Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
72
Autor Wiadomość
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-09-2006, 20:55   

ej ja nie jestem za tym zeby byc zlym.indi,jak mtam obrobka zdjec :>?
 
 
Silas
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 00:14   

nie zgadzam sie z tym co indi napisala:

"Wiecie co, w sumie zaluje owego uprzedniego toastu. Faceci jak byli burakami, tak nimi zostana, i nawyrazniej przemowic do nich mozna tylko lamiac im nos. W dupach sie poprzewracalo, panowie. A o historii macie pojecie jak gwiazdy o swiniach., A zreszta, kij wam w ucho."

nie wszyscy faceci




ja np. taki nie jestem wiec byl bym wdzieczyny gdybys nastepnym razem krytykujac facetow pod tym ze wzgledem ominela w nich mnie


za ta uprzejmisc z gory dziekuje
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 11-09-2006, 00:18   

Wiesz, panowie zazwyczaj formulujac swoje zdania o kobietach mnie raczej z nich nie wyjmuja, wiec i ja nie mam tego w zwyczaju.
Poza tym, nie znam twoich opinii na temat.
Jesli cie urazilam to przepraszam, wiem, ze nie wszyscy faceci to buraki i gnojki i nie wszyscy glosza tak debilne poglady, znam takich nawet calkiem sporo :-) Niech bedzie ze za tych moge wzniesc toast :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Silas
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 00:29   

trzeba miec cierpliwosc Shamaroth...aczkolwiek cierpliwosc to chyba nie jest mocna strona krasnoludow...wszystko by zalatwialy toporem...no...
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-09-2006, 00:41   

Oj Silas, absolutnie sie z Tpba zgadzam, ale mogles sie domyslic, ze Indi to pisala tak, jak napisal Einhard :)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 01:12   

Hmm Indiana niepotrzebnie wpisala siebie sama swymi slowami w grupe o ktorej mowilem. Mi chodzilo o grupe dziwnych, popieprzonych kobietek, ktore nienawidza facetow, uwazaja, ze kobiety powinny zrezygnowac z zycia rodzinnego i TYLKo pracowac. Ktore rezygnuja z ladmnego wygladania, bo uwazaja to za seksistowskie i wymuszone przez facetow i ktore gardza facetami i uwazaja sie za bog wie co.

Ty Indiana nie podchdozilas nigdydo tej kategorii... a co do twojego feminizmu.. to, ze uwazasz, ze kobiety sa rowne mezczyznom i ze moga sobie poradzic w wszystkich sytuacjach co mezczyxni, jest dla mnie zrozumiale i nie tepie tego rodzaju feminizmu ktory jest pozyteczny i sensowny.
A ty niepotrzebnie sie wscieklas myslac, ze krytykowalem Ciebie... :evil:
 
 
Grettir

Wysłany: 11-09-2006, 01:23   

Rafale zgadam sie masz absolutna racje....od poczatku mowimy ze kobiety z SG sa wyjatkowe ,nnieprzecietne i nie mamy zamiaru ich krytykowac, gdyz brak jakiegokolwiek powodu.. ;-)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 01:35   

Dokaldnie. Do Sg przybywaja dziewczyny ktore sa wyjatkowe i nie reprezentuja sredniej krajowej.. to rodzynki sposro polskich nastolatek... :-D
 
 
Illima 
Dyrektor Instytutu Alchemii

Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-09-2006, 01:45   

Ivar / Einhard napisał/a:
to rodzynki sposro polskich nastolatek... :-D


BUAHAHAHAHAHAHAHAHA KHYKHYKHYKYKHYKYHKYHK XDDDDDDDDDDDDDDD NIE NIE NIE NIE TEGO SIE NIE DA WYRAZIC NA KLAWIATURZE. POPROSTU PADLEM JAK TO PRZECZYTALEM!! TO JEST TEKST ROKU XDDDDDDDDD NIE, NO KURDE, NIE MOGE XDDDDDDDDDD JAKIE POROWNANIE XDDDDD
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 01:49   

Hehe.. wiem, ze smiesznie, ale nie udawaj mi ze nie wiesz o co chodzi... (dla sprostowania: chodzilo mi, ze dziewczyny ktore przyjezdzaja na obozy RPG przdstawiaja soba znacznie wyzszy poziom intelektualny i kulturowy niz przecietne dziewczyny w ich wieku - typowe dresiary z dyskotek, ktore tylko chleja, cpaja i.. wiadomo co...) :-D
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 01:52   

niech zyja przejrzyste wypowiedzi :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 02:07   

Jstem mistrzem cietej wypowiedzi, wiec waidomo. Moje teksty zawsze sa jasne i przejzyste ;-)
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 11-09-2006, 02:39   

Widzisz, Einhardzie, reakcja wynika z interpretacji twoich slow wzgledem feminizmu. A blad lezy w tym, ze - podobnie jak wiekszosc ludzi zywiacych sie relacjami telewizyjnymi - zle identyfikujesz feminizm. Bo ten swiatopoglad jest tym wlasnie co przypisales mojej osobie, a nie jakims idiotycznym paleniem stanikow czy nienawiscia do facetow.

