Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Indiana
23-08-2014, 13:46
Teksty i sytuacje na obozie/ach 2014...
Autor Wiadomość
Tuuli 

Skąd: Kraków
Wysłany: 31-07-2014, 01:44   

A do tego Nila (chyba) mnie podniosła, żebym zobaczyła choć końcówkę :mrgreen: .
_________________
2013 - Tuuli, szamanka kruka, imperialistka
2014 - Petra Lecorde, córka pana Trawida (Liga), astrolożka przekwalifikowana na łuczniczkę
 
 
Nem 
ja nie chcieć ciastko


Skąd: z tam
Wysłany: 31-07-2014, 01:54   

Aver.... I jeszcze nasze rytuały przemiany wody w wino. Jestem magiem, więc mogę.
 
 
Szamalchemik 
Mistrz Wijów

Skąd: Kalisz
Wysłany: 31-07-2014, 13:53   

Chyba wszyscy zapomnieli, więc:
-A'hin, co ty właśnie zrobiłeś?
-No co?
-No wlazłeś tam...
-Aha... *trzy sekundy przerwy i... rzuca się na nas z krzykiem :-o *
_________________
1. turnus 2013 - Szamalchemik Orła
2. turnus 2014, Epilog 2014 - Ysgard Fuilteah Feah, krasnal ze Smoczej
2. turnus 2015 - Julian Skellen, Smoczy kapłan Tavar †
Epilog 2015 - Eanraigh Iainson Borgh Du, przedstawiciel Halfdana, Jarla Północy
Prolog, 3. turnus 2016 - Laurenz (dar) Eich, mag bojowy z kardamonowej bandy, późniejszy członek Czarnego Tymenu
+18, Epilog, Zimówka 2016 - Kethren, niewyspany komandor wywiadu styryjskiego
Prolog 2017 - Tristan Sterling, furier Tercji Gerei †
Bitewny 2017 - Fernan Heyes, oficer Czarnej Tercji
2. turnus, Epilog 2017 - Kethren, "cholerny buc, wyśmienity psionik"
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 31-07-2014, 16:03   

Nem, bo wiadomo, że Toleda to bogini równowagi, więc może zamieniać wodę w wino :D
A Herba lubi tych, którzy pachną miętą, więc dla odmiany dorzuciła wiśniówkę... ;>

No i niezapomniane "Jak dupnie to dupnie, po cóż drążyć temat?" podczas rozchrzaniania barier przy laryjskich ruinach... :D
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 31-07-2014, 16:34   

"- Nie możesz zjeść nas wszystkich, przejesz się...
- Więc uważasz, że jestem gruba???!!!! "

;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 31-07-2014, 21:53   

ehh widzę że na 2 czy też 3 turnusie było zabawniej :D
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 31-07-2014, 22:48   

Sephi wie co nieco o sugestiach odnośnie otyłości, nieprawdaż? ;)

Ta nader irytująca (w pozytywnym sensie ;) ) riposta na krzyk: Izosie!:
Ale Izos nie żyje...
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 31-07-2014, 23:27   

"Przynajmniej nie sugerujesz, że jest gruba." :D

Albo podczas próby wskrzeszenia Krevaina:
Aver myśli: Może by tu słówko Toledzie szepnąć?
Symeon orzeka swym potężnym głosem: TOLEDO, PANI RÓWNOWAGI...
*chwilę później*
Aver myśli: No to może do Hwita coś? Tylko...
Symeon znów tym samym głosem: HWICIE, TY WIESZ, ŻE TEN CZŁOWIEK...

Cholerny psionik :D
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2014, 01:21   

Indiana napisał/a:
"- Nie możesz zjeść nas wszystkich, przejesz się...
- Więc uważasz, że jestem gruba???!!!! "

;)




poprawka.
-Ale to niezdrowo zjesc tak wszystkich naraz... Mozesz przytyc...
-SSSSSSssssssugerujesz, ze jestem gruba???? :D
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
Ostatnio zmieniony przez Prim 03-08-2014, 01:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nem 
ja nie chcieć ciastko


Skąd: z tam
Wysłany: 03-08-2014, 01:48   

Nooo i jeszcze ściana ognia w pasku od spodni :)
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-08-2014, 01:51   

Nem napisał/a:
Nooo i jeszcze ściana ognia w pasku od spodni :)


Do użycia w awaryjnych przypadkach ;) .
Nie mówiąc o tym co wywołuje u wroga: "Czy ten mag się przede mną rozbiera na polu bitwy :shock: ?"
 
