Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
... obozach 2011 - plany przyjazdowe i inne
Autor Wiadomość
Abdel 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2010, 15:29   

W przyszłym roku to będzie Armageddon :P
 
 
Travor 

Wysłany: 06-11-2010, 15:34   

O tak, to zdecydowanie :D Przynajmniej w niektórych dziedzinach :D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 06-11-2010, 15:46   

Cytat:
to masz dużo czasu na myślenie, jak nas "upupić". Powodzenia.
Oj tam, od razu upupić ;) Sami to robicie znacznie lepiej niż ja, ja wam zaplanuję okazje do błyśnięcia bohaterstwem i patosem ;) I aramisem też ;)


Cytat:
P.S. Krążą słuchy, że w przyszłym roku będzie wreszcie wystarczająco osób na zrobienie dojazdu z Krakowa...
Gdzie te słuchy krążą? :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-11-2010, 15:51   

Indiana napisał/a:
ja wam zaplanuję okazje do błyśnięcia bohaterstwem i patosem

Co do upupiania, to spoko, nie obawiajcie się ja też będę czuwał ;)
 
 
 
Abdel 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2010, 16:11   

A ja was będę doprowadzał do szewskiej pasji...albo gorzej :twisted: ;)
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-11-2010, 17:07   

Indiana napisał/a:
Gdzie te słuchy krążą?


Cóż, od ilu osób jest wyjazd skądś organizowany? Od 5? Bo jest szansa na tyle właśnie z grodu Kraka... A właściwie z mojej klasy.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-11-2010, 17:32   

A zbierz jeszcze z 10 :P
 
 
 
Travor 

Wysłany: 06-11-2010, 19:22   

Abdel, który turnus? ;)
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-11-2010, 19:27   

Pewnie początkujący, dobrze zgaduję?
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Travor 

Wysłany: 06-11-2010, 19:37   

Wybierzcie się na weterana, bo to jest jakaś paranoia, że 3/4 turnusu "weteran" to nowe osoby, które nie załapały się na początkującego, okupowanego przez osoby które były już na obozach.
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 06-11-2010, 19:46   

Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce to trzeba będzie chyba zrezygnować z podziału, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd, a szkoda by było.
 
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-11-2010, 19:49   

Ja jadę na 90% na początkującego, bo wprowadzę na obóz nowe osoby, które nie chcę, aby były osamotnione. Ale zobaczę, może uda mi się je wprowadzić w realia przed obozem, zobaczę też, gdzie pojadą znajomi z zeszłego roku, właściwie jeden znajomy...
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Travor 

Wysłany: 06-11-2010, 19:52   

Jedź na weterana. Ja niepotrzebnie to odwlekałem, i teraz żałuję...
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 06-11-2010, 20:07   

Zobaczę, co z Durghiem, Aleksandrem, być może Jeżami... Na razie nic nie mogę powiedzieć więcej.

P.S. Indi mi zrobiła porządek w temacie. Przepraszam za spam pod moim własnym opowiadankiem ;p
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 06-11-2010, 20:07   

Dobra, przekonaliście mnie, może niekoniecznie pojadę na początkującego. To wszystko będzie zależeć od terminów, gdyż już mam plany z kilkoma osobami i to wszystko zależy od tego, jaki termin im będzie bardziej pasować. Ale nie mogę walczyć nielogicznymi argumentami z logiczną perswazją Travora.
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Abdel 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2010, 01:19   

Dobra jadę na Weterana.Brzmi to jak lepsza zabawa :P
 
 
Tiamat 

Skąd: W-wa
Wysłany: 07-11-2010, 01:21   

Musieliście przypominać o obozach? Znów się doczekać nie mogę! :)
 
 
Travor 

Wysłany: 07-11-2010, 01:39   

Abdel, to już zależy tylko od nas.













EDIT: (No, prawie ;) )
Ostatnio zmieniony przez Travor 07-11-2010, 01:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 07-11-2010, 09:53   

Pytanie trochę stereotypowe: czy zawsze na weteranie jest takie knucie, że nikt się nie może czuć bezpieczny? Czy wygląda to raczej normalnie, tylko koledzy przejaskrawili?

P.S. zobaczę na terminy, bo urodziny na obozie, to jest coś!
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Travor 

Wysłany: 07-11-2010, 21:13   

To zależy jacy ludzie przyjadą, jakie postacie będą grali, jak się do tego przyłożą. Nie da się stwierdzić, jak będzie w przyszłym roku (przynajmniej ja nie umiem). Bo akurat w tym, knujność międzygraczowa, poza incydentem z dżinnem, nie była najwyższych lotów. Dlatego apeluję, więcej weteranów na weteranie :)
 
 
Ian
[Usunięty]

Wysłany: 07-11-2010, 21:43   

nie, więcej weteranów na początkującym! Zawsze to fajniej walczyć ze standardami ;)

Osobiście dalej nie jestem pewien, czy pojadę w ogóle (choć na 90 % tak), i na który turnus. Terminy, daty, wyjazdy... Któż może wiedzieć, co nam przyszły rok przyniesie? Zbyt prędko, by wyrokować ;)
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 20:14   

Nie odpuścił bym sobie jakbym nie przyjechał ! :twisted:
to czy weteran czy początkujący zależy od terminu , ale zue rzeczy słyszałem o weteranie , syndrom weteranizmu , więcej przesiadywania w karczmie i "odgrywania" niż wypadów w teren , wolno poruszająca się fabuła.
Jeszcze się zobaczy :P
_________________
Łowca
 
 
Masza 


Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 20:19   

Tsuna napisał/a:
więcej przesiadywania w karczmie i "odgrywania" niż wypadów w teren , wolno poruszająca się fabuła.


Takie rzeczy zależą wyłącznie od graczy i ich zapału :roll: ...
_________________
lastfm.pl/user/Gurthiriel
 
 
Travor 

Wysłany: 08-11-2010, 20:24   

Kto przepraszam bardzo takie plotki rozpowszechnia? Wypadów w teren jest tyle samo, to że odgrywa się pomiędzy nimi to normalne a fabuła leci według scenariusza, i nie wiem jak na którymkolwiek turnusie miałaby poruszać się wolno. Bo gdy gracze nie wpadną na coś na co mieli wpaść, albo nie organizują się żeby iść, to OG podsuwa im myśl albo organizuje wyjście i tak jest an każdym turnusie, żadne osówki fabuły nie mogą mieć miejsca, ob całość by nie wyszła i nie mają. A co do syndromu weteranizmu... to nikt już o czymś takim dawno nie słyszał. Bo tak naprawdę za syndrom, ale także za sławną knujność i pamiętne odgrywy odpowiadała stara gwardia weterańska, z której wśród graczy została już tylko JEDNA osoba. Umówmy się, tegoroczny weteran to nie był żaden weteran.
 
 
Tsuna 
Łowca o Dualistycznej Naturze


Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 08-11-2010, 20:29   

hmm to w takim razie pomyśle o weteranie :P ale nie może mi wadzić z althingiem
_________________
Łowca
 
 
Fehu 

Skąd: Białystok
Wysłany: 08-11-2010, 20:58   

A ja wam powiem, że tam turnus twój, gdzie serce twoje.
Nie wiem, co to wnosi do dyskusji, ale fajnie zabrzmiało :'D

Ja akurat w tym roku chciałbym pojechać na weterana, chociażby po to, żeby sobie porównać go z pierwszym turnusem. Jestem jednak osobą wygodnicką i dość zamkniętą, więc pewnie pojadę tam, gdzie będzie jechać większość znajomych - nie trzeba będzie zawierać aż tylu nowych znajomości xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9