Karczma pod Silberbergiem Strona Główna Karczma pod Silberbergiem
Witamy na nowym-starym forum dla larpowiczów Silberbergu :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabuła wrześniowa
Autor Wiadomość
Grettir

Wysłany: 30-08-2007, 01:19   

no z żołdu bym nie wyżył ;-)
 
 
Rin 

Skąd: W-wa
Wysłany: 30-08-2007, 01:27   

Fajny wstęp :D

Od początku wiedziałem, żeby nie dawać cesarzowi tej włóczni wartej 60k lintarów :P

Edit:
Hmm...w najlepszym momencie miałem tak z 50 lintarów...w sporej części od wicehrabiego :D
Ostatnio zmieniony przez Rin 30-08-2007, 01:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rigo 
Mroczny Strażnik Rosołu


Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-08-2007, 01:30   

pragne przypomnieć że nasza banda miała w pewnym momencie 60 tysięcy lintarów w postaci D-A-H :-P
 
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 01:33   

A potem miała problem :D
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 30-08-2007, 01:35   

I pomyśleć, że jako procesarski znalazłem się między młotem a kowadłem... ^^ Podoba mi się to :D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 01:38   

Od kiedy Nale jest procesarski?
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 30-08-2007, 01:43   

Z racji, że był jednym z banitów, którzy bronili cesarskiego człowieka i byli za nim, to chyba jest procesarski. Tyle przynajmniej wywnioskowałem.

Zagrałbym Lannem, ale 2 miesiące w ziemi robi swoje... :] On by Wam dopiero pokazał jak bardzo był procesarski! :mrgreen:
 
 
Abel 

Wysłany: 30-08-2007, 11:42   

Łoł, ale wesoło się zrobiło... biedny Varthanis na usługach Rasgalena(którego nie ma być podobno we wrześniu) będzie musiał się kryć przed cesarskimi wszędobylskimi psami. A przeciwko wszystkim w tym sporze jest Abel al Salif, który cały czas siedział w Silberberg... ale fajnie :-P
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 30-08-2007, 11:53   

Sprawą dyskusyjną jest czy Nale pozostanie wierny Cesarzowi. Przemyślałem to i muszę rozważyć to od strony charakteru postaci. Dopóki trzeba było chronić sprawy i ratować ją w każdy możliwy sposób było w porządku, ale z drugiej strony jest ta obietnica. ;-)

Pytanie jakie sobie zadaje Nale to: czy Justyn chce mieć pewność, że Raegen pozostanie jedną z jego placówek i że będzie mógł liczyć na wojska/pieniądze stamtąd jako mu należne (takie życie, w końcu mamy stan wojny), czy też od początku była to tylko pusta obietnica, która chciał pozyskać Feina Rasgalena?

Myślę, że Nale ma problem. :]
 
 
Abel 

Wysłany: 30-08-2007, 12:06   

Problem zaiste wielki, ale mniemam, że Indiana już znalazła rozwiązanie. Z tego co pamiętam to Nale nie był aż tak procesarki, bo do straży nie wstąpił przecież.
 
 
Rin 

Skąd: W-wa
Wysłany: 30-08-2007, 12:27   

Angantyr napisał/a:
Dopóki trzeba było chronić sprawy i ratować ją w każdy możliwy sposób było w porządku, ale z drugiej strony jest ta obietnica. ;-)


Dziwna ta Twoja postać...prawidłowa powinna zadać sobie pytanie "Na czym tu lepiej zarobię i przy okazji nie stracę głowy?" :D
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 13:31   

Powiedz Neilowi, Angantyrze, że rozwiązania tych dylematów nikt nie może być pewien. Nie zajrzymy telepatycznie w intencje cesarskie. Być może rozwój wypadków w fabule pozwoli na jakieś oceny, a tymczasem poczekaj na indywidualny wstęp do misji Neila. Albowiem każdy jeszcze takowy otrzyma.
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Angantyr 
Stary druh Lann :]


Skąd: Alba
Wysłany: 30-08-2007, 13:54   

Weź wstąp do Straży nie mając pewności, kto jest zdrajcą i chcąc się tego dowiedzieć. :] Wiesz jak to ogranicza ruchy? :P Choć nie ukrywam, że było to kuszące, to chciałem zobaczyć jak to jest z tej drugiej strony. ;)

Dodane
...ale mi osobiście taki układ pasuje. :D Wiesz jakie niespodzianki mogą się pojawić zależnie od tego wieści, które przybędą z lub zza frontu? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Angantyr 30-08-2007, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 15:12   

