Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Indiana
13-09-2012, 16:36
gracze o epilogu 2012
Autor Wiadomość
wampirka 


Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-08-2012, 16:49   gracze o epilogu 2012

Co sądzicie i czy uważacie, że jest poczebny?
A tak wogóle to może chcecie go zorganizować? :D
Ostatnio zmieniony przez Indiana 13-09-2012, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Masza 


Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: 01-08-2012, 16:55   

Ja się chętnie piszę, zwłaszcza, że nie było mnie w te wakacje.
_________________
lastfm.pl/user/Gurthiriel
 
 
Kajetan 


Skąd: Tychy
Wysłany: 01-08-2012, 17:12   

No pewno, że chcemy wziąć udział. Organizować epilog? Ale, że jak?
_________________
WALCZYĆ TRENOWAĆ VILLSVIN HIRD MUSI PANOWAĆ
 
 
Travor 

Wysłany: 01-08-2012, 17:21   

Może to co powiem to strzał w kolano ale...
w przeciwieństwie do dwóch poprzednich obozów nie miałem w tym roku takiego wrażenia jakby fabuła skończyła się w środku filmu. Jakby została przerwana, urwana. Nie, wszystkie wątki były dopełnione i obóz jako taki nie potrzebuje z mojego punktu widzenia epilogu.

Ale tak sobie myślę, że gracze tak :D Obóz sam w sobie jest krótki, bardzo krótki, epilog dostarcza też zupełnie innego rodzaju zabawy. Może nawet lepszej?
Dlatego zdecydowanie popierałbym wszelkie epilogi. Szkoda, że tylko jeden taki weekend jest organizowany w ciągu roku, a i widze że nawet ten jeden jest debatowany ;)
Myślę że to już trochę pozycja obowiązkowa :D
I tym samym wstępnie potwierdzam swoją obecność.

Co do organizacji... macie na myśli żebyśmy to my w jakiś sposób wykreowali fabułę?
 
 
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 01-08-2012, 18:15   

Yay, epilog! Już się bałam że po tych wszystkich planach graczy, kadra postanowi oddać się szlachetnej sztuce trollowania i ogłosi, że epilogu nie będzie.

Ja osobiście jestem za. Co się tyczy organizowania - cóż, podpisuję się pod Kwikami: jak? Za słowem "organizować" może się wiele kryć, i nie chciałabym aby doszło do jakichkolwiek nieporozumień przez brak informacji.

<rozwija zwój> Jestem również upoważniona do wyrażenia aprobaty w imieniu Sephiona eugenis Da Tirelli. Aprobata mego Pana nie oznacza pozwolenia na wykorzystywanie Jego poparcia do celów propagandowych, nie upoważnia też inicjatywy zaaprobowanej do oczekiwania żadnego monetarnego bądź politycznego wsparcia. Wyżej wymienione łaski będą przedmiotem dalszych negocjacji które odbędą się w terminie kiedy to mój Pan powróci z podróży i będzie w stanie udzielić audiencji.
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Bryn 


Wysłany: 01-08-2012, 18:37   

Travor, jak dla kogo zakończony :P Questy I Aenthil same się nie naprawią.

Jestem za, chociaż nie mogę zadeklarować się na 100%. A przez organizację rozumiem to, że mamy zorganizować termin taki, aby pasował. Zorganizować sobie grupowe dojazdy z poszczególnych miast, zorganizować catering czy jakieś wyżywienie, miejsce do spania itd. A, i opłacić grupę najemników znanych jako BN'i :P
_________________
2011 i 2012 - Tirianus Taeleth, kapłan bitewny Silvy
2013 - Emrys, syn Drogowita z Wojniłłów Karanowic, witeź / Małgorzata
2014 - Cadan a.k.a. Kaban/Shazam/Conan - laryjski psionik
2015 - Brynjolf Gunnarson Sliabh Ard
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-08-2012, 18:51   

Ja też jak najbardziej jestem za! Postaram się przyjechać, zobaczymy, jaki będzie to termin, ale po genialnej zabawie w zeszłym roku na pewno zrobię wszystko, żeby tam być.
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Nox 
Noxxis Młotodzierżca


Skąd: Z Shamaroth'u
Wysłany: 01-08-2012, 18:57   

Zostałem zachęcony (zmuszony?) przez Powój do jazdy na epilog, więc też jestem za XD
_________________
Noxxis Młotodzierżca, Kapłan Wajana, Mag Runiczny, Saper oraz antytalent handlowy. W latach 2010 i 2011, oraz 2012, lecz z brakiem możliwości kontynuacji.
Właściciel łokcia nie do zdarcia i kolana nie do wygięcia... Tak się zastanawiam... Co następne sobie uszkodzę?
 
