Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RPG II i obóz Celtic
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 03:25   RPG II i obóz Celtic

W związku z wcześniej składaną propozycją uściślam to co proponowałam wcześniej. WIęc tak:

Celtic:
Każdy weteran rpga I może oczywiście pojechać na obóz Celtic, gdzie należy mu się zniżka weterańska 50 zł. Ponadto, jeżeli ma chęć, może zadeklarować pomoc przy wybranych akcjach, niekolidujących z zajęciami celtica (głównie w nocy). Jeśli na taką pomoc się zdecyduje, należy mu się wynagrodzenie 50 zł, razem ze zniżką weterańską = 100 zł zniżki.

RPG II
Ograniczona liczba weteranów I rpg-a (5-6 osób) może przyjechać na II rpg-a jako uczestnicy/półBN, co polegać będzie na pomocy przy niektórych akcjach, wprowadzaniu właściwego klimatu wśród nowych i młodych graczy, naprowadzaniu znanej im już fabuły na właściwe tory (tak, jak ja to zwykle robię). Oczywiście pod żadnym pozorem nie wolno im puścić pary z gęby na temat tego co wiedzą o fabule.
Takowi weterani będą uprawnieni do zniżki weterańskiej + 100 zł wynagrodzenia za trud, łącznie zniżka 150 zł.
Większej zniżki zastosować się nie da, gdyż koszt pobytu przewyższyłby jego cenę :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-02-2007, 20:35   

moze ja glupi krasnolud jestem,ale to wychodzi ze musielibysmy placic tez za ten drugi oboz gdybysmy chceli zostac do pomocy?czy ta znizka by poszla na pierwszy oboz? bo ja tylko krasnoludem jestem xDa chetnie bym pojechal,niz nudzil sie w zabrzu przez ten czas,bo w tym terminie sie na to zapowiada.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-02-2007, 21:05   

Nigdzie nie pisałam, krasnoludzie, że w zamian za odgrywanie roli za turnusie ma się obóz za darmo. Wybacz, ale nie jestem w stanie tego zafundować. Za darmo owszem, można być, będąc BNem, gdzie od rana do wieczora zasuwa się przy fabule. Ale na razie nie ogłaszam naboru na BNów.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-02-2007, 21:08   

panimaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11