Weź bądź w Straży, nie wiedząc, kto jest zdrajcą :P
(a weź bądź jeszcze OG do tego i zapominaj o tym co wiesz ty, a czego nie wie twoja postać :P Wiesz jak to ogranicza ruchy? :D :D)
Jak mówiłam, cierpliwości, poczekaj(cie) na indywidualne wytyczne, zapewniam, że sporo się wam rozjaśni :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 30-08-2007, 15:51   

A kedy wyślesz? jakos teraz czy dokładnie przed wrześniem dostaniemy?
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 17:40   

dostaniesz je kiedy będziesz jechał w pociagu do SG :P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 18:13   

WIększość dziś :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Gadjung
[Usunięty]

Wysłany: 30-08-2007, 20:27   

wytyczne na pw czy jakąś inną drogą ?


ps.
[ Dodano: 2007-08-30, 18:29 ]
Hodo napisał/a:
Lepsze to niż służyc niewdzięcznemu królowi Regen, o którym wszyscy wiedzą że jest skąpy!


Król pod topór :P
Ostatnio zmieniony przez Gadjung 30-08-2007, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 30-08-2007, 21:07   

Wytyczne pójdą na PW, część z pewnością dzisiaj :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 31-08-2007, 15:57   

Yngvild napisał/a:
WIększość dziś

Ha! jestem lepszy, bo nie włączono mnie do jakiegoś bezimiennego grona "większości" dziękuję bardzo :-P
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 31-08-2007, 16:03   

Dobra, nie krzyczcie, jak zwykle spóźniam się trochę :P
A część w ogóle robi Off :P
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 31-08-2007, 16:17   

Ja nie krzyczę tylko subtelnie jak zwykle wyrażam swoje zdanie.
 
 
Ulfberht
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 17:35   

wiesz też jestem inny xD
 
 
Gadjung
[Usunięty]

Wysłany: 31-08-2007, 19:06   

noniezupelnie bo cos widze ze duzo osob nie dostalo roli :P
 
 
Abel 

Wysłany: 31-08-2007, 19:14   

Yngvild napisał/a:
Dobra, nie krzyczcie, jak zwykle spóźniam się trochę


Czyli jak można łatwo się domyślić NIKT nie dostał tych tekstów, albo naprwdę malutkie grono.

Oj Domestos, Domestos...
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-08-2007, 20:01   

haha,ja tez nie dostalem,nie jestem jak "wszyscy" :]
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 31-08-2007, 20:20   

Część zostala rozesłana.

Wyjątkowo podaliśmy wytyczne dość wcześnie - albowiem mamy na fabułę dwa dni, więc część knucia musi się zacząć wcześniej... :/ Oby nie okazało się, że jakieś istotne informacje przeciekną między graczami... :/

Wszelkie pytania odnośnie swoich postaci proszę kierować do mnie lub offa - NIE PUBLICZNIE!! W obrębie swoich grup (biorąc też pod uwagę to, co macie napisane) możecie się kontaktować, knuć i uzupełniać informacje. Wyjąwszy sytuację, gdy z daną osobą nie "spotkaliście się" przed fabułą.

Publicznie natomiast możemy uzupełniac informacje dotyczące rzeczy ogólnie wiadomych, jak sytuacja polityczna czy wydarzenia w Cesarstwie. :)
No i uzupełniac zasady gry :)
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Shamaroth_Glupi 
ugly bastard.

Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-08-2007, 20:22   

czyli za pomoca silberberskich poslancow zwanych "PW" mozemy sie kontaktowac,tak? bly=eby utrzymac jakies fabularne slownictwo etc :P ?
 
 
Indiana 
Administrator
Majestatyczny król lasu


Skąd: Z wilczych dołów
Wysłany: 31-08-2007, 20:27   

na PW nie musicie pisać fabularnie :D fabularnie Yngvild by wam nie odpowiedziała :D
_________________
"Boję się klatki, więzienia, do którego przywyknę z czasem, aż zniknie pamięć i potrzeba męstwa..."
"(...) niech umie spać, gdy źrenice czerwone od gromu i słychać jęk szatanów w sosen szumie (...)"
"(...).Loyalty. Honor. A willing heart... I can ask no more than that. "
 
 
Abel 

Wysłany: 31-08-2007, 21:27   

Łooł knuj knuj knuj :D :D :D :D , ale się wesoło zapowiada :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10