:31   

Dzięki Milsonie, wątpliwości mam i odeślę na mejla.
 
 
Grettir

Wysłany: 14-05-2007, 00:46   

moje tyż poszlooooo :-P
 
 
Doctor

Wysłany: 14-05-2007, 00:57   

Nie musicie wszystkim oznajmiać, że wysłaliście do Offa maila. Przecież go sprawdzi. Jeśli już tak bardzo chcecie, to może na gadu?
 
 
Alathien

Wysłany: 14-05-2007, 17:51   

A ja muszę jeszcze raz wysyłać? Aha, i namówiłam nowych graczy na drugi turnus :mrgreen:
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-05-2007, 18:35   

Kto już wysłał, nie musi oczywiście powtarzać :)
Alathien, to bardzo miluchna wiadomość :D Jak bedzie coś pewniejszego, to dawaj jakies ich namiary, coby zarezerwować co trzeba :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Doctor

Wysłany: 14-05-2007, 22:29   

:admin:


To temat o POSTACIACH graczy.
Z góry dziękuję za zaprzestanie offtopu.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 15-05-2007, 00:33   

obydwa posty zawierają treść nt wysyłania opisu POSTACI GRACZA :P :P :P
Ale dobrze, już będziemy grzeczni :pada: :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Doctor

Wysłany: 15-05-2007, 00:46   

Ale te kilka, które wywaliłem, nie zawierały. :P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 15-05-2007, 01:20   

A to ja przepraszam... :oops: :-D
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Gadjung
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2007, 09:16   

a można sie dowiedzieć czy owy zarys postaci wysłałem wcześniej czy nie ;x ?
bo nie pamiętam....
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2007, 10:47   

Chyba nie wysłałeś.
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2007, 18:46   

A ja mam pytanie czy dajecie nam pełną dowolność w wyborze pochodzenia postaci(chodzi o świat gry umieszczony w podręczniku gracza). , czy raczej wolicie uniknąć jakiegoś pochdzenia :?: :?:

Aha i jeszcze jedno techniczne pytanie. W jakim roku będzie się działa fabuła tegorocznego RPG'a.Chodzi o datę fabularną

[ Dodano: 2007-05-16, 19:04 ]
Wysłałem swój opis, ale może być w dwóch egzemplarzach bo przy wysyłaniu pierwszego net mi padł i dla bezpieczeństwa wysłałem drugi
Ostatnio zmieniony przez Ziemowit 16-05-2007, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 17-05-2007, 01:19   

A to mnie zaskoczyłeś, bo to całkiem konkretne pytania są :)
- po drugie - w fabule mamy rok 391 (kalendarz Cesarstwa, liczony od założenia Styrgradu), minęło 173 lata od wydarzeń poprzedniej fabuły, 289 lat od zawarcia Świętego Paktu plemion, czyli założenia Cesarstwa Styrii.
- po pierwsze - dajemy pełną dowolność w wyborze pochodzenia postaci gracza, ale musi się on liczyć z konsekwencjami wyboru. Jeśli np. zdecydujesz się zagrać kimś, kto pochodzi z pustyń Chanatu, to musisz liczyć się z problemami. Ale nie jest to niemożliwe.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2007, 09:17   

Cytat:
A to mnie zaskoczyłeś, bo to całkiem konkretne pytania są :)


Rzadkość w dzisiejszych czasach :P

Z tego co można by se było wyhipotetyzować to akcja turnusu będzie sie działa na Bagnach Sewery i Górach Srebrzystych (hmmmm ...:idea: )A są to obszary poza cesarstwem..I to jeszcze patrząc na opis to to jest takie lekkie zadupie. Cesarz ma tam jakąś władzę?
Ostatnio zmieniony przez Ziemowit 18-05-2007, 09:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 18-05-2007, 15:51   

Cytat:
Rzadkość w dzisiejszych czasach :P


Patrząc na ten dział - owszem, rzadkość :D

To jest dokładnie granica Cesarstwa (znaczy Góry Srebrzyste, bo Bagna to już oczywiście poza Cesarstwem). Są tam placówki graniczne i oddziały pograniczników. Reprezentują Cesarstwo. Ale to bardzo bardzo daleko od Styrgradu :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 02-06-2007, 18:23   

Yngvild napisał/a:
zdecydujesz się zagrać kimś, kto pochodzi z pustyń Chanatu, to musisz liczyć się z problemami

a jakiego typu jeśli wolno wiedzieć?
wysłałem swoją postać
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-06-2007, 15:47   

Ogłoszenie dla uczestników I turnusu RPG (czyli ogólnie II turnusu):
Kto dotychczas nie przysłał postaci, niech już tego nie robi. Misje dla graczy zostały napisane, kto nie przysłał nam swoich pomysłów, będzie musiał dostosować się do naszych :-)

Na powyższe pytanie - nie wiem, jakiego rodzaju, to zalezy od sytuacji i osób, które się w niej znajdą, zalezy od tego, czy będziesz szejkiem czy zwykłym złodziejem z Chanatu. Czy trafisz na internacjonalistycznego kupca, pacyfistycznie nastawionego hobbita, arystokratę cesarskiego czy może na weterana wojen o Wrota. Myślę, że każdy jest w stanie sobie wyobrazić, jak może w danym kraju zostać przyjęty ktoś, pochodzący z terytorium długoletniego wroga.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2007, 21:07   

śmierć ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11