Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drużyna Na 1 oboz w 2010 r (3 - 12 lipca 2010)
Autor Wiadomość
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 02-03-2010, 09:43   

A ja dalej chce być wiedźminem , bądź łowcą potworów takie pytanko czy ta klasa może zdobyć w trakcie gry łuk ? czy gramy z tym co mamy na start?
_________________
Łowca
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-03-2010, 10:48   

raczej gramy z tym co mamy, znając ceny u kupca pół obozu musiałoby się składać na łuk ;)

Sorry za nieporozumienie Indi, uczepiłem się tematu hidden blade'a i dalej go ciągnąłem ;)
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
 
 
 
Travor 

Wysłany: 02-03-2010, 13:13   

Tsuna napisał/a:
A ja dalej chce być wiedźminem , bądź łowcą potworów takie pytanko czy ta klasa może zdobyć w trakcie gry łuk ? czy gramy z tym co mamy na start?

Nie ma żadnej zasady która nie pozwalałaby danej profesji korzystać z danej broni. (mowa tu o zwykłych broniach) Najczęściej gra się z tym co ma się na starcie, bo po prostu trudno jest zdobyć lub uzbierać na kupno broni. Ale kilka razy widziałem już jak ktoś przekonał pół obozu i rzeczywiście była zrzuta na jakąś konkretną broń. Czasem da się też wyrwać co nieco z zimnych martwych dłoni swych wrogów. Albo ostatecznie komuś podwędzić.
Tak więc masz jak najbardziej możliwość zdobyć łuk, jeśli wystarczająco się postarasz.
Możesz też poprosić kadrę by twoją bronią startową był właśnie łuk, może się zgodzą a miecz jest dużo łatwiej zdobyć. Oczywiście, wtedy już nie srebrny.
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 02-03-2010, 16:42   

ah ok dzięki za info Travor :) a więc lepiej sie zastanowić nad klasą , a co do walki podczas larpu , są one jakoś ustawione czy porostu bijesz się jak najlepiej możesz ?
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 02-03-2010, 17:11   

Tsuna napisał/a:
a co do walki podczas larpu , są one jakoś ustawione czy porostu bijesz się jak najlepiej możesz ?

Raczej to drugie, tylko z tym że trzeba zawsze zachować zdrowy rozsądek. I oczywiście uderzać tylko w punktowane strefy. Ale o tym to już mówią na początku obozu i jest to też w zasadach na silberberg.pl
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 02-03-2010, 20:40   

Tsuna napisał/a:
są one jakoś ustawione czy porostu bijesz się jak najlepiej możesz ?
Nie są w żaden sposób ustawione. Bijesz jak możesz, zgodnie z zasadami. Kiedy trafisz BNa taką ilość razy, jaką ten ma żywotów, ów padnie. Jeśli on trafi ciebie- ty padniesz :) I to tyle.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-03-2010, 23:00   

Tsuna napisał/a:
czy ta klasa może zdobyć w trakcie gry łuk ? czy gramy z tym co mamy na start?



W gruncie rzeczy do obozu jest dużo czasu, a łuk jest DOŚĆ prosty do zrobienia, jeśli tylko kupisz sobie cięciwę i wtedy nie martwisz się o przekonywanie pół obozu na składkę :) nie jestem pewien czy na forum już był temat typu 'jak zrobić łuk', ale zawsze mozna zrobić ;)
Ostatnio zmieniony przez Indiana 02-03-2010, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 02-03-2010, 23:36   

dzięki za info , jeszcze się zastanowię na ten temat , a co do postaci to charakter postaci którą "grasz" jest określony jakoś przez prowadzących czy ty ja określasz?
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 03-03-2010, 00:03   

Jeśli chodzi o postać to całą ją określasz sam. Charakter, przeszłość, stosunki itp. Bo to w końcu ty ją odgrywasz :) Kadra daje ci do całokształtu misje (questa) i ew. wspiera cię ciuszkiem i ekwipunkiem.

