Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rysunki z obozu RPG
Autor Wiadomość
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-03-2007, 22:32   

Hodo,nie dostales kiedys w ryj na ulicy za to xD? ja raczej nosze przekreslone swastyki xD
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 05-03-2007, 22:34   

No były takie... na końcu były kiełbaski nad płonącą swastyką i skandowanie jakichś wyrazów, chyba wierszyka jakiegoś
 
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-03-2007, 22:38   

Ja do perfekcji nauczyłem się malować KoRn gdzie popadnie xD
A, i jeszcze fenomenalne jest to jak ładnie pisze teksty piosenek biorąc pod uwage mój standardowy styl pisma xD

[ Dodano: 2007-03-05, 20:38 ]
Natchnęliście mnie do rysowania ^^
 
 
Thorfinn
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2007, 23:12   

to źle?
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-03-2007, 23:17   

Illima,tworzysz cos w paincie wzorujac sie na mnie xD?
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-03-2007, 23:40   

o paint, narazie pisze recenzje na polski, ale dam później zdjęcie z photoshopa które kiedys z kumplem zrobiłem ^^
 
 
Grettir

Wysłany: 06-03-2007, 00:45   

No to ja sie pochwale swoim dzielem :-P zrobilem ten kwadracik
Ostatnio zmieniony przez Grettir 06-03-2007, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2007, 00:51   

chciałbyś ... :-)
 
 
Grettir

Wysłany: 06-03-2007, 00:52   

mowie, ze kwadracik :-P taki bialy
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2007, 01:01   

omg idź się leczyć xD
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 06-03-2007, 08:46   

Dziekuje za pozytywna ocene... rak nie zmienilam bo mi skzoda bylo dloni gumowac xD

siiikam xD kwadracik wymiata... xD prawie tak dobre jak dzieło Shamcia xD
 
 
Alathien

Wysłany: 06-03-2007, 12:08   

To tak, od początku,
Sham, myślałam nad komiksem internetowym, ale jest to mocno poroniony pomysł w moim przypadku, bo nie umniem szybko i sprawnie rysować niedużych komiksowych postaci na potrzeby takich komiksów, jak już, to by odcinki co dwa miesiące nie częściej wychodziły ;p Aczkolwiek, za komiks papierowy zabierałam się dwa razy ;-)
But łozy wymiata :mrgreen: :mrgreen:

Yngvild, zaraz wrzucę rysunki na stronkę, a Alathien którą narysowałaś naprawde bardzo mi się podoba :-D Muszę przyznać, że świetnie, nie, genialnie moją postać zobrazowałaś (i nie wygląda jak naburmuszony skrzat z tego zdjęcia :mrgreen: ) Jestem pełna zachwytu!

Amber, jak to powiedziała Indi, całkiem si, musisz tylko nad perspektywą popracować i proszę, nie zrażaj się do ołówka ;-)

Co do Grettira, to.. hm.. zdiwiłam się, że taki talent wśród nas rośnie :mrgreen: , na przyszłość nie rób takich zmył :-P

No i czekam na rysunki wszystkich natchniętych do rysowania (Illima) ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 06-03-2007, 13:07   

Cieszę się, że się podoba :-) Rysowane było "na kolanie", bo mnie nagle tez natchnęło, żeby znów rysować ;-) Oczywiście schrzaniłam palce, ale to mi jakoś nigdy nie szło :-/ Hmmm, chyba lepiej mi idzie tworzenie słowami ;-)
To jak już mamy pirewsze rysukni...nich ktoś kopnie tez Varthanisa, żeby wrzucił chociaz te postacie, które narysował...... :roll: :mrgreen:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-03-2007, 17:22   

Jednak zdjęcia z photoshopa nie dam bo uświadomiłem sobie, że to temat (i ogólnie forum) o RPG, a nie "twórczość forumowiczów" xD
Jak znajde czas to i moze cos namaluje choć mam problemy z ujęciem dynamiki i w ogóle za mało rysuje...
 
 
Doctor

Wysłany: 06-03-2007, 17:39   

Illima napisał/a:
(i ogólnie forum) o RPG

Dobrze wiedzieć. :shock:
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-03-2007, 18:02   

oj Ty! czepiasz sie! Chodziło mi o.. o... no! A nie, że ten! No...

