Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kącik rzeczy znalezionych :)
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 25-07-2013, 12:32   Kącik rzeczy znalezionych :)

KĄCIK RZECZY ZNALEZIONYCH
To informacja dla wszystkich, którzy przy wyjeździe z obozu byli zbyt zaprzątnięci pożegnaniami, uściskami i ogólnie atmosferą, żeby dbać o tak przyziemne rzeczy jak jakieś drobiazgi ;) Mamy więc tych drobiazgów już sporo.
Jeśli więc zostawiłeś coś na obozie, pisz na adres
biuro@kortunal.com
z tytułem "zagubione"
i opisz, co i gdzie zostawiłeś. Jak tylko skończą się obozy, postaramy się znalezione rzeczy powysyłać właścicielom.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 25-07-2013, 20:55   

Pisałam do Nili, ale nie wiem, czy odebrała. A'la lniana biała torba, w której pierwszy turnus oddał papiery Draganowi. O tyle charakterystyczna, że ma łatę (także białą) przykrywającą widoczny od środka napis "Olimpiada Języka Hiszpańskiego". Fajnie by było, jakby wróciła, może wrócić razem z Nilą, załatwimy to między sobą.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Bryn 


Wysłany: 25-07-2013, 22:45   

Przyznam się, że niechcący zakosiłem wam ten czarny, metalowy flet i chciałbym go odesłać. Możecie mi powiedzieć na jaki adres?
_________________
2011 i 2012 - Tirianus Taeleth, kapłan bitewny Silvy
2013 - Emrys, syn Drogowita z Wojniłłów Karanowic, witeź / Małgorzata
2014 - Cadan a.k.a. Kaban/Shazam/Conan - laryjski psionik
2015 - Brynjolf Gunnarson Sliabh Ard
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-07-2013, 02:57   

Kniaź Dragan
Fortalicja Srebrnohora :P

a adres masz firmowy na stronie kortunalu, wystarczy poszukać:P
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 27-07-2013, 01:18   

hm... może nie za bardzo pasuje mi tu dawać to ogłoszenie, ale lepszego wątku na tę sprawę nie znalazłem:

Poszukuję pewnego kapłana-wojownika Styrwita z drugiego turnusu, którego to nazwiska zapomniałem, a który to posiada mój (dość cenny) scyzoryk. Bardzo mi zależy na odzyskaniu owego oręża ;) więc byłbym wdzięczny za jakikolwiek trop: imię na obozie/forum/w realu, cokolwiek...
 
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 27-07-2013, 02:05   

UPDATE: już nie trzeba, scyzoryk został namierzony... 8-)
 
 
 
Kartoflen 
Zostaw matkę mojego dziecka!

Skąd: Nikielkowo
Wysłany: 28-07-2013, 17:02   

Wydaje mi się, że niechcący zakosiłem komuś niebieski worek (chyba na śpiwór) ściągany u wylotu sznurkiem. Właścicielu, odezwij się, to chętnie ci go podeśle :)
_________________
2012 - Syriusz, nekromanta, ekspert od pobierania ciężkich ran
2012 - Kenny, eksperymentalny uzdrowiciel bez palców
2013 - Kenneth Hathorne, alchemik, niziołek, pijak i złodziej :D (jak tego nie lubić?)
2014 - Kenneth Hathorne - część II "Powrót do uzdrowiciela"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-09-2013, 13:13   

Słuchajcie, ludki :D
Tegoroczne obozy były rekordowe... pod względem ilości rzeczy znalezionych ;)
A żart polega na tym, że chociaż przysyłaliście mi również maile z opisem tego, co zgubiliście... to jeden i drugi zbiór się nie pokrywają... :( Mówiąc inaczej, nie znaleźliśmy tego, czego szukaliście, znaleźliśmy co innego :/
Mamy więc:
- kamizelkę skórzaną
- pas skórzany
- płaszcze przeciwdeszczowe 2 (jeden w woreczku)
- kilka bokenów
- worek od śpiwora
- polary sztuk 3
Jesli ktoś się poczuwa- KADRA, WAS TO TEŻ TYCZY ;) - to pisać, najlepiej opisać, jak dokładnie wygląda Wasz przedmiot ("typu polar - mój był czerwony marki xxx rozmiar M z kapturkiem")
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Powój 
Rozwydrzona


Skąd: Z bajorka
Wysłany: 09-09-2013, 23:25   

Kamizelka skórzana prawdopodobnie moja, taka brązowa podszyta jasnym futerko podobnym czymś czego nie potrafiłam zidentyfikować nigdy. Jest rozcięta w jednym miejscu.