 
Nem 
ja nie chcieć ciastko


Skąd: z tam
Wysłany: 03-08-2014, 01:55   

Dwa czary w jednym: dezorientacja i ściana ognia... Trzeba zacząć robić różdżki z ubrań ;)
 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2014, 01:57   

:O już wiem, o czym będzie następne dzieło mojej postaci... "O ubrań różdżkowym zastosowaniu"... wieczna sława w bibliotece w Birce... ^^
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-08-2014, 02:26   

Już czekam aż jakiś mag sprawi, że jego części garderoby będą "zauraczać", im więcej ściągnięte tym więcej wrogów po jego stronie :D :D :D
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2014, 14:45   

To wiele też zależy od samego maga... a mówi się, że intelektualiści nie muszą dbać o sprawność fizyczną :mrgreen:
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 03-08-2014, 16:51   

Skoro Petra była zauraczającą łuczniczką, to czemu by nie spróbować dezorientacji np. w gorsecie czy karwaszu? :D
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 03-08-2014, 17:17   

Avergill napisał/a:
Skoro Petra była zauraczającą łuczniczką, to czemu by nie spróbować dezorientacji np. w gorsecie czy karwaszu? :D



Gorset:
+10 do kobiecosci
+5 do ataku
atrybuty dodatkowe: dezorientacja wroga
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 04-08-2014, 00:17   

I -50 do wygody w buszowaniu po krzunach, zwłaszcza jeśli to ciasno związany gorset z twardymi i sztywnymi jak bambus fiszbinami (czy jak toto się zwie), potwierdzone informacje, powiadam ja.

A coby offtopu nie było za wiele:

Owizor napisał/a:
zaś po zdradzie profesorka na długiej wyprawie ktoś mądry rzekł "Tacyr zdradził, profesorek zdradził... pamiętajcie - nigdy nie ufajcie intelektualistom!" ale wszyscy potraktowali to jako żart...


Tiaaaa... "Sapientia ma szpiegów w obozie!" - w tym momencie pewnej grupce intelektualistów załącza się tryb alarmowy i już knują jak schrzanić z karteczkami, coby nikt ich nie zadziobał :D

Perth - Ej, dobra, to kto ucieka z zapiskami?
Symeon - No, ja nie mogę, mam umowę z Ligą.
Eri - No, ja też, to tak średnio...
*szybkie i znaczące spojrzenie na Emilię*
Emilia - Aleeeee... D:
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 04-08-2014, 23:17   

już widzę:
- uwaga, trzymajcie szyk, zaraz rzucę zaklęciem z mojego gorsetu!!!
<5 minut później>
- to co z tym zaklęciem!?
- zaraz!!! nie tak łatwo się zdejmuje gorset!!!
:P
Avergill napisał/a:
Tiaaaa... "Sapientia ma szpiegów w obozie!" - w tym momencie pewnej grupce intelektualistów załącza się tryb alarmowy i już knują jak schrzanić z karteczkami, coby nikt ich nie zadziobał
a ja sobie o świcie, dzień po wyłapaniu Harkarheiów (tak to się pisało?) gadam z sobie Angelą. I ta w pewnym momencie pyta:
- i jak, coś ci złapani wam powiedzieli?
- no w sumie to Lior wybadał u kilku, że pracowali dla Sapientii...
- :shock: Sapientii!? TEJ Sapientii!?
- :roll: No tak... To tacy naukowcy o ile się orientuję, nie ma się co ich obawiać... chociaż podobno mają szpiegów w osadzie...
- :shock: :shock: Szpiegów!? W tej osadzie!? Przecież to ważna sprawa!!!
- Ojtam... w wolnej chwili ich się poszuka, na razie coś trzeba zrobić ze Styryjczykami i Wergundami skaczącymi sobie do gardeł... <w domyśle: pewnie jakaś postać kadry wnet się ujawni by powiedzieć "ojej, mój mhroczny plan legł w gruzach bo wybiliście Harkarheiów">
domyślny OctavioArgan jest domyślny :oops:

