Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesione z shoutboxa - Pieśń ognia I Lodu
Autor Wiadomość
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 08-03-2012, 23:49   Przeniesione z shoutboxa - Pieśń ognia I Lodu

Cytat:
[Dzisiaj 18:41] Hodo: Reshi, od kiedy mówisz do mnie Ho-do ? ;)
[Dzisiaj 18:44] Pedro: HODOR!
[Dzisiaj 18:44] Reshi: Szczere , od momentu kiedy przeczytałem posta wampirki "Ho-do jaki zły" w dziale epilog ^^
[Dzisiaj 18:45] Reshi: *Szczerze
[Dzisiaj 18:46] Elfik: Ja się tak łatwo nie dam wywalić, nie tak jak inne jestem botem.
[Dzisiaj 18:47] Reshi: Pedro , nie tylko nie HODOR !
[Dzisiaj 18:48] Pedro: HODOR! HODOR! HODOR!
[Dzisiaj 18:50] Hodo: Reshi, ale twoje Ho-do nie ma w sobie tyle wdzięku co jej ^^
[Dzisiaj 18:51] Hodo: I proszę się odczepić od Hodora. To równy gość.
[Dzisiaj 18:55] Pedro: HODOR?
[Dzisiaj 18:55] Reshi: Wole Starków i Tyriona :P , szczególnie jego filozoficzne pytanie z "Tańca za Smokami" ;)
[Dzisiaj 18:55] Pedro: a ja starków nie lubię. nie licząc Aryi która mi się jako postać bardzo podoba
[Dzisiaj 18:57] Reshi: Ja właśnie Aryie śr. lubię , wole Eddarda i Jona
[Dzisiaj 18:57] Hodo: Tyriona i Aryi nie da się chyba nie lubić. To jedne z niewielu udanych postaci.
[Dzisiaj 18:58] Reshi: A Sansa jest głupia , very głupia .
[Dzisiaj 18:59] Pedro: Reshi, no co ty ? ^^ Zgadzam się Hodo z tobą w 100%
[Dzisiaj 18:59] Reshi: Mnie powiem szczerze póżniej nudziły fragmenty z Aryią , o wiele bardziej podobała mi się wyprawa za Mur .
[Dzisiaj 19:00] Pedro: Gra o tron to jedna z książek do mojej prezentacji maturalnej. drugą są opowiadania sapkowskiego :)
[Dzisiaj 19:03] Reshi: Nieźle . Ja w gim. mordowałem się z kumplami w karty , rozwalałem ich Starkami , a teraz kupiłem se planszówkę .
[Dzisiaj 19:03] Pedro: raz grałem w karciankę. chyba lannisterami grałem
[Dzisiaj 19:04] Pedro: raz grałem w karciankę. chyba lannisterami grałem
[Dzisiaj 19:04] Pedro: kurde, double click
[Dzisiaj 19:06] Reshi: Powiem Ci , że karcianka jest nie zbalansowana , Starkowie mają pare over-power kart ( niestety ja ich nie mam )
[Dzisiaj 19:06] Hodo: O, wyprawa za mur była dobra, tylko moim zdaniem powinna znaleźć się najpóźniej w 2. tomie.
[Dzisiaj 19:08] wampirka: 2tom był dla mnie tak nudny, że musiałam go porzucić i poczytać gear warsa :>
[Dzisiaj 19:10] Reshi: Zgodze się ale wiesz Martin ma zwyczaj opóźniania , podziękowania "Uczty wron" "Mam nadzieje , że kolejna część zostanie wydana za rok" , na dole jest podpis "CZERWIEC 2005"
[Dzisiaj 19:11] Reshi: Nudy , kee . Był fany szczególnie , że wtedy Starkowie ( w większosci ) jeszcze żyją a Pólnoc jest zniszczona , poza tym było pare epickich bitew .
[Dzisiaj 19:12] Reshi: * NIE jest zniszczona
[Dzisiaj 19:12] Hodo: A resztę tomów przeczytałaś? Bo moim zdaniem Martin skończył się na "Grze o Tron" :D
[Dzisiaj 19:14] Reshi: Chyba "Pieśni Lodu i Ognia" :D
[Dzisiaj 19:19] K.W.I.K.: Dzięki Reshi za spoiler :D
[Dzisiaj 19:24] Hodo: Pieśń lodu i ognia to chyba nazwa sagi, co ? A Gra o tron jej pierwszy tom ?
[Dzisiaj 19:24] Reshi: Sorry :sad: . Zapomniałem o "Spoiler Alert". :sad:
[Dzisiaj 19:24] Reshi: Tak Hodo .
[Dzisiaj 19:24] wampirka: nie, skończyłam na 3cim i chyba mi wystarczy :>
[Dzisiaj 19:31] Hodo: No to dobrze powiedziałem. Ja dotarłem do końca piątego i więcej po to nie sięgnę
[Dzisiaj 19:45] Reshi: A co Cię/Was tak zroziło do tej książki .
[Dzisiaj 19:48] Reshi: ??
[Dzisiaj 19:49] Pedro: nie każdy Reshi lubi natłok wątków które nie kończą się. Sam puki co skończyłem na 4 tomie (polskim) bo do uczty wron nie mam puki co dosępu.
[Dzisiaj 19:53] Reshi: No racja , co dla jednego dobre dla drugiego możebyć niedobre ;)
[Dzisiaj 19:56] Hodo: Jest nudna, przewidywalna, bohaterowie w większości są jednowymiarowi i jest ich za dużo, tak samo jak wątków. Tłumaczenie jest skandaliczne i woła o pomstę do nieba. Z plusów książki wymieniłbym tylko Karła, Dothraków, motyw tego co za murem (zmarnowany), Khaleesi (postąc też zmarnowana)
[Dzisiaj 19:57] Pedro: mnie na przykład rozdziały o Sansie, cholernie nudzą i czekam aż się skończą. za to tyrion, aryia i jon to co innego.
[Dzisiaj 19:58] Pedro: racja. motyw zza muru został całkiem zmarnowany choć nie wiem jak to dalej wygląda bo skończyłem na 2 tomie nawałnicy mieczy
[Dzisiaj 19:58] Hodo: Jon jest też takim nudnym frajerzyną, zawsze wiadomo co zrobi.
[Dzisiaj 20:05] Pedro: racja. ale rozdziały z nim są ciekawsze od tych z Sansą
[Dzisiaj 20:05] Reshi: Sansa jest cholernie nudna głupia , z tym się zgodze z resztą też . Ale Jon wedlug mnie jest fajny .
[Dzisiaj 20:32] wampirka: awww, mi się jedynie motyw zza morza podobał, ale był mocno pocięty. i chyba po prostu wolę polskie fantasy- to zaczęłam czytać, jak dostałam na 18stkę pierwszy tom :)
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-03-2012, 00:14   

