Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
O znajomych na rpg
Autor Wiadomość
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 15:20   

No w sumie ja też - no ale nie istotne tak naprawdę.
Znaczy obawiam sie że moja pół elfka moze być bardzo niezadowolona z obecności innego mieszańca w pobliżu, ale to będzie już problem innych pół elfów ;-) Właściwie to moze nawet to jakos zgram.
 
 
Alathien

Wysłany: 26-02-2007, 15:39   

To mamy drógiego mieszańca, może byś ciekawie ;-) Myśle, że moja postać jakoś sobie z tym poradzi. Też zależy, czy twoja półelfka jest bardziej zrzyta z ludź mi, czy elfami..
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 18:20   

Moja postać droga Alathien będzie normalna - żadnych kontaktów z plugastwem z lasu - od tego mozna się rozchorować - to chyba oczywiste :-P No ale kwestie postaci zostawmy do obozu to po pierwsze :) a po drugie na pewno nie w tym temacie.
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:15   

a fujj plugawicie jakze cudowna rase :!: :!: Krwi elfickiej nie mozna rozcieńczać... to tak jak w knajpie piwo skalda sie w 50 % z wody :!: :!: a fuj
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 19:22   

heh lepsza pół-elfka od elfa ...
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:24   

Nie denerwuj mnie parszywy krasnoludzie.. wiez mi Elfy sa najlepsza rasą dużo lepszą od jakichś tam krasnoludów , ludzi czy Halflingów :-D
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 19:29   

Eskell napisał/a:
Krwi elfickiej nie mozna rozcieńczać... to tak jak w knajpie piwo skalda sie w 50 % z wody :!: :!: a fuj


Znawca piwa sie odezwał - elf.

Ale własciwie to masz racje - krwi elfiej lepiej nie ruszac - nie wiadomo jakie to świństwo ma skutki uboczne :P
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:36   

Nie uważam sie za znawce lecz śmiem twierdzić iz piwo rozcienczone nie jest dobre nawet jak na moje standardy
Na rocieńczaniu krwi to znam sie chyba najlepiej bo do końca sam nie znam składu walsnej mieszanki genetycznej lecz iweż mi iż krew elfsicka nie ma żadnych defektów:!: a tym bardziej świńst :!: :!: jedyne co posiada to same wspaniałe geny ;-)
Ostatnio zmieniony przez Eskell 26-02-2007, 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 19:42   

Eskell napisał/a:
iż krew elfsicka nie ma żadnych defektów:!: a tym bardziej świńst :!: :!: jedyne co posiada to same wspaniałe geny


to wlasnie przekonuje mnie,aby nie grac takimi ciotami ;-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:43   

O ty swiniaku... nie masz prawa obrażac tej rasy gdyż ona nic ci nie uczyniła :!: a za swój nie wyparzony język jeszcze keidyś oberwiesz i to nie koniecznie odemnie .... Zbierasz sobie oj zbierasz....

Ciekwe tlyko kto pierwszy cie dorwie JA czy ERYK :-D
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 19:47   

od ciebie ;-) naskocz na moje krasnoludzkie przyrodzenie :mrgreen: elfy mysla,ze sa fajne i tu sie myla:-D prawdziwe rasy to krasnoludzka i hobbicka (moze jeszcze ludzka ) , a reszta to jakies odpadki :evil: 8-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:50   

chrachol sie :!: nie znasz sie... ledwo odrastasz od ziemi krasnoludzie zawszony a twierdzisz iż elfy sa odpadkami... Bład :!: krasnoludy sa resztakim z rzeźbienia Cudownych istot które sa Elfami i z resztek utworozno Orki gobliny i miedzy innymi Krasnoludy... Hobbici i Halfingowie Należa do lepszych ras gdyż one w odrużnieniu od Ludzi i krasnoludów przynajmniej sie myją ;-) o Elfach chyba nie msuze nci pisac gdyż te znane sa z dbania o siebie
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 19:54   

elfy sa zbyt idealne, aby byly fajne :mrgreen: choc Elrond to swoj zią był....tylko, ze on byl polelfem ;-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:55   

Nieznasz sie i tyle...
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 20:00   

do jakich ty knajp chodzisz?
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:03   

NA starym rynku niestety czasami bywam a tam takie piwo sprzedaja.. idziesz sobie na Żywca dostajesz pół litrowa szklanke pełna i cieniutkie piwo w którym czuc wode a póńiej płacisz 8 zł... :-/ :-/
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:04   

ojej ;-) w takim razie wchodzimy w nieslychanie wielki poziom rozmowy...sie dostosuje tak wiec : elfy sa "GUPIE" :-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:06   

Zginiesz.... i to nie raz ... gdyż wpierw cie zabije a później wskrzesze i tak pare razy lecz za każdymr azem bedziesz cierpiał na inny sposób...
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:08   

jestes przerażajacy ;-) ale to ja cie zabije marny elfie
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:10   

HAHAHAHA jedyna mozliwośc abym zginoł z twojim udziałem to... śmierc ze Śmiechu :!: :!: :!: :!:
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 20:11   

Grettir,nie zdazysz,najpierw zginiesz z rak eryka xD
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:12   

widze, ze elfy nie ucza sie ortografi ;-) a żart też sie im wyostrzył :lol:

[ Dodano: 2007-02-26, 18:13 ]
sorry zginę w swiecie wikingow ;-) wiec na obozie bede
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:13   

Własnie tego sie obawiam... Eryku moze bedziemy go zabijali na zmiane ??razy TY raz JA :-D ale za każdym razem musi umrzeć w inny sposób... wiesz taka zabawa kto ma lepszą wyobraźnie :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 20:16   

zaraz pewnie uslyszysz od eryka,ze jak on go zabije to tylko jeden raz a porzadnie xD
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:18   

No to będe miał wiecej zabawy :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:21   

marny elf ma mnie zabic :-D juz bardziej grozny byles jako wiedzmin ;-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:27   

Ech... Nie znasz jeszce mojej siły... lecz poznasz ja...:!: i to juz wkrótce :!: lecz nie pokaże ci całego ogormu mocy jaka drzemie we mnie gdyż po co miałbym ja pokazywac takiemu kmiotkowi jak Ty który nawet nie zna Siły oraz dostojeństwa elfów
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:28   

tylko sie nie rozbieraj ;-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 20:32   

Co :?: Na cholere miałbym sie przed tobą rozbierać :!: Coś z mózgiem nie tak :?: poza tym gdzie tu kontekst...
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 20:36   

mowisz ,ze skrywasz swoja moc....a znajac ciebie wielu rzeczy moge sie spodziewac ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10