[ Dodano: 2007-03-06, 18:01 ]
Alathien napisał/a:
No i czekam na rysunki wszystkich natchniętych do rysowania (Illima) ;-)


Nie no, ja rysować nie umiem, rysunku nie będzie. Nie wychodzi mi -_-
W ogóle nie mam cierpliwości do tego jak widze co ja wyczyniam. Przedewszystkim ludzi nie moge narysowac za cholere :roll: Daruje sobie poprostu, bo mnie szlag trafi ^^'
P.S. Fajny avatar Alathien.
 
 
Alathien

Wysłany: 07-03-2007, 09:51   

Illima napisał/a:
Jak znajde czas to i moze cos namaluje

No czekam ;-)
Illima napisał/a:
Nie no, ja rysować nie umiem, rysunku nie będzie.
Nie można się tak zrażać, z dynamiką to i ja mam problem, dlatego moje rysunki są dość statyczne :-P
PS Fajny av Illima :-P
Ostatnio zmieniony przez Alathien 07-03-2007, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-03-2007, 16:29   

Nie umiem rysować pod kątem rzeczy niegeometrycznych czyli mam problemy z twarzą, ba nawet z mieczem pod odpowiednim kątem mam problem. Zenada (jestem profesionalistą xD).
Moze mnie jesjzcze natchnie to narysuje. ^^'
 
 
Alathien

Wysłany: 07-03-2007, 16:39   

To postarwam się natchnąć, dzisiaj wieczorem dodam Bożydara na barykadzie i moze rysunek ze zdjęcia "sępy" jak się wyrobię ;-)
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2007, 16:40   

echhh skzoda gadac znow bede miec kompleksy
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 07-03-2007, 22:16   

Dziwnie się czuję myśląc że ktoś mnie rysuje ... jednak jest to takie ... wesołe zaiste ... macie moje błogosławieństwo !!
 
 
Grettir

Wysłany: 08-03-2007, 23:56   

Althien nie poganiam, ale my z niecierpliwoscia czekamy ;-)
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-2007, 10:21   

W zamknięciu żródła bardzo fajne połączenie akwareli z ołówkiem . Cesarz bardzo starannie. Ogólnie bardzo ciekawe prace masz na deviantcie. Indi też fajnie, ale jesli mam być szczery to dłonie nie są takie złe tylko twarz troszke nieudana. Amber twoj bozydar fajny tylko troszke perspektrywa kuleje i spodnie jakies takie dziwne.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 09-03-2007, 14:29   

Pewnie ze masz byc szczery, nie pretenduję do tytułu mistrzyni ołówka :P A co dokładnie w ryjku nie udane? W ogóle to przy skanowaniu diabli wzięli większość cieniowania na twarzy.... :]
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Amber
[Usunięty]

Wysłany: 09-03-2007, 21:08   

eehh niech mnie ta perspektywa xD a wogole to o jst na dosc wielkim formacie tak wiec i tak srednio to wsyzstko wiadc...z fotografii nic nie mozna na serio...
 
 
Alathien

Wysłany: 15-03-2007, 22:22   

Więc, zgodnie z obietnicą, chodź troche spóźnione, ku uciesze gawiedzi: kapłan na barykadzie ;-) Proszę szczere o komentarze ;-)
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 15-03-2007, 22:30   

Troche mało dynamiczny i agresywny, co widać na zdjęciu. Ale czepiać sie nie będe bo i tak jest super a sam bym tak nie naszkicował xP
 
 
Alathien

Wysłany: 15-03-2007, 22:44   

Dobrze że się czepiasz. Właśnie to mój problem, sztywana kreska i kłopoty w pokazaniu dynamiki :/ ale ćwiczę, wiem, że za mało, może kiedyś będe lepsza ;-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-03-2007, 22:47   

a blurujesz moze niektore rysunki zeby pokazac ruch?(btw,kolejny fajny avatar :P )
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 15-03-2007, 23:53   

Fajnie :-) tylko za mało grozy troszeczkę , tak trzymać xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9