Czytasz w moich myślach ;)

u Indi na gg napisał/a:
JA: (21:13)
znowu fajna gadka marnuje się w sb ;)
Hodo: (21:15)
w sb jakoś chyba łatwiej się gada niektórym ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 09-03-2012, 00:35   

No niestety chyba Hodo miał rację, bo przestali pisać. :(
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Wojo 
3ząb

Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-03-2012, 00:47   

Hehe. Supcio. Szkoda ,że mnie nie było.
_________________
Oczekujący na oboóz 2014 ;P
 
 
Bryn 


Wysłany: 09-03-2012, 00:48   

Niezły spam się zrobił w shoutboxie ostatnio. Przykładem jest ta dyskusja.
_________________
2011 i 2012 - Tirianus Taeleth, kapłan bitewny Silvy
2013 - Emrys, syn Drogowita z Wojniłłów Karanowic, witeź / Małgorzata
2014 - Cadan a.k.a. Kaban/Shazam/Conan - laryjski psionik
2015 - Brynjolf Gunnarson Sliabh Ard
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-03-2012, 00:56   

Elfik napisał/a:
spam ... przykładem jest ta dyskusja.


Jeżeli teraz tak nazywa się inteligieńtnom dyskusje na temat książek to ja dziękuje temu ignorantowi :foch: .
 
 
Quarties 
An old man by seashore


Skąd: Tarnowskie Góry (śląsk)
Wysłany: 09-03-2012, 21:16   

Shoutbox jest od spamu...
_________________
"Nie miecz uczyni z Ciebie wojownika, lecz waleczna dusza i wola przetrwania" - cytat własny.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-03-2012, 22:15   

Quarties napisał/a:
Shoutbox jest od spamu...

:foch: razy 2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9