Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
386
Autor Wiadomość
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2008, 23:18   

Tak to już jest z dorosłymi. Niszczą dziecięce marzenia :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Travor 

Wysłany: 24-05-2008, 23:20   

Ziemowit napisał/a:
Przyjeżdżamy,przebierka, rozdanie zadań i od tego momentu full role-playing. Zero wspołczesności, zero sytuacji politycznych polski, zero rozmów bezpośrednio nieklimatowych 24godziny dziennie odgrywanie.

A tak NIE jest na weteranie ?! :o
Wam chyba nic nie stoi na drodze żeby powiedzieć dziecku ze nie ma świętego Mikołaja...
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-05-2008, 23:20   

Znam kilka osób, które bez problemu dadzą radę. :P Mam nadzieję, że ci, którzy w zeszłym roku twierdzili, że nie da się spędzić 10 dni rozmawiając tylko i wyłącznie klimatycznie i że o 3 w nocy na warcie najlepszym tematem są gry komputerowe, też wreszcie dadzą radę.

Powodzenia :medit:
 
 
Ziemowit
[Usunięty]

Wysłany: 24-05-2008, 23:21   

Niestety Travor, my też nie żyjemy w RPG'owym Raju
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 24-05-2008, 23:28   

Marudzicie, z łatwoscia da sie wczuć w klimat i wytrwać przez 10 dni i zapomnieć co to takiego komputer oraz komórka....
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2008, 00:13   

Trzymam za słowo, Jacuś.

Jacuś, patrząc na 25 kilowe ciężarki Łozy napisał/a:
Nawet ja tego nie podniosę!
:D

p.s. Jego Wysokość Król Wielkiego Niepodległego Królestwa Reagen Fein Dziewiętnastu Imion Rasgalen Szczodry raczył rzec: "Eskellu, śmierdzisz, ale i tak cię lubię." Królewski Doradca Mija Pendragon twierdzi, że usłyszała cichutkie "Ale tylko w nocy i od tyłu."
 
 
Thora
[Usunięty]

Wysłany: 25-05-2008, 02:21   

Ziemowit napisał/a:
Przyjeżdżamy,przebierka, rozdanie zadań i od tego momentu full role-playing. Zero wspołczesności, zero sytuacji politycznych polski, zero rozmów bezpośrednio nieklimatowych 24godziny dziennie odgrywanie.
To nie jest manifest ideowy tylko raczej pytanie. Dalibyście rade??


Hmm... Mnie to pasuje xD Na ostatnim turnieju właśnie w takich warunkach żyliśmy ;p
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-05-2008, 02:35   

Airis napisał/a:

Jacuś, patrząc na 25 kilowe ciężarki Łozy napisał/a:
Nawet ja tego nie podniosę!
:D



Nit takiego nie mówiłem i prosze nie fabrykowac tak owych... a
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2008, 02:47   

Eskell, mam na to co najmniej dwóch świadków (chociaż Oktaw pewnie nie pamięta :P ) i dokładnie to mówiłeś, co do słowa :D

Swoją drogą, czy Ty mnie oskarżasz o kłamstwo ?
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-05-2008, 02:50   

Tak, bo sam tekst odnosił sie do łuku którego nie byłem w stanie naciagnac...
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-05-2008, 03:23   

Być może częściej rzucasz tego typu teksty :P Jeśli chodzi o ciężarki Łozy pamiętam to doskonale, szczególnie, że chwilę potem Oktaw podniósł taki ciężarek bez większego problemu.
Widzisz, jesteś sławny z powodu tego tekstu w niektórych kręgach. :]
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-05-2008, 03:35   

Zajebiście (Jacusiu, prosisz się o bana? ;) Indi), co do sytuacji to juz pamiętam, chodziło o podniesienie podczas siedzenia używając tylko bicepsu.. owszem nie bylem w stanie tego zrobić :P
za poprzednie nie zbyt miłe wypowiedzi przepraszam ale niestety miałem chwilowo kiepski humor.
Ostatnio zmieniony przez Indiana 25-05-2008, 04:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 25-05-2008, 04:05   

Airis napisał/a:
Znam kilka osób, które bez problemu dadzą radę. :P

Przywracasz mi wiarę w ludzi ;) Obaczym, jak będzie ;)
Airis napisał/a:
p.s. Jego Wysokość Król Wielkiego Niepodległego Królestwa Reagen Fein Dziewiętnastu Imion Rasgalen Szczodry raczył rzec: "Eskellu, śmierdzisz, ale i tak cię lubię." Królewski Doradca Mija Pendragon twierdzi, że usłyszała cichutkie "Ale tylko w nocy i od tyłu."

;D ;D ;D (pisane spod ławy ;D )
Airis napisał/a:
Jacuś, patrząc na 25 kilowe ciężarki Łozy napisał/a:
Nawet ja tego nie podniosę!

