Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsekwencje epilogu'14
Autor Wiadomość
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 14:18   

Ale co ona wie :P ? Sądzi, że jestem w imperium i.... o tylko o tym wiem, że wie ;) . A to jest bardzo mało jeśli chodzi o brudne sprawy Reshiego. Zresztą przesłuchuje ją ulundo więc zawsze mogę mówić, że coś jej przestawili w głowie aby pogorszyć opinię o dobremy i wzrowym obywatelu wrogiego dla nich państwa :) . No może coś tam powiedzą wergundom ale czy to coś zmienia?
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 14-10-2014, 14:28   

Emilia wie całkiem sporo, więc raczej zacznij się bać ;)
Ej, ale się sama przyznałam i pomogłam z tym całym Władcą Kuców czy jak mu tam, to chyba nie będą mi nic przestawiać? ;-;
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 14:46   

Et tu Emilia contra me :( ?
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-10-2014, 14:53   

Avergill napisał/a:
Ej, ale się sama przyznałam i pomogłam z tym całym Władcą Kuców czy jak mu tam, to chyba nie będą mi nic przestawiać? ;-;
O ile Wielki Kuc nie zasadził Ci czegoś niemiłego w umyśle, co trzeba będzie rozbroić ;) Teoretycznie to możliwe.
Każdy, kto brał udział w tej ganiatyce, od Elidisa (któremu chyba przestałeś juz być potrzebny :mrgreen: ), przez Toruviel, Owizora, wszystkich pozostałych, a na Ilvie kończąc, wie doskonale, że swoje alchemiczne łapeczki zapchałeś w tą sprawę i pomogłeś zepsuć świat. List gończy w Styrii to najmarniejsze, co Cię spotka. Do Itharos też raczej nie zaglądaj. Myślę, że i elfy i Wergundowie lekką ręką na naszą prośbę dołączą analogiczny liścik na swoich terenach.
Lubisz ryby, Reshi? A dużo śniegu? To może pomyśl o urlopie na Fiordzie :P Bo wszędzie indziej dorwą Cię długie łapki wywiadu arcyksięcia ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 14:54   

A nie będzie dla mnie safeheaven w Ofirze, tym małym?
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 14-10-2014, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-10-2014, 15:04   

Ciekawe, jak oni się tam mogą odnosić do morderców bogów... :?: :-? Hmmm, poważne zagadnienie :D
Oczywiście nie utrzymujemy kontaktów, bo foch o Koronę ;) Oczywiście, gdybyśmy posłali im pismo "Szanowny panie Tynagiron, niejaki Reshi alchemik to zły człowiek jest", to jeszcze byś order dostał, bo by uznali, że ich w kanał ciśniemy ;)
Ale gdyby któryś z ich agentów przypadkiem znalazł w naszych, oczywiście znakomicie chronionych i szyfrowanych dokumentach (które fatalnym zbiegiem okoliczności wpadłyby w ich ręce) całą wiedzę o Reshim (plus parę cieszących oko dodatków ;) )... To mogliby uwierzyć ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 15:22   

............. wierze w mojego dublera i karty przetargowe ale .... :angry:

( A całej nie macie szansy :P większość trzymał dla siebie :P , chyba że mnie jakoś złapiecie)
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 14-10-2014, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-10-2014, 15:34   

Reshi napisał/a:
wierze w mojego dublera i karty przetargowe
Wiara dobra rzecz :D

Ej, wiecie co. Tak mi właśnie podczas tej dyskusji zaświtało takie coś.
A gdyby (dum dum dum.....)...
- w czasie zimy zebrać chętnych i poprowadzić via net parę silberowych sesji erpegowych kontynuujących nasze rozwinięte wątki?
- zebrać paru chętnych na MG (2-3 osoby), niechżeby przygotowali założenia sesji, zatwierdzone u kadry, żeby zonka nie było
- zebrać chętnych do gry i podzielić między tychże mg
- grać w formach, zależnie od czasu, chęci i możliwości - skejp (wersja na 1 wieczór), skejp komunikator pisemny (wersja na 1 lub kilka wieczorów), forum (wersja długometrażowa). Inne?
- efekty stawałyby się częścią świata gry :)

Hm hm.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 15:36   

A mogę zagrać Ilvą ;) ? Bądź szefem styryjskiego wywiadu :) ?
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 14-10-2014, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-10-2014, 15:47   

