Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cennik 2009
Autor Wiadomość
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-01-2009, 19:14   cennik 2009

Pozwolę sobie na parę słów wyjaśnienia, sądzę, że weteranom się należą.

Nie wiem, na ile orientujecie się w kosztach organizacji i zaplecza erpega (teraz będę już mówić "Silberbergu" ), ale informuję, że są to koszty ogromne. W roku ubiegłym wyszliśmy na granicy kosztów z obozów, głównie z powodów komplikacji z dojazdami, ale nie tylko. Mieliśmy do wyboru - podnieść ceny albo zamknąć obóz.

Porównajcie te ceny choćby z cenami innych firm (nie powinnam reklamować konkurencji, ale co tam:
· http://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Fantastyczny_Ob%C3%B3z_RPG_-_Tol_Calen,874,39.htm
· http://www.rpg.btorion.pl/main.html
· http://www.kolonie.edu.pl/oboz-rpg-silesia.html
A to są obozy RPG!! A nie 10-dniowe LARPy z pełnym zapleczem efektów....

Wiem, że te ceny to jest problem. Ale nic na to nie poradzę. Próbuję to złagodzić - po pierwsze jest opcja "na raty". W oficjalnej ofercie dla nowych osób jest to rozdzielenie na połowę, dla stałych weteranów mogę negocjować na więcej rat.
Poza tym, jest cały system zniżek i upustów. Z rodzinką, z kolegami, ściągnąć kogoś z zewnątrz - itp itd.
Jak ktoś już kompletnie nie da rady - pisać do mnie, będziemy kombinować. Nie za darmo, za pomoc w reklamie i rekrutacji. Skuteczną pomoc.

Przykro mi bardzo, ale po prostu inaczej się nie dało.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-01-2009, 19:20   

Jeśli mogę wtrącić- jak tylko przeczytałem na stronie Silberbergu (jakże to dumnie brzmi ;) ) fragment o profesjonalnych efektach (nie przytoczę dokładnie) i doskonałych charakteryzacjach, coby obóz był jeszcze lepszy, to automatycznie ułożyło mi się to w myślach we wzrost cenowy. Faktem jest, że cena jest spora, ale jeżdżę do Was od lat trzech i jest tylko lepiej. Jeśli piszecie, że teraz będzie jeszcze lepiej, to taka cena jest jak najbardziej fpytkę, tybardziej, że wliczając wszystkie ewentualne zniżki wychodzi tego mniej niż 1,5 koła.

Nie wiem, jak podchodzą do tego inni, bo mogą się pewnie pojawić głosy, że efekty były świetne i nie chcą żadnych zmian (choć to pewnie znaczenia większego nie ma :D ), ale ja myślę, że płacąc taką kwotę nie będzie zawodu. :)
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-01-2009, 19:39   

Ja powiem tylko że po podwyżce nie wiem, czy będę w stanie pojechać (nie żeby mój przyjazd miał coś zmienić, po prostu chciałbym pewne sprawy wyjaśnić) bo od tego roku postanowiłem na obóz zarabiać sam (żeby nie obciążać budżetu domowego), co przy braku stałej pracy ze względu na praktyki, które mają szansę później przynieść mi zarobek, oraz nieliczne dni w których nie praktykuję i mogę zarabiać na nockach lub w dzień jako, załóżmy wykładacz towarów w supermarkecie jest cholernie trudne przy takiej cenie obozu, a zapewne zżerające też calutki wolny czas (no, mogę też sprzedawać jakieś rysunki, czy inne rękodzieła ale rysowanie też żre czas niemiłosiernie). Niestety w tym roku boje się że nie będziecie mogli na mnie liczyć :(

nie miałem na celu narzekać, czy nakłaniać do zmiany cen - chciałem poprostu pokazać sytuację w jakiej może się znajdować kilka osób, więc proszę nie krzyczeć :< ;)
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 14-01-2009, 19:47   

Cytat:
Jak ktoś już kompletnie nie da rady - pisać do mnie, będziemy kombinować. Nie za darmo, za pomoc w reklamie i rekrutacji. Skuteczną pomoc.

Chyba jakoś niewyraźnie piszę, albo nikt nie czyta.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Varthanis 
Nekromanta z Północy


Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-01-2009, 19:50   

przepraszam, nie doczytałem, mea culpa :P gdybyś mogła dać jakieś info na ten temat na gg/pw byłbym wdzięczny, postaram się zrobić co w mojej mocy żeby obniżyć sobie wstęp :D
_________________
Jag tog mitt spjut jag lyfte mitt horn.
Fran hornets läppar en mäktig ton.
Hären lystrade marscherade fram.
De gav sig mitt liv, bergets stamm!

Dobry elf to martwy elf.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11