Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRUPY- co i jak.
Autor Wiadomość
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-09-2013, 13:05   GRUPY- co i jak.

Najpóźniej jutro rano pojawią się grupy, bo oczywiście wybuchł hałos i hałos.

W każdym razie: prosiłam, żebyście postaci nie związane z obozem wysyłaki WCZEŚNIEJ, a nie w ciągu ostatnich kilku dni. W związku z faktem, że nieszczególnie Was to ruszyło, będziecie musieli dostosować się do odgórnych ustaleń :)

Jeśli macie jeszcze coś do załatwienia w tej kwestii to proszę to zrobić DZISIAJ.
 
 
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-09-2013, 13:28   

Osoby, których zgłoszenia dostałam -> wysmaruję mejle do tych, do których mam jakieś qłeszczyn, więc sprawdzajcie ;)

1. Dobromił Wereszczyński
2. Filip Frączek
3. Magdalena Czarnota
4. Bartek Figiel
5. Maciej Nowak
6. Krzysiek Drążek
7. Szymon Borysowski
8. Paula Wajgelt
9. Angelika Zawada
10. Piotr Grabysz
11. Baśka Węgrzecka
12. Antek Sowiński
13. Adam Gębicki
14. Paweł Lison
15. Artur Jasiński
16. Michał „Mirko” Grabowki
17. Jakub Famulski
18. Kuba Janicki
19. Piotr Błoński
20. Jakbum Burdum
21. Wojtek Darocha


Jak widzicie jest Was więcej niż zaliczek ;) Jeśli ktoś wysyłał, a go nie ma, nich napisze do mnie na pw na forum.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-09-2013, 18:16   

Proszę państwa, subfora zostały otwarte, większość uczestników otrzymała już przydział do grupy :)

Ci, którzy nie otrzymali przydziału, nie otrzymali go ponieważ nie byłam w stanie zidentyfikować ich nicka na forum (lub ich nie ma na forum). W związku z tym osoby, którym się nie pokazała żadna grupa, są proszeni o napisanie do Wampa lub do mnie po przydział z podaniem forumowego nicka :)

Zapraszamy do dyskusji, knucia i ogarniania. Co jest wskazane do zrobienia:
- strategia grupy i inne knucia
- wykaz zachcianek ze sfery mechaniki - jakie chcecie zaklęcia, skrypty, umiejętności i inne czary
- wykaz zachcianek materialnych - jakie gadżety, artefakty, papiery, biżuterię, stroje, broń
- plan żywieniowy - czy grupa chce jakiś profil wyżywienia w ramach kasy składkowej, przykładowo wolą pasztet zamiast dżemu albo zupki chińskie zamiast pasztetu ;)
- ekwipunek - każdy OG ma zadbać, żeby mu gracze nie popylali w trampeczkach, czyli płaszcze, ciepłe gatki et cetera.

Co jest absolutnie niewskazane:
- dzielenie się na publicznym forum tajemnicami swojej grupy (będę banować)
- paplanie na temat jaka grupa się kryje pod kolorowym kryptonimem
- paplanie w ogóle na temat swojej grupy :D

No to startujemy :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Lyar
Gość
Wysłany: 27-09-2013, 20:10   

Uhm... Mam tylko jeden problem... Od jakiegoś miesiąca moje konto znowu zostało zablokowane... Nie wiem, dlaczego. Dałoby się coś z tym zrobić? Przepraszam za kłopot. ^^"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-09-2013, 21:46   

Lyar, nie jest zablokowane, może zapomniałeś hasła. Przestawiłam Ci je na "12345", zaloguj sie i ustaw co trzeba :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Lyar 
To ja, Leclerc


Skąd: Kraków
Wysłany: 27-09-2013, 22:02   

Podziałało, dziękuję, zmylił mnie napis "twoje konto zostało zablokowane z powodu wielokrotnych prób logowania, spróbuj później" ^^
_________________
Weteran i Epilog 2011 - Lyar Greed, włamyhobbit
II turnus 2012 - Kail Wrathwine, hobbit kupiec
II turnus 2012 - Bran Spadającobrody, krasnolud, "śpiewajła z Shamarothu" (W sumie nieoficjalna postać)
II turnus 2012 - Lainus Envidius, pół-niziołek z Tulos, łucznik... i jego kocyk bezpieczeństwa.
II turnus 2013 - Glaton Leclerc, mag powierza z Mercji i Imperialista.
III turnus 2014 - Lior Lecorde, psionik, głowa rodu, a w końcu pustelnik - człowiek o dobrych chęciach, lecz słabej woli.
IV turnus 2014 (kadet) - Lewi Grinwald Polecam Się, kupiec i wierny sługa Rodziny Lecorde.
IV turnus 2014 (kadet) - Jango Horkherei, wędrowny hipnotyzer z Sapientii.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-09-2013, 22:07   

Jest automatyczna blokada 3-minutowa po kilku próbach logowania :) Skoro działa, to spoko, przydział do grupy masz :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Lyar 
To ja, Leclerc


Skąd: Kraków
Wysłany: 27-09-2013, 22:38   

Tak, tylko potem to działało nawet jak wprowadzałem nowe hasło, przynajmniej poprzednim razem. Wcześniej zostałem zablokowany aż do dnia, kiedy wyjaśniliśmy sprawę ze zniżkami... Nadal zastanawiam się czy to mógł być przypadek...
_________________
Weteran i Epilog 2011 - Lyar Greed, włamyhobbit
II turnus 2012 - Kail Wrathwine, hobbit kupiec
II turnus 2012 - Bran Spadającobrody, krasnolud, "śpiewajła z Shamarothu" (W sumie nieoficjalna postać)
II turnus 2012 - Lainus Envidius, pół-niziołek z Tulos, łucznik... i jego kocyk bezpieczeństwa.
II turnus 2013 - Glaton Leclerc, mag powierza z Mercji i Imperialista.
III turnus 2014 - Lior Lecorde, psionik, głowa rodu, a w końcu pustelnik - człowiek o dobrych chęciach, lecz słabej woli.
IV turnus 2014 (kadet) - Lewi Grinwald Polecam Się, kupiec i wierny sługa Rodziny Lecorde.
IV turnus 2014 (kadet) - Jango Horkherei, wędrowny hipnotyzer z Sapientii.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-09-2013, 22:43   

Lyar napisał/a:
czy to mógł być przypadek...
Nie sądzę... 8-)
A tak serio, to też nie bardzo wiem, o co ho, we wszystkich danych twojego konta wszystko jest ok.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15