 
Reshion vol 2 Electric Bo 
To jak, umowa handlowa?


Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-08-2012, 19:59   

Ja osobiście jestem bardzo za !
Jeżeli będę miał wolny czas to z chęcią przyjadę , nie zabierałem listy składników po to by mi się teraz kurzyła na półce i by nie została wykorzystana na epilogu ;) . Tak samo z jakiegoś powodu robiłem te wszystkie moje nieuleczalne trucizny by kogoś zabić na obozie lub epilogu ;) oraz kwas który zadaje dwie rany z czego leczyć go może tylko Aerioleth :P , i też muszę wreszcie wykorzystać mikstury prawdy które miałem na obozie :D .

Co do organizacji to jeżeli chodzi o takie rzeczy jak ustalenie terminu oraz z organizowanie przyjazdu to chyba damy rade , co nie ;) ?

Ps. Jeszcze dodam , ze było by miło gdyby epilog był jak najwcześniej , bo chyba nie chcecie bym was oblewał kwasem w listopadzie :D , nieprawda :P ?
 
 
Aerlinn 
Tavariel In'Tebri


Skąd: Kraków
Wysłany: 01-08-2012, 20:14   

Reshi napisał/a:
bo chyba nie chcecie bym was oblewał kwasem w listopadzie


Dobry argument! :D
_________________
2010-2012 - Aerlinn Tavariel In'Tebri, kapłanka Silvy i Herna
2013 - + Sonja córka Aliny z Sulimów, drużynniczka rodu Kietliczów Karanowiców
2014 - kadet (bardka Nawojka, + Angela Ehrenstrahl, Talsojka Arianwel'arya... i inne)
2014 Nelramar - + Tulya'Istanien z rodu Idril, Vayle'Finiel z rodu Meredith oraz khorani Akhala'beth (khorani drugiego hurdu tentara kedua)
 
 
 
Powój 
Rozwydrzona


Skąd: Z bajorka
Wysłany: 01-08-2012, 23:45   

No ja jestem za, nawet bardzo. Jak się rozjaśni sformułowanie "organizować" to wtedy się wypowiem, ale raczej też za.
I w dodatku ktoś już na ten "epilog" ma plany i lata po znajomych szukając sobie ludzi do grupy, więc przynajmniej jeszcze trzy osoby powinny się zgłosić. I nie, to nie ja jestem tą osobą.
_________________
Uważaj czego sobie życzysz.
 
 
 
Marin 
Nie wiem co tu jeszcze robię.


Skąd: Chyby/Poznań
Wysłany: 01-08-2012, 23:56   

Reshi napisał/a:
bo chyba nie chcecie bym was oblewał kwasem w listopadzie , nieprawda ?

A no nie chcemy. Chyba :D

Ja jestem też jak najbardziej za. Pomimo, że fabuła została bardzo ładnie zakończona to nam (a przynajmniej mi) dalej nie jest dość więc myślę, że będzie nas trochę chętnych. Ale wyraz "organizować" sprawia, że potrzebuję więcej wyjaśnień i powiem coś kiedy go zrozumiem ;)
_________________
W dokumentach Marianna, dla ludzi Marin, w duszy Mehtylda i Yuno, ale moja estetyka to Qua.
 
 
Akinori 
Fenrir


Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-08-2012, 02:11   

Ja się pisze na epilog ; )
_________________
"Eee tam, wyklepie się na warsztacie"
 
 
Toruviel 
droidka w wianku

Skąd: Ozorków - i tak nie wiesz gdzie to jest
Wysłany: 05-08-2012, 00:42   

A ja bym chciała pojechać... zobaczyć... doświadczenia nabrać... bla bla bla... No ale jak to właściwie wygląda i czym się to-to od obozu różni...
_________________
I turnus '12 - Tulya'Toruviel Meliaor, elfia magiczka
I turnus '13 - Maja, druidka
II turnus '14 + epilog - Tulya'Toruviel Meliaor, elfia dyplomatka z magicznym wykształceniem
 
