Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RPG 2007
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-12-2006, 18:41   RPG 2007

Ponieważ nieuchronnie zbliża się czas, kiedy muszę zamknąć ofertę na wakacje 2007, bardzo proszę o przybliżone deklaracje uczestnictwa w obozach rpg Chodzi o to, czy będzie wystarczająco dużo uczestników, by ruszyły dwa turnusy ...

Oprócz tego dla wszystkich weteranów proponuję AKCJę PROPAGANDOWą ;-) wsród znajomych kolegów i krewnych (królika... ;-) ) celem zachęcenia ich do udziału w rpg-u lub innym obozie.
Każdy weteran zwerbowawszy który uczestnika nowego, oberwie nagrodą (za schwytanie... ;-) ) w wysokości 50 zł (jako upust od ceny lub też dołapkowo)
Co oznacza, ze jak ktoś ściągnie na obóz np. pół swojej klasy, będzie bardzo bogaty ;-)[/u]
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Omo
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 18:45   

No ja jadę na 100% a moj kolega na 99% na RPG oczywiscie :-)
 
 
Grettir

Wysłany: 08-12-2006, 19:09   

ja tez i sprowadzam kumpli!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2006-12-08, 17:10 ]
dziewoje powinny być za 100zł ;-)
 
 
Alathien

Wysłany: 08-12-2006, 21:59   

Grettir napisał/a:
dziewoje powinny być za 100zł
Heh, ja jadę na 99,9% :mrgreen:
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 08-12-2006, 22:21   

Jeśli przeżyje do wakacji ,to stawię się ,aby siać Zło :-P I może kogoś przy okazji przywiozę , jednakże pójdzie to na konto Grettira gdyż to ja przekabacam jego kumpli :-P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 01:31   

ja pewnie wezme jednego kumpla,moze dziewczyne,ale ja bede na rpgu na sto procent.chyba ze mnie cos po drodze zabije ^^
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 03:27   

Ty przekabacasz moich kumpli?Chyba we snie :lol:
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 11:02   

Ja jade na 99% i możliwe że kilku moich kumpli też nie wiem do końca ale jeszcze popytam.

P.s. a kiedy mniejwięcej będą ustalone terminy obozów??
 
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 15:43   

no to chyba każdy weteran jedzie o ile coś go wczesniej nie zabije (choć i może to nie stoi na przeszkodzie ;-) ) może kumpel pojedzie. 50 zł to niezła sumka :D
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 20:51   

zaraz zaraz... tą kaskę to dostajemy w łapkę czy jako upust??
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 21:11   

no chyba lekko ze upust :P
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 09-12-2006, 22:24   

No. Jeśli obóz nie bedzie kolidował z Grunwaldem to jade na pewno. Jeśli będzie to będę musiał się zastanowić... A znajomych oczywiście skaptuje, tak jak w tym roku (zibbo) ;)
 
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 22:26   

wlasnie wlasnie ja w tym roku shamarotha skolowalem, a to przecie skarb nie chlopak ;-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 22:27   

och,przestan bo sie czerwienie xD
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 22:41   

Ostatecznie terminy turnusów ustalę do końca roku.
Na razie - zupełnie wstępnie! - przymierzam się do następujących:
I turnus 2 - 11 lipca
II turnus 11 -20 lipca (ten chyba koliduje z Grunwaldem ...? ALe my się zgrywamy z Wolinem ;-) )
Istnieje ewentualna możliwość zrobienia II turnusu w terminie sierpniowym -gdzieś między 10 a 20 sierpnia.

