Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROLOG 2014
Autor Wiadomość
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-10-2013, 17:41   PROLOG 2014

Już dawno temu padł pomysł aby zrobić pomiędzy epilogiem a obozami, w okresie czasu czekania na nowy obóz, takie małe spotkanie z Silberem pod nazwą "Prolog".

Aktualnie nie wiadomo co ma na tym prologu być i wypadało by o tym podyskutować w jakimś temacie aby dyskusja nie znikła niczym posty na shoutboxie :) .

Na razie został podany jeden termin w okresie, w okresie Wielkanocy, kiedy to moglibyśmy korzystać z dobrze wszystkim znanego obozu.

Może jakieś pomysły co można by wtedy porobić w formie larpa lub jakiejś sesji rpg?
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 18:22   

No dobrze :)
Na razie mamy takie informacje:
TERMIN: Okolice Wielkanocy
CZAS: Nad tym jeszcze myślimy, ale miałem propozycję następującą: dokładnie tyle samo ile na epilogu - dojazd w piątek, noc, dzień, noc i odjazd rano
CO?: Propozycje prosimy ;) Ale propozycja jest taka: w noc mogła by być gra terenowa: zdobywanie flagi, fortalicji. W dzień natomiast start fabuła i tak aż do zmierzchu/nocy
FABUŁA: Musi być TAJNA! ;) Jak ustalimy osoby chętne jako BNi, to prosiłbym o subforum tajne, w którym byśmy fabułę knuli - ale to dopiero gdy...
BNi i OG: ...ustalimy graczo-antykadre :mrgreen: Dlatego prosiłbym tutaj osoby chętne :) I do organizacji i do fabuły i do odgrywania
Piszcie!
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Wojtek 
Kaboom?


Skąd: Tychy
Wysłany: 10-10-2013, 18:32   

A ja tak rzucę, że kiedyś był pomysł, żeby na wiosnę udostępnić hallę do gry w RPGi. A z tego co wiem, to na obozie RPG miał być też RPG-Silberowy więc akcent Silbera mógłby się pojawić. Nie chcę tutaj podcinać skrzydeł, czy zarzucać komuś słomianego zapału, ale takie rpgi są bardziej realne niż zorganizowanie prologu przez graczy. Chociaż i w takim mógłbym pomóc :)
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 18:43   

Pamiętaj że mamy bardzo dużo czasu, jeśli przyjmie się oferta dwóch dni - jeśli fabułę mamy zrealizować w 12h - co jest dużo, to pozostaje jeszcze pierwsza i druga noc ;) A myślę, że fabuła nie będzie jakaś niebotycznie długa i skomplikowana - RPGi to dobry pomysł, można wrzucić do repertuaru ;)
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Powój 
Rozwydrzona


Skąd: Z bajorka
Wysłany: 10-10-2013, 18:47   

Ja nie wiem czy od wielkanocy nie lepsza byłaby majówka bo cieplej będzie ;)
_________________
Uważaj czego sobie życzysz.
 
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 18:51   

Indi informowała że Maj ma małe szanse - wycieczki itp.
Ale masz rację - w Wielkanoc zimno będzie... ;/
Są jakieś propozycje? Ogarnijmy podstawy, bo na razie nie wiemy kiedy t o ma się odbyć nawet ;)
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 10-10-2013, 18:52   

A wy skąd tacy pewni jaka będzie pogoda w kwietniu, czy w maju? ;) 2 lata temu 3. maja spadł w Srebrnej śnieg powyżej kostki :)
 
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 18:54   

Hodo - nie strasz nas :D
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 10-10-2013, 18:54   

Ale pomyśl o tym, że w okolice Wielkanocy niektórzy wyjeżdżają...
Ale enyłej. Ja na rolę gracza się chętnie piszę ;D
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Travor 

Wysłany: 10-10-2013, 19:00   

Myślę że najpierw powinno się "znaleźć" ekipę która zechce cokolwiek ogarnąć. Wtedy można myśleć o tym kiedy ogarniać i jak.
Danusie / Batiarusie, Wy macie doświadczenie w robieniu mini-larpów w Krakowie, co o tym wszystkim sądzicie?
Ja mógłbym pomóc komuś w organizacji, natomiast jako główny organizator na pewno się nie zgłoszę, bo w życiu nawet sesji rpg nie prowadziłem, więc pojęcia o tych rzeczach nie mam. A za duża pierdoła jestem żeby iść na żywioł. Natomiast kogoś wspomóc - zawsze.
 