Shamaroth_Glupi napisał/a:
nie jestem pewien czy na forum już był temat typu 'jak zrobić łuk', ale zawsze mozna zrobić

Chyba nie ma, swego czasu szukałem.
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-03-2010, 00:06   

grasz tego kogo chcesz, o ile:

a) potrafisz zagrać tak, żeby być wiarygodnym
b) twoja postać potrafił choć w minimalnym stopniu współpracować z resztą
c) wyślesz postać na tyle wcześnie, żeby przygotowano ci wprowadzenie fabularne i dano 'rolę'.

czasami postać jest lekko zmieniona, ale jedynie jeśli: naprawdę nie ma dla niej miejsca w fabule (ale wtedy na pewno ktoś cię poinformuje), jest przegięta albo nierealna do zagrania, albo jej charakter nie jest określony (w tym wypadku raczej też powinieneś być o to zapytany, chyba że dajesz organizatorom swobodę wyboru, zakładając że umiesz zagrać dowolny charakter)

ponadto, niektóre profesje wymuszają pewne cechy charakteru lub zachowania (oczywiście do odegrania, nie gracza) - na przykład skrytobójca nie powinien rozczulać się nad ofiarą, kapłan powinien postępować zgodnie z przykazaniami danego bóstwa itd. No i oczywiście minimalne umiejętności związane z daną klasą, np. zdolności strzeleckie u łucznika, bystrość i dobrą pamięć u maga, czy umiejętność odczytania mapy i orientację w terenie u zwiadowcy ;)

edit: co do łuku, wystarczy dość gruby, ostrugany na płask kij leszczynowy z ewentualnymi drobnymi zdobieniami, cięciwę warto dokupić w sklepie, jeśli nie chcesz jej co chwilę wymieniać / mieć gwarancję jakości - należy też pamiętać o tym, żeby naciąg nie przekraczał dozwolonego w regulaminie.
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
Ostatnio zmieniony przez Varthanis 03-03-2010, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-03-2010, 09:49   

Aha ,Varthanis dzięki za info , bo nie wiedziałem ze muszę zgłosić postać , a to już można ją zgłaszać ? czy jakiś czas przed obozem ? i co ma być w takim zgłoszeniu ? imię rasa , charakter i klasa napewno , coś jeszcze ? (i gdzie to zgłosić ?jakiś link możecie podrzucić)
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 03-03-2010, 11:07   

Tsuna, widzę że chyba nie zapoznałeś się z zasadami na stronie www.silberberg.pl
A tam masz odpowiedzi na wiele swoich pytań.
W postaci określasz praktycznie wszystko. imię, rasa, charakter, (i nie za bardzo chodzi tu o coś w stylu "praworządny dobry", bardziej charakterystyka opisowa) historia, itp itd.
Na stronie w dziale "Zasady gry" (naprawdę powinieneś tam zajrzeć :) ) pojawi się pewnie niedługo "Tworzenie postaci - pomoc dla gracza". To bardzo pomaga na pierwszych obozach, skutecznie przeprowadza przez wszystkie etapy pisania postaci.
Wysłać teoretycznie możesz już dziś ;-) ale czas jest do połowy maja (oczywiście można wysłać później, tylko że wtedy misja nie jest już tak ładnie wkręcona w fabułę, albo nie będzie już tak idealnie podpasowana pod historie postaci, tylko pod wymogi fabuły.)
Gdy już masz gotową postać wysyłasz ją na któryś z kadrowych e-maili:
kortunal@republika.pl - firmowa Indiana ;-) (Yngvild z forum)
yngvild.villsvinhird@gmail.com - wikingowa Indiana ;-) (Yngvild z forum)
wojtek.vis@gmail.com - Off (Mistrz Gry) (Thorfinn z forum)

I raz jeszcze polecam przejrzenie stronki silberberg.pl. Ludzie się napracowali, żeby to wszystko napisać i jakoś schludnie tam zamieścić to trzeba uszanować i czytać ;)
Zapewniam cię że tam jest wszystko napisane, a jak czegoś nie ma, no, to wtedy pisz ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 03-03-2010, 17:02   

Ludziki, zgłaszanie postaci uruchomimy kiedy tylko powstanie odpowiedni skrypt. Będzie to miało kształt formularza z pytaniami plus okienko na własny opis. A kiedy - to zależy wyłącznie od Doctora :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
user194
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 17:54   

A tak wracając do założeń tematu:

Witam, witam! W tym roku po raz pierwszy wybieram się na obóz do Srebrnej Góry :']
Moja postać będzie prawdopodobnie czarnym elfem, zabójcą magów. Opcjonalnie rozważam jakąś bardziej 'rangerową' profesję, ale to się jeszcze zobaczy.