Bardzo śmieszne :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 14-10-2014, 17:43   

Jeśli studia mi nie zwolnią tempa (co jest wielce wątpliwe) to raczej nie będę w stanie poświęcić tych n godzin dziennie ciągiem na sesje... ;/
Tak więc jeśli chodzi o mnie, to pozwalam robić z moimi postaciami w opowiadaniu łącznikowym wszystko cokolwiek będzie pasowało (tak wiem, jestem dla nich sadystą :twisted: ), mogę wysłać dokładniejsze streszczenia jak wyglądają plany na życie i układy u Argana-Octavia (i Owizora też - bo po misji w Ścieburzy nie siedział na tyłku z założonymi rękoma)ale raczej nie będę przejmował już nad nim sterów...
Przynajmniej opowiadanie epilogowe już się skrobie ;> (całe pół strony po dniu pisania, ale ciś ciś, skrobie się! :roll: )
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
Ostatnio zmieniony przez Owizor 14-10-2014, 17:46, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 17:52   

Ja się tak łatwo nie poddam jarzmu styryjskiego wywiadu :P , który ewidentnie bardzo chce mi uprzykrzyć życie :P
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 14-10-2014, 18:02   

U mnie tam róbta co chceta, ale miło by było, jakby kochany Raerinerin z drogim Symeonem jednak mnie stamtąd próbowali chociaż wyciągnąć (bo nie będzie politycznego mariażu, mój Ty drogi narzeczony :P ), jak się zarzekali ^^"

Mhyhy, co nie znaczy, że im się uda. Ale niech przynajmniej ciutkę wkopią Reshiego, bo to zuy człowiek był i nic bratanicy nie powiedział >:C
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 18:08   

I bardzo dobrze, bo teraz jak będą tobie skanowali mózg to przynajmniej nic naprawdę ważnego się o mnie nie dowiedzą :P i jeszcze wkopie Ciebie w Ofirze jako osobę współpracującą ze Styrią :angry:
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 14-10-2014, 18:15   

Ale pamiętasz, że jesteś adoptowany, a ja mam za sobą ród L'ombre, Melachrinosów, dar Bregenów i w końcu moje kochane rodzeństwo da Tirelli? ^^
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 18:37   

A to będzie miało wpływ jak wrócisz z lochów ulundo, którzy szperali tobie z głowie, jako zabójczymi dyplomaty wergundii? I jakie masz :I, co najwyżej część rodzeństwa, które nie chce ciebie wygryźć z twojej części spadku :P . Biedny ród Eriego (:P) oraz ród żony swojego brat. Dar Bregenów niby jak (nie mów, że będziesz wykorzystywała swoje inne postaci :angry: )? Są od ciebie dość daleko, żadnych bez pośrednich połączeń ;) . W takim razie ja mam (przynajmniej w tej kwestii) opinie ogólną, rodzinne więzy to rodzinne więzy ale czasami trzeba wybrać "mniejsze zło". Zresztą zawsze ja mogę ciebie "dorwać w ciemnym zaułku" cytując ciebie :P

http://i.imgur.com/Ueb5hi5.png - tu mapka dla nie wtajemniczonych
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 14-10-2014, 18:48   

Tak, bo to nie moja wina była :P
Od strony Maximona nie ma żadnego spadku, a bliźniacy i tak wszystko zachachmęcili, więc nie mają się o co czepiać, a wstyd żeby oskarżano ich młodszą siostrzyczkę o takie okropne rzeczy ;)
Dar Bregenów? Od strony cioteczki Racheli oczywiście :D

Uważaj, żeby Ciebie coś złego nie spotkało...
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 18:54   

Czy naprawdę cały świat chce mnie udupić :-? ? To nawet nie ja wywołałem wojnę bogów, mnie nawet nie było tam w grocie, to nie ja zrobiłem rytuał, nie ja poprosiłem bogów :( . Nie mówiąc o tym, że byłem z nich wszystkich w imperium najkrócej i nawet nie podzielałem ich ideologii tylko chciałem wykorzystać we własnym celu albo jak był by bardzo odbiegał od mojego spróbować zniszczyć od wewnątrz. Ehh, życie i guess ;/ . A to, że stało się co się stało to bardziej wynik głupich błędów i nie ogarnięcia się ze stron innych niż błyskotliwych z imperialnej :( . Zresztą nie tamci, którzy zrobili to osobiście powinni być na celowniku?

