Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
...przecieku 2014
Autor Wiadomość
Mirko 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-12-2013, 01:04   

<Mirko idzie spać, bo dziś już nie ogarnia>
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-12-2013, 01:47   

Ja bym powiedział, że gramy w starej Styrii :P
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 30-12-2013, 01:59   

no przyznaję się bez bicia - uprościłem :oops: a to po to, by móc zrobić porównanie, by móc usprawiedliwić moriony u którejkolwiek z nacji świata Silbera :oops:

Cytat:
Owizor na pewno nie chciał powiedzieć, że "wszystko co ma" XVwieczna Hiszpania zawdzięczała Maurom, na pewno nie chciał tego powiedzieć
w żadnym punkcie tak nie mówiłem ani nawet nie miałem na myśli! :angry: ale... brnąc dalej w to porównanie: a czy niby Styria "wszystko co ma" zawdzięcza Aenthil? :P

nie mam pojęcia czemu tak... po prostu moriony z jakiegoś powodu kojarzą mi się ze Styrią... jest w nich coś takiego... hm... smoczego (godło) i nowego/nietypowego (historia)...
ewentualnie mogłyby też siąść na łepetynach wojaków z Talsoi lub Ofiru, ale to już jakoś tak wydaje mi się bardziej naciągane...

(a więcej o Hiszpanii już pisać nie będę, bo nie jestem aż takim ekspertem jak niektórzy tu obecni, i nie chcę przypadkiem ujawnić swojej rażącej niewiedzy ;) )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 30-12-2013, 02:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-12-2013, 03:04   

Owizor napisał/a:
w żadnym punkcie tak nie mówiłem ani nawet nie miałem na myśli! :angry:
Widzisz! Wiedziałam :D

Owizor napisał/a:
po prostu moriony z jakiegoś powodu kojarzą mi się ze Styrią... jest w nich coś takiego... hm... smoczego (godło) i nowego/nietypowego (historia)...
W sumie to ciekawe, bo to dość powszechne skojarzenie... :D Tylko jest z nimi problem.
...
Trzeba je zrobić :/
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9