Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciuszki - apel zdesperowanego krasnala ;)
Autor Wiadomość
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-11-2006, 21:06   Ciuszki - apel zdesperowanego krasnala ;)

temat prosba wiec apeluje do rpgowiczow.zalatwcie sobie jakies fajne fabularne ciuszki!! bo to wyglada dziwnie,kiedy wszyscy chodza w takich samych kaftanikach,jak jakis oddzial skazancow,czy cos,bierzcie przyklad z Bożydara,Heimdalla i Shamarotha,ktorzy mieli piekne pasiaste spodnie,i kazdy z nich mial jakas mega wypasiona fabularna koszule/tunike/narzute! postarajcie sie wykombinowac najzywklejsze spodnie w pasy w jakims lumpeksie/szmateksie/hurtowni!! musimy trzymac jakis klimat! byloby fajnie gdyby dwojka moich towarzyszow pomogla mi w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony przez Doctor 09-10-2010, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alathien

Wysłany: 01-12-2006, 16:31   

Ja gwarantuję, że ubior będe miała specyficzny ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 01-12-2006, 19:37   

Nie, no nie :roll: :!: Tylko nie żeby wszyscy mieli spodnie w pasy :!: :lol: :lol: Alathien liczę na ciebie :-) (elfki trzymają się razem ;-) )
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2006, 20:24   

o jeeee,nie o to mi chodzilo,to byl przyklad,moga kupic zwykle kominy koloru zielonego,ale zeby to jakos wygladalo,a nie :P
 
 
Grettir

Wysłany: 01-12-2006, 20:32   

a spodnie w pasy beda zawsze odroznialy obozowych krasnali ;-) ja wlasnei szukam w necie jakiejs brody dolepianej :-P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2006, 20:34   

a bo ty glupi jestes! broda bedzie nieklimatyczna xD bedziesz wygladal jak sw mikolaj :P
 
 
Grettir

Wysłany: 01-12-2006, 20:39   

Sham pamietaj, ze my w niedziele mamy trening :evil: a broda hmmm... same badziejstwa widze moze i masz racje ale przynajmniej bylo by smiesznie....a moze wlasna zapuszcze(mowil drapiac sie po brodzie)....
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 09:35   

Wystarczy na sorkdu duzego materialu zrobic dziure, wlozyc tam glowe, owinac sie paskeim do spodni zeby trzymalo...mam 5 kg takich ciuchow nawet czasmi chodze do szkoly w nich:)) mam pytanie..jakie tam sa rasy? i czy kazda rasa ma jakis kolor ubioru narzucony?
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 10:07   

Amber napisał/a:
czy kazda rasa ma jakis kolor ubioru narzucony?
w żadnym wypadku , a co do ras to co sobie wyobrazisz ... :-P (bez przesady oczywiście :-P )
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 10:14   

myslalam ze to jakies uscislone.. rasizm tyu "Elfickie ścierwo" albo "tropicielskie pomioty":)słodki jest ten rasizm :>
 
 
Alathien

Wysłany: 28-02-2007, 10:46   

O nie, żeden rasizm, co prawda jest tenat o tytule "dyskusja rasistowska", ale to my tak dla żartów. Sama grałam elfką w dodatku bardzo zbliżoną do "tropicielskiego pomiotu" :mrgreen:
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 14:16   

A ja ku swojemu żalowi tym razem nie będę grała elfką (zresztą, Alathien i Elin dużo bardziej wyglądają jak elfki, niż ja :mrgreen: ). tym niemniej nosze się z zamiarem eksterminowania obozowych rasistów :mrgreen:

CO do ciuchów, część ludzi (i nieludzi ) robi sobie sama ciuszki, a pozostali otrzymują "kabaciki" czyli proste narzutki sznurowane po bokach. Nie ma przydzielonych kolorów i krojów, ale jakoś tak wychodzi, że tropiciele chętniej na buro, wojownicy czy skrytobójcy na czarno, czarodzieje w długie szaty. Ale nikt tego nie narzuca.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-02-2007, 14:37   

Jak uda mi sie zrobić (przedewszystkim kasa) to będe miał suknie/tunike. Szarawary swoją drogą, ale to jeszcze zalezy jak wymyśle swoją postać :P
 
 
Alathien

Wysłany: 28-02-2007, 14:41   

To myśl, myśl. Ja już mam gotową postać i uszyłam już sobie opończę. Ja też nie gram elfką, tylko półelfką ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 14:58   

Półelf to moje idealne wyjście :-P Bądź co bądź raczej nie wyglądam na elfkę :-P W zeszłym roku wymagała tego fabuła :-P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 17:25   

a FUJ.... jak mozna tworzyc cos tak hmmm okropnego jak PÓŁ- elf..... to jest okropne tej rasy nie mozna plugawić... zwłaszcza krzyżówka z jakimis ludźmi :evil:
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 17:37   