Tym niemniej - ciesze sie, ze sprostowales swoja wypowiedz :-) Widzisz, cale zycie spotykam sie z debilami, ktorzy naprawde tak sadza i nieraz bywam na nich uczulona. Tez bys byl, gdyby ciagle ktos odsylal cie do roli poslugacza i jakichs garow, podpierajac sie jakas z palca wyssana "historia" czy "naturalnym porzadkiem". I to zwykle ktos, kto ledwie np. utrzymuje siekiere w delikatnych raczkach i wpada w rozpacz, kiedy deszcz zmoczy mu mu ciuszki...
A jak nie chcecie zeby ktos stwierdzal "faceci to i tamto" to darucie sobie stwierdzenia "kobiety siamto i owamto" :-)

A jakos tak jest, ze do SG w ogole przyjezdzaja wyjatkowi ludzie. Ot, niewytlumaczalna magia miejsca. :-)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 03:18   

No i dobrze, ze sie tym razem zrozumielismy. Nie wybuchla kolejna zazarta klotnia na forum. Ciesze sie z tego. :-D
 
 
Silas
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:14   

no...ciesze sie ze wyjasnilismy sobie (wszyscy i wszystkim) to w sposob pokojowy :)
(nie jestem zwolennikiem przemocy):) :)
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:17   

Ja za to lubie lamac za miedziaka rece, wiec troche mi zal, e nie bylo jatki... ale przynajmniej ktos zaoszczedzi miedziaka... :-D

ALe powracajac do niewiast... 8-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:36   

powracajac do niewiast,stwierdzam ze trzebaby na plakatach napsoiac dziewoje mile widziane xD
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:38   

O! Dokladnie! Indi? Przeczytalas? Napisz na plakatach "niewiasty wmile widziane" :-D (bo "dziewoje" brzmi strasznie wiesniacko... :-/ )
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:39   

xD no to niewiasty.tylko ze niewiasty nie wiedza einhardzie!
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:41   

Hmm.. ale ja wiem i nie chce aby do Sg przyjechaly jakies wiesniackie "dziewoje" z sianem w butach, tylko aby zjawily sie mile oku, przyjemne dla nosa i ksztaltne, oraz grzeszace intelektem "niewiasty". :-D
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:42   

heh .... mysle ze skutek bylby odwrotny do zamierzaonego , ale jakies dzialania powinny byc podejmowane , zalozyc jakis zwiazek np. "Kobiety tez lubia fantastyke" i szafa gra xD
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:42   

erm..einhardzie,ale to jest oboz RPG,nie mozesz wymagac od nich TYLKO ladnego wygladu.oczywiscie wyzej wymienione tez sa da mnie priorytetem.,..ale dobrze by bylo gdyby np wczuly sie w role albo cos xD
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:43   

Ej, a nie napisalem przypadkie o ich "intelekcie"? Przez intelekt rozumiem oczywiscie takze umiejetnosc wczucia sie w gre... :-) :-)
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:44   

to juz charyzma ...
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:44   

ach faktycznei xD skoro to pojmujesz poprzez intelekt xD zapomniales dodac o ich wieku xD
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:46   

Hmm jako "intelekt" uznalem "ogolna wartosc tychze dziewcza dla obozu z punktu widzenia ich umyslu, wczucia siew role, oraz oglady osobistej".
A wiek juz zostal okreslony bodajze na minimum 16 lat. :-o
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:48   

hehe i tak ma byc :) tylko nie wiadaomo co indiana powie na taki plakat xD
 
 
Ivar / Einhard
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 19:50   

Hmm. pewnie uzna, ze mamy zbyt wysokie wymagania. Poza tym ona prowadzi jaka sakcje maskulinizacji obozow RPG - zauwazyles, ze jej sie podoba obecny stan rzeczy? 8-)
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-09-2006, 19:57   

no wiesz...ucieszyla sie ze byly na drugim turnusie dwie dziewczyny to cos znaczy...wiec nie jest tak zle ;) i nie probuj mi tu namawiac mnie zebym tak o niej myslal xD
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 11-09-2006, 20:03   

na naszym obozie bylo ekstremum , a jak wiadomo najlepszym rozwiazaniem jest rownowaga ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12