W sumie miałam napisać, że mi wcięło ten pseudo kożuch, ale wyleciało mi to z głowy. Jak nie moje to trudno.
_________________
Uważaj czego sobie życzysz.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 23-09-2013, 17:04   

Powój napisał/a:
Kamizelka skórzana prawdopodobnie moja, taka brązowa podszyta jasnym futerko podobnym czymś czego nie potrafiłam zidentyfikować nigdy. Jest rozcięta w jednym miejscu
To nie ta. Ta nie ma futerka.

Doszły jeszcze:
- para karwaszy
- nieśmiertelnik metalowy, który akurat jest podpisany, więc wiem czyj ;) i odeślę w najbliższym czasie :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Powój 
Rozwydrzona


Skąd: Z bajorka
Wysłany: 23-09-2013, 17:49   

Indiana napisał/a:
Powój napisał/a:
Kamizelka skórzana prawdopodobnie moja, taka brązowa podszyta jasnym futerko podobnym czymś czego nie potrafiłam zidentyfikować nigdy. Jest rozcięta w jednym miejscu
To nie ta. Ta nie ma futerka.


No dobra, w każdym razie dzięki za informacje, w takim razie moją ktoś zaadoptował co mi w sumie nie przeszkadza. c:
_________________
Uważaj czego sobie życzysz.
 
 
 
rutra125 

Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-09-2013, 21:26   

Kamizelka prawdopodobnie moja. Ciemnobrązowa z łańcuszkiem za szyją do powieszenia.
Pas i karwasze raczej też, pas brązowy, wygląda jak zszyty rzemieniami, karwasze czarne, po trzy paski, bez żadnych zdobień.
Mogę odebrać na epilogu ?
_________________
'Boskie płomienie nie spalają, są inkarnacją gniewu niszczącą wszystko wokół"

2012: II turnus - szaman kruka
2013: I turnus - Akki
2014: ? turnus - Belmez
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 23-09-2013, 23:30   

scyzoryk okazał się być jednak błędnie namierzony :sad: - gdyby ktokolwiek coś widział, słyszał, wiedział, proszę dać znać
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 23-09-2013, 23:50   

Niestety scyzoryka niet :/
Za to nadal są 4 pary czarnych polarków.... :roll:
rutra125 napisał/a:
pas brązowy, wygląda jak zszyty rzemieniami
Hm, nie bardzo, ten nie jest zszyty rzemieniami ani tak nie wygląda... kutfa... :/

rutra125 napisał/a:
karwasze czarne, po trzy paski, bez żadnych zdobień.
A od wewnątrz? I na co sznurowane, sznurek czy rzemień?
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 24-09-2013, 17:01   

A zostawiłem nieśmiertelnik... w karczmie :D Był do odbarankowania, ale zapomniałem...
Jest może?
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-09-2013, 22:33   

Jest :) Możesz zacząć barankować :D
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Frączek 
Wergundia Pany


Skąd: z Wergundii
Wysłany: 24-09-2013, 22:48   

To na epilogu odbarankuje ;P
_________________
'13 - Zwiadowca / łucznik Celahir ( zwany 'Hobbit Sam'
Epilog '13 - mag ognia Divakar
'14 - Kapral Halvard, w służbie 15. kohorty Zielonego Tymenu
Epi '14 - podziemny hipnotyzer Akhel Ah'ran z rodu Diaeth (†)
'15 - imperialista aka najemnik Germeriusz 'Gałgan'
Epi '15 - wojownik Qa, Qorykohynaq
'16 - Ernest, szpieg z krainy deszczowców B)

QA FORTHEWIN

"Opętanie na Indianę! Bijesz Indianę!"
 