 
Mirko 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2013, 19:07   

Napisałem dwa duże posty i dwa razy mój telefon nie dał mi ich wysłać.
Ogólnie moim zdaniem, projekt rozbije sie jak fala o ścianę problemów ale mogę się zglosic do pomocy.
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 22:04   

Co do prologu, niestety ja będę musiała zrezygnować, na wiosnę czeka mnie sporo roboty. Ale może po kolejnym obozie uda nam się coś zorganizować w Krakowie/okolicach/okolicach Katowic. I wtedy ładnie uśmiecham się np. do Travora :) Ale to się jeszcze zobaczy.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 22:38   

Indiano
Możesz rzecz, w jakie terminy Warownia jest dostępna? I w jakie Kadra dała by radę sobie zagrać? (Jeśli zagra ;) )
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Tuuli 

Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 22:47   

Maj = matury, tak tylko przypominam ;) .
_________________
2013 - Tuuli, szamanka kruka, imperialistka
2014 - Petra Lecorde, córka pana Trawida (Liga), astrolożka przekwalifikowana na łuczniczkę
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 22:50   

Maj odpada ;)
Ja nie dobyłem jeszcze do matur, ale jest pełno osób, które już są tuż-tuż. Dlatego nie ma szans, by pozbywać się potencjalnych chętnych
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 22:52   

Tuuli napisał/a:
Maj = matury


MILCZ, jeszcze prawie 7 miesięcy!
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 23:05   

Wielkanocą raczej jeździ się po rodzince itd itp... Majówka lub Boże Ciało byłyby lepsze (przy czym to drugie jest już chyba zbyt blisko Wakacji...) może któryś weekend?
I ANI MRU MRU O MATURZE :angry:
(i sam brałem udział w tym larpie co to był w majówkę w tym roku - miało to miejsce w domu Lyara w Michałowicach (nieco na północ od Krakowa). To była świetna okolica na krótkie larpy... ale i tak było to jedynie dla max kilku osób, mieszkających w okolicy...)
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 10-10-2013, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Danus 

Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 23:16   

No więc cóż... jeżeliby owy Prolog odbywał się po maju, to ja i Lyar bardzo chętnie zajmiemy się organizacją. Gdyby jednak odbyć się to miało wcześniej, to z powodów maturalnych nie damy rady.

Podsumowując, jeśli nie przeszkadzałoby Wam przesunięcie tego larpa na okres pomaturalny (nie wiem kiedy konkretnie, ale jak już mówiłem, wszystkie propozycje czasowe po testach są dobrymi propozycjami ;) ) to z wielką chęcią zajmiemy się Prologiem :)
_________________
II turnus (2012) - Danus Astorii, ofirski druid-repetytorium, dźgający kopijką... zwaną pisturem
II turnus (2013) - Batiarus Astorii, ofirski wojownik, z woli Ingeboran- dowódca ariergardy
II turnus * (2014) - Remus Yerbat Vestar Astorii, ofirski zabójca oraz ochroniarz kupca Travida Lecorde... znany również jako Pan Astorii
III turnus ** (2014), kadet - Gniewko, teralski łowczy polujący na Futrzaka
III turnus ** (2014), kadet - Benjamin "Ben" Saralonde, liryzyjski kupiec z pociągiem do... pierścionków (i klejnotów)

* zwany też III
** zwany też IV
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 10-10-2013, 23:19   

