Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
O znajomych na rpg
Autor Wiadomość
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 22:35   

no,to byla nasza metoda na bnow, patrzylki na szereg po czym w totalny smiech :P
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:36   

Ciekawe z jakim efektem...
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 22:36   

Eskell napisał/a:
Nszego szeregu nie widzaiłaś.. a jak zobaczysz to sie popłaczesz ze smiechu :-)


Wiesz jestem skłonna twierdzic ze szyk bojowy który ma to do siebie że rycerz słyszac wybuch chowa się za plecami kobiety (mówiłam juz że nie umiem walczyć, prawda ?) jest znacznie bardziej godny smiechu ;-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 22:38   

ha,dobre,moze jak masz obszerna szate to skryjesz caly szereg i bedziesz udawac jakas góralke ;)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:39   

Fakt lecz wasz turnus skaldal sie z samych hm.. jak ich nazywaliście ??;-) zapomniałem... i zapewen to jeden znichs ie za tobą zchował...
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 22:43   

Eskell napisał/a:
Fakt lecz wasz turnus skaldal sie z samych hm.. jak ich nazywaliście ??;-) zapomniałem... i zapewen to jeden znichs ie za tobą zchował...


Snotlingów prosze Wiedzmina - Snotlingów.
A co to za różnica - to rpg - trzeba umiec sobie wyobrazic ze to był rosły wojownik w pełnej płytówce :mrgreen:
Co prawda z niektórymi miało się drobne problemy, ale i tak wojownik chowający się za spódnicą to widok którego nie sposób zapomnieć.
 
 
Doctor

Wysłany: 26-02-2007, 22:45   

Off napisał/a:
No właśnie... i to jest właśnie praca dla nas. Robimy to co umiemy i lubimy robić... dostawać po mordzie...

I mamy wyrzuty sumienia, gdy to ktoś z Was - nie my - dostaje po mordzie (vide Domestos ode mnie). :-)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:45   

może mial nadzieje ze za Toba bedzie bezpieczny i nikt nie udezy kobiety wiec i go miecz nie dosięgnie :-) Benek był cudowny.. zwalszcza jak dostał przezent urodzinowy i wyciagna Jabłka :-)

Kure zapomnialem o kolacji :!: a teraz juz za póxno ;-/
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 22:45   

U nas szereg to była wysokiej klasy taktyka, mianowicie 20 osobnych małych szeregów zmieniających umiejscowienie dla zbylenia przeciwników xD
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:47   

tak!! nareszcie jakies logiczne wyjaśnienie ;-) a doktorze nie mów miz emasz coś takiego jak sumienie :-D
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 22:47   

Ehhh przesadzacie troszke. Nie było tak źle,ale ja wiem wiem... weterani to perfekcjoniści
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-02-2007, 22:48   

Jakbym tam była w pełnej płycie to też bym poszukała schronienia ;-) :lol: :lol: Wyobraź sobie, jak takie zaklęcie wybuchające wpadnie pod zbroję...

Elin, nie widziałaś szyku sprzed 2 lat :mrgreen: Szyk wyglądał... krótko wyglądał. Idzie grupa dzielnych wojowników, co jeden to bardziej dzielny. W obozie jeszcze w dodatku szyki ćwiczyli pod nadzorem dzielnego rycerza Eycka. A tu nagle - zasadzka na rozstajach. Wrzask, kwik, sekund trzy, kurz się uniósł, a kiedy opadł, na środku został rycerz Eyck i dwóch czy trzech typa. Reszta pomykała jak sarenki przez las w podskokach :lol: :lol: :lol: :lol: to był widok. :lol: :lol: :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:48   

do czegoś trzeba dazyc... :-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 22:51   

Eskellu, w dodatku my jako indywidualiści - słabe ogniwa- sparaliżowani ze strachu psuliśmy tą genialną taktykę stojąc w miejscu i machając mieczami xD
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 22:51   

do ukrycia w drzewach xD?
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-02-2007, 22:52   

Kurcze,w tym roku to nawet przypominało szereg i szyk jakowyś :mrgreen: Przez chwilę nawet poruszało się w okreslonym kierunku :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:53   

czy to bylo wtedy kiedy ktoś ci przyfanzolil i lezałas w krzakach ?? :-) pamietam ze później zawsze przez reszte obozów uwarzaliśmyw tym miejscu ... :-) tak bylo to komiczne gdyż jest komenda szereg a widze obok sibie eycka Indiane a reszat fiuuuuu gdzie indizej :-D
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 22:54   

ah! zapomniałem dodać, a te okrzyki krasnolódów (które też psuły specjalny szereg) "do boju" to tylko tak brzmiały, to było oczywiście "DO DOMU".

Tak Indi, przemieszczal sie w róznych kierunkach ^^
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-02-2007, 22:55   

Taaa,w chwilę później zobaczyłam gwiazdki :lol: :lol: :lol: Doznanie nader ciekawe, nie powiem :mrgreen:
Dokładnie wtedy to było :lol:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 22:55   

na tym obozie z ucieczkom cibeie nie było z tego co pamiętam :-D (illima)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 22:56   

Mówisz do mnie? ale ja rozpamiętuje szyki z naszego turnusu ^^
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 23:02   

Illima napisał/a:
ah! zapomniałem dodać, a te okrzyki krasnolódów (które też psuły specjalny szereg) "do boju" to tylko tak brzmiały, to było oczywiście "DO DOMU".

Tak Indi, przemieszczal sie w róznych kierunkach ^^



zginiesz xD
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 23:04   

przeceiz powszechnie wiadomo iz byliscie tchurzami i nie lubila was bogini brązu bo slabo ją wyznawaliście... pamietacie jak alchemik brylował w towarzystkie podczas waszego wciagania przypraw do zupek ??:-D
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 23:04   

Sham, Ty chyba nie czytałeś wszystkich postó, ja tu was chwale ze dzielnie walczyliście a Ty mi tu.. xP
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 23:10   

no,ale faza byla tego jednego dnia,jak wszystkim sie zebralo na boginie brazu,seoman taki caly spulany,wszysc chodzili i sie smiali,ja nie wiem xD Indiana sie zastrzegala,ze bedzie konfiskowac to bede musial wziac wiecej niz jedno pudelko xD
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 23:13   

eee tam wystarczy umieć z chować :-D
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 23:14   

no ale a nuż sie nie uda :P
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 23:16   

to nie oddawaj :-P
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 23:17   

Panowie - jesteście uzależnieni ;-)

Oznacza to ni mniej ni więcej ze o ile Tabaka dobra to trzeba będzie wam ją skonfiskować.
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 23:22   

nie,uzalezniony od tabaki nie jestem,za to notorycznie skubie slonecznik :P a ludzie z waszego teamu czcili kiedys boginie brazu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10