Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
221
Autor Wiadomość
Grettir

Wysłany: 27-01-2007, 22:59   

ej o co chodzi przeciez na weteranie nie bedzie dzieciakow wiec czemu mamy kombinowac? :-D
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 00:27   

ha a gdzie masz dowód dorosły kolego ;-)
 
 
Grettir

Wysłany: 28-01-2007, 00:43   

w domu zostawilem :-D ale za to mam legitymacje szkolna....no pare kibli strzelilem ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-01-2007, 01:19   

Grettir, jaja sobie robisz.... :?: :?: :?:
JEDYNYM wyjściem, żebym dopuściła normalny alkohol na obozie, jest przywiezienie przez każdego z was (a niepełnoletnich to już na pewno) karteczki od rodziców gdzie napisane będzie:

Zgadzam się, aby mój syn/córka pił alkohol podczas trwania obozu, jestem świadomy konsekwencji prawnych oraz biorę pełną odpowiedzialność za wszelkie tego konsekwencje.

Zeby nie było, że coś się nie da....
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Grettir

Wysłany: 28-01-2007, 01:36   

jak najbardziej to byly jaja :-P
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-01-2007, 18:07   

Yngvild napisał/a:
Zgadzam się, aby mój syn/córka pił alkohol podczas trwania obozu, jestem świadomy konsekwencji prawnych oraz biorę pełną odpowiedzialność za wszelkie tego konsekwencje.

Zeby nie było, że coś się nie da....



a jesli takową karteczke przywioze ^^ ? bo jest spora szansa :P
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 28-01-2007, 20:46   

Własnie Indi ja ci taką karteczke moge załatwić.... ;-)
 
 
Eryk
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 20:50   

podpisaną WŁASNORĘCZNIE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 28-01-2007, 21:58   

ehh picie na RPG jest idiotyczne ... normalnie się zataczacie , a z napitkiem ??
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 28-01-2007, 23:21   

Jak wszyscy przywiozą takie karteczki, to dopuszczę normalne piwo na biesiadzie.....
A co mi tam, nawet miód dopuszczę :-P :-P :-P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2007, 00:44   

no to kicha bo ja nie przywiozę!
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 29-01-2007, 17:26   

hue hue kurde Offie musisz psuc tak wspanialą idee :-/ :-/ hmm Indi jak bedziesz miała pełna juz liste uczestników to pogadamy z nimi i z ich rodzicami bo przeceiz chodzi tylko o biesiade końcowa i nikt nie mysli o całkowitym upojeniu alkocholowym oraz powiazanych z nim nie milych konsekwencji ktore moga dotknac osoby ze slaba głowa oraz żoładkiem i watrobą ... ;-)
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 29-01-2007, 17:34   

Taaaak i myslisz ze przecietna matka takiego zalozmy 14 latka wystawi mu zgode na picie alkoholu :P :P:P:P:P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 29-01-2007, 19:38   

Oooczywiście :mrgreen: Ale wiecie o tym, ze to absurdzik? :mrgreen:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 29-01-2007, 21:08   

miało być minimum 15 czy tam 16 lat... wiec jesli chodzi o 16 to chyba raczej nie bedzie tak wielkiego problemu...
jaki tam absurd :-P chociaz po wiekszych rozwarzaniach umysłowych stwierdzam ze to bez sesu... bo to i tka nie wypali a pozatym i tak chodzi o jedna impreze końcowa a co to komu szkodzi jak raz napije sie czegos z 0.03 % ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 30-01-2007, 09:31   

a może 16 latek będzie miał umysłowość 14 latka ... :lol: i nie pojedzie wtedy :-D
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 30-01-2007, 18:23   

czepiasz sie a ja szukam jakiegoś dobrego wyjscia.. powinienes mnie wspierac a nie stwarzac problemy ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 30-01-2007, 20:14   

jak chcesz ... Piwo dla każdego !!!!!!!!! :-P
 
 
Eryk
[Usunięty]

Wysłany: 31-01-2007, 00:02   

jest jeszcze inna strona a co będzie jak 16 latek będzie miał umysłowość 12 latka co z tym wtedy zrobicie :-/ :-/ :-/
Wiem te osoby by nie popsuły innym imprezy w piciu czegoś co ma 0,03 :lol:
będą musiały iści sie powiesić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
powiedziałem to JA
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 01-02-2007, 10:54   

mam pomysł co do kubków!!! teraz sprzedajaa takie jogrty w glinianych kubeczkach...
nie maja one wieeeelkiej pojemnosci moze 300ml. ale obecnie posiadam takich 10 wiec jezeli bed dalej wsował to moge przywieść jeśli nam to pasuje.... ;-) ;-)
 
 
Silas
[Usunięty]

Wysłany: 01-02-2007, 21:43   

a u nas (tj. we wrocku) takich jogurtów nie widziałem..."to jest hamstwo...ja tego nie będę tolerować"...zaraz...kto to mówił...nie mogę sobie przypomnieć
 
 
Alathien

Wysłany: 15-02-2007, 17:32   

Ja u mnie też nie widziałam takich jogurcików, ale kufel gliniany już mam :-) Właśnie z Allegro, jak Indi mówiła. A co do zgody, to też by sie załatwiło ;-)
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 22:40   

Sesesese...Mówią, że by się załatwiło, ale jak by przyszło do podpisywania do by rzeczywistość walnęła wami mocno o ziemię. :mrgreen: To jest raczej niewykonalne.
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 22:43   

Fakt wykonalne nie jest to aby wszyscy tak owe zaświadcznei przynieśli
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 23:01   

Naprzykad mnie moralność nie pozwala, abyśmy uprawiali takie nierządne czynności ,a pozatym gdyby jednak się udało to biesiada przynajmniej w moim wykonaniu byłaby dużo głośniejsza i zabawniejsza choć wątpie, żeby później dużo zostało z obozu :mrgreen:
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 23:03   

Agresor ci sie włącza Ziemowicie ?? ;-)
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 23:06   

Raczej pozytywna i szalona wibracja :mrgreen:
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 23:10   

lecz niebezpieczna dla twojego otoczenia ... to nie weim czy tak owa jest pozytywna... ;-) ;-)
 
 
Agnar
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 23:23   

Ziemowit napisał/a:
w moim wykonaniu byłaby dużo głośniejsza i zabawniejsza choć wątpie, żeby później dużo zostało z obozu


Nie boj nic juz by sie ciebie odpowiednio spacyfikowalo :mrgreen:
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 23:26   

Ziemowit napisał/a:
biesiada przynajmniej w moim wykonaniu byłaby dużo głośniejsza i zabawniejsza choć wątpie, żeby później dużo zostało z obozu :mrgreen:


Rozumiem ze to jeden z tych argumentów który ma skłonic Indi do dopuszczenia alkoholu :-P zycze powodzenia - przyda wam się :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10