Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda #26
Autor Wiadomość
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-04-2015, 21:37   

Jak zobaczyłem maila, że Indiania opowiedziała w #26 to miałem małą nadzieję, że przygody ciąg dalszy ;)
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 05-04-2015, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2015, 02:35   

Indiana napisał/a:
Nawet jeśli pojawia się Ofelia, to w głowie Argana nawet nie pojawiło się słowo "dlaczego?", bo przecież jej motywacja jest nieważna, ważna że "ja" oberwało, więc Ofelia - do kosza.
Prawda, zupełnie zapomniał o Ofelii... To było arcydupkowate ;)
Aczkolwiek chciałem zaznaczyć tu, że od rytuału Artema aż do Epilogu włącznie starał się być lepszym człowiekiem, walczył ze swoją mroczniejszą stroną która się urodziła na wojnie... ale cóż... niestety owa walka została przegrana :( chyba nie wyszło mi za bardzo zaznaczenie tragizmu postaci tutaj ;/
Ale wbrew pozorom niewiele trzeba, by przejrzał na oczy. Trochę jak Darth Vader - choć wydaje się to niemożliwe, wciąż da się wciąż nawrócić Argana, o ile się trafi w odpowiednie struny (w sumie niepotrzebnie pisałem o Otosie - gdyby dostał taką wizją właśnie jak napisałem, opamiętałby się... podobnie jakby ktoś z czwórki bliskich mu osób, choćby i we śnie, urządził mu poważną pogadankę... ale chyba na żadną z tych rzeczy nie ma co liczyć na jego drodze i gość już pozostanie czarnym charakterem ;/ )
Dobra, chyba już wszystko zostało powiedziane... Uff...
Jak nic, za rok robię pozytywnego bohatera. A przede wszystkim mniej przekombinowanego!


Indiana napisał/a:
Argan nie wie, kim ona jest i co przeszła, a Owizor?
Dla Owizora Rożenka to postać polityczna, wie o niej pewnie to samo co przeciętny Imperialista, czyli całkiem sporo ale nie wszystko :P A ja sam słyszałem trochę historii z 2011 i z łącznikowych, choć też nie wszystko ;) (kusi by zaproponować stworzenie kiedyś czegoś w stylu "encyklopedii postaci" na stronie ;) )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 06-04-2015, 02:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 06-04-2015, 02:44   

Encyklopedia postaci byłaby ciekawa. Inspiracja dla innych, potwierdzenie, ile mozna zrobic i zachęta dla nowych.
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2015, 02:54   

Ale piekielnie benedyktyńska robota by to była, z tworzeniem tyyylu opisów ;/
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 06-04-2015, 03:22   

Owizor napisał/a:
starał się być lepszym człowiekiem
Wiesz, jednym z moich planów było w tym celu posłużenie się Verką ;) Ale trochę brakło mi czasu, niestety. Poniekąd też scenę z tekstami Swarta, który mu wali prosto z mostu "stary, jesteś dupkiem, umrzesz", też trochę obliczałam na to.
Wydaje mi się, że tak wmanewrowana postać musi przeżyć - paradoksalnie - jakiś szok, który go ogarnie. Ale trudno wyczuć, czy ktoś taki kolejne przeciwności potraktuje jako potwierdzenie swoich motywów, czy przełamanie ich. Liczyłam właśnie na to dziecko, bo kreowałam ją na wyjątkowego małego szczeniaka ;)
No ale :)

Co do "hetmanki Enid" - rzecz w tym, że ona przeżyła znacznie więcej niż okopy ;) Zagładę starej Styrii i zagładę miasta Ys. Tak w skrócie.
Encyklopedia postaci... w sumie prawda :) Mogłoby być przydatne :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11