Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Harolda i Wilfreda pożegnanie z Silberbergiem - przepisane
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 11-10-2010, 20:32   Harolda i Wilfreda pożegnanie z Silberbergiem - przepisane

Cytat:
HaroldiWilfred
fear no beer! harr!


Wiek: 21
Posty: 46
Skąd: Krasnoludzkie kopalenki
Wysłany: 16-09-2010, 00:39 Harolda i Wilfreda pożegnanie z Silberbergiem

Nasze drogie słoiczki z wyrobem nutellopodobnym Chcielibyśmy was poinformować z wielkim żalem, iż nasz dumny klan zakrwawionej świni opuszcza krainę silberbergu (no, nie do końca, pojawiamy się na fancie) Powodem tej decyzji jest nie do końca uprzejme zachowanie ze strony reszty kadry, którego, jako dumne istoty nie chcemy znosić. Bardzo się cieszymy z czasu spędzonego z wami, bowiem lepszych kumpli wyobrazić sobie nie można. mamy szczerą nadzieję spotkać was na LARPach! bleble pruk pruk Dla każdego znanego nam obozowicza na larpie stawiamy soczek ; )

Cytat:


Travor
Uter z Księstwa Samnijskiego


Wiek: 15
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2010, 12:24


Cytat:

Quarties
misiu, mroczny pysiu xD


Wiek: 15
Posty: 390
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 16-09-2010, 14:50

I ja się tu podpiszę. Quarties żegna Kortunal, za drogo i momentami atmosferka była nie teges. Może czasem coś napiszę, bądź co bądź kocham Silberberg, ale na obozach i epilogach raczej mnie nie znajdziecie. Będę tęsknił - za każdym. Podziękowania dla: - Indiany, za to że włożyła w to tyle pracy, - Offa, za to że sprawiedliwym MG był, - Doca, za strone, forum i przekomarzanie się na obozie, - Młodej kadry, za jednorazowe wprowadzenie czegoś żywego na obozie, - Travorowi za to stałe udzielanie się, - Ekipie z Opola (Rhistel, Kord, Kahir, Gothern), za to, ze się spotkaliśmy i nadal się spotykamy na trakcie! - Harold i Wilferd, za najlepsze krasnoludy jakie widziałem, - Enid i Beacie, za to, że zawsze była i za nocne warty <3, - Vifonowi za Casanove, - Illimie, za dowództwo, - Varthanisowi za komizm - I wszystkim innym z którymi los mnie tutaj złączył, za jedne z najpiękniejszych chwil jakie spędziłem w swoim życiu!



Cytat:

Marion


Wiek: 18
Posty: 13
Skąd: D.G.
Wysłany: 16-09-2010, 15:07

9Harold i Wilfred: Nie wnikam w szczegóły i przyczyny, ale szkoda jak cholera;(



Cytat:

Nila Laurelin
łelfka

Wiek: 17
Posty: 13
Skąd: K-K
Wysłany: 16-09-2010, 16:07

Będziemy tęsknić...

Cytat:


Hodo
Villsvin
Jam kniaź, sokół, gryf i smok

Wiek: 20
Posty: 2043
Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 16-09-2010, 16:11

Quarties, wszystko ok, ale "momentami atmosferka nie teges" to dla mnie pusty ogólnik, mogący wprowadzić innych w błąd. Masz coś do nas? Wal wprost i bez kręcenia, nikt się nie obrazi. Szkoda, że odchodzisz.


Cytat:

Enid
jelf


Wiek: 15
Posty: 85
Skąd: Marki
Wysłany: 16-09-2010, 16:29

HaroldiWilfred napisał/a:
klan zakrwawionej świni opuszcza krainę silberbergu
Kurcze, serio szkoda.



Cytat:

Dobrogór
Weteranowy kapłan Styrwitowy

Wiek: 17
Posty: 54
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-09-2010, 16:54

Sad.


Cytat:

Quarties
misiu, mroczny pysiu xD


Wiek: 15
Posty: 390
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 16-09-2010, 19:34

Cytat:
Hodo napisał/a:
Quarties, wszystko ok, ale "momentami atmosferka nie teges" to dla mnie pusty ogólnik, mogący wprowadzić innych w błąd. Masz coś do nas? Wal wprost i bez kręcenia, nikt się nie obrazi. Szkoda, że odchodzisz.

Przepraszam, że tak powiedziałem. Korekta: Atmosferka nie teges - jestem specyficznym człowiekiem i to tylko moje odczucie, proszę się tym nie kierować jadąc na obóz. Hodo, zapraszam na inne LARPy, poza tym sam zorganizuję jeszcze w tym roku prawdopodobnie terenówkę w klimacie II WŚ. Szukam Mistrza gry
Cytat:


Hodo
Villsvin
Jam kniaź, sokół, gryf i smok

Wiek: 20
Posty: 2043
Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 16-09-2010, 19:41

Dobra, nadal nie powiedziałeś co ci w atmosferce nie pasowało. Daj cynk na forum o tym larpie, II WŚ brzmi ciekawie


Cytat:

Travor
Uter z Księstwa Samnijskiego


Wiek: 15
Posty: 652
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-09-2010, 21:03

Fajnie by było gdybyś założył o tym jakiś temat i zamieścił szczegóły


Cytat:

Quarties
misiu, mroczny pysiu xD


Wiek: 15
Posty: 390
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 16-09-2010, 21:05

Nie będę śmiecił, chętnym wytłumaczę na GG jak Hodowi

Cytat:

Dobrogór
Weteranowy kapłan Styrwitowy

Wiek: 17
Posty: 54
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-09-2010, 21:38

Tłumacz w widocznym miejscu, a nie gdzieś po kątach


Cytat:

Quarties
misiu, mroczny pysiu xD


Wiek: 15
Posty: 390
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 16-09-2010, 21:59

Jeśli nie muszę nie będę tłumaczył. A jeśli chodzi o info o LARPie to także na GG można się zgłaszać.

Cytat:

Varthanis
Nekromanta z Północy


Wiek: 20
Posty: 371
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-09-2010, 23:20

myśle ze właśnie o topic larpowy chodziło Cóż, do zobaczenia na larpach ludziska, już w przyszłym roku a może na zimówkach

Cytat:


ailiS
alchemiczka


Posty: 47
Skąd: z Koszmaru
Wysłany: 18-09-2010, 15:04
:(


Cytat:

Akinori
gaduła........

Wiek: 14
Posty: 38
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-09-2010, 20:16
:macha łapką:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 11-10-2010, 20:37   

I wreszcie odpowiedź ode mnie:

H&W - mimo wszystko szkoda, najbardziej stylu, w jakim odchodzicie. Szkoda, bo jako osoby z innej bajki niż cała reszta Kadry, byłyście swoistym kolorytem obozowym. Ale jednak tak być musi. Powodzenia.

Quarties - wiem, że obóz nie jest tani, ale możesz mi wierzyć lub nie, naprawdę nie sposób zrobić tego taniej. To jednak jest nie tylko pasja ale i praca zarobkowa :( Co do "nie teges klimatów" - jednak dużo fajniej jest, kiedy takie rzeczy wychodzą na bieżąco, a nie po półtora roku :/ Jak powiedział Hodo - nikt się nie obrazi, za to teraz to szczerze mówiąc przykro, że nagle odchodząc przypomniałeś sobie, że coś było nie tak :| No ale nic to :) Powodzenia w Twoich inicjatywach i do zobaczenia :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10