Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plan wydarzeń
Autor Wiadomość
Powój 
Rozwydrzona


Skąd: Z bajorka
Wysłany: 22-11-2013, 17:40   Plan wydarzeń

Chodzą plotki, że piszę w tym roku opowiadanie poobozowe. No i ono sobie tak czeka aż o nim sobie przypomnę. Przypomniałam. Ale nie pamiętam kolejnych wydarzeń które działy się na obozie, oraz na części mnie nie było.
Więc mam bojowe zadanie dla chętnych. Stworzyć jak najdokładniejszy plan wydarzeń, oczywiście preferuje ten z I turnusu, ale innymi też nie pogardzę bo wszystko działo się mniej więcej tak samo (chyba) :D
_________________
Uważaj czego sobie życzysz.
 
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 22-11-2013, 17:52   

Ejże, mam to pisać z Tobą, mamo. Zapomniałaś o mnie ;-;

Ja może pamiętam co się działo, i starałam się na większości akcji być, ale u mnie chronologia siada tak samo jak umiejętność strzelania z łuku u rozjechanego szopa .-.

Dokładam się więc do prośby - wydarzenia pt. "Orkowe rytuażenie" i "Co się działo w Dobenbarr?" proszą o dokładny opis kto gdzie jak kiedy i co, bo na tych akcjach nie była żadna z nas (pewnie na kilku jeszcze było podobnie, ale to, jak znam mój mózg, przypomni mi się później)

Za pomoc obdarzam Averowymi ciasteczkami... ;)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 22-11-2013, 19:00   

Można w sumie jechać dniami. Tylko ja też dokładnie nie pamiętam, jakoże w tym roku nie robiłam (ufff) planu.

Noc upłynęła grupie teralskiej i wergundzkiej bardzo spokojnie, dobra, prawie spokojnie. Najpierw coś charczało pod bramą, chyba były też jakieś światła itd. Słychać było wołania o pomoc, chyba także coś o Olafie (albo to o Olafie dnia następnego, bo krzyczały to któreś potworki pod bramą). Wreszcie usłyszeliśmy kolejne wołania, odgłosy walki, dostaliśmy się na Bramę Polową, gdzie stoczyliśmy (prawie) epicką bitwę z CZYMŚ (potworkami, których jeszcze wtedy absolutnie nie mogliśmy nazwać)
Na pewno pierwszego dnia była pierwsza sprawa z ludźmi Dragana i kapłanami w chramie Widy, gdzie Radowid próbował nie podpaść kapłanom i Draganowi jednocześnie, dłuższe gadanie (które wielu doprowadzało do szału). Rozmowy wiele nie przyniosły poza późniejszym niezadowoleniem Dragana.
Druga grupa nie pamiętam, gdzie była, ale nie wiem, czy nie u Witalidesa. Na pewno był tam Valdar i jego kompania, bo była ostra rozkmina, żeby wysiudać go z misji u kapłanów (nie byliśmy pewni, jak rozwinie się misja w chramie Widy. Później okazało się, że zawaliliśmy z tym pomysłem :) ) Jak coś mi się przypomni z popołudnia, to powiem, bo u mnie z pamięcią krucho już.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 22-11-2013, 19:15   

Potem było polowanie i wszystkie okoliczne wydarzenia - spotkanie z bandą, uwolnienie driady, zamach na Dragana, w nocy bijatyka ze "stworami".
Nast dzień - plan rozbicia grasantów, wyprawa zwiadowcza zakończona pojmaniem jeńców.
Z drugiej strony śledztwo w sprawie, kto atakował w nocy, wizja z mogiłą.
Potem atak na siedzibę bandytów, spotkanie z radżą, sprawa ifryta.
Śledztwo w sprawie zamachu.
Wieczorem wyprawa na polanę, spotkanie z Samboją i driadami.
Wrzuciłabym wam tabelkę, ale za dużo tam bluzgów ;) ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 22-11-2013, 23:06   

już na obozie spisywałem w swej księdze zaklęć po kolei wszystkie wydarzenia (co notabene stało się potem bazą pod "Dzienniki Owizora") - pewnie ich przebieg na II turnusie różnił się od I, ale kolejność myślę, że była prawie ta sama... jak tylko odgrzebię, wrzucę ^^
(i jakby co: pozwalam korzystać z "Dzienników" jako źródła inspiracji/motywów/czego tam chcecie... ;D )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 23-11-2013, 02:15   

voila... co prawda to II turnus, ale może będzie pomocne - chronologia pewnie była ta sama (znaczek // oznacza podział na grupy, <a w takich nawiasach dałem komentarze "spoza dziennika">)