Z niecierpliwością wyczekuję skryptu zgłaszania postaci, no i oczywiście nie mogę się wprost doczekać wakacji ^^

Jeśli zaś chodzi o mnie, jako o gracza, to moje doświadczenie w LARPach jest zerowe [niemniej jednak mam doświadczenie w RPGach klasycznych]. Jestem jednak wielkim entuzjastą wspinaczek górskich, pieszych wędrówek [szczególnie tych nocnych], no i wprost uwielbiam odwiedzać okoliczny park linowy. Jeśli chodzi o zainteresowania nie-erpegowe, to z całą pewnością jest to kultura japońska oraz anime [za mangą 'papierową' akurat nie przepadam], no i szeroko pojęte fantasy. Interesuję się także psychologią [nawet jestem w klasie o profilu psychologicznym, mwah xd] oraz historią starożytną. Moją wielką pasją jest także muzyka. Gram na fortepianie oraz fagocie [taka trąba jerychońska, jakby kto nie wiedział ;'d], próbuję ciut komponować. W wolnych chwilach czasem piśmidzę jakieś opowiadanka czy powiastki.

I tyle ode mnie ;']
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 03-03-2010, 18:05   

Witamy :)
 
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-03-2010, 18:56   

Wykrakałem... :D
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 03-03-2010, 18:59   

No proszę, kolejny wszechstronny gracz :)
Fehu, brakiem doświadczenia w LARPach się nie przejmuj, z tego, co napisałeś wnoszę, że teren nie jest ci obcy, ani 4 literek nie masz do kompa przyrosłych - morał: poradzisz sobie :)
Ja się będę do znudzenia powtarzać - podstawą na tym obozie jest CHĘĆ DO GRY :) która się dzieli na zaangażowanie, entuzjazm, inicjatywę w działaniu i inne takie :)

A tak do wszystkich graczy z wszystkich turnusów -
pamiętajcie o tym, że Silberberg (który co roku będzie nieco zmieniał swoje położenie na mapie świata) tym razem jest daleko na północy. Zatem jeśli stworzycie postaci, które pochodzą z dalekiego południa, trudno będzie je mocno osadzić w warunkach lokalnych. Siłą rzeczy będą musiały mieć misje "wygnańcze" ;) Oczywiście, nie przeszkadza to za bardzo, ale zwracam tylko na to Waszą uwagę :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 03-03-2010, 19:04   

Zresztą pewni pojawi sie niebawem lista pożądanych profesji, ras i pochodzenia :)
 
 
 
user194
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 19:25   

Cytat:
Wykrakałem... :D


Łoho, czyżbym palnął coś gópiego? xd

Cytat:
Fehu, brakiem doświadczenia w LARPach się nie przejmuj, z tego, co napisałeś wnoszę, że teren nie jest ci obcy, ani 4 literek nie masz do kompa przyrosłych


Polemizowałbym, ale dobra, nie będę psuł sobie opinii ;'D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 03-03-2010, 19:38   

Cytat:
Cytat:
Fehu, brakiem doświadczenia w LARPach się nie przejmuj, z tego, co napisałeś wnoszę, że teren nie jest ci obcy, ani 4 literek nie masz do kompa przyrosłych


Polemizowałbym, ale dobra, nie będę psuł sobie opinii ;'D

Cytat:
Jestem jednak wielkim entuzjastą wspinaczek górskich, pieszych wędrówek [szczególnie tych nocnych], no i wprost uwielbiam odwiedzać okoliczny park linowy.