 
Hodo 
Emeryt


Skąd: Księstwo Śląsko-Pomorskie
Wysłany: 05-08-2012, 01:09   

Poszukaj tematów o przeszłych epilogach, jest w nich sporo informacji :)
 
 
 
Danus 

Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2012, 17:28   

Takie nieśmiałe pytanie, jedzie w ogóle ktoś z 2 turnusu? Bo widze... że nie widze jak na razie chyba nikogo...
Ostatnio zmieniony przez Danus 06-08-2012, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sephion 
Isshkata


Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-08-2012, 00:00   

Potwierdzam, jestem bardzo zainteresowany ewentualnym epilogiem. I jakkolwiek wątki typowo bieżące mogą zostać uznane za zakończone, tak przypominam Wam, panowie i panie, że mamy szalejące powstanie antystyryjskie z perspektywą ewentualnego natarcia na tych ostatnich :)
_________________
2010 - Sephion Da Tirelli, kupiec bez towaru.
2012 - Sephion Da Tirelli, szpieg o słabym sercu.
2013 - Symeon Melachrinos, psionik zwany czasem pajacem.
2014 - Symeon Melachrinos, specjalista
2015 - Siegwald dar Barenstark, potomek sześciu rodów
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 07-08-2012, 17:45   

Travor napisał/a:
Nie, wszystkie wątki były dopełnione i obóz jako taki nie potrzebuje z mojego punktu widzenia epilogu.
Raczysz żartować.

Travor napisał/a:
Myślę że to już trochę pozycja obowiązkowa :D
Słowo "obowiązek" jednak nie ma tutaj zastosowania :]

K.W.I.K. napisał/a:
Organizować epilog? Ale, że jak?

A no tak:
Travor napisał/a:
macie na myśli żebyśmy to my w jakiś sposób wykreowali fabułę?

Oczywiście, nie mam pojęcia na ile to wykonalne i jeszcze nie wiemy do końca, jak to ugryźć. Poza oczywistą wersją "mały zespół kilku graczy + ktoś z kadry robią fabułę, a reszta się bawi" majaczy nam jeszcze wersja "gracze + kadra dzielą się na zespoły i każdy zespół robi po 1 akcji dla wszystkich pozostałych". I do tej ostatniej opcji nieśmiało się uśmiechamy.

Elfik napisał/a:
A, i opłacić grupę najemników znanych jako BN'i :P
:D No ba :D A tani nie są, wiem co mówię
Reshi napisał/a:
było by miło gdyby epilog był jak najwcześniej , bo
;)

Ano właśnie. Przybliżcie też co nieco nt terminów, jakie Wam odpowiadają. Ale argumentu, że w listopadzie jest zimno, nie bierzcie pod uwagę. To gucio nie argument.

Danus napisał/a:
jedzie w ogóle ktoś z 2 turnusu?

Czym się przejmujesz, integracja międzyturnusowa mile widziana :)

Elfik napisał/a:
Zorganizować sobie grupowe dojazdy z poszczególnych miast, zorganizować catering czy jakieś wyżywienie, miejsce do spania itd.

Myślę, że bez większego halo my (w sensie kadra) możemy załatwić ciepłe żarełko w termosie. Ilość zależna od zebranych funduszy. Co do suchego prowiantu, onegdaj sprawdził się model "każda grupa robi ściepę dla się". Miejsce do spania - halla i domki do dyspozycji do pierwszych mrozów (potem też, ale bez toalet i łaźni). Oraz pobliski Hubertus.

To jeszcze, gwoli przypomnienia, czym epilog NIE JEST:
- mianowicie EPILOG NIE JEST OBOZEM i nie odpowiadamy za nikogo ani za nic, co KONIECZNIE należy WYJAŚNIĆ RODZICOM. Zwłaszcza rodzicom niepełnoletnich uczestników, bowiem od każdego NIELETNIEGO będziemy wymagać PISEMNEJ ZGODY rodziców na udział.
- epilog nie jest jednak również luźnym prywatnym spotkaniem - bo chociaż nie odpowiadamy (patrz wyżej), to jednak w razie wypadku i tak będzie się winić nas, więc naszym planem jest do żadnego takowego nie dopuścić. Obowiązywać więc będą normalne obozowe zasady bezpieczeństwa (i kultury, jeśli można prosić, również)
- Epilog nie jest komercyjnym eventem, więc zebrana kasa idzie na organizację i pokrycie kosztów, wyłącznie.
- epilog nie jest też spotkaniem towarzyskim. Jeśli chcecie, aby nim był, prosimy, uprzedźcie wcześniej, żebyśmy sobie trąby nie zawracali fabułą. Nikt się nie obrazi, serio. Natomiast parę osób się wkurzy, jeśli okaże się, że pracochłonnie zrobiona fabuła jest ostatnią rzeczą, jaka kogoś na epilogu obchodzi :P

