Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PROLOG 2014
Autor Wiadomość
Rosomak 
"Te, możny"

Skąd: księstwo Boucort
Wysłany: 13-11-2013, 18:15   

Ta rekonstrukcja - świetny pomysł! Poza tym, 1 czerwca to bardzo dobra data ;)
_________________
2012 urwis - Earon, ofirski traper.
2013 III turnus - Samus, szaman rosomaka z Samni, imperialista.
2013 epilog - Dobromił, teralski kapłan Rega w służbie 22 kohorty kondotierskiej burego tymenu.
2014 IV turnus - Książę Oleg Fryderyk Wettyn w służbie 15 kohorty zielonego tymenu.
2014 epilog - † Gentarō Nyanor Diaeth, kapłan-wojownik Klyfty/ generyczny elf z rodu Diaeth - prawie jak BN ^^
 
 
Frodo 

Skąd: z Katowic
Wysłany: 14-11-2013, 20:16   

Jedna rzecz - na taką rekonstrukcję, pragnę zauważyć, lepiej będzie (moim zdaniem) by każdy momencik się zastanowił, nim pojedzie, bo jest to raczej przewidziane dla troszkę starszej grupy weteranów Silbera - tak myślę.
Chodzi mi o to, że:
ja na przykład raczej nie pojadę, bo czuję że jestem jeszcze trochę za młody na takie rekonstrukcje
Chociaż pomysł jest super ;)
_________________
2012 Łowca Potworów Avas
2013 Mag Bitewny oraz mający niezwykle dobre relacje z Wilkiem Szaman
Epi: Artvr Kap.Woj. Modwita
2014 l.A.dV działający dla Sapienti
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 14-11-2013, 21:46   

Zależy jak wierna rekonstrukcja rozbicia :) Bo strojem na ten okres nie dysponuję.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 15-11-2013, 21:01   

Nah.
Wierna, nie wierna, każdy pojechać może :D to ma być, że tak kolokwialnie powiem, just for fun ;)
Myślę, że strój niekoniecznie musi być stricte z tamtej epoki - też go nie mam :P

Mówię, mamy mnóstwo czasu ludzie, tylko tak informuję, że z tego "mnóstwo" szybko zmienia się w "obogowietojużzaxdni" ;)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Nila Laurelin 

Skąd: z daleka
Wysłany: 15-11-2013, 22:48   

chwilę mnie nie ma a tu TAKIE plany!
więc po kolei
termin: dla mnie najfajniejszy kwiecień bo czerwiec to już niestety sesja i nie dam rady nigdzie wyjechać :(
miejsce i pomysły: oba są super, nie wiem tylko jak tą rekonstrukcję planujecie, bo faktycznie tak ze strojami jak i z wyczuciem historii może być problem, ale skoro mamy miejsce można też zrobić niezobowiązującego historycznie larpa choćby w klimatach sb.
Fajnie, że się zebraliście do takiego przedsięwzięcia :D jeśli chodzi o ogarnianie fabuły to ekipa z krakowa radzi sobie całkiem zacnie, a jestem pewna, że to nie jedyne zdolne dzieci w okolicy ;) jakby mnie ktoś potrzebował do szczęścia to też chętnie pomogę
Owizor napisał/a:
(choć był związany z takimi liczbami jeden "zgrzyt": niespecjalnie czułem "olbrzymie zastępy wroga" w finałowej bitwie: 7 graczy + 1 og przeciw 2 żołnierzom + 2 bohaterom imiennym (z czego jeden wyłączony z walki, bo bawiący się w rytuały, a drugi przechodzi w połowie na naszą stronę)... takiej trzykrotnej przewagi za cholerę nie dało się zatuszować ;/ )

ja sobie wypraszam! byłam bohaterem bardzo imiennym! to że zamiast używać imienia nazywaliście mnie Lisicą niczego nie zmienia :P
_________________
Before doing something be sure to ask yourself: 'Could I get in trouble for this?' If the answer is 'No', find something more exciting to do.
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 16-11-2013, 00:41   

Nila Laurelin napisał/a:

ja sobie wypraszam! byłam bohaterem bardzo imiennym! to że zamiast używać imienia nazywaliście mnie Lisicą niczego nie zmienia :P

No fakt... (jakieś takie bardzo nietypowe imię miałaś, nie? :P ) no to w finałowej bitwie "olbrzymimi zastępami wroga" był jeden BN ;D
A z tego co wiem, tylko Hodo potrafi w pojedynkę skutecznie otoczyć wroga (dla tych co nie wiedzą: http://forum.villsvin.naz...opic.php?t=1524 - 4 post, do samego końca) ;)
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 16-11-2013, 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10