Dzień 0

Uwięzieni w kazamatach, powracając spotkanie medyków, info o zarazie, atak ożywieńców
Dzień 1
Zaraza w obozie
Wyprawa do Witalidesa // Wyprawa na kapłanów I
Opieprz od chłopów i od druidów
Wyprawa na kapłanów II // Wyprawa do Dragana
- napaść dezerterów
- napaść dezerterów II
Polowanie z Draganem // Pościg za dezerterami
- faun i zamach // - driada
Spotkanie z maharadżą
Wieczorny atak dezerterów
Wizyta Dziebora
Nocny atak ożywieńców
Dzień 2
Śledztwo ws ożywieńców // Zwiad na renegatów
- wizja druidki // - złotoloki jeniec
Atak na renegatów
- wódz się truje, żaden renegat nie przeżywa bo driady
Wizyta Wojmira <3 <agent Imperium, którego wszyscy (włącznie z Imperium) wzięli za palatyna>
Nocna wyprawa na gusła w lesie
- tańce z leśnymi stworami
- klątwa Samboi
Dzień 3
Wyprawa do Witalidesa // Wyprawa do Sulibora
- dokumenty o wojach Mojmira - foch i wysłanie po jagódki // - Sulibor Martwy, list "Mojmir to sku..."
Wyprawa po jagódki // Atak orków
- faun i boginka // - układ z szamanką
Kai & Gerda
Nocny rytuał Samnijczyków <chcieli wysłać do Kaganatu info o wiecu, ale ich nakryto>
Dzień 4
Sąd nad Samnijczykami <szpiegów wygnano... miłosierna Ingeboran jest miłosierna>
Targowisko
- pojedynki
- zakup żarcia dla orków
- Imperium kontaktuje się z innym oddziałem, zmanipulowanie kronikarza
Wyprawa do orków // Wyprawa na skarby po renegatach
- atak na wstępie, próby, renegocjacje układu z wodzem, trans na siłę misia // - skrzynki ze skarbami i Strzygownicą
Zwiad na Pohryń
- desant zawala
- odsiecz
- odkrycie kokonów i eksperymentów oraz więźnia
Nocne narady
- odczytanie dokumentów Mojmira
- dzieci Matrony <w sensie: Nawigatorzy> się pojawiają
Dzień 5
Ponowne czytanie dokumentów Mojmira <i ogarnięcie sprawy Wędrowca> // Ganianie za notatkami <bo każdy szpieg o nich marzył>
Wizyta Witalidesa
- demaskacja jego win
Wyprawa do Dziebora // Atak bajkowych postaci na fortalicję
- info o mahach, atak Grimma
Goście w fortalicji
- myśliwy (kontakt Imperium),
- ludzie maharadży,
- Wojmił <do dziś nie jestem pewien jak się nazywał ten konkurent Dragana>
Wyprawa do inżyniera // Ratunek Racigniewowi
- golem // - atak Samnijczyków
- odbijanie jasyru
Dzień 6
Walki z Samnijczykami // Plany z ifrytem
- bohaterski Kenny <bo się ładnie poświęcił> // - rytuały <Symeon knuje jak pomóc ifrytowi, wmawia innym magicznym, że ifryta przejął sardak Amir>
Wyprawa do Dobenbarr // Popołudnie w fortalicji
- zatrute szyby // - dalsze walki z Samnią, pomoc inżynierowi
- jaskinia milczków
- łażenie po szybach ze skarbami
- syreny, bandyci, żarcie
Imperium kradnie Lustro
Dzień 7
Ucieczka Imperium
Polowanie na Imperium
- pojmanie tych, co się odkryli
Atak Nawigatorów
- ukrycie Lustra
Przybycie Wędrowca
- utworzenie podróby Lustra
Atak Imperium
- uwolnienie jeńców
Wiec Teralski // Wyprawa z Wędrowcem
- przygotowania Terali // - przesłanie podróby i Nawigatorów, pusty kokon
Wiec:
- długie kłótnie
- pozorna ugoda z kapłanami
Dzień 8
Wędrowiec odbiera Lustro // Samboja rodzi
// - ktoś rzuca klątwę i zabija maharadżę
Wizyta Ifryta
- opieprz na Symeona
Wojna!
- przygotowania obrony
- Imperium przychodzi z pomocą <jak tak teraz to wspominam, to to było baardzo podobne do oddziału Haldira w filmowych Dwóch Wieżach>
Bitwa o Srebrnohorę:
1 - szturm na bramę
2 - atak od tyłu
3 - wdarcie się na placyk
4 - obrona hali i bramy
- Ingeboran vs Mojmir
- upadek palisady
- poświęcenie Orta
5 - przybycie Robotnicy
Uroczystości:
- zaślubiny
- Dragan dostaje buławę...
- ...Racigniew dostaje buławą
- Imperium oferuje swe usługi Draganowi