 
Akinori 
Fenrir


Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-09-2013, 17:43   

Czy przypadkiem nie znalazła się bransoleta z mosiądzu? Tą którą podarowałem magą żeby dołożyć się do pierwiastków?
_________________
"Eee tam, wyklepie się na warsztacie"
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-09-2013, 20:27   

Opisz dokładnie, poszukam w biżuterii :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Akinori 
Fenrir


Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-09-2013, 21:14   

Bez żadnych ozdób, prosta mosiężna bransoleta. Bez zapięć. Końce nie są połączone i między nimi jest szpara przez którą wkłada się nadgarstek. Kolor: Mosiądz/złoto.
Grubość to chyba ok 3-4 mm (tak mi sie wydaje). A szerokość ok 1.5 cm.
_________________
"Eee tam, wyklepie się na warsztacie"
Ostatnio zmieniony przez Akinori 28-09-2013, 21:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 28-09-2013, 21:22   

Właśnie się zorientowałam, że nie powrócił do domu cały mieszek biżuterii mojej... Jeśli znaleziono:
- krótki złoty łańcuch gładki
- trochu dłuższy i grubszy złoty łańcuch "ze smoczej łuski" (przynajmniej taki w dotyku jest)
- dwie zielone plastikowe perełki ("oczy leśnego licha" ;) )
- cienka metalowa srebrna bransoleta we wzorki
- szeroki metalowy pierścień w złoto-srebrne pasko-kropki
to prawdopodobnie jest to moja rzecz... Z tego co wiem, wszystko poszło na wymianę na targu. Będę wdzięczna, jeśli wrócą do mnie te drobiazgi. :)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 29-09-2013, 18:20   

Akinori napisał/a:
Bez żadnych ozdób, prosta mosiężna bransoleta. Bez zapięć. Końce nie są połączone i między nimi jest szpara przez którą wkłada się nadgarstek. Kolor: Mosiądz/złoto.
Grubość to chyba ok 3-4 mm (tak mi sie wydaje). A szerokość ok 1.5 cm.
Jest.
Cytat:
- krótki złoty łańcuch gładki
Nie ma.
Cytat:
- trochu dłuższy i grubszy złoty łańcuch "ze smoczej łuski" (przynajmniej taki w dotyku jest)
Jest.
Cytat:
- dwie zielone plastikowe perełki ("oczy leśnego licha" ;) )
Nie ma. Lub nie umiem rozpoznać.
Avergill napisał/a:
- cienka metalowa srebrna bransoleta we wzorki
Jest kilka. Nie wiem która.
Avergill napisał/a:
- szeroki metalowy pierścień w złoto-srebrne pasko-kropki
Nie ma.
rutra125 napisał/a:
Kamizelka prawdopodobnie moja. Ciemnobrązowa z łańcuszkiem za szyją do powieszenia.
Tak, to ta.

Na przyszłość byłoby fajnie, gdybyście w ostatni dzień przypominali, że Wasza biżuteria była w grze... :-?
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 29-09-2013, 19:06   

Dobrze, że chociaż część się znalazła...
Perełki miały ok. 0,5 cm średnicy i złoty akcent.
Bransoleta miała szerokość również 0,5 cm. Bez zapięć, taka obręcz.
Nie umiem dokładniej opisać. ;/
Przepraszam, przez emocje zapomniałam... :oops:
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-08-2014, 21:48   

Odświeżam temat i jednocześnie zaczynam z wielkim żalem.

Rękawice do MMA, otwarte, bez kciuka, czerwone. Prawdopodobne ostatnie miejsce pobytu: tył halli/zaplecze ALBO okolice dolnych domków.

Ktoś, coś? Prooszęę... :roll:
 
 
Kartoflen 
Zostaw matkę mojego dziecka!

Skąd: Nikielkowo
Wysłany: 18-08-2014, 22:42   

Okrągły medalion z krzyżem na środku i kilkoma (chyba) hebrajskimi literami. Został sprzedany jąkającemu się handlarzowi (Niech mu ziemia lekką będzie). Kolor - Fachowo nazwałbym to słomkowym, ale nie mogę dokładnie go przywołać. Z góry dzięki :)
_________________
2012 - Syriusz, nekromanta, ekspert od pobierania ciężkich ran
2012 - Kenny, eksperymentalny uzdrowiciel bez palców
2013 - Kenneth Hathorne, alchemik, niziołek, pijak i złodziej :D (jak tego nie lubić?)
2014 - Kenneth Hathorne - część II "Powrót do uzdrowiciela"
 
 
Eri 
Father of Demons


Skąd: Kraków
Wysłany: 19-08-2014, 00:04   

Ja czekam na pierścień dany północnicy na III turnusie. Brązowy, bez kamieni, za to zdobiony wzorkami na całej powierzchni. Dało sie regulowac rozmiar.

