Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
249
Autor Wiadomość
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 24-02-2007, 20:16   Zaginięta różdżka - historia prawdziwa

Z tego co widac na stronie głównej kortunalu to najbardziej zainteresowany zasadami jest Droll i bardzo się niecierpliwi ze jeszcze nie ma całego świata opisanego. Ciekawe czy najlepszy wojownik II turnusu i boski mag ziemi (o ile ma oczywiście przy sobie kartkę) zechce pojechać na obóz weteranów :D To może być cos czego pozostali gracze nie zapomna do końca zycia :mrgreen:
Nie jestem pewna czy pierwszy turnus jest w stanie docenić wagę (a może powagę) tej sytuacji :P Sadze że za wyjaśnienie wystarczy powiedzieć ze Droll to taki gracz który zmobilizował pół obozu w tym kilkoro MG aby...wraz z nim w czasie wolnym szukali jego patyka w lesie (dokładniej był to kij magiczny, lecz mag ziemi był na tyle genialny by jego kij wyglądał jak kij zwyczajny) I co najważniejsze – ów patyk w lesie został odnaleziony :D
Ostatnio zmieniony przez Doctor 09-10-2010, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alathien

Wysłany: 24-02-2007, 21:35   

Spokojnie, Elin, naprawdę nie ma się czym przejmować, Droll, nawer jeśli by się bardzo starał i (o zgrozo!) posłużył magią nie ma szans do wakacji osiągnąć 16lat :lol: . Przypomne tylko, że w tamtym roku miał 12 albo 13lat, nie więcej :mrgreen: .
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 24-02-2007, 23:18   

Oj Elin, czy ty się nie zorientowałaś jeszcze że to był QUEST, podkreślam QUEST i zgubienie różdżki było wpisane w fabułę, bo gdyby gracze nie wykonali tego QUESTA to by nie zdobyli EXPA i nie mogli pokonac złego kapłana Lotara ;) )
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 24-02-2007, 23:28   

Dobra, czy ktoś z obecnych może się pochwalić równym fuksem? Zgubić patyk w lesie i go odnaleźć?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Elin
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 00:13   

Alathien napisał/a:
Droll, nawer jeśli by się bardzo starał i (o zgrozo!) posłużył magią nie ma szans do wakacji osiągnąć 16lat


Wiesz Alathien niby masz racje ale
A) droll jest wyjątkowo potęzny
B) jest pół elfem, a własciwie pół drolem a to tez odmiana elfa a im sie lata liczy inaczej zwłaszcza ze w kolejnym wcieleniu był człowiekiem więc sie liczy jeszcze inaczej
C) No i jest weteranem ;)

pozatym...ja juz obiecałam znajomym że pokaże im drolla i oni tak sie cieszyli :D Chcieli tez poznać benego ale mam wrqażenie ze nasz dzielny żeglarz mimo całej swej odwagi nie zdecyduje sie nas odwiedzić.

Hodo napisał/a:
Oj Elin, czy ty się nie zorientowałaś jeszcze że to był QUEST, podkreślam QUEST i zgubienie różdżki było wpisane w fabułę, bo gdyby gracze nie wykonali tego QUESTA to by nie zdobyli EXPA i nie mogli pokonac złego kapłana Lotara ;)


Czy ja wiem krasnoludzie...cos w tym jest, ale ...wiesz za takiego Questa to musiał by dostac multum Expa (albo Dośwa) a nie wyglądał jakby miał stac sie jeszc ze potęzniejszy. Znaczy jak mi spadła wstążka to na chwile levelował, ale nie jestem pewna czy to sie liczy.

Yngvild napisał/a:
Dobra, czy ktoś z obecnych może się pochwalić równym fuksem? Zgubić patyk w lesie i go odnaleźć?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ale wiesz Indi...to nie był zwyczajny patyk. To był SPECJALNY patyk i przyciągał swego mistrza a mistrz jego, by na wieki sie połaczyć w jednosć .
Na pewno keidys słyszałas ta historie "Jeden drol by patykiem rzadzić jeden by patyk odnaleść, jeden by wszytskie zgromadzić i w ciemnośc związać" i tak dalej. Znana legenda.
No i jeszcze nie mozna zapomniec o tym że...ten patyk miał kształt śrubokręta :mrgreen:
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 00:17   

Wracając do ludzi którzy moze sie pojawią na RPg tego rocznym to czy masz jakieś informacje od naszego alchemika z reumatyzmem Ini ?? ;-) ;-)
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 25-02-2007, 00:22   

Elin napisał/a:
obiecałam znajomym że pokaże im drolla

Czyżbyś zamierzała przybyc ze znajomymi ??
 
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 00:31   

podejrzewam że Indiana aż za dobrze zna tą legendę...
 
 
Grettir

Wysłany: 25-02-2007, 01:23   

no fajne, ale nie moge bic tarcza :-/ a jakbym sobie do niej poduszeczke przybil?
 
