Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Re: Uwaga! Niepowtarzalna okazja! Pytamy graczy o zdanie ;)
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-09-2006, 01:13   

O kurcze, Alathien, siostro elfko, fajnie cie widziec! :mrgreen:

Jaka selekcje?!?!?! Nie robimy zadnej selekcji :mrgreen: A gdybysmy robili, przeszlabys bez zadnego ale :mrgreen: WIec nie ma wymowki, masz byc za rok :mrgreen:

Nie wiem jeszcze jak podielimy w przyszlym roku turnusy. Trzeba to dokladnie przemyslec. Turnus dla mlodych to jest pomysl......ale ja go nie prowadze, bo bedzie nieszczescie... :-x
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 01:27   

Jak to sobie wyobrazic ? BN walczy na 1% ... idiotyczne . Mimo wszystko jestem przeciwny stwarzaniu barier wiekowych ...
1) Nie wyobrazam sobie kto to poprowadzi
2) Wyobrazcie sobie splyw
3) Oraz wszystkie inne wyjscia ...w szczegolnosci nocne
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-09-2006, 01:31   

Milson, to sie da zrobic, prowadzimy oboz "Urwis" moze byc i RPG Urwis :mrgreen: Ale ja mam zbyt mala cierpliwosc do takich zabaw i predziej bym kogos zagryzla... :mrgreen: Ale np. Loza jest do tego znakomity :-D
 
 
Grettir

Wysłany: 04-09-2006, 01:32   

co do 3...wmowi im sie ze w dzien jest noc i po klopocie.... :-P
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-09-2006, 01:35   

no wiesz... nie jest to jakis super pomysl ale jest to mysl ktora mozna inteligentnie przeksztalcic i wymodelowac a wtedy... bedzie dobrze :-D
 
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 01:38   

Aby taki oboz "Urwis RPG 2007" Byl dobry musicie miec odpowiednio malych BN :-P :-P
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-09-2006, 01:51   

bardzo malych... zeby tylko dziecaki mialy szanse wygrac:D
 
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 03:40   

takich malutkich, miniaturowych BN... Ulka? (Zarcik) :mrgreen:
 
 
Ramirez
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 15:32   

Podzial na kategorie wiekowe bylby dobry Mlodzi mieliby zadania dostosowane do wieku, nie spowalniali by tempa starszych(hobit to wyjatek :-D ) i nie meczyliby sie przy tempie starszych. Tylko Bn-i musieliby sie pomeczyc :-D
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 15:35   

Hmm ja nie wiem czy bede mial cierpliwosc do obozu RPG dla samych maluchow... przeciez to moze byc tylko szukanie kolejnych skarbow... ani intryg nie zorbisz, ani nie ma sensu sie wczuwac w postac.. to wtedystaje sie raczej obozem poszukiwacza skarbow i eksplorowania mrocznych pieczar, niz RPG. 8-)
 
 
Svala 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-09-2006, 16:00   

A nie szkoda wam troche takich hobbitow, ktory beda sie meczyc z banda dzieciakow- w prawdzie w ich wieku- ale zupelnie nieklimatycznych? To moze i sa wyjatki, ale tacy tez sie przydaja w fabule. :-D
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 16:06   

No tak.. gdyby tlyko istanial sposob na segregacje graczy na donbrych i zlych - niezawodny i sensowny, to nie byloby problemu. Ale nie mamy gwarancji, ze trafi sie jakis gracz maly pokroju hobbita. :-(
Tu jest problem z mlodocianymi obozowiczami - im sie klimat nie wkreca tak a na dodatek sa problematyczi z przyczyn tehnicznych. :evil:
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-09-2006, 16:13   

To moze nie organizujcie obozow RPG dla 14 lat i mniej xD Niech ida na urwisa xD
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-09-2006, 16:25   

Sliczne dzieki za madre rady, ale nie zamierzam odrzucac chetnych na obozy, tylko dlatego ze sa za mlodzi. Podzial wiekowy niczego wam nie rozwiaze, zawsze trafia sie tacy alchemicy i inni w wieku rozsadnym, ale niekumaci. Albo hobbity mlode a kumate. Tego sie nie da rozgraniczyc. Cos na to wymyslimy, ale to nie jest na to czas :-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2006, 17:05   

Tego sie anlezalo spozieazc. Zreszta jest czas- nastepny oboz RPG przeciez dopiero za rok. :-o
 
 
Metal_XP
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2006, 00:41   

1) brakowalo Zygfryda na koncowej uczcie
2) Brak ostrzalu lucznikow
3)Pompki
4) brak MG w niekturycg waznych wydarzeniach
a teraz rzeczy kture mi sie podobaly
1) rytualna smierc Einharda
dobrze przygotowana
2)Pobieranie Many z Studni
najleprze to bylo