Ponadto zgubiłem wisiorek... czy raczej wisior, mały nie był. Była na nim okrągła, brązowa blaszka o średnicy ok. 5 cm, na której przedstawiona została... harpia albo syrena ;) cieżko stwierdzic.
_________________
II turnus 2012 - Erindiar, random-najemnik
II turnus 2013 - Raerinerin Nelias Parlain L'ombre di Offire, czyli po prostu Eri - mag wody
epilog 2013 - Również Eri, ale tym razem jako szpieg Imperium wśród zaufanych ludzi maharani
III turnus 2014 - Eri z rodu L'ombre raz jeszcze, lecz działający dla Sapientii
II turnus 2015 - Eryalen Parlain Cador L'ombre di Offire , zwany czasem matkobójcą ;)
III turnus 2016 - Serivus 'Nerigui' L'ombre, samnijski szaman węża
prolog 2017 - Kheritt Foldir, sługa Jedynej z Enarook
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 19-08-2014, 12:23   

Znalezione
- czarny samsung E1200 (domniemany właściciel proszony o podanie nr imei telefonu albo pinu do karty celem weryfikacji bycia włascicielem ;) )
- legitymacja z przyległościami - pozdrowienia dla Kamila Osiki ;)

Zgubione - duży nóż myśliwski (II turnus, okolice między placem obozowym a miejscem za mostem, gdzie siedzieli tubylcy).
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Leite 
Elfi doradca


Skąd: Poznań
Wysłany: 19-08-2014, 12:44   

Ja też zgubiłam ale mniej znaczące rzeczy :D
Widelec z wzorkiem w takie małe kwadraciki, potem podeślę zdjęcie oraz 8 cm igła do skóry, domek nr 4 i okolice :D oczywiście nie liczę że coś się znajdzie, ale jeżeli ktoś widział.. :D
_________________
2014r. II - Infelix Laryjka [??]
2014r. Epilog - Sephi'Rah (Sefii) Podziemna [*]
2015r. II - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*]
2015r. Epilog - Vela, Roythe (łowca) Wysoka [*], aktualnie Tymen Mgieł
2016r. III - Tanwe'Ivare, Aenthilka
2016r. Epilog - Aurelia d'Lombre d'Itharo człowiek
2016r. Zimowy - Tulya'Leite Enri Aenthilka w futerku
2017r. III - Mea'Aran Tlais Orthogok, podziemna bliźniaczka
2018r. Zimowy - matrona Mea'Aran Tlais Orthogok, już nie bliźniaczka.
_______________________________________
"Mlem"

 
 
Danus 

Skąd: Kraków
Wysłany: 19-08-2014, 14:28   

Czerwony scyzoryk szwajcarski (firmy victorinox- ten taki z krzyżykiem). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś z graczy na III (IV) turnusie go odpąpowywał na początku obozu.

Jeżeli rzeczywiście ktoś taki scyzoryk odpąpował (i to nie był jego sprzęt) to byłbym wdzięczny za zwrot (jest to przedmiot do którego mam dość duży sentyment...).

Z góry dzięki ;)
_________________
II turnus (2012) - Danus Astorii, ofirski druid-repetytorium, dźgający kopijką... zwaną pisturem
II turnus (2013) - Batiarus Astorii, ofirski wojownik, z woli Ingeboran- dowódca ariergardy
II turnus * (2014) - Remus Yerbat Vestar Astorii, ofirski zabójca oraz ochroniarz kupca Travida Lecorde... znany również jako Pan Astorii
III turnus ** (2014), kadet - Gniewko, teralski łowczy polujący na Futrzaka
III turnus ** (2014), kadet - Benjamin "Ben" Saralonde, liryzyjski kupiec z pociągiem do... pierścionków (i klejnotów)

* zwany też III
** zwany też IV
 
 
Owizor 
miewał złe sny o ogórkach...


Skąd: Kraków
Wysłany: 19-08-2014, 19:47   

a jak moja rękawiczka? została uratowana z tunelu? ;)
_________________
2013 II turnus - Owizor Rożenek, szpiegujący dla Imperium mag ziemi z Ofiru
2014 II turnus, Epilog - Argan Rożenek, styryjski dezerter podszywający się pod liryzyjskiego możnego Octavia Lecorde

Nelramar - Oberon Williamson, nekromanta-sadysta podszywający się pod elfa // Ohtat'Penatis Idril - elficki dowódca gardzący po równo Wergundią i Styrią
2015 I turnus - ponownie Owizor Rożenek który to nawrócił się, by jako Sędzia Rega Ludmir romansować z pewną elfką [+]
2015 turnus +18 - Archibald dar Bregen, samozwańczy książę o słabej psychice
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14