Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kobietki i rpg - temat jak bumerang
Autor Wiadomość
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:05   Kobietki i rpg - temat jak bumerang

Elin napisał/a:
po pierwsze to nie rozumiem co specjalnego jest w "Magu kobiecie"

Jeśli chodzi o obozy RPG to czymś specjalnym jest samo słowo : kobieta :-P:-P
Ostatnio zmieniony przez Doctor 09-10-2010, 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:07   

nooo,heimdallu,to byly czasy,az sie lza w oku kreci...ah ten srebrnogorski urok ^^
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:09   

tak wlasnie na pierwszym turnusie slowo kobieta nie dzialalo(error):po pierwsze dlatego ze bab nie bylo...po 2 dlatego ze znalezlismy duuuzo odpowiednikow takich jak :dziwozony,niewiasty,dziewice,dziewoje itp. ;-) samo slowo kobieta bylo zbyt banalne :mrgreen:

racja Sham(hlip) moze zrobimy sobie taka warte na podworku?
Ostatnio zmieniony przez Grettir 08-12-2006, 01:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:09   

serio ? nawet nie wiesz jakie postepy miały miejsce przez ostatnie 5 lat w tej kwesti. Kiedy pojechałam na mój pierwszy konwent rpg stosunek płci był mniejwiecej 1 do 30 na korzysc facetów oczywiście, w tej chwili jest to 1do 3 mniejwięcej, więc słowo kobieta jest już jaknajbardziej rpg'owe. Z tego co mi mówiono to 1 do 30 równiez było duzym postępem - dawno temu (tak koło 10) zwykle na cały kilkuset osobowy konwent były 2-3 dziewczyny.

A w kortunalu to faktycznie jakoś dziwnie z tym jest :-P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:11   

;p boja sie i tyle... ale moglyby przyjechac dla samego uroku srebrnej gory :P
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:12   

sugerujesz ze powinismy was bardziej cenic? ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:12   

Jak nie dla uroku Srebrnej to dla naszego uroku mogłyby przyjechać
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:13   

boją ? czego ?
chyba, że was :-D
Ale czy na to pomaga urok srebrnej góry to nie wiem :mrgreen:
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:15   

ehhh chyba zmienie awatara żeby ludu bożego nie straszyć ... nie taki straszny Bożydar jak widać go na awatarze :-P
Ostatnio zmieniony przez Ulfberht 08-12-2006, 01:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:15   

mozemy je tam zwabic tym tematem wychwalajac sg :P
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:17   

skad ze znowu!Nas sie nie nalezy bac !!! :lol:
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:18   

my potulni i mili dla kobiet ^^
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:20   

szczegolnie dla uwolnionych goralek ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:22   

wiesz o tym samym pomyślałem :mrgreen: Ale naprawdę kurza twarz nie rozumiem czemu tak mało dziewoj do SG jeździ ... Elin wytłumacz mi proszę ....
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:22   

oto urok srebrnej gory!
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:24   

I ze niby ktos wam w to uwierzy :P :P :P :P :P Ekipa kurdupli z wielkimi brodami ktora nie wychodzi z kopalni/karczmy mila dla kobiet :P :lol: Elin co do budzenia to zapamietaj ze SG i sen to dwa wykluczajace sie slowa :D Wyspisz sie po turnusie :D
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:25   

Tak po pierwsze to wdzięczna bym była gdybyście nie pisali grupowo tak duzo, bo zanim napisze odpowiedz to juz jest umieszczone przed tym milion innych rzeczy :D

Nie - nie sugeruje ze powinniscie nas bardziej cenić - wręcz odrotnie czasem. Przynajmniej moim zdaniem. Dziewczyny grające w rpg sa zwykle dość specyficzne i raczej chyba jak juz grają w te rpg to oczekują właśnie podobnego zachowania jak w stosunku do reszty teamu.
W kortunalu byłam naprawde zaskoczona ze na cały obóz będe druga dziewczyną, jeszcze bardziej ze na pierwszym turnusie nie było żadnej.