Frodo napisał/a:
Możesz rzecz, w jakie terminy Warownia jest dostępna? I w jakie Kadra dała by radę sobie zagrać? (Jeśli zagra ;) )
Mogę :)
http://www.kalendarzswiat.pl/kalendarz/2014
Wielkanoc w tym roku wypada w okolicach 20-21 kwietnia. Mogę więc zaproponować każdy z weekendów kwietniowych, z zastrzeżeniem, że jeśli pojawi się jakiś ważny element w rodzaju konwent, na który musimy pojechać z reklamą, czy impreza wysokopłatna (przepraszam, z czegoś trzeba żyć ;) ), to przełożymy termin. Lub części kadry nie będzie.

Ewentualnie jest możliwość, że oprócz Was ktoś inny będzie zakwaterowany na Warowni, co oznacza, że ktoś niefabularny będzie się pałętał pod nogami i trzeba będzie bardziej dbać o porządek (papierki po krówkach DO KOSZA!). Przy akceptacji takiego stanu rzeczy - opcjonalnie doszedł by też termin majówki, ale na majówkę na 200% będą na Warowni inne osoby. Na tej samej zasadzie mogą dojść terminy majowych weekendów - z uwzględnieniem czynnika maturalnego. W maju i czerwcu na bank na Warowni będą inni goście. W czerwcu 90% kadry ma sesję. Ja w maju i w czerwcu nie mam praktycznie na nic czasu, więc uczestniczyłabym bardzo w ograniczonym zakresie.
Więc osobiście uważam, że kwiecień będzie najlepszy :)

Z kosztów będzie trzeba policzyć po około dyszce na takie czary jak koszty bazy - prąd, gaz i inne węgle do paleniska. Oraz żarełko w zakresie, jaki zechcecie. Oraz NNW, jeśli zechcecie.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2013, 23:33   

Boże Ciało z tego, co wiem, też odpada, jeśli miałyby być wyjścia terenowe. W okolicy odbywa się Fantazjada w tym czasie.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 10-10-2013, 23:38   

Aerlinn napisał/a:
W okolicy odbywa się Fantazjada w tym czasie.


Nie ma co się im pałętać - poza tym pewnie kilku graczy na F. wyrusza.
No to Kwiecień, tak?
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 11-10-2013, 00:01   

No cóż...
egzaminy gimnazjalne tuż po Wielkanocy...
na mnie niestety raczej nie liczcie :(
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Sephion 
Isshkata


Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-10-2013, 00:40   

Odpadam w kwietniu, matury :(
_________________
2010 - Sephion Da Tirelli, kupiec bez towaru.
2012 - Sephion Da Tirelli, szpieg o słabym sercu.
2013 - Symeon Melachrinos, psionik zwany czasem pajacem.
2014 - Symeon Melachrinos, specjalista
2015 - Siegwald dar Barenstark, potomek sześciu rodów
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 11-10-2013, 16:40   

U mnie ten sam powód co u Eriego, także no... foki płaczą i tak dalej.

Ostatni weekend kwietnia? Tak na odstresowanie przed maturą? ;)
Czy też leży?
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 30-10-2013, 17:25   

Czyli stanęlismy na końcówce kwietnia? Kto może?
Frodo, jako pomysłodawca machnij może ankietę, czy coś :P
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 30-10-2013, 20:06   

Nie jestem żadnym pomysłodawcą! Aaaaa! :mrgreen:
momento...
chciałbym zaznaczyć Shatan, że właściwie jestem w tym projekcie nieważną istotką, która tylko coś pisze. Na razie bardzo mało osób jest zainteresowanych - to tak, jakby robić LARPa na cztery/pięć osób aktualnie :/
PRZYBYWAJCIE GRACZE!
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
Ostatnio zmieniony przez Frodo 30-10-2013, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 31-10-2013, 02:13   

na tamtym larpie w majówkę było 7 graczy i 5 osób w kadrze - wystarczyło, by było niesamowicie :D (choć był związany z takimi liczbami jeden "zgrzyt": niespecjalnie czułem "olbrzymie zastępy wroga" w finałowej bitwie: 7 graczy + 1 og przeciw 2 żołnierzom + 2 bohaterom imiennym (z czego jeden wyłączony z walki, bo bawiący się w rytuały, a drugi przechodzi w połowie na naszą stronę)... takiej trzykrotnej przewagi za cholerę nie dało się zatuszować ;/ )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 31-10-2013, 02:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kartoflen 
Zostaw matkę mojego dziecka!

