Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciuchy na RPG
Autor Wiadomość
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 02:45   

Wracajac do postaci xD
Ja po 07 turnusie, do 08 mialem chyba z 453... pomysly na postac.. dlatego gdybanie zostawiam sobie na ostatni miesiac :)
A stroju Travor lepiej nie szyj, bo urosneisz i co bedzie?:D
Harald napisał/a:
Piggy Van Helsing


Wredne.
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-08-2008, 02:52   

I nietrafione. Travor na Zamkową doszedł bez kwękania... :roll: I bynajmniej sobie niczego nie obtarł :roll:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 03:01   

Ja tez, o dziwo, bo do wedrowek to mnie trudno zaciagnac.. Ale juz nigdy wiecej nie ide z tylu! To jest straszne :D Do tego samemu..
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-08-2008, 03:05   

Potforne :P A taka blond dziewoja, jak ty, Gothern, taka wiotka i bezbronna, to już w ogóle nie powinna z tyłu chadzać ;) :P :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 03:11   

Szczegolnie zmeczona, ktora odwracajac sie ospalym wzrokiem widzi cztery, umalowane czerwone mordy, szarzujaca na nia i oslepiajaca jakims fleszem... :D
Nie, ale przygoda na tylach byla fajna nie powiem... ale w sumie zalamalem sie, bow pewnym momencie ubralem Kaptur.. odszedlem od marszu o jakies 5 metrow, i pomimo iz okolo 7 osob patrzylo sie w tyl, nic nie widzialo.. ^^
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 08-08-2008, 03:14   

Gothernn napisał/a:
szarzujaca na nia i oslepiajaca jakims fleszem.

To ja ! to ja byłem! :d :viva: :viva:
 
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 03:16   

Asz szlag, myslalem ze to Doctor :D Co to bylo, lampa halogenowa? xD
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 08-08-2008, 03:22   

Magia lokiego :medit:
 
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 03:23   

No tak :D
Smialism sie z Kahirem, ze te flesze to byly blyski aparatu, i ze potem dacie do jakiejs galerii zdjecia naszy krzywych ryjow... ^^. Obym nie mial racjii :D
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 08-08-2008, 03:25   

... :D
 
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-08-2008, 03:26   

;D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-08-2008, 03:28   

Obyś mógł mieć rację, Gothern ;D
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 03:30   

Zaczynam sie bac.... Po co ja to mowilem? :-| xD
 
 
user126
[Usunięty]

Wysłany: 08-08-2008, 13:27   

Patent ze zdjęciami byłby dobry :D Potem ciągnełyby się za nami do końca życia. A ksywka jednak chyba trafiona, bo nie chodziło mi o kwękanie, tylko to, że pewnego razu gdy Travor był pod prysznicem stwierdził, że lubi chlapać się w błocie.
 
 
allam
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2008, 00:03   

Gothernn napisał/a:
Ja tez, o dziwo, bo do wedrowek to mnie trudno zaciagnac.. Ale juz nigdy wiecej nie ide z tylu! To jest straszne :D Do tego samemu..

Odpowiem tak: "Gothernn i mobilność!" Hueh.. Jak widać byliśmy bardzo pro Gothernn, a jeszcze bardziej pro mobilność :-D

Ja o jakichkolwiek zdjęciach dopiero się dowiedziałam jakiś tydzień temu gadając z Enid. Ach to zorientowanie :roll:

Gothernn napisał/a:

Smialism sie z Kahirem, ze te flesze to byly blyski aparatu, i ze potem dacie do jakiejs galerii zdjecia naszy krzywych ryjow... ^^. Obym nie mial racjii :D

E tam, ja się będę cieszyć jak sie tam znajdę - zawsze lubiłam straszyć małe dzieci serfujące po ciemnych odmętach internetu <mwah, mwah, mwah> :twisted:
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2008, 03:50   

