Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Księgaż mój osobisty- czyli spam na spamie
Autor Wiadomość
Lyar 
To ja, Leclerc


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 00:41   

Cytat:
I niech nas ktoś próbuje zdenerwować słynnym "powiedz Rragnarr"

Powi... *zostaje uduszony przez pnącze*

Cytat:
Dobra, ale tak czy siak unika się wtedy głupich fabularnych akcji, gdzie gadasz z człowiekiem, a on nagle okazuje się krasnoludem(!)

Jak na weteranie mój kompan z namiotu, Gwido z klanu Golibrodów.

Cytat:
Okej, dobra. Ale tak na poważnie - czy ktoś taki miałby szansę przebicia się w ekipie łowców potworów, krasnoludów, magów, żołnierzy, zabójców, skrytobójców i innych zawadiaków?

Wiesz, to zależy. Można zagrać nudnego łowcę potworów, można zagrać łowcę potworów ciekawego. Właściwie to taki zwykły chłop byłby powiewem świeżości po wszystkich epickich bohaterach, potężnych kapłanach i magach... Kiedyś chyba zagram profesjonalnego wioskowego idiotę rodem z tego skeczu.

Cytat:
(btw, wiecie, jak się zaczęło tworzenie tej fabuły? Ekipa siadła i zgodziła się, że tym razem powinniśmy stworzyć coś małoformatowego, jakąś lokalną, kameralną fabułkę... Kilka godzin później analizowaliśmy, jaki wpływ na wszechświat będzie miał upadek bogów w świecie gry... :D )

Silber doomsday 2012! *O*

Cytat:
Serdeńko!

Dwa majątki, kąsek gładki! Coś stryjowi żal tej gratki...

Cytat:
Jak znam siebie,to dla przekory i dla złamania osobistej niechęci do elfów...
Przyjadę na obóz z długim łukiem i spiczastymi uszami.

Byle Talsojczyka. Czy Talsoi w tym roku miało w ogóle jakąkolwiek postać? Biedaczki...

Cytat:
Ale duże literki nad ankietą żeby ludziom ręce drżały nad tym "wyślij" przy opętanym przez ognistego demona, wychowanym na dworze Olafa elfim zwiadowcy, koniecznie wyposażonym w DWA miecze, to tak

Padłem :]

Cytat:
Ja wybrałam elfa bo nie jest człowiekiem, a na krasnoludzicę byłabym za wysoka (chociaż patrząc na Noxa mieszczę się w normie) i dlatego że przekonała mnie Enid w autokarze

To w końcu rozwiążmy tę kwestię raz na zawsze. Krasnoludy w świecie SB są wyższe od ludzi, czy Nox to ewenement?

Cytat:
Ale sama przyznajesz, że jest u graczy-dziewcząt taka tendencja (grać piękne elfki) i właściwie jest to równie zrozumiałe, jak to, że chłopcy grają bohaterów. Ostatecznie najprostszym powodem do tej zabawy jest chęć bycia tym, kim sami nie jesteśmy, a być byśmy chcieli. Trudno więc mieć im to za złe, tak sądzę

Ahem... Akurat ja w realu jestem też chciwym tchórzem ^^ Ale to prawda, chciałbym zagrać postać, która płynnie mówi, nie jąkając się co chwilę...

Cytat:
@Lyar - przyznaję, że również pałam niechęcią do elfów.

@Kalatin :] W sumie to kiedyś je lubiłem. Ale tylko i wyłącznie leśne, z powodu uprzedniego zamiłowania do roślinnych pokemonów (taaa ;p). Pamiętam, że żaden mój kolega nie miał trawiastego, wszyscy woleli ogniste i żal mi się ich zrobiło... Dobra, koniec tego tematu... Zawsze za dużo powiem niż bym chciał...

Cytat:
@Indi - Doprawdy, boli mnie to że gracze płci żeńskiej kierują się wyglądem zewnętrznym podczas doboru postaci.

I to jest zdrowe podejście, szkoda, że tak rzadkie.

Cytat:
w takim Dragon Age, chociażby, przynajmniej z mojej perspektywy, krasnoludzkie damy były prześliczne

Jak pięknobroda Cudo Tyłeczek ze Świata Dysku ^^

Cytat:
Ok. To porozmawiajmy o tym. Jakie widzicie opcje?

Indi, ja nie widzę opcji, ja tylko narzekam ^^" I rozkręciłem dyskusję na nowo...

Cytat:
A cóż w tym dziwnego :D To ta sama przyczyna, dla jakiej nie bywa właściwie dziewczyn-krasnoludzic albo orczyc ;) Elfka z założenia i definicji powinna być piękna :D A wymienione inne rasy - z założenia brzydkie.

Więc wszyscy będą ładni, wiotcy i przyjemni. Co za różnorodność, what fun...

Cytat:
Orkiem....? O kurde, lepiej nie bądź orkiem...

:] Śmiej się, śmiej, ale gdybym miał większą posturę, chętnie zagrałbym orka.