Skąd: Nikielkowo
Wysłany: 01-11-2013, 23:39   

Jeśli maj, to wielkie tak z mojej strony. Nie mogę jednak nic mówić na pewno, bo to dużo czasu, ale na chwilę obecną prawdopodobieństwo, że będę (i to, możliwe, że nie całkiem sam :) ) jest spore ;)
_________________
2012 - Syriusz, nekromanta, ekspert od pobierania ciężkich ran
2012 - Kenny, eksperymentalny uzdrowiciel bez palców
2013 - Kenneth Hathorne, alchemik, niziołek, pijak i złodziej :D (jak tego nie lubić?)
2014 - Kenneth Hathorne - część II "Powrót do uzdrowiciela"
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 13-11-2013, 16:32   

Ekhem.
Po długim rozkminianiu, dokminianiu i wykminianiu, całej masie knucia i wypytywania naszedł mnie i parę innych osób pomysł nieco inszy niż prolog w SG.

Wiem, że tu głównie chodzi o klimat Silbera, uganianie się za potworami, politykowanie, rytuały, lewitację karteczek i inne, ale jeśli ktoś miałby ochotę po prostu porzucić na choć jeden dzień naszą niekiedy nudną rzeczywistość, to jest plan.

Jak wynika z mojego profilu, mieszkam w Kaliszu. W tymże mieście znajduje się tzw. Kaliski Gród Piastów - zrekonstruowany gród z czasów pierwszych władców Polski. I to właśnie tam jest możliwość odegrania czegoś w rodzaju quasi-rekonstrukcji, choć nazwałabym to raczej symulacją alternatywnej historii naszego państwa.
Mianowicie:
BARDZO OGÓLNIE (fabuła do dogadania, aczkolwiek to będzie coś w tym klimacie) : Mamy rozbicie dzielnicowe. Na Zawodziu spotykają się książęta dzielnicowi, coby porozmawiać na tematy polityczne/gospodarcze/insze inszości. Spotkanie bardzo kameralne.

Nie do końca mamy to jeszcze obmyślone, wszystko jest w fazie dość chaotycznej, dlatego też to jest głównie SYGNAŁ, że można zrobić coś innego niż prolog, na który nie wszyscy też mają środki i czas.

Przedstawiciel rezerwatu proponował datę 1 czerwca, choć to jest do ustalenia jeszcze.
Nocleg mogę zapewnić ja, chociaż jak się zwali mi na głowę 30 osób to będzie krucho.
Wstęp do grodu mamy za darmo - przedstawiciel się ucieszył, że będzie się tam coś dziać, za co nie chcemy kasy ;)


No więc... tak. Taką propozycją rzucam. Wszelkie krytyki przyjmuję na klat... ekhm. No :D

Ktoś chętny? :)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 13-11-2013, 17:33   

czyli że nie larp, tylko rekonstrukcja dla chętnych?
jak dla mnie: czemu nie? :D tylko dwie uwagi:
- trzeba by to zacząć bardziej szczegółowo i oficjalnie planować/organizować z jakimś sporym wyprzedzeniem
- to przecież nie wyklucza Prologu! - myślę, że gdyby się udało, to można spokojnie obie rzeczy zrobić (a może nawet jakoś połączyć, gdyby daty się zgrały: np by obsada rekonstrukcji pojechała po tym na prolog / przyjechała na to prosto z prologu :-o )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12