Verna, kazali mi wtedy isc z tylu.. pozatym mi to odpowiadalo :D
Co do naszego patrolu w poszukiwaniu elfow.. Slyszem ze pare osob narzekalo ze wolno bieglem.. co prawda bylo pod gorke a znakomitym biegaczem nie jestem.. ale zastanawiam sie, dlaczego wlasnie te osoby biegly w ostatnim szeregu.. Tak samo gdy krzyknlame zeby szutrmowac na lucznika, przebieglem przez krzaki, zlalem go, patrze. Gdzie jest reszta?.. Ale to chyba troszke offtop :D

allam napisał/a:

E tam, ja się będę cieszyć jak sie tam znajdę - zawsze lubiłam straszyć małe dzieci serfujące po ciemnych odmętach internetu <mwah, mwah, mwah>


Verna, ty nigdy nie przestaniesz :D
 
 
allam
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2008, 01:06   

Tak, tak, wiem, że kazali ci iść z tyłu. Nie wykluczone, że byłam współtwórcą tej decyzji :mrgreen:

Offtop czy nie - nieważne. Ważne, że pojawiają się kolejne wspomnienia z naszego obozu. Przecież nie możemy oddać całego forum weteranom :D .

Nie, nie przestanę Pupilku :-P . To jest integralną częścią mnie bez której eee... :o wena mi siadła. Mniejsza.
W każdym razie jak zawitasz do Warszawy to się odezwij, bo nie mam od kogo dostawać cięgów :-P
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2008, 15:22   

Ktos sie znajdzie :D A chcesz mnie przywitac na lotnisku? Bede 16 na okeciu przylatywal :D
 
 
allam
[Usunięty]

Wysłany: 10-08-2008, 19:05   

A pewnie, że chcę :D
Jak da radę to zbiorę całą grupkę z Warszawy (niech spróbują nie przyjechać :twisted: )
Patrz => PW ;-)
 
 
Anka...
[Usunięty]

Wysłany: 12-08-2008, 20:52   

Po naszego Wielkiego Kubusia Puchatka?- zawsze :mrgreen:
 
 
Gothern
[Usunięty]

Wysłany: 12-08-2008, 23:27   

A w ryj bys nie chciala? xD
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-08-2008, 23:28   

Anka... napisał/a:
Po naszego Wielkiego Kubusia Puchatka?- zawsze



Całe życie walczyłem z tym,żeby mnie tak nie nazywali ^^
 
 
Anka...
[Usunięty]

Wysłany: 24-08-2008, 17:46   

Ładnie to tak? Dziewczynę byś pobił? :P

A tak żeby nie robić offtopu, to nie wiem jak Wy, ale ja kupuję materiał i szyję na następny obóz :)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-08-2008, 18:12   

Ja już mam kamizelkę,którą muszę tylko utwardzić,żeby mi za skórznię robiła :P
 
 
user126
[Usunięty]

Wysłany: 26-08-2008, 21:21   

Ja mam strój skompletowany, teraz już tylko "tchnę w niego życie", dodając różne klimatyczne szczegóły. No i charakteryzację zaczynam tworzyć
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-08-2008, 21:23   

A ja wrzucę moje eksperymenty z charakteryzacją dziś wieczorem na imejdższaka i podeśle i się pochwalę,bo mam fajny patent :D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-08-2008, 23:06   

Nie sądzicie, że lepiej byłoby najpierw poczekać, aż dowiecie się o wszystkich zmianach świata gry, które zamierzamy na następny rok wprowadzić? :hihi:
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-08-2008, 23:08   

Myślę,że zmiana świata gry może nieznacznie zmienić zarys postaci ;)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 26-08-2008, 23:30   

Myślę, że ma spory wpływ na strój postaci :)
Na resztę również :) Ale co tam :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-08-2008, 23:33   

Co przepraszam,postapokaliptyczna neuroshima teraz bedzie :P ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10