Cytat:
Np najbliższa fabuła powinna mieć nie więcej niż 10% elfów (co daje jakieś 3,5 sztuki

Taaa... Jak to było? Statystyczny polak ma pół psa?
_________________
Weteran i Epilog 2011 - Lyar Greed, włamyhobbit
II turnus 2012 - Kail Wrathwine, hobbit kupiec
II turnus 2012 - Bran Spadającobrody, krasnolud, "śpiewajła z Shamarothu" (W sumie nieoficjalna postać)
II turnus 2012 - Lainus Envidius, pół-niziołek z Tulos, łucznik... i jego kocyk bezpieczeństwa.
II turnus 2013 - Glaton Leclerc, mag powierza z Mercji i Imperialista.
III turnus 2014 - Lior Lecorde, psionik, głowa rodu, a w końcu pustelnik - człowiek o dobrych chęciach, lecz słabej woli.
IV turnus 2014 (kadet) - Lewi Grinwald Polecam Się, kupiec i wierny sługa Rodziny Lecorde.
IV turnus 2014 (kadet) - Jango Horkherei, wędrowny hipnotyzer z Sapientii.
 
 
Tarivol 
Śmiały


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 01:01   

Ja mam 43 i 3/4 psa. Wszystkie sprowadzone do postaci półpłynnej szczelnie zamknięte w słoikach po dżemie, więc nie widzę w czym problem.

Mam zamiar iść do sklepu charakteryzatorskiego mogę ci kupić trochę zielonej farby i poduszek do nabrania masy jak chcesz Lajarze

->Indi
31stycznia 2014 upomnę się o moje piwo.

->Lajar
Cytat:
Jak pięknobroda Cudo Tyłeczek ze Świata Dysku ^^

I do tego gorsząca wszystkie męskie krasnoludy w okolicy bo widziały jej kostki u nóg!
_________________
Zimowy 2015- Morgan
I Turnus 2018- Techniczny
2019- Techniczny, czasem Gocław
2020- OG, Techniczny, czasem Mortimer, czasem Morgan
 
 
Bryn 


Wysłany: 01-02-2012, 01:55   

Tak, Kwiku, pamiEtam te mordercze spojrzenia w pierwszych dniach :D a ja się nigdy nie mogłem powstrzymać i się śmiałem/uśmiechałem :) a później leczenie twojego krasnoludzkiego tył... ciała. I, z powodu prawie niemożlowego do oddania dokładnie postaci, względem języka, uważam ten pomysł za niewypał (przed zapaleniem?). Przepraszam za brak ułatwiających cytatów, ale naprawdę trudno cytować na 3-calowym ekraniku bez marnowania na to 2 godzin (nie mam niestety możliwości pisania na komputerze :/).
_________________
2011 i 2012 - Tirianus Taeleth, kapłan bitewny Silvy
2013 - Emrys, syn Drogowita z Wojniłłów Karanowic, witeź / Małgorzata
2014 - Cadan a.k.a. Kaban/Shazam/Conan - laryjski psionik
2015 - Brynjolf Gunnarson Sliabh Ard
Ostatnio zmieniony przez Bryn 01-02-2012, 01:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tarivol 
Śmiały


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 19:16   

A teraz popatrzcie na pierwszą stronę i porównajcie ją z aktualnym wątkiem...

->ADMIN
Aby było ładniej temat powinien być, jak już, nazwany:
"Spam na spamie czyli świata opisanie"
Chciałbym ponadto podkreślić, iż jest to spam twórczy, a nie totalnie bezcelowy.
(Tak ja to w każdym razie odbieram.)
_________________
Zimowy 2015- Morgan
I Turnus 2018- Techniczny
2019- Techniczny, czasem Gocław
2020- OG, Techniczny, czasem Mortimer, czasem Morgan
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 01-02-2012, 19:24   

Jak zostaniesz adminem to będziesz sobie mógł nazywać tematy jak ci się będzie podobało :)
Podkreślenie też zbędne, bo gdyby był bezcelowy, to by poleciał do kosza :)
 
 
 
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-02-2012, 19:36   

Ho-do jaki zły!^^
 
 
Travor 

Wysłany: 01-02-2012, 19:39   

Ja się nie dziwię :P
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 01-02-2012, 19:40   

Do tematu Wamp, bo ci dam bana na pisanie w charakteryzacji! :P :P
 
 
 
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-02-2012, 19:51   

Podobno i tak masz ignora na moje posty!
 
 
Tarivol 
Śmiały


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 23:22   

Hodo napisał/a:
Jak zostaniesz adminem to będziesz sobie mógł nazywać tematy jak ci się będzie podobało :)


Jak zostanę? Spodziewałbym się "Jakbyś został"
Poczułem się doceniony :D [/b]
_________________
Zimowy 2015- Morgan
I Turnus 2018- Techniczny
2019- Techniczny, czasem Gocław
2020- OG, Techniczny, czasem Mortimer, czasem Morgan
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2012, 00:47   

Boże, jak śmiesznie XDDDDD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9