Z akcentem na "nawet"? :D ;D Oj, Airis, ale nie mierz ludzi miarą Oktawiana ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 25-05-2008, 19:24   

Ja tam dałbym rade na okrągło odgrywac, ale nie wiem czy by mi sie chciało bo lubie pogadac na wspłczesne tematy :P
 
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-05-2008, 19:34   

Airis napisał/a:

p.s. Jego Wysokość Król Wielkiego Niepodległego Królestwa Reagen Fein Dziewiętnastu Imion Rasgalen Szczodry raczył rzec: "Eskellu, śmierdzisz, ale i tak cię lubię." Królewski Doradca Mija Pendragon twierdzi, że usłyszała cichutkie "Ale tylko w nocy i od tyłu."


zostałem oficjalnie przewrócony z krzesła. xD

Ja się piszę na gadanie 10 dni TYLKO w klimacie. :)
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 25-05-2008, 19:36   

ech.. nie macie co sie pisac tylko tak musi być :D
 
 
Alathien

Wysłany: 25-05-2008, 19:48   

Nom, ciekawie by tak było :-D
Pamiętam jak przyszedł Agnar w czarnym płaszczu z mieczem i wszedł do karczmy a my całkowicie nie fabularnie się zachowywaliśmy. A potem taka konsternacja "on jest fabularnie???" :mrgreen:
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 26-05-2008, 22:23   

To może ustalmy jakieś konkretne zasady gdzie i kiedy bezwarunkowo nie wolno się odezwac nefabularnie i jaka za to będzie kara, o :D I wtedy możemy się bawic :P
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-05-2008, 22:27   

Hodo napisał/a:
jaka za to będzie kara



Może powąchanie czyichś trampków? :D
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 26-05-2008, 22:43   

nie widze sesu w karaniu i znajdowanie pomieszczeń w których można rozmawiać niefabularnie... kurde cały rok mozecie sobie rozmawiać o komputerach i innych pierdołach nie dacie rady przez 10 dni o nich zapomnieć ? nie badźcie żałośni...
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-05-2008, 22:46   

Przepraszam Eskell, tego nie da się wyleczyć :D
Tak czy inaczej ja wytrzymam. :D
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-05-2008, 22:55   

Myślę, że jeśli masz palącą potrzebą porozmawiania z kimś poza fabularnie, to możesz to zrobić w namiocie, ew. na spacerze kiedy Cię nikt postronny nie słyszy. Ale kiedy dzieją się rzeczy fabularne (śniadanie jest fabularne, warta jest fabularna, pójście w nocy do wychodka też jest fabularne :] ) starasz się rozmawiać jako swoja postać. Ja osobiście uważam, że rozmawianie wymagające ciągłej kreatywności i wyknuwania na bieżąco historii z życia mojej postaci jest daleko ciekawsze od zwyczajnych, poza fabularnych rozmów.
Btw. jeśli chcesz powiedzieć coś dotyczącego Ciebie a nie Twojej postaci możesz ubrać to w pasujące do klimatu słowa, no nie ?

To dość paradoksalne, żeby cały rok czekać na obóz, płacić za niego, jechać z drugiego końca Polski, a potem zamiast wykorzystać te kilka dni "w innym świecie" uparcie wracać do tego, czego mamy po dziurki w nosie przez cały rok.
I jeszcze ustalać kary :roll:
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 27-05-2008, 00:48   

Airis napisał/a:
To dość paradoksalne, żeby cały rok czekać na obóz, płacić za niego, jechać z drugiego końca Polski, a potem zamiast wykorzystać te kilka dni "w innym świecie" uparcie wracać do tego, czego mamy po dziurki w nosie przez cały rok.

Sama bym tego lepiej nie ujęła :)

Swoją drogą.... Łza się w oku kręci.... :) Wy dziś o tym, żeby cały obóz w klimacie... Kiedyś za oszałamiający sukces tej formuły obozu uznawaliśmy, że gracze w ogóle poza prowadzonymi akcjami rozmawiają fabularnie :) Ale to było - wychodzi na to - bardzo, bardzo dawno :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 27-05-2008, 00:55   

Kurde no, rzuciłem tylko pomysł żeby było śmiesznie, nie to nie :P Jak wszyscy będą ultra klimatowi 24 na dobe to ja też :P
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-05-2008, 01:42   

To ja też :D
 
 
Airis 


Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2008, 04:13   

Indi napisał/a:
Sama bym tego lepiej nie ujęła

<kłania się>
 
 
Viron 
Viron van Redriel


Skąd: aronoł
Wysłany: 29-05-2008, 23:56   

Yngvild napisał/a:
Cytat:
Airis napisał/a:
To dość paradoksalne, żeby cały rok czekać na obóz, płacić za niego, jechać z drugiego końca Polski, a potem zamiast wykorzystać te kilka dni "w innym świecie" uparcie wracać do tego, czego mamy po dziurki w nosie przez cały rok.


Sama bym tego lepiej nie ujęła :)


Zgadzam się. Świetnie napisane :)
_________________
2006 - Viron
2007 - Viron
2008 - Engvar (??????????) :D
2009 - Viron
2010 - Viron
2011 - Viron
2012 - Viron
 
 
Gadjung
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2008, 00:41   

Viron napisał/a:
Yngvild napisał/a:
Cytat:
Airis napisał/a:
To dość paradoksalne, żeby cały rok czekać na obóz, płacić za niego, jechać z drugiego końca Polski, a potem zamiast wykorzystać te kilka dni "w innym świecie" uparcie wracać do tego, czego mamy po dziurki w nosie przez cały rok.


Sama bym tego lepiej nie ujęła :)


Zgadzam się. Świetnie napisane :)

Potwierdzam. Idealne ukazanie mysli przewodniej tematu, zawierajacej w sobie kwintesencje przekazu mentalnego bedacego metafora ludzkiego losu.
 
 
Eskell 


Skąd: Poznań
Wysłany: 30-05-2008, 00:42   

jestescie żałośni z tym nabijaniem sobie postów... :P
 
 
Gadjung
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2008, 00:54   

ej przynajmniej nie offtopuje =D
co do ilosci postow to dla tych co spamuja i maja po 1000+ :
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10