Scenariusz ogolnie dobrze byl przygotowany
Ale sama akcja miala pare dziur

JEST OK
 
 
Grettir

Wysłany: 05-09-2006, 00:44   

1) tez tak myslalem ale drogi leszek,znajomy zykfryda uswiadomil mi ,ze wyzej s wymienoiny tarcilby swoj caly urok

3)popros indiane aby zamiast pompek dawala Ci baranki zobaczymy czy bedziesz zadowolony :-D :-P

[ Dodano: 2006-09-05, 19:20 ]
ja nie przeklinalem po prostu wszedzie widzialem dziwki-bo to taki shizy byly spowodowane spadkiem dwutlenku wegla w powietrzu ;-)
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-09-2006, 20:18   

Sedzimir napisał/a:
Ii trunus byl.. inny.. kolesie siedzieli caly czas w namiotach zamiast w karczmie.

Cytat:
no indiana mowila wlasnie,ze nie blyo wielkiego opowiadania sobie nawzajem co im sie podobalo co nie tylko normalnie przychodzilki do obozu i karty glupio,dzieciakom psuli klimat.

Ej protestuje, rozmawialismy na temat swoich przezyc, to ze nie przy beenach to nie znaczy ze wcale, a w karty tez nie gralismy non-stop jak wy tu opowiadacie, najwyzej partyjka po obiadku, tudziez podczas jakiejs przerwy w fabule.
Coz, bylo piekielnie goraco, poza tym co za roznica, czy te 6 osob powyzej 15 lat siedzi w karczmie, czy w swoim namiocie :|
 
 
 
Grettir

Wysłany: 06-09-2006, 20:34   

my np. trenowalismy( a seos udawal ze umiera :-P ale wkoncu fajne wymyslil z ta reka)
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-09-2006, 21:23   

Einhard pobakiwal nieraz ze zrobi nam trening, ale chyba w koncu przyznal ze jest za goraco na cokolwiek.
 
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 07-09-2006, 05:13   

Hodo napisał/a:
tudziez podczas jakiejs przerwy w fabule.
i to wlasnie byl wasz blad :D Fabula miala trwac 25 h 8 dni w tygodniu a wy robiliscie sobie przerwy 8-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 07-09-2006, 12:23   

Wszyscy robili sobie wtedy p[rzerwy.. nikt nie wydolil. 8-)
 
 
Grettir

Wysłany: 07-09-2006, 17:46   

Einhard u nas wszyscy palili sie to treningu :-D chyba dla t :-o go ze nikt nie wziąl kart :-P
Ostatnio zmieniony przez Grettir 09-12-2006, 03:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 00:07   

Ja nie jestem tu od początku, więc troche późno sie biorę za ten temat, ale cóż...
A na mnie największe wrażenie na całym obozie zrobiła chyba najbanalniejsza rzecz na świecie.
Pierwsza wycieczka w las, kiedy własciwie nie wiem gdzie szliśmy, bo elfka nie znając mamy gubiła się i nie mozna było mieć pewności czy idziemy akurat tam gdzie powinniśmy, i wtedy z lasu wyskoczyła grupa elfów. :-D
Niby na terenówce elfi odział to standar, ale..sama nie wiem, zwykle jak spotykałam elfy to były to elfy z drózyny, elfy w mieście, elf zielarz albo płatnerz , albo elf jeniec czy posłaniec. Właściwie odział elfi wyskakujący z lasu był rzeczą tak standardową, że aż zupełnie nie do przewidzenia :-D Przy okazji strasznie klimatyczne :-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 01:19   

ej ale powiedz co bys dodala,bo o to tu chodzilo ;) albo co im zle wyszlo :P
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 01:44   

Co im źle wyszło ? Czy ty sądzisz że chce mi sie tworzyć tak długiego posta ? :mrgreen: ;-) ;-)
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 11:13   

rzucaj hasła jak wszyscy a nie opisuj całą sytuację:P
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 22:19   

Elin chciała powiedzieć, że akcje3 które nie wyszły są tak liczne, że z wymieniania ich wyszedłby bardzo długi post. Dzięki, Elin :-|
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 09-12-2006, 22:28   

Indi doskonale wiesz ze to był żart :)

A krasnoludy zaczeły mnie uczyc co i jak mam pisac wiec uznałam ze juz nie będe robić do tego sprostowania :)

Własciwie to jedyne na co mogłam porządnie narzekac to wiek ludzi,a co za tym idzie rozwalanie fabuły itp, ale to juz akurat nie wasza wina.
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 22:29   

eee...myslalem ze to bylo oczywiste w jej wypowiedzi.ale fakt jest faktem,neifajne bylo to co powiedziala.zart zartem,ale aj uwazam ze bylo tylko kilka drobnych niedociagniec,reszte uwazam ze zarabiste wykonanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 9