No... i to by było na tyle :) pewnie I turnus przebiegał inaczej, ale mam nadzieję, że ta rozpiska się przyda :3
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 23-11-2013, 02:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 24-11-2013, 11:36   

Owizor, jesteś wielki :) Nawiasem mówiąc, kurcze, trzeba by się było jakoś spotkać :D
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 24-11-2013, 14:18   

Okej, to wolicie babeczki z jagodami czy ciasteczka marchewkowo-cynamonowe? :D

Dzięki ludzie ;) jakby coś ktoś jeszcze pamiętał, to śmiało piszcie, bo nadal nie wiemy co się konkretnie działo w Dobenbarr i u orków (tu pamiętam, że był jakiś turniej a po nim dostaliście, brzydko mówiąc, buffa i po powrocie wkurzyliście Powój) - w sensie jak to wyglądało.

I zgadzam się z przedmówczynią :) przebiegał w kilku momentach rzeczywiście inaczej (u nas nie było Samnijczyków, a jeśli jacyś byli to ich nie pamiętam o-o" ) ale jako modyfikowalna baza na opowiadanie - super :D

Aerlinn, już mówiłam, że ja chętnie, ale nie mam gdzie spać ;)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-11-2013, 21:13   

Avergill napisał/a:
co się konkretnie działo w Dobenbarr

Hmm, w skrócie:
- w wejściu północnym stał strażnik, który chyba był mało żywy. ostatecznie nas przepuścił, za obietnicę, że nie zasadzamy się na ich skarby.
- w wejściu leżał martwy poszukiwacz skarbów, a przy nim dalsze plany wejść i dane do skrytki ze skarbami w Birce
- i flet
- w wejściu południowym po zejściu pod ziemię coś blokowąło gardło (więc wreszcie nikt nie gadał o snikersach... :P ), po krótkim ogarnięciu się okazało się, że to czar blokuje struny głosowe (można było np. gwizdać). Nasz artefakt leżał na ołtarzu pod słupem, ale obecne tam nieco widmowe krasnoludy nie uznały, ze należy nam go oddać. Spuściły nam mojmira, odcinając od wyjścia. Próba wyjścia drugą drogą, po wspięciu się po linie na kawałek ścianki, okazało się, że w tym wyjściu ktoś stoi. A poza tym, jest zawalone.
- ostatecznie udało się zwiać do wyjścia, po naradzie ustaliliśmy zeby kogoś uprowadzić
- uprowadzony krasnolud wyciągnięty na zewnątrz... zaczął umierać. Medycy stwierdzali krańcowe wyczerpanie organizmu. Info od krasnoluda - od miesięcy wszyscy zyją trzymani przy życiu przez zaklęcie Pani Ciszy. Ona ma przecięte gardło i nienawidzi mowy. Ale kocha muzykę. Oni nie jedzą, nie piją, trwają jako jej słudzy i pilnują Lodowego Sopla czy jakoś tak.
- plan - flet, zagrać Pani Ciszy cokolwiek. Gdy Pani Ciszy słucha, krasnoludy, napędzane jej wolą, też słuchają. Zamiast nas lać. W tym czasie ktoś podpierniczy artefakt.
- plan udany.
- mając artefakt, zarządzamy odwrót
- zaklęciami lub ładunkami wysadzamy sztolnię. Ci tam uwięzieni już nie żyją, a ich dusze trzeba uwolnić z zaklęcia.
- dalej - w tunelu w pobliżu każdego, kto podszedł, opętywał urok. Każdego płci męskiej. To urok syreny. Syrenę uwięził tam saHdak, żądając nauki magii wody. W tunelu jest wody po kolana (a nawet więcej), a przed tunelem leżą kalosze (sahdak nie lubi moczyć stópek).
Syrena prosi, żeby powiadomić jej siostry z Jeziora, one ją mogą uwolnić.
- w innym tunelu, po złamaniu blokady, znajduje się worek diamentów. Na każdym turnusie ktoś je podpiernicza ;)
- w tylnym wyjściu (chyba tylko 1 turnus tam dotarł) - cały worek artefaktów
- po drodze do Jeziora - trafiają na bandę Bożuja, która rabuje okolicznych chłopów. Bandę pogoniliśmy, przejęliśmy worki z jedzeniem. Jedzenie zostało pożarte, w ramach rekompensaty zostawiono po jednym diamencie.
- syreny były wdzięczne za info o siostrze, w ramach podziękowania wręczyły konchę - jej dźwięk przyzywał falę wody i pozwalał na wzmocnienie każdego zaklęcia na bazie magii wody.
- powrót był długi i po ciemku. Na pierwszym turnusie (OG szli tamtędy pierwszy raz :mrgreen: )nawet dłuższy.
- po powrocie jakieś trzy kmioty podprowadziły nasz ciężko zdobyty artefakt, czym nas tęgo zeźliły, dziękuję, dobranoc ;) ;) ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 24-11-2013, 21:31   