Jest jeszcze parę rzeczy, którymi nie jest epilog, ale już mi się nie chce wypisywać :) Zakładam, że idea przekazana, szczegóły dorzucimy, jak już będzie coś konkretnego.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Masza 


Skąd: Szczecin/Poznań
Wysłany: 07-08-2012, 18:15   

Indiana napisał/a:
Przybliżcie też co nieco nt terminów, jakie Wam odpowiadają.


O to to! Na pewno NIE odpowiada mi data 13-14 października, bo w tedy mam pierwsze spotkanie kursu aktorskiego, co też skreśla mnie z listy koncertu Arkony w Szczecinie (;( ), ale to już mniejsza o to, przeżyję.

Konkretne terminy, jak podaje studio, będę znała najpóźniej na początku września, więc w tym momencie nie za bardzo mogę się deklarować.
_________________
lastfm.pl/user/Gurthiriel
 
 
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 08-08-2012, 03:34   

Cytat:
Travor napisał/a:
Nie, wszystkie wątki były dopełnione i obóz jako taki nie potrzebuje z mojego punktu widzenia epilogu.
Raczysz żartować.


Indiano droga, raczyłabyś rozwinąć, bo ja nie do końca wiem o co tu chodzi i kogo mam niepotrzebnie bronić.

Cytat:
majaczy nam jeszcze wersja "gracze + kadra dzielą się na zespoły i każdy zespół robi po 1 akcji dla wszystkich pozostałych". I do tej ostatniej opcji nieśmiało się uśmiechamy.


Wierzę, że w tej wersji jednak należy dodać jakieś konsultowanie ogólne - nie samej akcji, jedynie głównej osnowy epilogu, bo potem okazuje się że akcje były zupełnie ze sobą niepowiązane, czy nawet sprzeczne.

Cytat:
Danus napisał/a:
jedzie w ogóle ktoś z 2 turnusu?

Czym się przejmujesz, integracja międzyturnusowa mile widziana


Właśnie, o to zupełnie się nie martw. W 2010 też była przewaga jednego turnusu, ja sama byłam z Onfisem z pierwszego, ale byli bardzo wyrozumiali, i nawet na moją wtopę z Orwidorem przymknęli oko ^^
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-08-2012, 04:01   

The124C41 napisał/a:
w tej wersji jednak należy dodać jakieś konsultowanie ogólne - nie samej akcji, jedynie głównej osnowy epilogu
Tak, to oczywiście nie ulega kwestii. Całość musi się splatać w jakiś zgrabny wątek.

The124C41 napisał/a:
ja nie do końca wiem o co tu chodzi i kogo mam niepotrzebnie bronić.
A ktoś wymaga obrony...? ;)
Ilość niezakończonych wątków jest ogromna :) Travor zakończył z paradą swoją misję i wydaje mu się, że wszystko wokół się tak ładnie zamknęło, jak owa misja właśnie. A tymczasem on jeszcze nawet nie dojechał do Tulos ;) ;)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
The124C41 
No good deed goes unpunished


Skąd: Outer Heaven
Wysłany: 08-08-2012, 04:24   

Cytat:
The124C41 napisał/a:
ja nie do końca wiem o co tu chodzi i kogo mam niepotrzebnie bronić.
A ktoś wymaga obrony...?


Nie, ja po prostu mam kompleks błędnego rycerza.