 
Alathien

Wysłany: 25-02-2007, 01:47   

To by latało pełno pierza :mrgreen:
Dobra, przepraszam, nie miałam złych intencji z tym łukiem. Oświadczam wszem i wobec, że nigdy w moim zamyśle nie było zrobić jakiemukolwiek bn'owi krzywdy!
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-02-2007, 01:48   

Z tego co mi Alchemik mówił na obozie to nie przyjedzie... co za pech

a jak już mowa o znajomych to ile osób zaprasza znajomków??
 
 
 
Alathien

Wysłany: 25-02-2007, 01:54   

Z pewnością tyle, że na dwa obozy starczy ;-) Ja nie jestem pewna, ale może kuzynkę przywleką... Właśnie, Indi? Mogłaby jechać? Bo ona ma 14 lat, ale nikt by się tego nie domyślił, jest dobrym graczem, potrafi się wczuć, umie się nawet trochę na bokkeny nawalać, ale głównie para się magią. Mogłaby?
 
 
Grettir

Wysłany: 25-02-2007, 02:03   

bez urazy, ale moim zdaniem jesli to ma byc oboz z ograniczeniami wiekowymi, to niech taki bedzie,niektorzy moze by sie nadawali ale pozniej ktos inny ma pretensje, ze jego znajomy(albo on sam) nie mogl przyjechac ,co innego jesli osoby mlodsze bylyby weteranami i nadawalyby sie...ale to decyzja indi.
Ostatnio zmieniony przez Grettir 25-02-2007, 02:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-02-2007, 17:17   

Musze was zmartwić, że Alchemik coś się przekonuje do wyjazdu na obóz xP
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-02-2007, 18:38   

odciagnij go od tego pomyslu :P
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 20:33   

Niech przyjedzie moze sie zbrata z drollem :-D pasowali by do siebie
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-02-2007, 21:56   

Naszczęście nie ma 16 lat. ^^
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 22:17   

Ehhh. Już nie przesadzajcie z tym alchemikiem. Wy myślicie, że jak byliście mali to świeciło od was wrodzoną inteligencją?? Chłopak dorośnie to się nauczy, a takie publicznie obrażanie i wyszydzanie urąga tylko waszej "dojrzałości".
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-02-2007, 22:45   

ale alchemik jest weteranem!! byl już na jednym obozie :-D zalezy kiedy mowimy iz ktos jest weteranem.. moze ci co byli na wszystkich obozach RPG ?? :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 25-02-2007, 22:57   

Raczej osoby o odpowiednim wieku który w tym roku będzie zaostrzony z tego co widziałem. No i dużo zależy od sumienia danej osoby. Jeśli ktoś jest wstanie podejść racjonalnie i krytycznie do własnej osoby sam powinien zadecydować.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-02-2007, 02:53   

Oj, lepiej, żebyśmy nie przyjęli inteligencji za kryterium na obóz .... ;-) ;-) ;-) Oj, krasnoludki...
A tak serio, to pierwszeństwo na I turnus mają weterani powyżej 16 lat, następni w kolejności są nowi gracze powyżej 16 lat, oraz - zaraz za nimi - weterani poniżej, ale blisko lat 16.
Zupełnie warunkowo będa przyjmowane osoby "za poręczeniem" nie weterani poniżej 16 lat. Za poręczeniem weterana.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 09:26   

Yngvild napisał/a:
Oj, lepiej, żebyśmy nie przyjęli inteligencji za kryterium na obóz .... ;-) ;-) ;-) Oj, krasnoludki...
Dobrze że nie jestem krasnoludem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Grettir

Wysłany: 26-02-2007, 14:29   

indi na obozie do 16 braknie mi miesiaca :-D mam nadzieje ze zaliczysz mnie do I grupy ;-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-02-2007, 18:21   

chciałem zwrócic uwage ze Alchemik nie pojechałz własnego wyboru tylko dlatego zeby pojechał gdziekolwiek i przedewszysytkim rodzice mieli powó zeby wsadzic go pod naszą (moją i Silasa) "opiekę"... -_-
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:12   

Wspaniali z was opiekunowie .. Jeden mowi jakims dziwnym dialektem a drugi w ramach rozrywki rozbija orzechy głową.... :mrgreen:
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 19:21   

rodziców nie zrozumiesz ... jak wyglądała ta różdżka ??
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:23   

Patyk z czesciowo zdarta kora i chyba z drobną próbą nadawania mu jakiego kolwiek kształtu a zapoczatkował nadawanie kształtu sam Off gdyż droll nie ptorafił ;-D
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2007, 19:31   

Ziemowit napisał/a:
Ehhh. Już nie przesadzajcie z tym alchemikiem. Wy myślicie, że jak byliście mali to świeciło od was wrodzoną inteligencją?? .



oczywiscie ze tak.
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-02-2007, 19:33   

Nie wlewaj sobie.. :-D

Ale jaki dzieciak bedize mówił że ma osteoporoze bo spadł z drzewa... i to ze był to Dąb ( nie pamietam dokładnie ) a to ze było to tak owe drzewo to am wpływ bo gdyby spadł z brzozy to nie zachorowala by..... nie zapominajmy iz nie wiedizał jak wyglada pokrzywa :!: :!: ;-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2007, 19:41   

to była sosna ... chyba , chłopak jest utalentowany a wy się śmiejecie :lol: nieładnie :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11