Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TOP-czyli najlepsze teksty,sytuacje,walki :]
Autor Wiadomość
Abel 

Wysłany: 15-08-2006, 18:47   

Cytat:
Einhard, beenujesz na nastepnym obozie ?

Nie ma sie co zastanawiac czy moze czy nie. Od ilu lat jezdzisz tam zreszta?
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 15-08-2006, 20:22   

Nie zdziwie sie jak spotkam Einharda na przyszlym obozie ;]. Bodajze 3 lata o ile dobrze pamietam do SG jezdzi ...lecz glowy nie dam :P
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 15-08-2006, 20:35   

Cytat:
Poza tym to jest tez pytanie do Pani Kierownik - czyli Indiany, czy mnie zechce na przyszlorocznym obozie RPG miec w kadrze.

Jesli ona cie nie zechce to powinna nas zapytac czy my zechcemy ja :P [zarcik, zeby nie bylo]
 
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 15-08-2006, 22:54   

Hmmm co do mnie, to jezdze tam 3 lata, ale 2 poprzednie bylem graczem. 8-)

Ja sam niew eim, czy bede chcial pojechac na oboz RPG w przyszlym roku... po prostu. Ale jesli bede chcial to zalezy jeszcze od KILKu osob, czy mnie dopuszcza do bn-owania na obozach. Czy wogole do kadry... 8-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-08-2006, 00:56   

niech zyje kontekst:Pwspolny:P
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-08-2006, 14:19   

Dwie sytuacje, wg mnie zabojczo komiczne.

Wracamy do obozu z kadstam i nagle wyjezdza stary szary Zuk, wszyscy przestraszeni wlecieli w krzaki. Pierwszy wygramolil sie Vartanis z tekstem: "pieprzony goblinski artefakt" :)

Atak kaplano na zamkowej: Dostalem zawalu xD Indariel na nogach, ja sie obudzilem chyba pierwszy i jak skumalem o co chodzi to chcialem wyjsc (przez pierwsze 5 sekund walczylem ze spiworem w ktory sie zaplatalem =="). No ok, bylem na nogach, kaplani sie zblizaja.... jeden, niestety ten jeden zwany Mackiem, zbliza sie do mnie. Obracam sie patrzac czy jakies posilki nadchodza i co widze? Grupe dzieci ktore sie obudzily i jeszcze ziewajac powoli opuszczaja swoje spiworki XD
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 17-08-2006, 04:45   

Wlasnie grubo wkur*iliscie Villsvinow :mrgreen: Wszyscy wlasnie rano znalezlismy po 400 -500 postow do przeczytania i bardzo chcemy komus nakopac.... Shamaroth, czy mi sie zdaje, czy ty mnie wyzwales, krasnoludzie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie mam pojecia o zadnej tabace wiedzmina, ale przyzwyczajajcie sie powoli do strasznej rzeczywistosci, w ktorej trzeba bedzie wybierac - tabaka, albo oboz rpg 2007. Coz, przymknac pare razy oko, a wy o tym zaraz na caly regulator sie przechwalacie. Coz, wiecej nie bedzie sie czym przechwalac :mrgreen:

Einhardzie, oczywiscie, ze bede cie chciala na przyszlym rpg -u :-) Ta misje masz niejako dozywotnio :-D A czy bedzie to BN czy jakas inna forma - ustalimy i dostosujemy do potrzeb scenariusza.

Kurcze, Ilima, ale nawet nie wiesz, jak szybko te dzieci wtedy wstaly po tym achtungu :mrgreen: Chwile wczesniej ktos usilowal ich wygonic, bo juz byla pobudka, ja na to patrzylam z boku, az tu nagle "pierdut" i 12 osob wrecz wzlecialo do pozycji pionowej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Apropos Zamkowej, pamietasz swoje zablysniecie przy wyciaganiu medalionu ze studni? :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 17-08-2006, 10:47   

my tez nie mamy pojecia o zadnej tabace wiedzmina...a psik ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 11:10   

Yngvild napisał/a:
Wlasnie grubo wkur*iliscie Villsvinow :mrgreen: Wszyscy wlasnie rano znalezlismy po 400 -500 postow do przeczytania i bardzo chcemy komus nakopac.... Shamaroth, czy mi sie zdaje, czy ty mnie wyzwales, krasnoludzie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Spojrz po ilosciach postow , i nakopcie pierwszej 3 :P
Yngvild napisał/a:

Kurcze, Ilima, ale nawet nie wiesz, jak szybko te dzieci wtedy wstaly po tym achtungu :mrgreen: Chwile wczesniej ktos usilowal ich wygonic, bo juz byla pobudka, ja na to patrzylam z boku, az tu nagle "pierdut" i 12 osob wrecz wzlecialo do pozycji pionowej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ktos jednak dalej spal ...
 
