Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Różnica wieku...
Autor Wiadomość
Deutin 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-02-2011, 21:28   Różnica wieku...

Rożnica wieku między mną a moją koleżanką wynosi 3 lata (ja 16, ona 13).
Uparła się żebyśmy jechali na wspólny turnus...
Ja siebie na normalu czy urwisie nie widzę... szczególnie że chcę jechać z 5 kolegami - weteranami. A gdyby rzucić ją na weterańca to by umarła w pierwszym dniu (choć jej to nie przeszkadza).
Może ktoś podać dyplomatyczne i racjonalne wyjście z sytuacji? (Bo razem nas nie puścicie <Prawda Indiano?>)

Proszę o odpowiedź która ją przekona, albo rozwiąże problem.
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-02-2011, 21:45   

Ja widzę Was na normalu, nie jest wcale taki straszny, no chyba, że tak bardzo ważni są dla Ciebie koledzy. Niestety, trzynastolatka na weterańcu, pewnie jeszcze nieobeznana w obozach... może być to dla niej niezbyt przyjemne, gdy bez żadnych wyjaśnień zostanie rzucona na głęboką wodę. Bo wszak krążą pogłoski, że na weteranie bije się mocniej, celniej i czasem bywa ciężko. Nie wydaje mi się, by tak młodą osobę rzucać na weterana, spróbuj albo przekonać kolegów na początkującego, albo ich poświęcić dla koleżanki. Przynajmniej tak to widzi początkująca.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-02-2011, 21:47   

Na weteranie wcale nie bijemy mocniej, bo jesteśmy zmęczeni po biciu początkujących. ;)
Obecnie granica wiekowa, jak i w doświadczeniu zaciera się pomiędzy tymi turnusami, więc jeśli koleżanka się uparła, to ja nie widzę przeszkód.
 
 
 
Admin1
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2011, 23:59   

Indiana napisała:

Aerlinn napisał/a:
Bo wszak krążą pogłoski, że na weteranie bije się mocniej, celniej i czasem bywa ciężko.
:roll: :roll: :roll:

Cytat:
SILBERBERG WETERAN
Turnus ten jest przeznaczony dla osób, które nasz system gry już znają. Nie znaczy to, że nowy Uczestnik nie może na ten turnus pojechać, ale będzie musiał dostosować się do szybszego tempa gry, bez ułatwień, tłumaczenia zasad i ulg dla graczy. Ponadto średnia wieku na tym obozie jest znacznie wyższa, niż na wszystkich pozostałych, uczestniczą w nim osoby dorosłe lub prawie dorosłe.
Turnus WETERAN na ogół odznacza się również wyższym poziomem dopracowania strojów Uczestników oraz dużo wyższym poziomem komplikacji gry, zwłaszcza w sferze indywidualnych misji graczy. Siłą rzeczy jest także najbardziej wymagający kondycyjnie.
Osoby, wybierające się na ten turnus, powinny popracować nad strojem dopasowanym do swojej postaci - na tym obozie, jak na żadnym innym, klimat gry będzie zależał również od tego jak wyglądacie :)
Źródło: http://www.silberberg.pl/viewpage.php?page_id=27
Kropka.
 
 
karalek 
Iker

Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-03-2011, 23:38   

pytanie troche inne czemu 2 turnus ma przekreśloną linie z wiekiem? czy to oznacza że jest od 14 lat czy tak jak rok temu od 16
_________________
Obozowy Iker z Urwisa 2008, 2009, 2010 i z normala w 2011r. oraz z I turnusu w 2012, 2013 i 2014 roku. A w 2015 na +18 Mgr. Iker Fries czyli alchemik ze specyficznym hobby
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-03-2011, 23:52   

Poprawione.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
karalek 
Iker

Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-03-2011, 23:57   

ojć to jak w tym roku mam być 4 raz to lepiej żebym na który obóz jechał?
_________________
Obozowy Iker z Urwisa 2008, 2009, 2010 i z normala w 2011r. oraz z I turnusu w 2012, 2013 i 2014 roku. A w 2015 na +18 Mgr. Iker Fries czyli alchemik ze specyficznym hobby
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 05-03-2011, 01:22   

A który Ci żywnie pasuje :) Serio. Myślę, że na każdym będzie ok. No, na Urwisa, powiedzmy sobie, to już za stary koń jesteś ;) Ale z pozostałych dwóch wybieraj jak chcesz :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10