Yngvild napisał/a:
zresztą, Alathien i Elin dużo bardziej wyglądają jak elfki, niż ja :mrgreen:


No pięknie - i ty w tym spisku masońskim ? Porównywanie mnie do elfa to jakas paskudna plaga którą staram sie zwalczyć bo to...no nie miłe jak Cie porównują do spiczastiuchych :P
Jedstes Indi znacznie bardziej elfia niz ja - ja przypominam moim zdaniem jedynie halflinga i tej wersji będę się trzymać :mrgreen:

Kiedyś w drodze kompromisu powstał projekt elflinga... ale jak każdy projekt kompromisowy brzmi...okropnie pokęcenie :-D
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 17:40   

Fakt nie wiem gdzie wedle was Elin wygląda na elfke.. wydaje mi sie że chyba sama Elin pisała że rudowłosych (wiem ze twoje włosy zmieniaja kolory lecz ten przybieraja najcześciej:-D ) elfów niema ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 18:05   

Rudowłosość jest mało istotna, wszak jeśli to elfki wynalazły zestaw do makijażu to z pewnością znają też farbę do włosów :-D
Natomiast elf, a zwłaszcza elfka, zwiewny ma być i ... lekki :lol: :lol: :lol: , a nie mieć posturę średnio wysokiej krasnoludki :-P U półelfki to z przymknięciem oka przejdzie :mrgreen: Poza tym u półelfki mogę uskutecznić wszelkie cechy charakteru przypisane ludziom bez zarzutu że zniekształcam rasę :-P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 18:10   

ale to jest starszne rozcieńczać tak cudowna krew jaką jest elficka.... to jest ujma dla tej rasy...
Średnio wyskoiej krasnoludzicy :!: ekhemm w sród krasnoludów to chyba należała bys do gigantów.. albo conajmniej wysokiej persony ;-)
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 18:35   

Za to ja wśród elfów, to chyba tylko to tych mini ze skrzydełkami :-D
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 18:39   

to są Elfiki i wróżki :-D
 
 
Alathien

Wysłany: 28-02-2007, 18:40   

Avariele się mówi, nie mini ze skrzydełkami :roll: A ty, Yngwild.. żeby się do krasnoludzicy porównywać... Wyższa samoocena :-D Nikt z nas nie jest zbudowany jak elf, ale grunt to wyobraźnia ;-)
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 28-02-2007, 18:44   

Wcale nie o Avariele mi chodziło tylko o klasyczne Fairy. A że zdecydowanie wole jezyk polski to całkiem celowo nazywam to elfem/ elfikiem ze skrzydełkami.
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 18:44   

a Jaka jest budowa Elfa :?: chudy, z wąska twarzą... i co dalej :?: ( O uszach nie mówimy :-)
wzrostu nie mozemy brac bo uwage gdyż był (albo raczej jest :-))zróżnicowany tak jak i ludzki , nie moze miec rudych włosów oraz zarostu na twarzy... cos jeszcze :?:
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 18:50   

Idx popatrz do lustra zamiast mędrkować :-P
Z nas wszystkich jesteś zdecydowanie najbardziej elfopodobny :mrgreen:

Alathien, moja samoocena jest tyleż wysoka co realna :mrgreen: Przynajmniej byle krasnolud z miejsca mnie nie przewróci :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 18:52   

Dziekuje za komplement :-)
a twoja ocena jest błędna... wedle mnie jesli załozyła byś troszke inne ciuszki to nadawała bys sie an elfke... a w normalnym obozowym stroju to hmmm Żona wykinga ale taka zachartowana nie dająca sobie w kasze dmuchac i jak bedzie trzeba to przywali bez skrupulów i nie obawiajac sie o zadne konsekwencje ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 18:59   

Hmm, to co przywali bez skrupułów, to nie moja postać.... To ja. :mrgreen: :mrgreen: ;-) To tośmy sobie na wzajem posłodzili :-P


Komplement komplementem, to było określenie typou urody, to tak jakbym ci powiedziała, że masz ciemne włosy :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-02-2007, 19:02   

no to ja ci powiedizałem że urode nadajesz sie na jedno i drugie tlyko zalezy jaksie ubierzesz bo to chyba ma wpływ na wygląd postaci ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 19:08   

No to tu się nie zgodzimy :mrgreen:
Jak założe brodę to będe wyglądac jak krasnolud, nie sztuka się ucharakteryzować :mrgreen: Mój typ urody jest mocno mało elficki i tyle. Ale wcale nie przeszkadza mi grać półelfem :mrgreen:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12