To czegoś nie kumam ;) Wirtualnie ten park odwiedzasz i te góry? ;) ;) ;)
Varthanis napisał/a:
Wykrakałem... :D

Właśnie, co wykrakałeś? ;)
Na marginesie, Vartanisu, Twoja ustalona postać jest bardzo aktualna, pamiętasz o tym? :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Travor 

Wysłany: 03-03-2010, 19:48   

Fehu napisał/a:
Moja postać będzie prawdopodobnie czarnym elfem, zabójcą magów.

Varthanis napisał/a:
Wykrakałem... :D

Fehu napisał/a:
Łoho, czyżbym palnął coś gópiego? xd

;) Magowie wiecie kogo załatwić najpierw ;)
Yngvild napisał/a:
Na marginesie, Vartanisu, Twoja ustalona postać jest bardzo aktualna, pamiętasz o tym? :)


Moja też! Moja też! Uter ma tylko 54 lata :D
Ostatnio zmieniony przez Travor 03-03-2010, 19:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
user194
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 19:59   

Cytat:
To czegoś nie kumam ;) Wirtualnie ten park odwiedzasz i te góry? ;) ;) ;)


Może źle się wyraziłem. Nazywając się 'entuzjastą wspinaczki górskiej', miałem na myśli, że zawsze chciałem jej spróbować xD
Ale park linowy odwiedzam 'fizycznie'! ;'d

Co do krakania, nie widzę powodu, by się kryć z profesją mojej postaci. Po pierwsze, dobrzy gracze [a z dziecinną naiwnością zakładam, że każdy gracz na obozie taki będzie xd] potrafią rozgraniczyć wiedzę gracza z wiedzą postaci. Po drugie, zabójca to nie skrytobójca. Mało tego, chciałem aby moja postać była powszechnie znanym zabójcą, który pracuje na zlecenie i bywa w wielu miejscach. Zastanawiam się tylko, czy taka sława nie jest aby przesadzona dla postaci początkującej ^^'

No i magowie to se mogą mnie załatwiać. Zobaczymy, kto kogo załatwi pierwszy x]
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-03-2010, 20:01   

hmm mam do was pytanie czy na ten larp opłaca mi się kupić miecz elficki : taki http://larpowisko.pl/inde...nc=detail&id=35
i chciałbym się was zapytać czy opłaca się kupować takie miecze lateksowe ? czy one są sztywne i czy dobrze się nimi walczy
_________________
Łowca
 
 
user194
[Usunięty]

Wysłany: 03-03-2010, 20:03   

Nie chcę się wtryniać w kompetencje organizatorów i miszczów gry, ale z tego co czytałem tu i ówdzie, to atest fantazjady bardzo rzadko pokrywa się z atestem ekipy Silberbergu ;']
Lepiej dowiedz się dokładnie, z czego wykonany jest ten miecz, bo na stronie jakoś takich danych nie widzę.
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-03-2010, 20:05   

No , racja interesuje mnie to czy jest chociaż jakoś utwardzany bo nie widzi mi się walczyć mieczem latającym we wszystkie strony .
_________________
Łowca
 
 
Travor 

Wysłany: 03-03-2010, 20:12   

Fehu napisał/a:
Zastanawiam się tylko, czy taka sława nie jest aby przesadzona dla postaci początkującej ^^'

To czy jesteś na obozie pierwszy raz czy dziesiąty nie ma żadnego wpływu na twoją postać. Fakt bycia znanym zabójcą magów ma swoje plusy i minusy i to tylko zależy od Ciebie czy na pierwszym obozie chcesz stawić im czoła ;)
Tsuna napisał/a:
hmm mam do was pytanie czy na ten larp opłaca mi się kupić miecz elficki

hmmm... cena nie jest jakaś tragiczna ale... otulina i rurka pp jest tańsza :)
Tsuna napisał/a:
i chciałbym się was zapytać czy opłaca się kupować takie miecze lateksowe ? czy one są sztywne i czy dobrze się nimi walczy

