Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
72
Autor Wiadomość
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 03:56   

Hmm.. zaprzeczysz? W krajach arabskich slub to nadal transakcja. :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 03:57   

My tutaj jaja sobie robimy,a ona nas prosto z mostu zjechala....czuje sie potepiony :-P
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 04:05   

A ja takie zjechanie to mam gdzies. Nie przejmujsie Sedzimirze. Niech sie baby zreszta nie wtracaja do naszego tematu o nieiwastach. Niech se zrobia o facetach temat, :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 04:08   

no normalnie Rafale sie zalamalem...czuje sie potepiony i siedze w konciku i placze :-P a tak na serio to uczucie potepienia wsrod kobiet towarzyszy mi od zawsze.... no i wlasnie niech sobie zaloza swoj temat bo przecie swiete nie sa....zobaczymy komu swiety piotr uchyli niebios brame... :-D
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 04:12   

Hmm. kobiety przeciez z gory nie maja wstepu do raju! ;-) Bie wiesz tego? ;-)
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 04:14   

do diabla z nimi ;-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 04:18   

Dokaldnie. Niech sie smaza w piekle. Oprocz tych ktore beda przez nas wybrane. :-D
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 04:32   

nie wydaje ci sie ale w dzisejszym swiecie zaczyna brakowac prawdziwych kobiet...wszystkie albo sluchaja techno i ubieraja sie bez klasy a nawet powiedzial bym andeciarsko...lub"modnie".Wogole ta cala ta "moda" sprowadza sie do przeklenstw(slowo na k zamiast przecinka)nieuctwa,palenia dla szpanu i paru innych ciekawych rzecz,niszcza fundamenty kobiecosci naruszajac wzor ktory wypracowaly sobie przec cala historie ludzkosci...jest to niebywale smutnie,wiec niech smaza sie w ogniach piekielnych

[ Dodano: 2006-09-10, 01:34 ]
ide snic o pieknych niewiastach Rafale,dobranoc ;-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 12:41   

Hmm. masz racje. Dzisiaj wiele kobiet wyrzeka sie subtelnosci, delikatnosci i kobiecosci aby tylko moc lansowac feministyczne poglady. Robia sie na facetow niemal, a do tego wiele z nich staje sie wrogami mezczyzn. A juz wogole smiesza mnie poglady o kobietach, ktoe poradzilyby sobie bez facetow. Jak dla mnie rownouprawnienie plci ok- ale feminizm - nie bardzo. :-)
Nie twierdze, ze kobieta ma wocic do roli kurde jakiegos niewolnika, ale do cholery jasnej, nie robmy z dziewczyn facetow a z facetow dziewzyn - jak ta popieprzona kultura mizoginistow. :evil:

Ale, ale, Sedzimirze, chyba troche poza obozy RPG wybieglismy (ty mniesprowokowales ;-) ) bo w sumie to te twoje sluchajace techno i klnace wokolo dreiary to raczej na obozy RPG nie przyjazdzaja... :-D I cale szczescie.

[ Dodano: 2006-09-10, 09:41 ]
I co? Miales mily sen, Sedzimirze? :-)
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 14:03   

sen byl jak najbardziej mnily :-P
Ivar / Einhard napisał/a:
bo w sumie to te twoje sluchajace techno i klnace wokolo dreiary to raczej na obozy RPG nie przyjazdzaja... :-D


"zycie jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na ci trafisz" ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 14:04   

W tym wypadu raczej na "kogo" xD , ale milo ze ktos oglada Foresta Gumpa .... Co do sprawy kobiet do przesadzacie chlopaki ...
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 14:13   

Czemu przesadzamy? w jakim wzgledie? :shock:
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 14:17   

wlasnie co ci sie znowu nie podoba? :-P
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 14:19   

My tu tylko mile pogawedki o niewiastach snujemy. Pogawedki mile, pouczajaca i wesole, a ponadto prawdziwe i madre. :-)
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 14:21   

Rafal co my sie bedziemy przejmowac Bozydarem,my tu o niewiastach mamy mowic ;-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-09-2006, 14:27   

Wiecej czy mniej? Hmm no wiecej dobrzeby bylo, ale z drugiej strony jak zauwazyla bodajze Alathien na obozy przyjezdzaja dziewczyny ciekawsze i oryginalniejsze. Ponadto w samej kadrze duza czesc damska jest, acz one nie wliczaja sie w ... nie wiem co xD
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 14:27   

Z ta prawdziwoscia to do konca pewny nie jestem ...
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 14:38   

Illima napisał/a:
zauwazyla bodajze Alathien na obozy przyjezdzaja dziewczyny ciekawsze i oryginalniejsze.


no i ma racje ale wyjdz na ulice i popatrz sobie na te "mlode damy"...hmmm moze jestes zaslepiony....tak wiec jesli chcesz ujrzec prawde wybierz czerwona (albo niebieska :-P )tabletke ;-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 14:51   

Illima napisał/a:
Wiecej czy mniej? Hmm no wiecej dobrzeby bylo, ale z drugiej strony jak zauwazyla bodajze Alathien na obozy przyjezdzaja dziewczyny ciekawsze i oryginalniejsze. Ponadto w samej kadrze duza czesc damska jest, acz one nie wliczaja sie w ... nie wiem co xD


Hmm ciekawe... interesujace... 8-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 15:39   

ja raczej bym stawial na proporcje 1/4 dziewczyny 3/4 chlopacy :)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-09-2006, 15:51   

No, i zeby bylo wszystko pieknie zeby wszyscy mieli powyzej 14 lat, ale ten temat byl przerabiany. :)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 15:54   

hehe
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 16:47   

Hmmno dziewczyny musialyby miec powyzej 16 lat. :-D
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 16:56   

ej nie tak daleko 15 tez moze byc :D
 
 
Alathien

Wysłany: 10-09-2006, 17:04   

A, raczej mlodszej nie spotkacie, ponizej pietnastu lat jeszcze mniej gra w RPG i jeszcze mniej jezdzi na oboz. Wogole nie wiem skad znalazlo sie tyle 11-12-nasto letnich dzieciakow na tym obozie.

BTW, A ty Shamarothcie nie wygladasz na osiem lat, nawet jako krasnolud :-P
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 17:06   

Eee... nie jestem pewien - ale 16 to bezpiecnziejsza granica. :-D Niepamietam jak jest w przepisach dokladnie.
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 17:06   

no wiem,ale ja nigdy nie daje swojego wieku na forum ^^ kiedys udalo mi sie zrobic ze mam roczek :)
 
 
Grettir

Wysłany: 10-09-2006, 17:07   

przepisy mowia ze od 15 ;-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 10-09-2006, 17:09   

Eeee... a co ma wiek na forum do naszego tematu???? :shock: Zreszta wiek facetow na obozie mnie nie interesuja... :-P Faceci niech plona... :-)
Poza tym.. mielismy gadac o niewiastach! (ile ljuz razy ktos o tym przypoimna :mrgreen: )
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 17:10   

eee no to hmmm...ja uwazam ze i 15 lat i 16 lat to wsam raz dla niewiast na obozie :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13