 
Abel 

Wysłany: 17-08-2006, 12:00   

pardon,a le nas bylo 12 z Oktawianem 13 chyba, ze liczysz Swoja osobe i Ivara to tak wybacz
 
 
Jarko
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 12:13   

Chcialbym wiedziec miny tych dzieci po tym wybuchu. hehe!!!
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 17-08-2006, 12:34   

Zorn/Esen napisał/a:
pardon,a le nas bylo 12 z Oktawianem 13 chyba, ze liczysz Swoja osobe i Ivara to tak wybacz


Eee, ale co ma do tego Oktawian...? Nas bylo zdaje sie 12. jesli sie nie myle, oraz ja i Einhard. Z tego conajmniej polowa nauczyla sie przy tej okazji wzlatywac ze spiworkow do pozycji mocno na bacznosc :mrgreen:
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 15:38   

Yngvild napisał/a:
Nas bylo zdaje sie 12. jesli sie nie myle, oraz ja i Einhard. Z tego conajmniej polowa nauczyla sie przy tej okazji wzlatywac ze spiworkow do pozycji mocno na bacznosc :mrgreen:


Dobrze ze spaliscie pod golym niebem :P
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 15:48   

Hmm ale o czym jest ten temat? :mrgreen: A co do ilosci postow, to to tez moja zasluga! :-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-08-2006, 16:42   

Yngvild napisał/a:
Apropos Zamkowej, pamietasz swoje zablysniecie przy wyciaganiu medalionu ze studni? :mrgreen:

Haha, jasne :D

Bozydar :D Tak, ktos jeszcze spal xDDDDD

P.S. Shamaroth, wiesz ze jak dojdzie do pojedynku Ty/ Idiana to dostaniesz w dupe? xD
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 19:00   

obadamy za rok :D :D chyba ze odwale takiego berserka ze az zemdleje :D
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-08-2006, 19:16   

Tak, odwalisz takiego berserka, ze sam zemdlejesz :P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 19:18   

no wlasnie o tym mowie :D cos taka akcja moge zrobic jak wtedy kiedy wybieglem na srodek i sie wydarlem:P kojarzysz illima:P??
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 19:22   

Shamaroth napisał/a:
no wlasnie o tym mowie :D cos taka akcja moge zrobic jak wtedy kiedy wybieglem na srodek i sie wydarlem:P kojarzysz illima:P??

Ja kojarze ... napadli nas bandyci ... Ty wyskoczyles z resztek szyku ... krzyknales dwa razy i zostales ubity :P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 19:27   

nieeee,nie to:Pja mowie jak stoje chyba z alexinosem i z kima naprzeciwko nas dwoch chyba illima i ktos i szarzujemy na siebie i oni sie zaczeli lac a ja zostalem sam to wydarlem na srodek alki i sie wydarlem :P :P
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-08-2006, 19:30   

cos kojaze, ale fajniejsze bylo jak czterech (pamietam Alexinosa) sie tlucze przy namiocie, a ja z mozliwe ze nawet Toba, z wrzaskiem zmbiegamy do nich i nagle duch walki z nich ulecial i sie cofneli jak przestraszone niemowleta xD
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 19:31   

Odwaga poszla w las :)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 19:33   

loooooooooooooooooo zeby tylko w las:P
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 19:38   

poszla do kibelka :P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 19:40   

ta,"wsyslo" ja:P
 
 
Kamikaze_Boy
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 20:55   

To ja dorzuce nice teksty, ktore mnie rozbroily :D

po pierwsze, motyw tasowania poruszony przez oktawiana i walkowany do konca obozu :D

po drugie, teksty z sesji Absurdalnego RPG-a:

-Ogoreczki Arszenika Pogrobca
-"Wsadzam mu oselke w ryj"
-cala rozmowa i walka wiedzmina z przeciwnikami jego nietypowego ubioru :D

no i wspaniala akcja Seomana po obronie fortu czyli:

"Ale ich Pokonalismy" :D :D:D
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 20:57   

Hehe.. no tak. Akcje z sesji RPG u Ciebie, Vartanisie byly zaiscie przejmujace. Ale nie sa to akcje stricte dotyczace wydarzen na obozie - co trzeba pamietac.

8-)
 
 
Kamikaze_Boy
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 21:08   

A wiadomo, wiadomo :D ale to tak wyrwalo sie spod kontroli ze az szkoda nie wspomniec :D
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 17-08-2006, 21:09   

Hehe.. fajnie bylo. Czemu "wyrwalo sie z kontroli" ???? Przeciez ta sesja nie byla jakas niekontorlowana.. :shock: 8-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-08-2006, 21:10   

"panowie graja dalej zawziecie w pokera" a co powiedzial wiedzmin jak im przerwal :D ??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14