Czy się opłaca... trudno powiedzieć, jakiś czas temu była na ten temat dyskusja. A kadra chyba jeszcze nie przyjęła stanowiska. W zeszłym roku niektóre przeszły inne nie...
Sztywne nie są w ogóle. Są giętkie, miękkie i walka nimi jest dalece niepodobna do prawdziwej walki. Ale są wytrzymałe (konserwowane) bezpieczne i dobrze wyglądają :-)

EDIT: Żeby nie było, lateksowe bronie odrobinę sztywne jednak są ;)
Ostatnio zmieniony przez Travor 03-03-2010, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 03-03-2010, 20:28   

Fehu napisał/a:
atest fantazjady bardzo rzadko pokrywa się z atestem ekipy Silberbergu
Nie pokrywa się w kilku istotnych szczegółach. Przede wszystkim w kwestii materiału - nie przyjmiemy broni z PCV. Poza tym duży nacisk kładziemy na brak jakichkolwiek ostrych szpiców - uderzenie plastikiem jest mało niebezpieczne w porównaniu ze sztychem z plastiku.
A czy jest sztywny i wygodny - to juz nie jestem w stanie powiedzieć :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 03-03-2010, 21:13   

Fehu, skoro powszechnie rozpoznawanym, to ok, pamiętaj tylko że jeśli chcesz grać postać sławną, znaną z powodu wielu 'zabójstw', musisz to poprzeć jako takimi umiejętnościami bojowymi itd ;)

Yngvild napisał/a:
Fehu napisał/a:
atest fantazjady bardzo rzadko pokrywa się z atestem ekipy Silberbergu
Nie pokrywa się w kilku istotnych szczegółach. Przede wszystkim w kwestii materiału


tja, a gdy co poniektórzy ważyli naszą broń PP w rękach to marudzili że 'za ciężka' :faint:

Cytat:
Na marginesie, Vartanisu, Twoja ustalona postać jest bardzo aktualna, pamiętasz o tym? :)


pamiętam, szyję sobie ładny płaszczyk, za który mam nadzieję, przyznasz mi dodatkowe punkty pancerza przy zasłanianiu się nim ;)
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-03-2010, 21:38   

Tsuna napisał/a:
czy na ten larp opłaca mi się kupić miecz elficki : taki http://larpowisko.pl/inde...nc=detail&id=35



Wiesz jak jest... jeśli mocno go w łapie trzymasz, to się opłaca. Jak dwa lata temu byłem na obozie, to tydzień przed zrobiłem sobie na maksa wypasiony boken-wypasiony pod względem wykonania. Bardzo równo nałożyłem parę warstw taśmy (żeby nie pękła), co do milimetra wyciąłem i przypaliłem rurkę polipropylenową i nawet oznaczyłem go literą S (jak Sham, c'nie? :D ). Bardzo się z tegoż miecza cieszyłem i radowałem... lecz niedługo! Pierwszej nocy, kiedy napadło nas (nas-obóz siedzący przy ognisku) paru nieznanych nam wtedy typów straciłem mój ukochany miecz nazwany Dumbasssword, ponieważ wybito mi go z ręki i skradziono. Puenta tej opowieści jest taka, że jeśli chcesz wydać taką kasę na miecz elfów (gdzie piszą zalerznie, a nie zależnie) z założeniem, że będziesz nią walczył przez cały obóz, to musisz pamiętać, że możesz go stracić w każdej chwili-na dobrą sprawę nawet jak śpisz. Tak tytułem końca-jak już odzyskałem mój miecz (notabene za kasę którą miałem oddać obozowiczom xD) trzymałem go w nocy w śpiworze. Tym niemniej-ja uważam, że się nie opłaca. To oczywiście tylko moje zdanie, ale tak sądze. Czasu jest dużo, mógłbyś spróbować sam zrobić taki miecz.
Ostatnio zmieniony przez Shamaroth_Glupi 03-03-2010, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-03-2010, 21:42   

Dzięki za interesującą a jakże pouczającą historie , więc zrobię sam miecz albo zdam się na twórców obozu :)
_________________
Łowca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10