Jak na razie widzę, że (jako grupa) wygraliśmy larpa a przegraliśmy wszystko :I.
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 14-10-2014, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 14-10-2014, 19:10   

Bo mnie wkurzasz tym, że jesteś taki niewinny, kiedy nie jesteś no :I
I złe drzewko wrzuciłeś.
http://i.imgur.com/wGiJS71.png
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 19:11   

Ale to prawda, ja nawet bym robaczka nie tkną :)
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 14-10-2014, 19:32   

Indi, spoko pomysł, tylko ja podziemnym...? :D
Reshi, ja mam do twojej postaci minimalny żal, w końcu to mój brat, ale ogólnie cię podziwiam :D
Wszystko wyszło bokiem bo żeś z nami zwiewał :C
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 14-10-2014, 22:28   

Może to marne pocieszenie, ale moja postać też nie ma nic do Reshiego, a nawet w razie potrzeby chętnie mu może wyświadczyć jakąś drobną, nienarażającą go przysługę ;>
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 14-10-2014, 23:46   

To skoro jest koncert życzeń to ja poproszę mój mhroczny zamek ^^
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 23:47   

Jeśli to jest koncert życzeń to poproszę możliwość wyjścia z zaistniałej sytuacji bez żadnych strat :)
 
 
Prim 
niziołek


Skąd: Kraków
Wysłany: 14-10-2014, 23:51   

To ja jeszcze możliwość zasadzenia "fabularnego kopa" Reshiemu, bo straszliwie nas wszystkich pokiwał... A o takim kopie pewnie marzy każdy Silberowicz... ^^
_________________
Primula Seweird- niziołek i druidka, pierwsza Imperialistka wśród nie- ludzi, sprzymierzona z Ludem Qarnachasayosyran, Ludzi- którzy Wiedzą, przyjaciółka Nayestecae
Primrose Goldworthy- niziołek i druidka, sprzymierzona z orkami Imperialistka, która obudziła Starych Bogów
Phlox dar Gorn- była banitka, czarownica z mroczną duszą, wdowa po Lambercie dar Gorn,
Cinna- historyk i druid, sapientystka, członkini Sztabu Konspiracji Północy, jedna z tych, którzy przypisali domeny Północy Opiekunom
Tari'gar- nieustępliwa i wymagająca admirał floty Talsoi
Surfinia- hobbitka z gminy w pobliżu zgliszcz Birki, żona Szomera z krwią tysięcy na rękach
Pixie- goblińska wojowniczka z plemienia Harcu
profesor Delfina da Tirelli- archeolożka i badaczka, najmłodsza wykładowczyni Uniwersytetu w Messynie

„Aby coś znaleźć, trzeba poszukać.
Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło...”

"Czasem ku przeznaczeniu prowadzi właśnie ta droga, którą nie chcemy kroczyć"
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-10-2014, 23:51   

To tylko wasza wina :P , każdy zna powiedzenie, "nigdy nie ufaj alchemikom" :P i widzicie? Sprawdza się ;)
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 14-10-2014, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 15-10-2014, 00:06   

Nie cały świat Reshi, nie cały ;) Raerinerin approves, pod warunkiem rzecz jasna, że nic nie stanie się Emilii ;) O jej zeznania się nie martw, byle wróciła do domu cała i zdrowa... rozumiemy się?
Aver - sssssssssspoko ;)
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-10-2014, 00:12   

Tak już dwie osoby 8-) , mimo tego, że czuje się jak Elidis pod koniec obozu to ciągle, jakieś szanse są :D .
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 15-10-2014, 00:50   

Primula napisał/a:
To ja jeszcze możliwość zasadzenia "fabularnego kopa" Reshiemu, bo straszliwie nas wszystkich pokiwał... A o takim kopie pewnie marzy każdy Silberowicz... ^^
:D <3 Bezsprzecznie ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-10-2014, 02:16   

A może.... Imperium odda tak naprawdę wielką przysługę bo w czasie wojny bogów umrze Mort i ludzie nie będą już umierali ze starości :D . ( Albo Modwit i nie będzie już wojen :P ). Choć z drugiej strony nie chcę myśleć co się stanie jak umrze bogini życia..... ;/ .
Ostatnio zmieniony przez Reshion vol 2 Electric Bo 17-10-2014, 02:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11