Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze ulubione miejsce w SG.
Autor Wiadomość
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-08-2014, 01:05   

Odświeżę temat ;D (nie mam pojęcia jak się nazywają okoliczne góry itd, więc opiszę akcjami)
Bardzo ładne było na moście i za mostem, gdzie szliśmy na "spotkanie" z szamanką a wpadliśmy na Laro (ten most bez brierek). Inne miejsce, to tam, gdzie zbieraliśmy przewożoną dzikuskę. Jeszcze inne, to jak szliśmy na spotkanie z szamanką i próbowaliśmy jej wyjaśnić, że nie damy jej do Laro (co mag wody wykrywał rzekę i wszyscy wcinami maliny), wtedy szliśmy na szczycie takiej góry, gdzie była łąka ;3
Kolejna to gdzie zbiegaliśmy do krasnoludów (co możnabyło się zabić) tam łądnie było, a następna to gdy szliśmy do ruin wioski Laro, to tam po drodze przez jakiśtam odcinek nie było lasu. Tam było ślicznie.
A i tak najbardziej chwyciło mnie siedzenie na Warowni w nocy czy przy ognisku (polecam od 6 do 8 gdzie na warcie nikt nie stoi :D )
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 26-08-2014, 23:36   

A ja się dołączę :)
Bardzo mi się podobał ów most bez barierek, bo go widziałam po raz pierwszy ;)
Droga do kuźni Laro (a w zeszłym roku do Pani Ciszy) jest naprawdę urokliwa i cudna... :)
Ale jednak i tak zawsze w pamięci mi pozostaje ten trakt, gdy po jednej stronie mamy wzgórze i las, a po drugiej w dole światła osady... Na tym odkrytym terenie zawsze najładniej prezentują się gwiazdy ;)

Nieśmiertelna Warownia z czarem ogniska- jest myślę w marzeniach każdego Silberowicza czymś, do czego się wraca pamięcią... I odlicza dni do obozu ;)

I jeszcze dziury. Dziury żądzą. I włażenie do nich również... :D
Zdecydowanie w plebiscycie wygrywają głębokie dziury gór Srebrnej :D
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14