Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zacz?
Autor Wiadomość
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 22-12-2016, 21:31   Kto zacz?

Halo dzień dobry witam ;)
Tak wyszło, że przez następnych kilka dni będziemy pracować i zdobywać sławę, chwałę i chałwę razem, więc wypadałoby się przedstawić :) nie jest nas jakoś szczególnie dużo, ale z drugiej strony to i lepiej - łatwiej będzie nam się ogarnąć.

Ja się zwę Aud Svanhildursdottir Sliabh Ard, reprezentuję Trynt, w wolnym czasie param się dziką magią - znaczy czarownicowaniem.
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Zawisza 
obecnie Faragrim


Skąd: Wrocław
Wysłany: 23-12-2016, 00:53   

Jam się zowie Faragrim, reprezentuję wszystkie krasnoludy i Tarynir, ostatnimi czasy jednak pomagałem na wojnie i walczyłem ramię w ramię z magniferme Larninem dar Betteny
_________________
2015r V - Krasnoludzki najemnik Zawisza Czarny (†)
2016r V - Krasnoludzki mag bojowy Faragrim Dubhn (Najlepszy handlarz w całej Wergundii)
2016r Zimówka - Krasnolud Faragrim Dubhn przedstawiciel Wielkiej Rady Klanów
2017r Prolog - Cristóbal zwykły wieśniak który szukał żony
2017r III - Faragrim Dubhn również mag bojowy, tym razem bardziej chronił runiczne niż był bojowy
 
 
Omar 
Domińczak hehe

Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-12-2016, 01:15   

No hejj, ja się zwę Morridd, również reprezentuje Shamaroth i jestem synem najlepszego przyjaciela i jednocześnie podkomendnym Faragrima
_________________
2016 - Omar, a potem Morridd - postacie o któych lepiej nie pamiętać.
2017 Prolog - Francisco Montes, nieletni kucharz i piekarz. Podrywał dziewczyny na ciasteczka
2017 Bitewniak - Karl Egisson, młody tryntyjski mag bojowy
2017 turnus IV - Helianthus Silverstein, druid, hobbit
2017 prolog - Helianthus, Heliantrop, cholera wie - wesoły druid, który w krótkich słowach podsumował komandora Kethrena
2018 IV - Karl Egisson Sliabh Ard, wybrał złą stronę barykady. Później epizodycznie Helianthus Silverstein na drodze do zostania szarym wędrowcem
2019 (wakacje i epi) - Helianthus Silverstein - druid, został szarym wędrowcem
2020 - Satori, laryjski Oni
 
 
Uszek 
Puszek


Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-12-2016, 16:59   

Jam jest Sarastro de Valmont di Messyna i reprezentuje wspaniały Ofir!
_________________
Człowiek cień młota nad głową wrogów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9