A jeden kmiot został obalony i przesłuchany magiczno-alchemicznie, wyszło, że jest w Imperium a potem w obozie nastała złowroga atmosfera i ogólna podejrzliwość. ;)
 
 
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 24-11-2013, 21:53   

A potem kmioty uciekły, w liczbie jeszcze więcej kmiotów, prawie ogłuszając strażników :3
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-11-2013, 23:43   

Myślę, że do opowiadania mogą się przydać rozmaite smaczki z wyprawy.

Przykładowo Symeon, wpadający pod syrenową sztolnię z okrzykiem "założyli to bez sprawdzenia emanacji magicznej???!!!!!"
"... ekhm, chcesz sprawdzać emanację KALOSZY????"

Ekipa, udająca że wcale a wcale nie wyciągnęła z tunelu woreczka diamentów... Po czym ktoś z rozmachem rozsypuje je na ścieżce.
Ing "czemu się tak guzdrają z tyłu"
ktoś "coś im się rozsypało"
Ing "?"
ktoś "diamenty....."
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 25-11-2013, 02:11   

Indiana napisał/a:
...Syrenę uwięził tam saHdak...
ktoś mi uparcie wmawiał, że Pethabańczycy, niczym Francuzi, nie wymawiają "r" :oops:
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 25-11-2013, 02:51   

Oszukał Cię ten ktoś ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 26-11-2013, 00:37   

Indiana napisał/a:
Myślę, że do opowiadania mogą się przydać rozmaite smaczki z wyprawy.
Przykładowo Symeon...
ej, właśnie! to będzie stricte I-turnusowe, czy powrzucacie też wątki/scenki/postacie z innych?
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 26-11-2013, 14:53   

I tu jest problem, bo... same nie wiemy (chyba). Magiczna emanacja kaloszy była zaiste za...rąbista, ale jeśli miałybyśmy wplatać tam postaci z innych turnusów, to trza by się wtedy skontaktować z tymi z III, a wtedy zrobiłby się bałagan. Ale to w sumie od Mamy Powój zależy.

Więc... no. Tak. Nie. Nie mam pojęcia .___.
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-11-2013, 15:08   

Trudno coś sensownego tu poradzić, bo rzeczywiście postaci tworzą pewną całość zespołu turnusowego i determinują wydarzenia. Inaczej wyglądało przykładowo starcie z ifrytem, wprowadzenie postaci Symeona musiałoby zmienić cały wątek ifryci.

To może tak - piszcie I turnus, a jeśli wyłapiecie jakieś super fajne teksty albo wydarzenia, to je przypiszcie najbardziej pasującym postaciom z pierwszego, dając przypis na dole, że oryginalna sytuacja miała miejsce na x turnusie w wydaniu gracza y.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10