A jak chcecie ściągnac dziewczyny to nie wiem :) sądze ze to moze być mocno trudne bo sporo dziewczyn nie lubi terenówek(co jest dziwne wiem) - chyba przez to ze się biega, biega i jeszcze więcej biega, a moze i pewnie tez dlatego ze zazwyczaj szanse sa mniej wyrównane w walce bo w terenówce jednak polega się na sile własnych mięśni i wytrzymałości a nie na statystykach z karty. Dziewczyny zaczynają grac w terenówki dopiero po jakims tam czasie grania w rpg zwykle bo jesli grają długo to znaczy ze naprawde to lubią. A problem polega tu na tym ze wtedy zwykle nie jeździ się na obozy :-/
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:27   

Myślę że płeć nie ma aż tak wielkiego znaczenia w walce , a pozatym można być "myślicielem" ( a i łuk ktoś mądry wymyślił :-P ) Elin zareklamuj terenówki wśród niewiast
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:27   

ano,tu jest minus rpg'a siedzac na tylku i mowiac co sie robi i mowi sie ze wlasne zabilo sie niedzwiedzia i rzut koscia zdecydowal czy udalo sie zrobic z niego kołdrę xD .malo znam dziewczyn ktore w jakims stoipniu sie tym interesuje.nawet takich tkore chociazby graly w gothica albo diablo :P
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:32   

Elin zgarnij swoja zenska wiare wbijajcie do SG, co ja ci bede mowil...agnar jest silny i mily dla kobiet, bedzie mogl je nosic na barana ;-)
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:32   

A skąd ja mam Ci niewiasty wytrzasnąć ? :mrgreen: Mój team jest poza mna w składzie męskim, ja sama raczej wątpie bym pojechała w nastepnym roku.
I zapewniam was że nie chcecie aby nagle duzo dziewcząt z ulicy chciało jechac na taki obóz - osobiście poznałam całe mnustwo panien na obozach rpg'owych stacjonarnych których pół obozu opierała się zamiast na grze to na malowaniu paznokci, i co was moze nie martwi ale grajacych w rpg głównie dlatego ze gra w to duzo facetów. Z pozoru brzmi dla was nieźle, ale nie chcielibyście zapewniam grać z kims kto narzeka przez pół dnia ze jest kurz, że jest ciepło, zimno, że nie chce mu się iść, ze ma siniaka, ze nie wejdzie to tratwy bo się pobrudzi, że gałęzie są za ciężkie a tak wogule to całe to rpg to straszna głupota i ona nie wie jak można takie idiotyzmy wyczyniać.
Ostatnio zmieniony przez Elin 08-12-2006, 01:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:33   

W SG szybko by sie naprostowala :) Wg metody mistrza Offa :-D
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:36   

jakbym slyszal kumpli: "RPG jest infantyle, ja teraz jestem olimpijczykiem- elita i nie mam czasu sie w cos takiego bawic"- tak mi ostatnio Wawrzon(Sham,Milson znacie goscia) wygarnal(czy cos w tym stylu)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:37   

no fakt,albo by wyjechaly,albo by stwierdizly "ze te rpgi to jednak moga byc" xD
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:42   

Wiecie że robimy oftop'a ?:D

A ty mi lepiej powiedz jaki zwiazek maja olimpiady z rpg'ami ? :D bo to ciekawe - ja mam dwie i uważam że własnie dlatego moge grać bo mam czas zamiast kuc do matury.

Co do dziewczyn to to brzmi inaczej - ja juz pomijam takich ludzi którzy z góry traktują rpg'owców jako wynaturzenie i nawet nie podejmują próby gry, ale jeszcze fajniejsi sa tacy a właściwie takie dziewczeta które sa w trakcie robienia karty postaci zapytac co to ejst kolczuga , a przez cała sesje patrzeć błagalnym wzrokiem kiedy się nareszcie skończy. Po czym skomentowac że to ejst jakis idiotyzm, bijatyka i ze to nawet planszy nie ma :D
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:43   

Elin czemu w przyszłym roku nie chcesz przyjechać ? :-P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:45   

elin,wracajac do tematu,przeciez SG ma tai urok milego budzenia w nocy,czy tez wczesnym rankiemprzeciecz to lubisz,ale jeszcze o tym nie wiesz ^^(offie,zauwaz ze wiekszosc moich wypowiedzi to nie byl offtop)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 01:48   

Gracze RPG z łapanki ... aż ciarki przechodzą po plecach :-| Ale czemu tak jest , czemu dziewczyny nie lubują się w rpg-ach ? Myślę że Srebrna zmieniłaby niejedną dziewoję :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 01:49   

Elin napisał/a:
A ty mi lepiej powiedz jaki zwiazek maja olimpiady z rpg'ami ?


chodzi o to ze kumpel( fan rpg) dostal sie do 2 etapu i odrazu wywala ze rpegi to nie na jego poziomie,infantylne,idiotyczne itp. Bozydar i Sham wiedza o co mi chodzi...mam nadzieje ;-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2006, 01:49   

tak,niejedna dzewoja ktora nie lubi rpg'ów zmienilaby zdanie po przyjezdze do SG :P w koncu to najbardziej podoba nam sie w SG,ze zmienia dziewoje na lepsze xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11