Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RPG 2007
Autor Wiadomość
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 04-04-2007, 00:34   

Wlasnie ja tez nie dostalem... Chociaz moze lezy gdzies w Opolu i nikt mi nie powiedzial o tym... Jednakowoz watpie...
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-04-2007, 00:35   

czy masz zamiar byc krasnoludzica ^^? bo jak tak to wiesz,ja bede krasnoludem xD
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 04-04-2007, 00:37   

Shamaroth ty miałeś byc krasnoludzicą i nosic siliconowe cycki :mrgreen:
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-04-2007, 00:40   

ale jesli znajdzie sie inna krasnoludzica,to az trudno tutaj nie byc krasnoludem :p a silikonowe cycki i tak moge miec xD
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-04-2007, 00:49   

Witaj, Manchi :)
Z tego co napisałaś - poradzisz sobie z pewnością. Ten obóz nie jest taki straszny, jak można by to wywnioskować z naszych głupich tekstów ;) Hodo ma rację - jak znam naszych graczy, to prędzej cię zagłaszczą ;) Nie wiem jednakoż ile wiosen sobie liczysz (wiem, kobiety sie o wiek nie pyta, ale cóż mi poradzić... :-P ), bo turnus umownie zwany "weterańskim" przeznaczony jest dla ludzików powyżej 16 lat (i trudy postawione przed obozowiczami również będą do tego wieku dostosowane). Jeśli nie masz 16 tki - to drugi turnus rpga wcale nie będzie gorszy, a jeśli młodzi będą równie dzielni jak w zeszłym roku hobbit Loki - to ośmielę sie stwierdzić, że może być trudniejszy niż weterański :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
manchi
[Usunięty]

Wysłany: 04-04-2007, 01:02   

Zdarzało mi się już być skłanianą do grania krasnoludzicą (jak to pięknie brzmi ^^) i nawet przyczyny były jak sądzę zbliżone, ale odmawiam, mimo wszystko :P Pozostanę przy rasie ludzkiej (chociaż uprzedzeń rasowych do nikogo nie żywię, żeby nie było ;) )

Miło mi bardzo, utwierdzam się w przekonaniu że trafiłam we właściwe miejsce i na właściwych ludzi. Lat mam 17, więc się łapię ;) Pozostaje tylko poinformować rodziców, rezerwować, i jadę :)
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 04-04-2007, 01:07   

Ależ będzie wesoło i koedukacyjnie w tym roku ;) ;)
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-04-2007, 01:13   

smialbym sie gdyby wyszlo mniej wiecej po rowno obu plci ;)
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 04-04-2007, 08:59   

ja mam 14.. ale mnie chyba nie wyrzucicie... no teraz to zalezy tylko od mojego swiadectwa ale jesli jade do chce byc krasnoludzica :) zniszcze wam wszystkim zycie *szatański śmiech*
 
 
Alathien

Wysłany: 04-04-2007, 15:08   

Nie wiem o co wam chodzi, bo ja byłam w tamtym roku na drugim turnusie i nie sądze, aby to było wyrzucanie. I wcale wszyscy nie byli małymi hobbitami :angry: Na drugim turnusie też moga pojawić się świetni ludzie (jak to było w tamtym roku), a ograniczenie wiekowe, to ograniczenie wiekowe.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-04-2007, 15:28   

Kurcze, drugi turnus to ludzie DO 19 LAT! Bez przesady więc. Może być nawet o tyle ciekawiej, że pewnie będzie mniejsza ekipa - kameralniej no i trudniej.
Tak czy owak, na 1 turnus na razie jest tylko kilka zaliczek :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ortan 

Skąd: Posen
Wysłany: 04-04-2007, 16:27   

Melduję że dotarła do mnie i karta i umowa.
Eeem, muszę mieć w karcie wypełnioną rubrykę od wychowawcy i od lekarza oraz czy ewentualnie mogę sobie szczepienia wpisać sama? Czy muszę mężnie i heroicznie polować na pielęgniarkę i lekarza szkolnego? :D
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-04-2007, 16:29   

mozesz isc chyba do przychodni :P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 04-04-2007, 16:38   

Ortan, notki od wychowawcy czy pielęgniarki spokojnie możesz sobie darować. To, co jest naprawdę potrzebne, to:
- przebyte choroby
- obecny stan zdrowia podpisany przez lekarza
Reszta, to przeżytek z poprzedniej epoki, dobrze, że wycofali ze wzoru takie kwiatki jak skierowanie z zakładu pracy.... :roll:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ortan 

Skąd: Posen
Wysłany: 04-04-2007, 17:03   

OK, dzieki :D
To (wbrew pozorom) znacznie ułatwia życie :D
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 04-04-2007, 19:15   

Kurcze naprawde ciekawi mnie jak ta poczta działa. Domestos mówił, że zaliczke dostał a reszta braci glwicko-zabrzańskich ni huhu. :-/
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-04-2007, 23:02   

...ze zaliczke dostal?
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2007, 10:18   

fajnie ja też chce tą zaliczke :-D
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2007, 11:01   

Oj sorry mój błąd. Karte uczestnika i umowę. :D
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-04-2007, 14:15   

Doszła do mnie umowa i karta
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 05-04-2007, 16:58   

Doszły zaliczki za Angantyra i Rina z Drużyny Elin :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Grettir

Wysłany: 05-04-2007, 19:51   

Mam kartę uczestnika i umowe :)
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 05-04-2007, 23:32   

ja też, mam ją odesłac czy przywiezc ze sobą ?
 
 
 
Omo
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2007, 23:37   

Przyszly do mnie jakies 3 papierki (prawdopodobnie umowa sztuk 2 i kata uczestnika sztuk 1) Umowe i karte odeslac czy w Srebrenej dac bo juz nie pamietam jak to w zeszlym roku bylo?
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 06-04-2007, 01:41   

Ludu, jeśli się nie mylę to nawet na odwrocie umowy macie instrukcję, co się z nią robi... :roll: Z kartą zresztą to samo. Możecie ją:
a) odesłać
b)zabrać ze sobą na obóz
Oczywiście umowy 1 SZTUKę - tą dla Organizatora (a ta dla Opiekuna/Uczestnika zostawiacie sobie)
Jeśli wydrukowaliście umowę ze strony www i nie ma na niej mojego autografu, to przy wyjeździe na obóz bierzecie OBYDWA egzemplarze i w moim imieniu podpisuje je przedstawiciel, który będzie was odbierał.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2007, 14:59   

OK umowa doszła :mrgreen:
 
 
Viron 
Viron van Redriel


Skąd: aronoł
Wysłany: 10-04-2007, 21:44   

Ja też chciałbym pojechać na II turnus...
Czy może nie za późno :p ????

Czytam i czytam i mam co raz większe przeczucie, że nie ma miejsc... :-x :-x
Ostatnio zmieniony przez Viron 10-04-2007, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 10-04-2007, 22:23   

Spokojnie, najbardziej oblężony jest I turnus - wychodzi na to, że większość chętnych to stare konie ;)
Na II turnus są jeszcze miejsca i jeśli pojedziesz, to spotkasz tam kilku znajomych z zeszłego roku :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 13-04-2007, 16:20   

Dostałam kartę uczestnika ?
 
 
Viron 
Viron van Redriel


Skąd: aronoł
Wysłany: 14-04-2007, 00:06   

O! Chciałem zgłosić, że doszły do mnie dokumenty z tymi opiniami wszystkich możliwych... :lol:
_________________
2006 - Viron
2007 - Viron
2008 - Engvar (??????????) :D
2009 - Viron
2010 - Viron
2011 - Viron
2012 - Viron
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13