i przypomniała mi się jeszcze jedna śmieszna akcja:
Podczas odwetowego ataku elfów podziemnych na osadę trzymam sobie dziarsko szyk na placu, gdy nagle słyszę od jednego przeciwnika w moim kierunku "iluzja wywołująca strach!". No to (z niemałą radością) zaczynam wrzeszczeć przeraźliwie i lecę ukryć się w halli. Gdy tam wpadam, grupka medyków, rannych i "przegrupowujących się" (notabene do teraz nie wiem czemu aż tylu zdrowych wojowników siedziało w środku) patrzy na mnie wielkimi oczyma:
- Co się stało!? Czemu tak wbiegłeś!?
- Bo... bo... bo tam było takie wielkie... czarne... na pięć metrów wysokie... i ogniem buchało... i w ogóle!
Oczywiście wszyscy zaraz pomyśleli, że oto jakieś straszliwe monstrum wkroczyło do osady i wybiegli popatrzeć...
Jedna iluzja, a tyle dezorientacji :mrgreen:
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 04-08-2014, 23:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Szamalchemik 
Mistrz Wijów

Skąd: Kalisz
Wysłany: 05-08-2014, 17:51   

I jeszcze Sara po tym, jak usłyszała że "intelektualiści nie czują nad sobą bata działu magii". Może wciąż nie czuli, ale przynajmniej zobaczyli.... :mrgreen:
_________________
1. turnus 2013 - Szamalchemik Orła
2. turnus 2014, Epilog 2014 - Ysgard Fuilteah Feah, krasnal ze Smoczej
2. turnus 2015 - Julian Skellen, Smoczy kapłan Tavar †
Epilog 2015 - Eanraigh Iainson Borgh Du, przedstawiciel Halfdana, Jarla Północy
Prolog, 3. turnus 2016 - Laurenz (dar) Eich, mag bojowy z kardamonowej bandy, późniejszy członek Czarnego Tymenu
+18, Epilog, Zimówka 2016 - Kethren, niewyspany komandor wywiadu styryjskiego
Prolog 2017 - Tristan Sterling, furier Tercji Gerei †
Bitewny 2017 - Fernan Heyes, oficer Czarnej Tercji
2. turnus, Epilog 2017 - Kethren, "cholerny buc, wyśmienity psionik"
 
 
Strandbrand
Gość
Wysłany: 06-08-2014, 02:18   

Nie mogłem dłużej patrzyć jak dobrze wspominacie obóz więc udało mi się znaleźć opcję odpowiedzi bez logowania! ;D

Co do akcji z odwetem podziemnych elfów... wróciliśmy wtedy z tej dłuuuugiej wyprawy i na moje i Szarłata nieszczęście mieliśmy wtedy wartę :sad: To żeśmy rozpalili ognisko (Właściwie Szaman Orła rozpalił ale ciiii) i wywiązała się rozmowa:

Eryk: Ej bo na tej wartowni nikogo nie ma... idziemy?
Szarłat: Idź na razie, ja zaraz dojdę. Ale wątpię by coś nas atakowało.
Eryk (mający nadzieję że ataku nie będzie bo długa wyprawa i wgl): Dobra idę.

Eryk wchodzi na pierwszy stopień do wartowni... palisada się trzęsie. I widzę (to dużo powiedziane, bo nie miałem okularów) białą mordę przeskakującą przez palisadę...

Eryk: Szarłaaat.... ALARM!
 
 
Strandbrand
Gość
Wysłany: 06-08-2014, 02:25   

Cholera no, normalnie edytowałbym post bo przypomniałem sobie jeszcze jedną akcję...

Jesteśmy w ruinach tubylczych (Tych z nagą, ale zanim spuściliście się na linach). Jedna ekipa bada pierwsze wejście, druga zjeżdża po linach i obserwuje malunki skalne. Trzecia grupa ludzi i elfów stoi na zewnątrz przy kamiennym kręgu bo nie było dla nich miejsca. Nagle z pierwszego wejścia wyciągają dwójkę otrutych... pamiętam że jednym z nich był Kadan/Cadan. Posadziliśmy ich na kamieniach i ktoś ich odtruwał. I nagle pierwszy z nich puścił przysłowiowego bełta naprzeciwko siebie. Na szczęście Emilia zdążyła odskoczyć w lewo... prosto na linię strzału Kadana/Cadana :D A ten podchwycił pomysł kolegi i zapaskudził buty pani Emilii...

Gdy już wszyscy się odtruli druga ekipa wyniosła z jaskini... kawałek zbroi Valdara. Cóż staliśmy przed morderczymi ruinami, nie wiadomo co się mogło tam stać. Naturalnym było iż nasunęło się stwierdzenie ,,Tylko tyle z niego zostało" :D Prawda była o wiele mniej dramatyczna - zwyczajnie Valdar musiał porzucić swój pancerz by wejść w pięknie nazwane przez kadrę ,,wergundzkie gacie" :)
 
 
Adramas 

Wysłany: 07-08-2014, 20:40   

Ja też bym chciał coś dodać, właśnie mi sie przypomniało i nie moge przestać sie śmiać.