W każdym razie, jeżeli mamy iść z tą sugestią zespołową (przepraszam z góry, że już o tym wspominam, wiem, że jeszcze nie ustalono żadnego planu, nie mam zamiaru implikować że właśnie tak epilog zostanie zorganizowany i nie ma innych opcji, moim zamiarem jest jedynie uzyskanie więcej informacji aby ułatwić wybór reszcie), zakładam, że gracze sami się będą dzielić na zespoły, zamiast odgórnie być przydzielanym przez kadrę?
_________________
Obóz 2010 + epilog 2010 - Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski
Epilog 2011 - Calatin de Vere, niziołczy uczony
Obóz 2012 - Caius Katsulas/Alexander Verlaine Marlowe, szpieg ofirski na usługach Proroka

There's only one way for a professional soldier to die. That's from the last bullet of the last battle of the last war.
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 08-08-2012, 13:05   

Nie wiem tego. Wydaje mi się, że grupy powinny się podzielić wg jakiegoś klucza, czy to wedle łączącej ich sprawy czy też np. wedle kryterium "ci nocują w krzakach, a ci w ośrodku". Grupy powinny też mniej więcej być równe pod względem możliwości.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Durgh 


Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 09-08-2012, 15:44   

Jeśli nieuczestniczenie w samym obozie nie stanowi przeszkody, to chętnie bym się pojawił. Październik byłby najlepszy, wykładowcy nie zdążą się rozkręcić, później to już zależnie od sytuacji.
 
 
Danus 

Skąd: Kraków
Wysłany: 09-08-2012, 23:51   

Hmmm... no to w sumie może bym jednak pojechał... w sumie... tak, dobra, niniejszym oznajmiam że się zgłaszam :) (tylko zależy kiedy będzie)
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 11-08-2012, 17:18   

Danus napisał/a:
Takie nieśmiałe pytanie, jedzie w ogóle ktoś z 2 turnusu?


Ja jadę :D i prawdopodobnie ekipa Saurona, ale to się ich pytać, nie mnie ;)
Mi termin prawie każdy pasuje, ale rzeczywiście październik chyba trafniejszy.

I takie małe pytanka... ile toto trwa? No i mniej więcej w jakim przedziale pieniężnym się znajdują koszty?

PS.
Elfik napisał/a:
Aenthil same się nie naprawią.

A po co naprawiać? Przynajmniej nie będzie już kłótni o to, czy tamten strumyk należy do wiewiórek czy już jednak nie :D ;)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Bryn 


Wysłany: 11-08-2012, 20:52   

Widać, że z ciebie mieszczuch elfi ;P Naprawiać trzeba i już. O polityce się nie dyskutuje ;)
_________________
2011 i 2012 - Tirianus Taeleth, kapłan bitewny Silvy
2013 - Emrys, syn Drogowita z Wojniłłów Karanowic, witeź / Małgorzata
2014 - Cadan a.k.a. Kaban/Shazam/Conan - laryjski psionik
2015 - Brynjolf Gunnarson Sliabh Ard
 
 
Aver 
Szop partacz.


Skąd: z kadeckiej szafy
Wysłany: 11-08-2012, 22:41   

SAM JESTEŚ MIESZCZUCH :angry: :P mówisz do martwej bambusowej Łowczyni! Szacunku trochę dla trupa! ;)
_________________
"What is better - to be born good, or to overcome your evil nature through great effort?"
===
+ Avergill Cha'el, bambusowa łowczyni potworków = + Meriel'oarni Caernoth, cztery metry rany ciężkiej = + Słysząca Skałę Rill Pioc Ark'hant, imperialna skałomiotka = + Emilia ev. da Tirelli, sapientystka, morderczyni, agent SSW = + Inga, czarownica-sekretarka w Tymenie Mgieł = Cerys Stern, czarownica z kardamonowo-tymenowo-szakalową przeszłością = Aud Svanhildurdottir Sliabh Ard, poseł od Bryna i jednego zadania = Aina Macario, starsza Enarook z tępym nożem = Halli Auddottir, cfaniara z bandy Flodriego = + Arda, ta, która chciała dobrze = + Avarina de la Corde, Czarny Diabeł, który chciał pozostać człowiekiem = + Avilla Salarez, zwiadowca 22. Sz. G. F. d. K.
 
 
 
Nila Laurelin 

Skąd: z daleka
Wysłany: 11-08-2012, 22:49   

Ja też chcę! Ja też! :mrgreen:
ależ chętnych! zaraz nam się z epilogu zrobi drugi obóz! ;)
Indiana napisał/a:
A tymczasem on jeszcze nawet nie dojechał do Tulos ;) ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Before doing something be sure to ask yourself: 'Could I get in trouble for this?' If the answer is 'No', find something more exciting to do.
 
 
Era 
dobra ciocia Livia


Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-08-2012, 20:12   

Nila Laurelin napisał/a:

ależ chętnych! zaraz nam się z epilogu zrobi drugi obóz! ;)


To mnie też policzcie ^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16