Aha, i ważne info :
RACZEJ NIE BęDZIE PODZIAłU NA WETERANóW I NIEWETERANóW.
Zastanawiam się nad limitem wiekowym (12 lat), ale przeciw temu przekonują mnie takie osoby jak Hobbit (I), czy Paladyn (II). Na razie uznajcie, że go nie będzie, ale zwracajcie uwagę, czy osoby poniżej tej granicy, które ewentualnie werbujecie, na pewno się nadają :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 09-12-2006, 22:49   

Dzięki, oba kolidują z grunwaldem -_- Impreza zazwyczaj zaczyna się koło 10.
Powinien być podział na weteranów i nieweteranów, żeby było wiadomo, gdzie pojadą lepsi ludzie ;D A jak nie będzie podziału to i tak skończy się na tym, że większość weteranów umówi sie i pojedzie na ten sam turnus.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 22:54   

Ech, lepiej aby tak nie było. Jak się przekonałam, turnus, gdzie wszyscy są nowi, jest ciężką robotą :-) Przez pierwsze kilka dni nikt nie wiedział, co ma właściwie tu robić....
[Przykład -
gonitwa za kmieciem w dolinie. Wpadamy do DOliny Chłopiny, patrzymy, a tam 3 BNów coś struga. Grupa - nikt sie nie rusza wszyscy się gapią. No to ja hasłem "Gońcie ich!!!", na co słyszę z tyłu "Ale co...? Mamy biec? Czy rzucamy kostką....?"Witki mi opadły... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ]
No podstawie powyższego przykłady lepiej byłoby aby weterani podzielili się na dwa turnusu....albo przyjechali na obydwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (a na drugim udawali że nie znają fabuły... :mrgreen: )
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 22:55   

wlasnie, ja bym wolal taki nieoobowiaskowy podzial czyli "zalecane dla ... "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 09-12-2006, 22:57   

Indi, wierzysz że weterani grzecznie podzielą się na dwa turnusy ? Raczej wszyscy będą chcieli być razem, nic na to nie poradzicie
 
 
 
Svala 

Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 23:01   

A co z pomysłem obozu powyżej 18.? :-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 23:02   

Hmmm, to w takim razie doradzałabym weteranom drugi turnus. A to dlatego, że na pierwszym zwykle wykrywamy dopiero błędy i niedociągnięcia fabuły, które na drugim poprawiamy. Drugi turnus możemy po prostu zrobić lepiej.
Albo też - opcję pt przyjazd na obydwa turnusy, przy czym na pierwszym po prostu grając, a na drugim - grając "agentem", tak jak Einhard w zeszłym roku. Niby gracz, ale pomaga w fabule. I ćwiczy swą sztukę aktorską, udając że jej nie zna :-) Takie osoby bardzo byłyby pożyteczne w gronie ludzi nowych i zielonych.
No i jest jeszcze ograniczenie liczebności - na żadnym turnusie nie może być więcej niż 30 i mniej niż 15 osób. Ideałem byłoby po jakieś 22 -25 na każdym.


Ola,planuję taki na sierpień, ale nie rpg- owy, tylko z elementami gry fabularnej.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 09-12-2006, 23:06   

Proponuje- drugi turnus na początku sierpnia dla weteranów i nie tylko i wszystko bedzie świetnie :D
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 23:08   

moja osoba sie nadaje :P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-12-2006, 23:13   

Ale do czego dokładnie, Shamciu...? :lol: :lol: :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-12-2006, 23:16   

..do wieku powyzej 12 lat i do trzymania klimatu xD ah indi,indi xD
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 23:17   

hej jakby ktos sie szarpną na 2 turnusy to jerdnak lepiej by bylo jakby ich bylo bylo ich pod rzad bylo, a cos czuje ze osob na 2 turnach nie zabraknie ;-)
 
 
Alathien

Wysłany: 09-12-2006, 23:23   

W sierpniu jest zwykle fajna pogoda :-), no i Hodo może jechać ;-) . A propos, może moja kuzynka pojedzie, chcecie więcej dziewczyn, nie? :mrgreen:
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 09-12-2006, 23:24   

Ale pod warunkiem że będzie krasnoludzicą :mrgreen:
 
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-12-2006, 23:25   

Indi dlaczego obozy nie mogą być dłuższe(np. 2 tygodnie) ??
10 dni to tak troche mało bo sie ostatniego dnia smutno robi a tak to miała byś świadomość że jeszcze 4 dni:D
 
 
 
Grettir

Wysłany: 09-12-2006, 23:26   

chlopaki jak dobrze pojdzie to na nastepnym obozie bedzie + 4 Gliwickich oryginalow...cieszycie sie nie? ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11