Elf talsoi stał na wartowni z kimś rozmawiał, a na placu Oficer Wergundów zbierała oddział. Elf jej przeszkadzał, więc krzyknęła: " Ej tam, na wartowni - zamknąć ryje!"
Oburzony elf nie wiedząc z kim ma do czynienia odpowiedział: " Powiedziała...". Wtedy oficer wezwała go do siebie, na co wojownik krzyknął: "Nie!". Wampirka wyszła po niego na górę i skończyło się pompkami ^^
 
 
MrSzaman12 
A burze chcesz?!

Wysłany: 08-08-2014, 01:22   

Adramas napisał/a:
Elf talsoi stał na wartowni z kimś rozmawiał, a na placu Oficer Wergundów zbierała oddział. Elf jej przeszkadzał, więc krzyknęła: " Ej tam, na wartowni - zamknąć ryje!"
Oburzony elf nie wiedząc z kim ma do czynienia odpowiedział: " Powiedziała...". Wtedy oficer wezwała go do siebie, na co wojownik krzyknął: "Nie!". Wampirka wyszła po niego na górę i skończyło się pompkami ^^

Jesteś okrutny... :roll:
Wiertło bojowe Azgarotha też było niczego sobie :D

Wergundia i Styria ze sobą walczą, a strona neutralna z Ilimą na czele "Dobra to teraz na Wergundię!" "O! Teraz Styria ma przewagę! NA NICH!!" "Ok teraz są wykrwawieni po bitwie! LEJEMY WSZYSTKICH!"

Pocieszny widok Birki w schronie. ^.^

[Myros] Nie rozumiem za co siedzi mój brat! To przecież on jest kapłanem Hwita, a ja kapłanem Swarta! Jak już to ja powinienem tam siedzieć!
[Centurion] Jeśli już musisz wiedzieć to twój brat siedzi za morderstwo.
[M] Morderstwo? Udało mi się! Nawróciłem mojego brata! :D
_________________
Nie mogę się lękać.
Strach zabija umysł.
Strach jest małą śmiercią, która niesie ze sobą całkowite unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Pozwolę, aby zalał mnie i przelał się przeze mnie, a kiedy odpłynie, obrócę oko swej jaźni i spojrzę na jego drogę.
Tam, gdzie przeszedł strach, nie będzie już nic.
Zostanę tylko ja.
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 17-08-2014, 19:19   

xDxD do obu sytuacji pęknąć ze śmiechu można :D A i tak najlepsze było, jak Wergundia i Styria gadajo ze sobą a my se stoimy na szczycie stopni do Karczmy i paczamy xD
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Onfis 

Wysłany: 20-08-2014, 17:28   

To ja dam tutaj mojego faworyta, zaraz po scence obyczajowej pod domkiem zawierającym Sonję i Valdara, a mianowicie pułapkę Sapientii. Dodam, że wszystkie odzywki były wymyślane na poczekaniu i żadna nie miała przekazać graczom choćby ułamka prawdziwych informacji, bo ich po prostu nie znałem :D

Wszyscy wchodzą w jar, Travor prowadzi swoje szantaże gospodarcze na biednym żołdaku i...
-A nazwisko Solonis Koralides coś ci mówi?
-Jakaś szycha z ligi nie?
-No więc chyba nie chcesz z nim zadzierać, bo to mój dobry znajomy.
-Taaaaaak? A może ja go znam lepiej od ciebie?
-Czyżby? To może opowiesz mi coś o nim?
Tu nastąpiła szybka zmiana tematu.
Później w halli, Travor opowiada coś z przejęciem
-I jeden z tych najemników mówił, że zna Solonisa Koralidesa, mojego zwierzchnika lepiej ode mnie, więc nie rozumiem, dlaczego Liga knuje coś za moimi plecami i to na taką skalę...
W tym momencie musiałem silnie powstrzymać się przed wybuchem śmiechu, bo jeszcze nigdy czymś co miało być głupią docinką, nie zasiałem w kimś takich wątpliwości. +50 blefu poproszę :D
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 21-08-2014, 20:39   

:D :D
Cytat:
bo jeszcze nigdy czymś co miało być głupią docinką, nie zasiałem w kimś takich wątpliwości. +50 blefu poproszę :D
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12